Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην τιμή χωρίς ΦΠΑ πρέπει να υπολογίσεις και το τελωνείο δηλαδή 140 ευρώ και τελική τιμή θα ήταν τα 140 συν ΦΠΑ

 

Στο τελωνείο ουσιαστικά πληρώνεις το ΦΠΑ 23% + ένα φόρο της τάξης 3,5% για πράγματα μέχρι 350ε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η ουσια ειναι οτι το κντ θα το πληρωσω τελικα 145 ευρω περιπου.....Οχι οτι δεν αξιζει το ποσο αυτο βεβαια.

Ελπιζω να ειμαι ο τελευταιος που τη εφαγε ετσι ασχημα,αλλα ειπαμε το ρισκο ειναι υπαρκτο και το δεχομαστε ολοι μας.

Το επομενο θα το φερω σε αλλο ονομα παντως,ναμαστε σιγουροι........:lol:

Παμε παρακατω τωρα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Η ουσια ειναι οτι το κντ θα το πληρωσω τελικα 145 ευρω περιπου.....Οχι οτι δεν αξιζει το ποσο αυτο βεβαια.

Ελπιζω να ειμαι ο τελευταιος που τη εφαγε ετσι ασχημα,αλλα ειπαμε το ρισκο ειναι υπαρκτο και το δεχομαστε ολοι μας.

Το επομενο θα το φερω σε αλλο ονομα παντως,ναμαστε σιγουροι........:lol:

Παμε παρακατω τωρα.:)

 

Ρε παιδιά εγώ δεν κατάλαβα. Πως κατάλαβαν στο τελωνείο ότι το πακέτο μέσα έχει κινητό?

Εχουν το δικαιωμα του ελενχου φιλε.Λογικο αυτο βεβαια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι σίγουρα, αλλά πως το μυριστικαν? Είδαν κάποιο χαρτί? Άνοιξαν το πακέτο?

Το ανοξαν βρε......

 

:lol:..........το μυριστικαν............--->>>:lol:

Καλο ρε φιλε!!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς πες μας πάλι από που το αγόρασες... Αν γράψανε gift μου φαίνεται περίεργο πως τους ήρθε να το ανοίξουνε.. Εκτός αν μιλάμε ότι ανοίγουν κάποια πακέτα δειγματοληπτικά και ήσουν απλά άτυχος...

 

Υ.Γ. Πάντως για να σε έχουν σταματήσει εσένα ειδικά 2 φορές και όλοι οι υπόλοιποι εδώ να την έχουν σκαπουλάρει κάτι παίζει... Ίσως να έχει σημασία η περιοχή τελικά...

Edited by bomberb17
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεται αν ειναι λογικο να εχω κανει Παρασκευη(13/9)την παραγγελια και ακομα να μην εχω παρει tracking number?

 

Λογικά το πολύ μέχρι αύριο θα έχεις πάρει.

 

ΥΓ από minideal ή από to2c παρήγγειλες;

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

Minideal.Εχθες που μιλησα μαζι τους με chat μου ειπαν οτι σημερα(Δευτερα) η αυριο(Τριτη) θα μου εχουν στειλει.Ακομα παντως τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς πες μας πάλι από που το αγόρασες... Αν γράψανε gift μου φαίνεται περίεργο πως τους ήρθε να το ανοίξουνε.. Εκτός αν μιλάμε ότι ανοίγουν κάποια πακέτα δειγματοληπτικά και ήσουν απλά άτυχος...

Aυτο απο to2c.com,πιο παλια ενα tablet απο minideal.net.Το gift και το low price ειναι πλεον γραφικα......το εμαθαν και οι πετρες το κολπακι αυτο.

Φιλε μου,οι ανθρωποι στο τελανειο δεν ειναι χθεσινοι,αλλο που κανουν πολλες φορες τα στραβα ματια.....

Αυτο μου το ειπε φιλος σχετικος,που του ειπα τι εγινε σημερα παλι.

Και εγω το κοιταω απο το πρωι για να βρω το γιατι.Αλλα ειπαμε ειναι ρισκο....και μαλλον κραταν ονοματα...απο την αλλη δεν προκειται να σκασω κιολας

για 40 ευρο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Θα με βαρέσετε αλλά έχω το εξής ζήτημα......

Όλα τα post που έχω διαβάσει για την ενοποίηση της μνήμης ξεκινούν με το "....έβαλα το αγγλικό recovery..." Πως το κάνουμε αυτο?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Θα με βαρέσετε αλλά έχω το εξής ζήτημα......

Όλα τα post που έχω διαβάσει για την ενοποίηση της μνήμης ξεκινούν με το "....έβαλα το αγγλικό recovery..." Πως το κάνουμε αυτο?:wacko:

Σε πιο πισω σελιδες ενας φιλος αναιβασε ενα pdf με τα παντα για το κντ.Κατεβασε το και θα σου λυθουν τα χερια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι ότι έκανε λ@λ@κία το to2c.com και δεν έβαλε gift με χαμηλή τιμή, άλλωστε οι περισσότεροι εδώ (αν όχι όλοι) έχουν παραγγείλει από minideal. (παίζει να είσαι και ο πρώτος που του έρχεται κινητό από το to2c). Όσο για το tablet ίσως το ψάξανε λόγω όγκου.

