Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενική αίσθηση που σου δίνει?

Φαίνεται στιβαρή κατασκευή ή τρίζουν καπάκια κλπ?

Τα video calls είναι τελικά οκ στο skype?

 

Γενικα πολύ καλη ποιοτητα κατασκευης , καθολου τριγμους και πολυ στιβαρο!! :rolleyes:

Ακομα προσπαθώ να συνηθίσω το μέγεθος , ειναι αρκετα μεγαλύτερο απο οτι εχω χρησιμοποιήσει ώς τώρα.

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια το πηρα απο μερι κιεγω!

 

να σας ρωτησω θηκη γιατι δεν βρισκω πουθενα ..??

ουτε ebay ουτε πουθενα..

μηπως ονομαζεται αλλιως το μοντελο?

 

υποπτευομαι η θηκη απο μερι θα ναι οτιναναιι

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα απο μερι κιεγω!

 

να σας ρωτησω θηκη γιατι δεν βρισκω πουθενα ..??

ουτε ebay ουτε πουθενα..

μηπως ονομαζεται αλλιως το μοντελο?

 

υποπτευομαι η θηκη απο μερι θα ναι οτιναναιι

 

http://www.alibaba.com/countrysearch/CN/2013-new-arrival-mobile-phone-covers-for-zte-v967s.html

 

http://www.mixeshop.com/plastic-case-protective-cover-for-zte-v967sv987_p2342.html

 

http://www.aliexpress.com/wholesale/wholesale-mobile-covers-for-zte-v967s.html

Edited by honda160
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα απο μερι κιεγω!

 

να σας ρωτησω θηκη γιατι δεν βρισκω πουθενα ..??

ουτε ebay ουτε πουθενα..

μηπως ονομαζεται αλλιως το μοντελο?

 

υποπτευομαι η θηκη απο μερι θα ναι οτιναναιι

 

Εγώ πήρα μια της nillkin για το 987. Έχει το ίδιο μήκος πλάτος και το πάχος είναι ελάχιστα πιο μεγάλο στο 967 (0.7 του χιλιοστου). Ολοι οι πωλητές που ρώτησα μου είπαν ότι κάνει και το etotalk την δίνει κοινή και για τις δύο συσκευές. Μόλις τα παραλάβω, θα πω σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα μια της nillkin για το 987. Έχει το ίδιο μήκος πλάτος και το πάχος είναι ελάχιστα πιο μεγάλο στο 967 (0.7 του χιλιοστου). Ολοι οι πωλητές που ρώτησα μου είπαν ότι κάνει και το etotalk την δίνει κοινή και για τις δύο συσκευές. Μόλις τα παραλάβω, θα πω σίγουρα

 

ναι φιλε xkaliak,αμα κουμπωνει καλα του 987 πες μας να φτιαχτουμε:),μονο λιγακι πιο παχυ ειναι το 967 μας,οπως τα λες.

 

φιλε honda σευχαριστωωω

 

http://www.mixeshop.com/silicone-case-for-zte-v967sv987_p2341.html

αυτη παρηγγειλα τελικα.

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ανέφερε ότι είχε ένα Zopo και δεν είχε καλό touch... Συμφωνώ, είχα και εγώ ένα, ήταν πλαστικό τελείως, χάλια... Καμία σχέση με το v967s... Επίσης το γύρω γύρω είναι μεταλλικό και ένα στατιστικό για την μπαταρία, όλη μέρα εχθές που το δούλευα έπεσε από το 46 στο 26... Πολύ καλή αυτονομία προβλέπω :D

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ανέφερε ότι είχε ένα Zopo και δεν είχε καλό touch... Συμφωνώ, είχα και εγώ ένα, ήταν πλαστικό τελείως, χάλια... Καμία σχέση με το v967s... Επίσης το γύρω γύρω είναι μεταλλικό και ένα στατιστικό για την μπαταρία, όλη μέρα εχθές που το δούλευα έπεσε από το 46 στο 26... Πολύ καλή αυτονομία προβλέπω :D

Με φτιαξες σε ολααα κανδρεουυυ:p

 

Ειδικα για το ζοπο με καρα εφτιαξες...

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Νάσαι καλά, εγώ ότι βλέπω λέω και έχω να προσθέσω, το GPS κλείδωσε σε 15 δευτερόλεπτα την πρώτη φορά με SYGIC... Το φλας όταν το χρησιμοποιώ ως φακό είναι πολύ δυνατό όχι όπως στο ZTE v970... και έβαλα και Skype που είπε ότι η συσκευή υποστηρίζει κανονικά κλήση :-D

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

αστο ρε kandreou,μη μας λες αλλα..:shifty:

 

νταξει ολα τα χει:lol:

 

 

 

πλααακα κανω,σε υπερευχαριστουμε για το χρονο σου κ τις info:)

το gps κιολας ειναι παντα αγχος σε μενα στα κινεζικα.

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα οτι εχει και OGS(one glass solution)αυτο τι ακριβως ειναι? Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

αλητες το νου σας:p...μολις παρηγγειλα απο μινιντιλ..

