Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη συνηθως σπανια κρατω κινητο πανω απο 3 μηνες κι αυτην την στιγμη εχω τρια μαζι με το V3,το πουλαω κι αυτο μαζι με τα αλλα 2 και οποιο μου κατσει τελευταιο απουλητο,μπορει και να το κρατησω,η να δωσω και τα τρια και να παρω καποιο αλλο.

Οποιος/α ενδιαφερεται,βλεπει αν θελει την προσφορα εκει που γινονται οι αγοραπωλησιες,η μου στελνει Ρ.Μ.

Και τα τρια μαζι ειναι σε πολυ καλη τιμη!!!

Μεμονομενα εχουν διαφορετικη τιμη το καθε ενα.

Συγνωμη που αναφερθηκα για πωληση στο φορουμ,αλλα εχει ξαναγινει κι εξαλλου δεν λεω τιμες και τελειωνω εδω._

Ευχαριστω! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ!Κοίτα βασικά σκεφτόμουνα μεταξύ του K750i και του RAZ αλλά πάντα ήθελα ένα μεταλικό κινητό που να είναι ανθεκτικό και να μην τρίζει και χαλάει όπως οι πλαστικούρες!Τώρα από δυνατότητες δεν πολύ με ενδιαφέρει γιατί και ψηφιακή έχω και mp3 player και γενικά μου αρέσει να κάνει μεγάλη εντύπωση το κινητό!!Ψώνιο εε :D Και γενικά το RAZ μάλλον ταιριάζει απόλυτα με τα γούστα μου.Τι λέτε και σεις;

 

Από τη στιγμή που δεν "σκας" να έχεις ένα κινητό all-in-one και σε ενδιαφέρει ποιότητα κατασκευής και design, νομίζω πως το V3 είναι μονόδρομος! ;)

Υπόψην, ότι και εγώ μετά την κλοπή του Siemens SX1 μου, που έκανε τα πάντα, πέρασα στο V3. Κινητό για άλλη δουλειά το ένα και άλλη το άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Kalhspera se olous...

 

Genika pisteuw pws to V3 einai to pio designato kinhto authn thn stigmi .. omws mias kai eimai power-user protoimo na douleuw me to Nokia 6630.

 

To thema einai oti enas filos mou agorase to V3 kai exei ta ekseis provlimata....

 

1. H othoni fenetai perierga.... idika otan i eikona exei 'mauro' xrwma... se zalizei ligo.... Ean guriseis thn othoni 90 moires tote fenetai mia xara... Auto ginetai se oles tis TFT othones kinhtwn ALA oxi sto kanoniko tou.... px me to 6630 vlepw mia xara kai otan gurnaw thn ohoni 90 meres vlepw auto to fenomeno... me to V3 ginetai to antitheto... to exei paratirisei kaneis auto????

 

2. O filos mou agorase to to Bluetrek G2 hands free (Bluetooth)

 

To provlima einai oti otan to kanei pair me to kinhto den paizoun oi hxoi!!!!!!

oute kan mesa apo to menu twn hxwn.....

Ean pas na ton dialekseis mesa apo tis ruthmiseis kanei se olous tous hxous ena MPIIIPPPPP..... Otan twra kapios se kalesei paizei to kinhto ton klasiko hxo koudouniou....agnoontas twn proepilegmeno hxo.... Exei kaneis to idio provlima????

 

Euxaristw prokatavolika.... kai sugnwmh ean den epsaksa se proigoumena posts mias kai einai para polla kai den einai kai diko mou to V3 gia na koitaksw na parw mia genikh eikona...

Link to comment
Share on other sites

hello guys.....epeidi vlepo oti iparxoun merikoi psimenoi sto forum gia neo V3...epeidi eimai UK kai os gnoston edo ta kinita mporeis kai ta asfalizeis....paizei se kanena mina paradoksos "na xaso h na mou klepsoun" to V3 mou kai h asfalistiki mou na mou agorasei kainourgio... ;) An endiaferetai kaneis kaneis na tou to passro..... pm me!
GBD
Link to comment
Share on other sites

Paidia epeidi kai ego skeftomai na agoraso to V3 ithela na rotiso an o mixanismos tou clamshell einai kalos, dinatos kai stivaros...Eixa ena Sharp clamshell palia kai me to anoije klise mou xalase to mikrofwno kai to akoustiko den ixe kai tin kaliteri akoustiki, eixa perasi kanas xronos apo otan to pira alla den mporo na po oti to anoigoklina sinexia...Me to V3 ti paizei,exei parousiastei provlima se kanenan me to mixanismo tou clamshell?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/efthimis_2/29662/350010/1/palastijns+mobieltje222.jpg
Link to comment
Share on other sites

Paidia epeidi kai ego skeftomai na agoraso to V3 ithela na rotiso an o mixanismos tou clamshell einai kalos, dinatos kai stivaros...Eixa ena Sharp clamshell palia kai me to anoije klise mou xalase to mikrofwno kai to akoustiko den ixe kai tin kaliteri akoustiki, eixa perasi kanas xronos apo otan to pira alla den mporo na po oti to anoigoklina sinexia...Me to V3 ti paizei,exei parousiastei provlima se kanenan me to mixanismo tou clamshell?

