Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα στο forum..μια ερωτηση θελω να κανω.

Εχω ενα v3 περιπου 1.5 χρονο και θελω να αντικαταστησω την μπαταρια.

Η μπαταρια που εχει το v3 γραφει 3.6 volt και ειναι η συγκεκριμενη :

h**p://www.cellphonebar.com/images/default/phonepics/items/10654b.jpg

 

Οταν πηγα σε ενα καταστημα wind μου προσεφεραν την παρακατω, την BR 50 που αναγραφει 3.7 volt (h**p://www.dreamhobbies.com/cart/files/t_2531.jpg)

Υπαρχει περιπτωση ασυμβατοτητας? Οταν ρωτησα τον υπαλληλο μου ειπε πως δεν πιστευει να υπαρχει καποιο προβλημα αλλα δεν ηταν και σιγουρος..

 

Κανένα πρόβλημα φίλε μου. Την ίδια έχω κι εγώ στο δικό μου V3 (αντικατάσταση της παλιάς), το οποίο αγόρασα περίπου στο ίδιο διάστημα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδία μήπως ξέρετε που μπορώ να βρώ τους drivers για τα vista?

Για vista 32bit Motorola USB Driver 2.8.0.0

 

Για vista 64bit http://developer.motorola.com/docstools/USB_Drivers/Handset_USB_Driver_64/

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγω παιδες είμαι ακρως απογοητευμενος με το κινητό μου..Το μοτορολα v3..΄Πολύ αργο,λίγα sms,λίγος χώρος..

Αλλα τι να λέμε,βγηκε πριν 3 χρόνια!

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγω παιδες είμαι ακρως απογοητευμενος με το κινητό μου..Το μοτορολα v3..΄Πολύ αργο,λίγα sms,λίγος χώρος..

Αλλα τι να λέμε,βγηκε πριν 3 χρόνια!

 

Άρα; :rolleyes:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια να ρωτησω..ενας αξιοπιστος φορτιστης(ρευματος),για να μην παθει κ τπτ το κινητο απο τους μουφα ποσο κανει και απο που?(καμια προταση?)

επισης μπορω να κανω μια ολικη αλλαγη του χρωματος προσοψης?

φορματ γινεται με επαναφορα ρυθμισεων?

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω..ενας αξιοπιστος φορτιστης(ρευματος),για να μην παθει κ τπτ το κινητο απο τους μουφα ποσο κανει και απο που?(καμια προταση?)

επισης μπορω να κανω μια ολικη αλλαγη του χρωματος προσοψης?

φορματ γινεται με επαναφορα ρυθμισεων?

 

Φορμάτ κάνεις μόνο αν του περάσεις Monsterpack η το flexareis. Αλλαγή στο χρώμα μπορείς να κάνεις αν αλλάξεις την πρόσοψη και από φορτιστή, αν δεν βρεις το δικό του μπορείς να χρησιμοποιείς το USB στο pc σου...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα αυτο με την αλλαγη ονοματος δικτυου αλλα οταν παω να κανω load from file απο τον υπολογιστη μου βγαζει οτι ειναι out of range με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω save to phone..τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια..

 

υπαρχει εφαρμογή ειτε για pc ειτε για το κινιτό που να μπορείς να επαναφέρεις διεγραμμένα μηνυματα sms?? σαν επαναφορα συστήματος ενα πραμα..:rolleyes:

οποιος γνωρίζει κατι ας απαντήσει.. θα με σώσει!!

 

ευχαριστώ πολυ!!

Μέγιστη επιτρεπόμενη εικόνα 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

Υπάρχει τρόπος να αυξήσουμε την ένταση που θα χτυπάει το κινητό ακόμα πιο πολύ από το 7;

 

Ευχαριστώ

 

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν έχει ήδη απαντηθεί, αλλά είναι ανθρωπίνως αδύνατο να διαβάσω 181 σελίδες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

Υπάρχει τρόπος να αυξήσουμε την ένταση που θα χτυπάει το κινητό ακόμα πιο πολύ από το 7;

 

Ευχαριστώ

 

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν έχει ήδη απαντηθεί, αλλά είναι ανθρωπίνως αδύνατο να διαβάσω 181 σελίδες.