 

μη κ δεν ειναι τζετ το κινητο,που λετε εδω...:shifty:

 

θα σας τα ξερουταρω ολα εδω μεσα:lol:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να παραγγειλω 2 συσκευες απο merimobiles.com θα γραψω γκιφτ θα τα σταματησουν τελωνειο?mertaghon2 απο μινιντιλ σου εχει μεταφορικα

?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να παραγγειλω 2 συσκευες απο merimobiles.com θα γραψω γκιφτ θα τα σταματησουν τελωνειο?mertaghon2 απο μινιντιλ σου εχει μεταφορικα

?

 

το minideal δεν έχει μεταφορικά.Τελωνείο δεν πάει γιατί δε το στέλνουν με κούριερ,αλλά λογικά μπορείς να τους πεις να στο στείλουν σαν δώρο.Τώρα για τίποτα άλλο,καλύτερα να μας πουν τα παιδιά που το παρήγγειλαν.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα φαίνονται τα πιξελ αλλά ακόμα και για έναν κολλημένο σαν εμένα με τις μεγάλες αναλύσεις, είναι απόλυτα αποδεκτό... Ίσως επειδή είναι πολύ καλή η οθόνη :-)

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να παραγγειλω 2 συσκευες απο merimobiles.com θα γραψω γκιφτ θα τα σταματησουν ?mertaghon2 απο μινιντιλ σου εχει μεταφορικα

?

 

παράγγειλα 2 v967s απο merimobiles με Singapore post χωρίς να γράψω κάτι. πριν τρεις μέρες τα παρέλαβα και είχαν γράψει πανό στο κουτί μεταχειρισμένο Phone 35 eyro. όποτε No τελωνειο

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις εκανα παραγγελια με απλο ποστ και εγραψα send them as gift...πιστευω περιττο αλλα που ξερεις...εντυπωσεις??οντως πιξελιαζει πολυ η ειναι ανεκτο?απο θεμα ταχυτητας?αξιζει ο mtk?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

εγω μολις εκανα παραγγελια με απλο ποστ και εγραψα send them as gift...πιστευω περιττο αλλα που ξερεις...εντυπωσεις??οντως πιξελιαζει πολυ η ειναι ανεκτο?απο θεμα ταχυτητας?αξιζει ο mtk?

 

φιλε μου τζετ το μινιντιλ,μου κανε σε ομιλια στο λαιβ τσατ δωρο κ θηκη,σκριν προτεκτορ,ρουτ κ ελληνικα:rolleyes:,εχμ τελωςπαντων,αυτα σε λαιβ τσατ τα δινει

σε ολους καταλαβα..:)

 

α και δωρεαν μεταφορικα,συν χαμηλες γενικα τιμες,συν στελνει γρηγορα μου ειπε ο gerstavros!

 

εδω δεν πιξελιαζε αυτη η αναλυση σε 5,3 ιντσες σε ζοπο 910,μην αγχεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ,

 

γενικα απο περιπου 210 κ πανω ppi εισαι ανετος..φυσικα το εμπειρο το ματι σε δυσκολες συνθηκες την βλεπει την διαφορα με το hd

 

ο mtk 6589 δινει τα παπουτσια στο χερι στον εξυνος του s3 μου σε ταχυτητα,σε καταναλωση ,αφου ειναι α7...οποτε τζετ ειμαστε!!

 

το ζτε μας δεν το δα αλλα στο ζοπο μονο η ολιγον πλαστικη οθονη με χαλουσε,αφου λενε εδω πως

δεν εχει τετοιο θεμα,ε ελπιζω να μαστε τζετ..

 

εχω ψηλα τον πηχυ για το 967 μας,αφου πηρα 2 συσκευες κ για φιλο!!

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα αυτό

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.188109884681765.1073741905.130833580409396&type=1

Παω να βρω λινκ για την Rom :)

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρήγγειλα και εγώ από το minideals, ελπίζω να μου βγει σε καλό!

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

πφφ κυριακη παρηγγειλα,ακομα να στειλει το μινιντιλ..

κ το χα για πιο γρηγορο κιολας..:confused:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το παρελαβα σήμερα.

Ότι ζήτησα από τον μινιντιλ όλα οκ. Έστειλαν και την θήκη σιλικόνης και το φιλμ (ήταν για το 987). Η θήκη κουμπωσε μια χαρά.

Το τηλέφωνο φαίνεται μια χαρά. Καλή ποιότητα κατασκευής, η οθόνη ευκρινεστατη, το touch παρα πολύ καλό.

Η οθόνη αφήνει δαχτυλιές. Θα δω πως θα είναι μόλις βάλω και το φιλμ προστασίας.

Πιξελιασματα και τέτοια δεν υπάρχουν . Γενική εντύπωση μέχρι τώρα παρα πολύ καλή. Περισσότερα αργότερα, μόλις το ψάξω λίγο.

Edited by xkaliak
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...