Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο την αλλη βδομαδα να το πειρμενεις... αυτος με την 3 οκτωβριου ηταν απλα... τυχερος :P

 

κάτι κατάλαβα. από την άλλη η από δευτέρα;γιατί αν είναι απο την άλλη βδομάδα μιλάμε για ρεκόρ καθυστέρησης!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κάτι κατάλαβα. από την άλλη η από δευτέρα;γιατί αν είναι απο την άλλη βδομάδα μιλάμε για ρεκόρ καθυστέρησης!

 

απο δευτερα*

Link to comment
Share on other sites

σε ποια παιχνιδια?

gt racing hd

max payne

bia 2

backstab hd

 

 

εχεις καποια λυση;

για την καμερα λετε να ειναι θεμα υλικου η λογισμικου κ drivers;

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και θεός!

Ας βοηθήσει αυτούς που έχουν καθυστέρηση!

 

μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι.....

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ωρα να παραγγείλω το δεύτερο για την γυναίκα μου!!!!

που εχουμε καλή τιμή σαν το hotinbuy και αξιοπιστία σαν το minideal?

είμαι όλος αυτιά και έτοιμος να παραγγείλω αυριο κυριακή....

:):):):)

Link to comment
Share on other sites

ωρα να παραγγείλω το δεύτερο για την γυναίκα μου!!!!

που εχουμε καλή τιμή σαν το hotinbuy και αξιοπιστία σαν το minideal?

είμαι όλος αυτιά και έτοιμος να παραγγείλω αυριο κυριακή....

:):):):)

Πήγαινε ο ίδιος στην κίνα και πάρτο απευθείας απο το εργοστάσιο.Δεν υπάρχουν οι τιμές του hotinbuy.Εκτος απο minideal,αρκετοί έχουν παραλάβει απο το to2c.com.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε ο ίδιος στην κίνα και πάρτο απευθείας απο το εργοστάσιο.Δεν υπάρχουν οι τιμές του hotinbuy.Εκτος απο minideal,αρκετοί έχουν παραλάβει απο το to2c.com.

 

εντάξει πλάκα κάνω για το hotinbuy....:lol::lol::lol:

που να παραγγείλω για φθηνότερα με ενδιαφέρει να μάθω.

τα δώρα του minideal ήταν απλά άχρηστα. η ζελατινα ήθελε κοψιμο και η θηκη με το S απλά δεν ταιριάζει.

εχω ήδη λάβει 6 νεες ζελατίνες και περιμένω 3 διαφορετικές θήκες για το υπάρχον v967s.

Link to comment
Share on other sites

αν το δεις σφαιρικά,συνολικά βγαίνει πιο φτηνά απο το to2c.com,μαζί με τα δώρα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οχι τόσο στην φωτογραφία όπου αν χαμηλώσεις το iso ειναι ικανοποιητικότατο αλλά στο βίντεο όπου το 720p κάνει αυτό το επιπλέον ζουμ στην εικόνα και χαλάει αρκετά την ποιότητα.
Μήπως έχεις το EIS (electronic image stabilizer) ενεργοποιημένο; Δεν ξέρω τι παίζει με το v967s αλλά στο v987 που έχω, όταν είναι ενεργοποιημένο το EIS στις ρυθμίσεις του video, κάνει ένα επιπλέον zoom όταν τραβάς video με αποτέλεσμα να πέφτει λίγο η ποιότητα.
Link to comment
Share on other sites

Oχι το είχα απενεργοποιήσει στο συγκεκριμένο βίντεο.Με ή χωρίς αυτό το 967s κάνει αυτό το επιπλέον ζουμ
Link to comment
Share on other sites

εντάξει πλάκα κάνω για το hotinbuy....:lol::lol::lol:

που να παραγγείλω για φθηνότερα με ενδιαφέρει να μάθω.

τα δώρα του minideal ήταν απλά άχρηστα. η ζελατινα ήθελε κοψιμο και η θηκη με το S απλά δεν ταιριάζει.

εχω ήδη λάβει 6 νεες ζελατίνες και περιμένω 3 διαφορετικές θήκες για το υπάρχον v967s.

 

Γιατι λες οτι δεν ταιριαζει φιλε μου η θηκη?Οκ δεν ειναι 100% συμβατη.

Αλλα μια χαρα καθετε στο κντ.Εκτος βεβαια απο την τρυπα που εχει για το usb,αλλα και αυτο λυνεται πολυ ευκολα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γιατι λες οτι δεν ταιριαζει φιλε μου η θηκη?Οκ δεν ειναι 100% συμβατη.

Αλλα μια χαρα καθετε στο κντ.Εκτος βεβαια απο την τρυπα που εχει για το usb,αλλα και αυτο λυνεται πολυ ευκολα.