 

kalimera

o mixanismos tou clamshell einai apsogos den pathenei tipota oute to mikrofono tou oute tipota, apenantias to kinito afto fimizetai gia to iliko tou pou einai titanio poso stivaro einai

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ λοιπόν λόγω επιδότησης, κι επειδή δεν μου γυάλισε τίποτα άλλο. Οκ, πραγματικά ήθελα ένα όμορφο κινητό που να μην κάνει τίποτα. Ούτε το ΜΡ3 με νοιάζει, ούτε η φωτογραφική ή το βίντεο που δεν έχει κτλ και ούτε την ανύπαρκτη μνήμη σκοπεύω να γεμίσω. Αυτό που με χαλάει σε αυτό το κινητό έχει το ίδιο βαρετό μενού που είχαν και τα προηγούμενα Motorola, και το οποίο θεωρώ απαράδεκτο να υπάρχει παραπλήσιο σε αυτό το κοσμηματάκι. :down: Αρχική γκρίνια είναι αυτή, θα περάσει. Άλλωστε όσο περνάει η ώρα, τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Ίσως επειδή το αφήνω κλειστό και αποφεύγω την επαφή με το μενού! :D

Μια μικρή απορία, την οποία προφανώς θα έχετε απαντήσει αλλά εμένα θα μου ξέφυγε. Gifάκια για φόντο μπορούμε να βάλουμε; Κινούνται κανονικά και ως wallpaper, γιατί τουλάχιστον με αυτά που είχε μέσα νομίζω ότι δεν γινόταν. :(

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ λοιπόν λόγω επιδότησης, κι επειδή δεν μου γυάλισε τίποτα άλλο. Οκ, πραγματικά ήθελα ένα όμορφο κινητό που να μην κάνει τίποτα. Ούτε το ΜΡ3 με νοιάζει, ούτε η φωτογραφική ή το βίντεο που δεν έχει κτλ και ούτε την ανύπαρκτη μνήμη σκοπεύω να γεμίσω. Αυτό που με χαλάει σε αυτό το κινητό έχει το ίδιο βαρετό μενού που είχαν και τα προηγούμενα Motorola, και το οποίο θεωρώ απαράδεκτο να υπάρχει παραπλήσιο σε αυτό το κοσμηματάκι. :down: Αρχική γκρίνια είναι αυτή, θα περάσει. Άλλωστε όσο περνάει η ώρα, τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Ίσως επειδή το αφήνω κλειστό και αποφεύγω την επαφή με το μενού! :D

Μια μικρή απορία, την οποία προφανώς θα έχετε απαντήσει αλλά εμένα θα μου ξέφυγε. Gifάκια για φόντο μπορούμε να βάλουμε; Κινούνται κανονικά και ως wallpaper, γιατί τουλάχιστον με αυτά που είχε μέσα νομίζω ότι δεν γινόταν. :(

σου το ειπα εγω!! παρε το samsungaki να εχουμε ιδιο κινητο και εσυ κι εγω και η Λια κι εσυ οπως παντα ξεροκεφαλος.. :p

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος πώς το συνδέω σε υπολογιστή μέσω USB?

Με ποιό πρόγραμμα; Υπάρχει κανένα cd στην συσκευασια που εγώ δεν βρήκα; Μπορούμε να το κατεβάσουμε απο κάπου;;;

 

 

ΧΕΛΠ!

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει ρε παιδιά αυτό το μενού τελοσπάντων και δε σας αρέσει;;Σκέφτομαι και εγώ να το πάρω και πρέπει να τα ξέρω αυτά!

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να μου πει κάποιος πώς το συνδέω σε υπολογιστή μέσω USB?

Με ποιό πρόγραμμα; Υπάρχει κανένα cd στην συσκευασια που εγώ δεν βρήκα; Μπορούμε να το κατεβάσουμε απο κάπου;;;

 

 

ΧΕΛΠ!

 

Εμένα είχε ένα CD. Τώρα το δοκιμάζω. ;)

 

EDIT: Είμαι μακριά από τη βάση μου, και ο PIII στα 450 που έχω τώρα μπροστά μου δεν μοιάζει πολύ πρόθυμος να συνεργαστεί. Eγκαθιστά δηλαδή κανονικά το πρόγραμμα, αλλά στη συνέχεια στην αυτόματη αναγνώριση και εγκατάσταση του κινητού μάλλον του λείπουν καναδυό drivers. Με XP πάντως λογικά θα είναι ΟΚ. Θα ψάξω να βρω και κάποιο άλλο PC για να δω. ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Τι έχει ρε παιδιά αυτό το μενού τελοσπάντων και δε σας αρέσει;;Σκέφτομαι και εγώ να το πάρω και πρέπει να τα ξέρω αυτά!

