Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορείς να πάρεις +2 ή 3 mb σβήνοντας αρχεία συστήματος.όπως λέει και το link...

Με άλλο τρόπο δε μεγαλώνει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορώ να flasharw το V3?? Υπάρχει αυτή η δυνατότητα? Κι αν ναι, με ποιο τρόπο; Υπάρχουν κάπου οδηγίες;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορώ να flasharw το V3?? Υπάρχει αυτή η δυνατότητα? Κι αν ναι, με ποιο τρόπο; Υπάρχουν κάπου οδηγίες;

Επισημασμένο είναι...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=137276

Link to comment
Share on other sites

Με λίγη προσπάθεια και τη βοήθεια του χρήστη tsoump κατάφερα να φλασάρω το V3 και να του εγκαταστήσω ένα monster pack που βρήκα..

Ωστόσο έχω ερωτήσεις :

Η συγκεκριμένη συσκευή δεν είχε την επιλογή "εγγραφή video". Υπάρχει η δυνατότητα με flash-άρισμα να γράψει video;

Στο monster pack που έβαλα η ελληνική γλώσσα δεν υπήρχε. όχι ότι με ενοχλεί το menu στα αγγλικά, αλλά σε περίπτωση που θέλω να του περάσω ελληνικά πως το κάνω;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Με λίγη προσπάθεια και τη βοήθεια του χρήστη tsoump κατάφερα να φλασάρω το V3 και να του εγκαταστήσω ένα monster pack που βρήκα..

Ωστόσο έχω ερωτήσεις :

Η συγκεκριμένη συσκευή δεν είχε την επιλογή "εγγραφή video". Υπάρχει η δυνατότητα με flash-άρισμα να γράψει video;

Στο monster pack που έβαλα η ελληνική γλώσσα δεν υπήρχε. όχι ότι με ενοχλεί το menu στα αγγλικά, αλλά σε περίπτωση που θέλω να του περάσω ελληνικά πως το κάνω;

 

Ακυρο αυτό για το video..παίζει κανονικά τελικά..

απλά δεν το είχα δει!!!

 

Μόνο για τη γλώσσα έχω τώρα απορία!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο αυτό για το video..παίζει κανονικά τελικά..

απλά δεν το είχα δει!!!

 

Μόνο για τη γλώσσα έχω τώρα απορία!

 

Πρεπει να εγκαταστησεις ενα language pack που να εχει ελληνικα.

 

http://grmoto.blogspot.com/search/label/V3

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εγκαταστησεις ενα language pack που να εχει ελληνικα.

 

http://grmoto.blogspot.com/search/label/V3

Ακριβώς! ;) Και πιο συγκεκριμένα http://grmoto.blogspot.com/2006/09/e.html

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εγκαταστησεις ενα language pack που να εχει ελληνικα.

 

http://grmoto.blogspot.com/search/label/V3

 

It's ok, παιδιά..!!

 

Πέρασα ένα monster pack που βρήκα στη σελίδα που μου είπατε..

κι όλα οκ!

Να φανταστείτε ότι το κινητό ήταν σε φάση όπου δεν λειτουργούσε εξωτερική οθόνη, δεν άνοιγε με τπτ.. κ με ένα flasharisma και νέα μπαταρία πετάει κ πάλι!!!

 

Ευχαριστώ πολύ!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Το ματιάσαμε παίδες το κινητό.. μου έπεσε από τα χέρια..

και δεν λειτουργεί καμία από τις οθόνες του.. ενώ ανοίγει κανονικά και δέχομαι κλήσεις ή κάνω κλήσεις δεν βλέπω τίποτα.. Τι λέτε θα κοστίσει πολλά η επιδιόρθωσή του;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Το ματιάσαμε παίδες το κινητό.. μου έπεσε από τα χέρια..

και δεν λειτουργεί καμία από τις οθόνες του.. ενώ ανοίγει κανονικά και δέχομαι κλήσεις ή κάνω κλήσεις δεν βλέπω τίποτα.. Τι λέτε θα κοστίσει πολλά η επιδιόρθωσή του;

 

Ναι.Από παρόμοια περιστατικά έχω ακούσει ότι ζητάνε πάνω κάτω καμιά 100στάρα.Επομένως ή αγοράζεις κανούριο κινητό ή αγοράζεις τις οθόνες και τις αλλάζεις μόνη σου..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

αγοράζεις τις οθόνες και τις αλλάζεις μόνη σου..

 

πως ;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ είναι όλα τα service manual. κατεβασε και κοιτα απο εκει, το αρχειο :

V3 Service Manual Level 1 and 2

 

υστερα, μπορεις να λυσεις μεσω ατου του οδηγου το κινητο καλυτερα...

ετσι θα εχεις και προσβαση να αλλαξεις την οθονη!!:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση!!! Είναι ρίσκο όμως, έτσι; Κι οθόνη να υποθέσω από κανά ebay θα βρω κι αν!!

Μεγαλύτερος μπελάς νομίζω.. θα το πάω σε κάποιον γνωστό, να το κοιτάξει.. άμα μου ζητήσει τρελά λεφτά.. θα το ρίξω στη θάλασσα... :p

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα.Που μπορω να βρω θεματα κ παιχνιδια για το MOTOROLA V3 της αδερφής μου? καμια διευθυνση για δωρεαν.Ευχαριστω!:shifty:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα παιδιά!

 

Θα γίνω λίγο μακάβριος :cry: αλλά μήπως υπάρχει κάποιο V3 που να εχει χαλάσει (κολυμπήσει, πέσει, σπασει κτλ...)...χρειάζομαι ανταλακτικά για να φτιάξω το δικό μου (το οποίο έχει σπάσει στον αριστερό "βραχίονα" που ανοιγοκλείνει :O ).

 

Θενκ γιου!

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξες e-bay για v3 parts?

 

Δεν έχεις αδικο απλά δεν τα πάω και πολύ καλά με το e-bay... :confused: θα ρίξω μια ματιά πάντως.

 

Thank you!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Thank you!!

Ακρως ενδιαφέρον - αν και εχω αρχίσει να φοβάμαι την όλη διαδικασία επισκευής...

Η moto ζητάει 45 ευρω...χμμμ...!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
sos!!!!!ξερει καποιος των κωδικο για επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων??????μεγαλη αναγκη!!!!ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...