Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια φτηνη απο εδω πηρα εγω http://www.mixeshop.com/index.php?main_page=advanced_search_result&inc_subcat=1&search_in_description=1&zenid=3135d86bd21c5952b99484368acbf230&categories_id=&keyword=zte+v+967:)

 

σε καμμια βδομαδα θα μουρθει να σας πω εντυπωσεις..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κι εγώ παράγγειλα την ίδια Nillkin case σε κίτρινο από έναν άλλο τύπο στο ebay. Απ'ότι λένε ταιριάζει, κάτι χιλιοστά πιο παχύ είναι το 967 νομίζω
Link to comment
Share on other sites

απ οτι καταλαβα το 967 ειναι ιδιο με το 987 οποτε εχουμε και εμεις δυπυρινη gpu οπως γραφει το etotalk για το 987?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

απ οτι καταλαβα το 967 ειναι ιδιο με το 987 οποτε εχουμε και εμεις δυπυρινη gpu οπως γραφει το etotalk για το 987?

 

ετσι εχω καταλαβει κιεγω φιλε shinig οτι ολα τα Mtk 6589 διπυρινη gpu sgx 544 εχουν,ενω το gs4 εχει πιο πολλους πυρηνες..3-4 δε θυμαμαι,βαριεμαι να γκουγκλαρω:p

 

φιλε zanni ειδομεν...zanni δε πιστευω να υπηρετησες στο 725 τμχ??:confused:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!ας μας πει καποιος για την μπαταρια και την πρωτη φορτιση της..πρεπει να τελειωσουμε οτι εχει και μετα η αμεσως στην πριζα?επισης ακουσα οτι στα ελτα ανοιγουν τα δεματα εχει χασει καποιος πχ συσκευη απο εξωτερικο?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

απ οτι καταλαβα το 967 ειναι ιδιο με το 987 οποτε εχουμε και εμεις δυπυρινη gpu οπως γραφει το etotalk για το 987?

 

Παιδιά μην ξεχνάμε οτι είναι 140€ κινητό! Για τα λεφτά του ειναι αρκετοι οι 2 πυρίνες :)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ξεχνάμε οτι είναι 140€ κινητό! Για τα λεφτά του ειναι αρκετοι οι 2 πυρίνες :)

 

2 πυρήνες gpu φίλε.Η cpu έχει 4 κανονικότατα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για gpu μιλουσα και εγώ.

ε τότε δε το έθεσες σωστά μαλλον.υπάρχουν κινητά πολύ ακριβότερα με την ίδια η και χειρότερη gpu σε επιδόσεις.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλής ποιότητας φενεται. Άντε ελπίζω να το χαρουμε και εμείς από βδομάδα!

 

Despatched to overseas (Country code: GR) :):)

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις, ειναι στο αυτοματο ,με εσωτερικό φωτισμό απο απόσταση περιπου 40 εκατοστα επιτηδες για να φανει το ποσο δουλευει καλα η εστίαση σε αντικειμενο με χρωματα και γραμματα. Δεν ειναι και τιποτα ιδιαιτερο η φωτο αλλα λαμβανοντας υποψη τα παραπανω ειναι αξιοπρεπεστατη.Εχει παρα πολλες ρυθμισεις σε σκηνες,exposure, iso κλπ αλλα ειλικρινα βαριεμαι να τα ψαξω. Καποιος που θα τα ψαξει λογικα θα βγαλει καλυτερης ποιοτητας φωτο.

Εξαλλου οποιος θελει περισσοτερη ποιοτητα δινει αλλα 100 δολ και παιρνει το 987 που ειναι το μεγαλυτερο αδελφακι του.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις, ειναι στο αυτοματο ,με εσωτερικό φωτισμό απο απόσταση περιπου 40 εκατοστα επιτηδες για να φανει το ποσο δουλευει καλα η εστίαση σε αντικειμενο με χρωματα και γραμματα. Δεν ειναι και τιποτα ιδιαιτερο η φωτο αλλα λαμβανοντας υποψη τα παραπανω ειναι αξιοπρεπεστατη.Εχει παρα πολλες ρυθμισεις σε σκηνες,exposure, iso κλπ αλλα ειλικρινα βαριεμαι να τα ψαξω. Καποιος που θα τα ψαξει λογικα θα βγαλει καλυτερης ποιοτητας φωτο.

Εξαλλου οποιος θελει περισσοτερη ποιοτητα δινει αλλα 100 δολ και παιρνει το 987 που ειναι το μεγαλυτερο αδελφακι του.

 

Σωστός +1

 

Ευχαριστούμε για την φώτο!

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις, ειναι στο αυτοματο ,με εσωτερικό φωτισμό απο απόσταση περιπου 40 εκατοστα επιτηδες για να φανει το ποσο δουλευει καλα η εστίαση σε αντικειμενο με χρωματα και γραμματα. Δεν ειναι και τιποτα ιδιαιτερο η φωτο αλλα λαμβανοντας υποψη τα παραπανω ειναι αξιοπρεπεστατη.Εχει παρα πολλες ρυθμισεις σε σκηνες,exposure, iso κλπ αλλα ειλικρινα βαριεμαι να τα ψαξω. Καποιος που θα τα ψαξει λογικα θα βγαλει καλυτερης ποιοτητας φωτο.