 

Όλο και κάποιον φίλο θα έχεις με οποιοδήποτε Motorola. Απλά πήγαινε δες το. Δεν δαγκώνει, απλά είναι το ίδιο βαρετό μενού που υπάρχει εδώ και τόσο καιρό και σίγουρα δεν συμβαδίζει με την πανέμορφη εξωτερική εμφάνιση.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

paidia einai katapliktiko kinito kai to menu tou einai apsogo efkolo kai katanoito poio to provlima?

 

To κινητό είναι κάτι παραπάνω από πανέμορφο. Κάθε στιγμή που περνάει με τρελαίνει όλο και περισσότερο. Δίπλα του το samsung E710 που όλοι τριγύρω μου θεωρούσαν όμορφο, πλέον μοιάζει μπακατέλα. :yahoo:

Για να τα λέμε όλα όμως, το μενού ακόμα δεν μπορώ να το χωνέψω. ΟΚ, δεν είναι και αίσχος σαν τα vodafone-live αλλά σε καμία περίπτωση δεν συμβαδίζει με την εμφάνιση του κινητού (είναι και παμπάλαιο, τουτ'εστιν το βαρεθήκαμε). :rolleyes: Όσο για την ευχρηστία του, είναι αρχή ακόμα αλλά δεν μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι. Θα δείξει. Εξακολουθώ πάντως να θεωρώ την οθόνη του E710 καλύτερη, ενώ αντίστοιχα προτιμώ και το μενού της Samsung (μετά την αλλαγή του firmware φυσικά όπου ξεφορτώθηκα το voda-live). :cool:

Όσα στραβά κι αν έχει πάντως αυτό το κινητό που δεν κάνει τίποτα, τα ξεχνάς όλα με την εκπληκτική του εμφάνιση. Έρωτας θα καταντήσει! :p

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

den xero an exei ipothi pouthena alla exo na sas protino enan allo tropo gia tin metafora apo toy tilefonikoy katalogoy apo to outlook sto v3...

1. apo to outlook kanoyme tin exagogi toy arxeioy epafon se morfi txt

2 kanoyme eisagogi apo to programma toy v3 tin sigkekrimenh morfi txt..

 

ego toylaxiston to ekana kai petixe..dokimaste to..yparxei kai i dinatotita na metatrapi o katalagos kai se dbf.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά!

 

Εάν βάλω στις διαφορετικές κατηγορίες (VIPs, Business , κτλ) διαφορετικά ringtones, όταν έρχεται μύνημα αντί να έχουν όλες οι κατηγορίες τον ίδιο ήχο για τα μυνήματα, χτυπάει το ringtone που έχει η κατηγορία.\

 

Γίνεται να έχει η κάθε κατηγορία το δικό της ήχο κλήσης αλλα όλες να έχουν τον ίδιο ήχο μηνυμάτων???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά!

 

Εάν βάλω στις διαφορετικές κατηγορίες (VIPs, Business , κτλ) διαφορετικά ringtones, όταν έρχεται μύνημα αντί να έχουν όλες οι κατηγορίες τον ίδιο ήχο για τα μυνήματα, χτυπάει το ringtone που έχει η κατηγορία.\

 

Γίνεται να έχει η κάθε κατηγορία το δικό της ήχο κλήσης αλλα όλες να έχουν τον ίδιο ήχο μηνυμάτων???

 

Oχι δε γινεται αυτο....ΟΛΑ τα ΜΟΤΟ εχουν αυτο το χαρακτηριστικο!!!Οταν βαλεις εναν συγκεκριμενο ηχο ειτε σε κατηγορια ειτε σε καποιο ονομα στον καταλογο και τα μηνυματα και οι κλησεις θα χτυπανε με αυτο τον ηχο!!! ;)

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως δεν είδα να έχει 3D κατάλογο που είναι εβδομάδας από ΤΙΜ.

Το προβληματάκι μου εμένα είναι ότι δεν μπορώ να συνδέσω το κινητό με το PC. Για την ακρίβεια εγκαθιστώ κανονικά το mobile phone tools, ο υπολογιστής βλέπει το κινητό κανονικά (όλοι οι drivers ok) αλλά το πρόγραμμα για τη μεταφορά εικόνων, ήχων κτλ μένει στο initializing χωρίς να κάνει τίποτα άλλο. Μήπως πρέπει να ενεργοποιήσω κάτι άλλο στο κινητό πχ να επιλέξω σύνδεση->συγχρονισμός. Κι αν ναι βάζουμε τίποτα ρυθμίσεις; :confused:

Έκατσα και διάβασα όοολες τις προηγούμενες σελίδες αλλά δεν είδα να γίνεται κάπου συγκεκριμένη αναφορά. Plz help. :(

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Ναι ιδίως το φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και η οθόνη του με έχουν μαγέψει!!!:)Καταρίπτω όσα αρνητικά έχουν ειπωθεί!!!Το κινητό μ@μ@ει!!!!

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...