Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγω κάνω παραγγελία αύριο δηλώνω ομως άσχετος με ρουτ ,ρομ, κλπ το σταυρό μας και οτι βγει βγήκε στην τιμή αυτή δεν βρίσκεις ισάξιο
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγω κάνω παραγγελία αύριο δηλώνω ομως άσχετος με ρουτ ,ρομ, κλπ το σταυρό μας και οτι βγει βγήκε στην τιμή αυτή δεν βρίσκεις ισάξιο

 

Αν το πάρεις από minideal ζήτησε να σου το στείλουν ρουταρισμενο, με ελληνικά, playstore.

Αν δουλεύουν όλα κανονικά όπως πρέπει, μπορεί και να μην χρειαστεί να μην ασχοληθείς με αλλαγές ρομ κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει κάποιος που το εχει να μας πει αν το skype υποστηρίζει και βιντεοκλιση!!

 

Εγώ που ρώτησα minideal μου είπαν ότι υποστηρίζει, όταν έρθει θα σας πω σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα υποστηρίζει βιντεοκλήση. από την στιγμή που έχει και μπροστά κάμερα, μολις μπαίνεις 1η φορά στην εφαρμογή, σε ρωτάει αν θες να ενεργοποιήσεις τις βιντεοκλήσεις. Μπορείς να το κάνεις και χειροκίνητα μέσα από την εφαρμογή του skype. σε μένα πχ που έχω το v970, όταν ανοιγω βιντεοκλήση, ο άλλος βλέπει πχ από την πίσω κάμερα επειδή δεν έχω μπροστινή.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι απόλυτο οτι αν εχει μπροστινή κάμερα θο το υποστηρίζει κιολας, π.χ τα μικρά huawei ideos x3 Που ειχαμε αν και ειχε δευτερη κάμερα δεν το υποστήριζε το σκαιπ και δεν εβγαζε την επιλογη οταν άνοιγες πρώτη φορα το σκαιπ ουτε το έβρισκες μετα μεσα στο μενού!

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, παιζει δυνατά το συγκεκριμένο για τη κοπέλα μου και εχει οσο πιο φθηνά οτι ζητάω σε specs

 

σε ενα βιντεακι που ειδα αν και έβαλε σκαιπ το πέρασε πολυ γρήγορα χωρις να κανει βιντεοκλιση και μου φάνηκε παράξενο-ύποπτο!

Link to comment
Share on other sites

γνωστο αυτο (θα ρωτήσω και εκει για το σκαιπ) αλλα πιο πολυ ποσότητα εχει στα κινέζικα φορουμς (μια lewa 4.2.1 μου έρχεται στα γρήγορα στο μυαλό) Edited by GeorgT
Link to comment
Share on other sites

Roms from China

http://bbs.ydss.cn/thread-316418-1-1.html

 

http://www.romjd.com/Device/zte-v967s/new/all/1

 

Εχω πάρει και εγώ 2 σύσκευες , ασπρο και μπλε... το ενα ηρθε σήμερα οπότε απο αυριο εχει παιχνιδάκια ... :P

Edited by kandreou

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Roms from China

http://bbs.ydss.cn/thread-316418-1-1.html

 

http://www.romjd.com/Device/zte-v967s/new/all/1

 

Εχω πάρει και εγώ 2 σύσκευες , ασπρο και μπλε... το ενα ηρθε σήμερα οπότε απο αυριο εχει παιχνιδάκια ... :P

 

Για πες μας πρώτες εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

παιδια Gorilla glass εχει??:confused:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Στα 175 δολάρια, που να βρεις γκοριλες;; :lol:

 

σουστος:happy:

 

απλα αναρωτιεμαι αν το touch ειναι ευκολο..γλυστραει το χερακι?:p

στο ζοπο 910 σαν κολλουσε λιγο το δαχτυλο ,δεν ηταν ωραια η αισθηση της οθονης..δυσκολευε κ λιγο τη λειτουργια..

 

το εχει κ το 967 αυτο??:confused:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το έχω κανονικά σε λίγες μέρες. Κάποιο άλλο παιδί που το πήρε ήδη ίσως μπορεί να μας πει

 

Η κύλιση του παιδιά είναι πάρα πάρα πολύ καλή (αφού όμως αφαίρεσα την ζελατίνα με την οποία ήρθε) :D

Το SAR ειναι 0.778 W/Kg οπως λέει το manual που έχω μπροστα μου αυτή τι στιγμή!!

Ακολούθησα αυτά τα βήματα για να το φτάσω να τα έχει όλα γιατί όπως ήρθε ήταν με Rom 1.0.0, χωρίς Root και Gapps (No Play store )

 

1.Official Upgrade to 212123B0152CU-CN-9B18D-P188F07V1.0.3

2.Root

Έπαιξε άψογα με 1 click αφού εγκατέστησα τους Drivers που προτείνει …

3.Gapps (gapps-jb-20121212-signed.zip) το βρηκα στο xda και δεν κρατησα το link

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρει αν το σαρ είναι για το κεφάλι ή για το σώμα;

Από minideal το πήρες;

 

Απο Merimobiles το πήρα.

ΓΙα το SAR,τα υπολοιπα ηταν στα κινεζικα οποτε δεν κατάλαβα... τα έχω ξεχάσει!! :lol:

Πρεπει να υποστηρίζει OTG γιατι βλεπω στο Storage οτι λεει External USB Storage -- Mount USB Storage ..

Δεν εχω καλωδιο μαζι , θα το δω μετα και θα επανέλθω!

Edited by kandreou

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιι:)

Να μας κανεις κ handson κ Vs με την προηγουμενη συσκευηηη σουυυ:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ήρθα να σας πω τα καλά νέα :D Λοιπον , το κινητό υποστηρίζει OTG κανονικά, εβαλα flash και mouse !!!

Στο Antutu v3.3 επιασε 13355 , τωρα εχει μονο Αγγλικα και Κινέζικα σαν γλωσσες.. Βαζω μερικες φωτο για να δειτε και το μέγεθος σε σχεση με το ZTE v970! Πολύ καλό το touch παιδια, δεν ξέρω αν το εχω αναφέρει ήδη :)

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ήρθα να σας πω τα καλά νέα :D Λοιπον , το κινητό υποστηρίζει OTG κανονικά, εβαλα flash και mouse !!!

 

ΈΕΕφυγα για αγοράααα :ninja::ninja::hypno:να 'σαι καλά να το χαίρεσαι και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...