Εξαλλου οποιος θελει περισσοτερη ποιοτητα δινει αλλα 100 δολ και παιρνει το 987 που ειναι το μεγαλυτερο αδελφακι του.

 

επ xkaliak,τιναυτα???:mad:

 

κομμενα τα γλυκα!!:lol:

 

οσοι εχουν 967S ειναι τεζα γραμμωμενΟΙΙΙΙ:D

 

 

Παρο με σπιντο βρακακια κ ζτε ΟΛΟΙ εδωω:lol:,παλι ξεφυγα:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια,αυτο το κινητο καλυπτεται στην Ελλαδα απο την εδω αντιπρωσοπεια?Μηπως ρωτησε κανεις?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

επ xkaliak,τιναυτα???:mad:

 

κομμενα τα γλυκα!!:lol:

 

οσοι εχουν 967S ειναι τεζα γραμμωμενΟΙΙΙΙ:D

 

 

Παρο με σπιντο βρακακια κ ζτε ΟΛΟΙ εδωω:lol:,παλι ξεφυγα:p

 

Μα αυτό ακριβώς...

Για όσους δεν μπορούν να το πιουν.. ... Ας το έχουν τουλάχιστον σε φωτο :lol::rolleyes:

 

 

 

 

Kostas1:

 

Δεν ρώτησα αλλά σίγουρα δεν καλύπτεται από εγγύηση από την εδώ αντιπροσωπεια μιας και δεν εισάγεται επίσημα Ελλάδα από την zte.

Service (πλερογκα βέβαια) λογικά θα μπορεί να γίνει αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα συμφέρει

Edited by xkaliak
Link to comment
Share on other sites

 

φιλε zanni ειδομεν...zanni δε πιστευω να υπηρετησες στο 725 τμχ??:confused:

Όχι, ήμανε των αιθέρων :lol::lol::lol:

 

Καμμιά rom με ελληνικά που να παίζει υπάρχει διαθέσιμη??

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια,αυτο το κινητο καλυπτεται στην Ελλαδα απο την εδω αντιπρωσοπεια?Μηπως ρωτησε κανεις?

 

εγγυηση δινει το καταστημα αγορας..

αν θυμαμαι καλα ηταν λιγα ευρω η αποστολη σε κινα,

και στο επεστρεφαν χωρις χρεωση αποστολης..:confused:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

εγγυηση δινει το καταστημα αγορας..

αν θυμαμαι καλα ηταν λιγα ευρω η αποστολη σε κινα,

και στο επεστρεφαν χωρις χρεωση αποστολης..:confused:

 

Ναι φιλε οκ,αυτο το ξερω και εγω βρε με τον 1 χρονο εγγυηση απο εκει..:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Το gps το δοκίμασα, δουλεύει άψογα. Κλείδωσε 8 δορυφόρους για πρώτη φορά σε 1 λεπτό περίπου

 

Στο recovery μπαίνει κανονικά (volume + μαζί με το power), αλλά είναι στα Κινέζικα.

 

Το θέμα με την οθόνη τελικά συμβαίνει σπάνια, οπότε δεν δημιουργεί πρόβλημα. Το minideal.net δεν το είδα διατιθεμενο να φτιάξει την νέα ρομ. Μου είπαν βέβαια να το στείλω πίσω αν θέλω, αλλά δεν υπάρχει λόγος.

 

Η μπαταρία με αρκετό πείραγμα φαίνεται να διαρκει 2 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Το gps το δοκίμασα, δουλεύει άψογα. Κλείδωσε 8 δορυφόρους για πρώτη φορά σε 1 λεπτό περίπου

 

Στο recovery μπαίνει κανονικά (volume + μαζί με το power), αλλά είναι στα Κινέζικα.

 

Το θέμα με την οθόνη τελικά συμβαίνει σπάνια, οπότε δεν δημιουργεί πρόβλημα. Το minideal.net δεν το είδα διατιθεμενο να φτιάξει την νέα ρομ. Μου είπαν βέβαια να το στείλω πίσω αν θέλω, αλλά δεν υπάρχει λόγος.

 

Η μπαταρία με αρκετό πείραγμα φαίνεται να διαρκει 2 ημέρες

α δλδ η νεα ρομ δεν εχει καν αγγλικα??:confused:

 

2 μερες καλα ειναι,ζητω ο 6589αααα:)

 

κ στο ζοπο 910 μου κανε εντυπωση πως με μικρουλες μπαταριουλες,θηριωδεις οθονες,κρατα τοσο

πολυ η μπαταρια...

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω εχει αγγλικα και κινεζικα αλλα sto recovery ειναι ολα κινεζικα!δεν υπαρχει καποιος τροπος να γυριζει στα αγγλικα?στο xda κατι ελεγαν για αυτο το θεμα...
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...