 

Μπορείς να κάνεις μία αναζήτηση στο θέμα για «ένταση ήχου» και μπορεί να βρεις κάτι. Προσωπικά δεν γνωρίζω αν είναι εφικτή η αύξηση της έντασης...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος εαν παρω τωρα το v3 το μαυρο αν θα εχει μαζι τη γνωστη μαυρη δερματινη θηκη??? επειδη απ οσο ξερω μονο το μαυρο ειχε μαζι του θηκη..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

μετα απο καιρο, μου εδωσε η αδερφη μου το μαυρο v3 που της ειχα δωσει για να το 'φτιαξω', γιατι μετα απο κατι πειραγματα που εκανα τα επαιξε το κινητακι...

 

Βασικα θελω να παρω απο μεσα:

Τις επαφες

Τις εικονες

 

Και μετα να το φλασαρω με το τελευταιο firmware και φλεξ.

 

Πως το κανω? Για το φλασαρισμα ποιο προγραμμα χρησιμοποιω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aκυρο παιδια, τελικα εψαξα, και τα εκανα ολα, και φλασαρισμα και μπακαπ. Ολα ειναι οκ τωρα στο κινητο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια ερωτησούλα.

 

Παλιά το έκανα αλλά τώρα δνε μπορώ να βρώ άκρη.

 

Πώς κάνουμε να είναι ενεργοποιημένη default η αναφορά παράδοσης;;

 

Χρησιμοποιώ το pk2tools και πάω στο seem editor, βρίσκω το 3D αλλά δεν γίνεται τίποτα.

 

Μήπως δεν βρίσκω το σωστό 3D? (γενικά ποιο είναι το 3D offset?)

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia,

To kinhto mou mia bdomada twra parousiazei ena provlhma den leitourgoun merika apo ta plhktra tou.De kserw an auto sundeetai me to oti to eixa mazi mou sto mpanio ( opou eixe piasei ugrasia sth mish epifaneia o8onhs k to stegnwsa me to pistolaki ) de kserw an einai problhma software h logou ugrasias.

Mporeite na mou proteinete kapoia lush?Na ephxeirhsw na to ftiaksw monos mou h na to paw gia service?

-->K an to paw gia service mporeite na mou peite ta shmeia service sth 8essalonikh?

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia,

To kinhto mou mia bdomada twra parousiazei ena provlhma den leitourgoun merika apo ta plhktra tou.De kserw an auto sundeetai me to oti to eixa mazi mou sto mpanio ( opou eixe piasei ugrasia sth mish epifaneia o8onhs k to stegnwsa me to pistolaki ) de kserw an einai problhma software h logou ugrasias.

Mporeite na mou proteinete kapoia lush?Na ephxeirhsw na to ftiaksw monos mou h na to paw gia service?

-->K an to paw gia service mporeite na mou peite ta shmeia service sth 8essalonikh?

Προφανως ειναι θεμα υγρασιας, οπως επισης και του στεγνωματος με το πιστολακι...:worry:

Ποτε, μα ποτε δε χρησιμοποιουμε πιστολακι για στεγνωμα ηλεκτρονικων συσκευων.

Επρεπε να το αφησεις να στεγνωσει απο μονο του, χωρις ομως αυτο να σημαινει οτι δεν ειχε ηδη παθει τη ζημια.

Τωρα να το πας για service.... Δεν ξερω αν αξιζει, μιας και η τιμη του εχει πεσει πααααρα πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Δες αν κάτω από την μπαταρία υπάρχει ένα άσπρο στρογγυλό αυτοκολλητάκι.Αν δεν είναι άσπρο και είναι κόκκινο τότε την πάτησες γιατί αυτό το αυτοκολλητάκι ουσιαστικά είναι δείκτης υγρασίας.Αν είναι άσπρο και έχεις ακόμα εγγύηση αξίζει να κάνεις μια προσπάθεια στο service.
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παλικαρια :)

 

Εχω μια επιδοτηση 107 ευρω και λεω να παρω το v3...ειναι και μικρο-βολικο. τι λετε αξιζει ? Η μπαταρια του κραταει ? Πειτε μου 2-3 λογακια ;)

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Αν το θες για βασικό κινητό (που δεν το νομίζω), θα πρέπει να μην έχεις ανάγκη μεγάλη μνήμη και καλή κάμερα...

 

Τώρα για την περίπτωση που το θες για δεύτερο κινητό, νομίζω πως είναι μία εξαιρετική επιλογή. Η μπαταρία του κρατάει χαλαρά 3 μέρες.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Veco !!

 

Το θελω για 2ο να το περνω μαζι μου οταν εχω προβλημα μεγεθους.

 

Το μονο που με απασχολει ειναι... θα μπορεσω να περασω τις επαφες απο το k750i στο V3 ?

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...