Όλα αυτά είναι μια υπόθεση βέβαια, ίσως τελικά το καταλάβανε το κόλπο και πλέον θα πληρώνουμε όλοι, ίσως και απλά να είσαι άτυχος. :blink:

Υ.Γ. Αν τους έλεγες ότι το αγόρασες μεταχειρισμένο για parts?

Edited by bomberb17
Link to comment
Share on other sites

Σε πιο πισω σελιδες ενας φιλος αναιβασε ενα pdf με τα παντα για το κντ.Κατεβασε το και θα σου λυθουν τα χερια.

 

ΑΑΑΑ έχεις δίκιο, το θυμάμαι. Ήμουν στη δουλειά όταν το είδα και δεν μπόρεσα να το κατεβάσω. και μετα το ... ξέχασα (η ηλικία.....:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ανοιξαν απαγορεύεται ρητα απο το νόμο

Ακυρο αυτο ,λαθος κουμπακι....

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ανοιξαν απαγορεύεται ρητα απο το νόμο

 

Μπορουν φιλε μου δυστηχως......

http://clopyandpaste.blogspot.gr/2013/02/blog-post_4321.html#axzz2fAgqresc

 

...Έχουν, όμως, το δικαίωμα να ανοίξουν ένα δέμα, στο οποίο η περιγραφή του περιεχομένου δεν αντιστοιχεί, κατά την κρίση τους, με την αναγραφόμενη αξία και να κοστολογήσουν το περιεχόμενο βάσει των στοιχείων και των δεδομένων που έχουν. Σπάνιο, αλλά συμβαίνει.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Άπλα θελαν να το περασουν τελωνείο, χωρις να ξερουν τι ειναι, σου ζητουν PayPal πιστωτική για να δουν ποσο το αγόρασες στην τα έξοδα μεταφοράς εαν δεν εμπεριέχεται. 1 πρέπει να ξέρεις τι έχει δηλώσει ο πωλητής στο κουτί, 2 βρισκεις ενα χαμηλό PayPal η πιστωτική στο ίδιο διάστημα περίπου και το στελνεις με φαχ εκεί που σου είπαν, εαν τους στείλεις 30 40 πες είναι απο επισκευή.στε ελτα ems δεν μπορείς να στείλεις εκτελωνιστ.οκ εσυ ξερεις τωρα ειδα τι έγραψες, πάντως και να τους πεις να το ανοίξεις εσυ μπροστά του δεν δέχονται.Αυτα τα γράφω γιατι μονο εισαγωγές απο την χώρα αυτή κάνω τα τελευταία 20 χρόνια.Μονο για ναρκωτικά ανοίγει το δεμα Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

Άπλα θελαν να το περασουν τελωνείο, χωρις να ξερουν τι ειναι, σου ζητουν PayPal πιστωτική για να δουν ποσο το αγόρασες στην τα έξοδα μεταφοράς εαν δεν εμπεριέχεται. 1 πρέπει να ξέρεις τι έχει δηλώσει ο πωλητής στο κουτί, 2 βρισκεις ενα χαμηλό PayPal η πιστωτική στο ίδιο διάστημα περίπου και το στελνεις με φαχ εκεί που σου είπαν, εαν τους στείλεις 30 40 πες είναι απο επισκευή.στε ελτα ems δεν μπορείς να στείλεις εκτελωνιστ.οκ εσυ ξερεις τωρα ειδα τι έγραψες, πάντως και να τους πεις να το ανοίξεις εσυ μπροστά του δεν δέχονται

Οκ θα τα πω αυτα που μου εγραψες τωρα και στον κουμπαρο τον χασοδικη να δω τι θα μου πει να κανω.

Ας βρει αυτος την ακρη.

Απο την αλλη λες 40 ευρο,δωστα να τελειωνεις,μην μπλεκεις αλλο.Εσενα δεν σε σταματησαν ποτε????

Σε ευχαριστω φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα το αγγλικό recovery του Carliv, και προσπαθώ να πάρω backup στην SD κάρτα. Δεν μου δίνει όμως επιλογή για αποθήκευση εκεί. Μόνο Backup to internal sdcard βλέπω. Τι κάνω λάθος;

 

Άκυρο το βρήκα: H επιλογλή Backup σκέτο το κάνει στην εξωτ. μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Και απο χθες το απόγευμα μόνιμα ανοιχτό και το automaton το οποίο απλά λειτουργεί άψογα και έχω ξεχάσει που βρίσκεται το power κουμπί :p

Χρήστο ανάμεσα στο Tap Tap και το automaton τι διαφορές υπάρχουν στο τρόπο λειτουργίας και ποιο προτιμάς από τα δύο;

Δοκίμασα σήμερα το automaton. Λειτουργεί άψογα, μόνο που μου φάνηκε υπερευαίσθητο. Διάβαζα κάτι και κάποιες φορές έκλεινε η οθόνη επειδή μάλλον πέρασε το χέρι μου μπροστά από το σένσορα. Υπάρχει κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση που πρέπει να γίνει;

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Να ζητησω και ενα συγνωμη απο ολους τους φιλους εδω,μιας και σας κουρασα σημερα με το θεμα.

Τελος απο εμενα, πλεον.

Ασ συνεχεισουμε με τα του κντ παιδια :)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

hello παιδιά το "Item in conta IPS, IPS" στο tracking του κινητού τι σημαίνει ? σε πόσα χρόνια θα φτάσει στα χέρια μου? το conta είναι αργο του container ή του contact?? :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...