 

δεν ξερω τι παιζει αλλα στο δικο μου το κινητο ταιριαζει απολυτα... θελω να πω οτι προβλημα με το usb εχω ουτε τιποτα... με το που την βαζω μπαινει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι παιζει αλλα στο δικο μου το κινητο ταιριαζει απολυτα... θελω να πω οτι προβλημα με το usb εχω ουτε τιποτα... με το που την βαζω μπαινει κανονικα

Γιαννη ειναι με το S πισω??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτη ειναι

Μαλιστα,σε 5 διαφορετικα κντ που εχω δοκιμαση,την θηκη με το S,σε κανενα δεν καθετε καλα το usb,αλλα οταν...φαγαμε..... λιγακι την τρυπα ολα καλα.Eσενα μαλλον σου εκατσε η ......καλη.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου ειναι χωρις το S και ταιριαζει αψογα σε ολες τις τρυπες. Το προβλημα ειναι σε μερικα σημεια η θηκη δεν εφαρμοζει/αγκαλιαζει το κινητο γιατι το 967 ειναι πιο παχυ απο το 987. Περιεργως, η θηκη μου εγραφε 967 στη συσκευασια, αλλα υποθετω οτι ηταν μουφα.

Προς νεους ιδιοκτητες που θα παραλαβουν συντομα:

Στην 1η σελιδα υπαρχει pdf με πολλα τεχνικα θεματα για το 967.

 

Προσφορα καρτα Sandisk:

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.662090&sid=1

Edited by Longmire
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι γινεται με τη μπαταρια του κινητου.το εβαλα το βραδυ να φορτησει με 8% μπαταρια.τωρα το πρωι ηταν παλι 8% αλλα μολις εβγαλα τον φορτιστη πηγε κατευθειαν 1%. Εχει κανενας ιδεα τι συμβαινει; εβγαλα το καλωδιο και το ξαναβαλα αλλα τπτ.καλημερα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι γινεται με τη μπαταρια του κινητου.το εβαλα το βραδυ να φορτησει με 8% μπαταρια.τωρα το πρωι ηταν παλι 8% αλλα μολις εβγαλα τον φορτιστη πηγε κατευθειαν 1%. Εχει κανενας ιδεα τι συμβαινει; εβγαλα το καλωδιο και το ξαναβαλα αλλα τπτ.καλημερα.

Μπας και το ειχες μεσα στην θηκη μαι δεν εκανε επαφη το usb??:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειχα θηκη.
μήπως βγήκε το καλώδιο?

Εμένα μια φορά μου είχε κολλήσει η μπαταρία στο 20 κάτι αφού το είχα 4 ώρες στο ρεύμα, μετά έβγαλα και ξανά έβαλα την μπαταρία και πήγε στο 100

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι γινεται με τη μπαταρια του κινητου.το εβαλα το βραδυ να φορτησει με 8% μπαταρια.τωρα το πρωι ηταν παλι 8% αλλα μολις εβγαλα τον φορτιστη πηγε κατευθειαν 1%. Εχει κανενας ιδεα τι συμβαινει; εβγαλα το καλωδιο και το ξαναβαλα αλλα τπτ.καλημερα.

 

Μου εχει συμβει και εμένα δυο φορες. Το εκανε οταν τα φορτισα εχοντας το κλειστο. Το εβγαλα απο την μπριζα μετα το ανοιξα και ειδα οτι ειχε μεινει στο 2%. Με επανεκινηση δεν επανηλθε. Εκανα το εξης και τις 2 φορες, το συνδεσα στον φορτιστη κλειστο και η σταθμη ανεβηκε αμεσως εδειξε 100% και το ανοιξα εχοντας το συνδεμενο στο ρευμα. 2 πραγματα μπορω να σκεφτω οτι συμβαινουν. Ή οτι το αδειασμα της μπαταρίας κατω απο το 5% του δημιουργεί το συγκεκριμενο προβλημα ή οτι η φορτιση του κλειστο και το ανοιγμα του αφου αποσυνδεθει απο το το ρευμα το μπερδευει....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα να ρωτήσω κάτι εδω και 3 μέρες δεν μπορώ να δω στο site της singpost για το κινητό τι γίνεται . Μπορουμε να το δούμε κάπου αλλού ή απλά περιμένουμε μέχρι να φτιάξει . Ευχαριστώ ...
Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου ειναι χωρις το S και ταιριαζει αψογα σε ολες τις τρυπες. Το προβλημα ειναι σε μερικα σημεια η θηκη δεν εφαρμοζει/αγκαλιαζει το κινητο γιατι το 967 ειναι πιο παχυ απο το 987. Περιεργως, η θηκη μου εγραφε 967 στη συσκευασια, αλλα υποθετω οτι ηταν μουφα.

Προς νεους ιδιοκτητες που θα παραλαβουν συντομα:

Στην 1η σελιδα υπαρχει pdf με πολλα τεχνικα θεματα για το 967.

 

Προσφορα καρτα Sandisk:

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.662090&sid=1

 

Ή μπορείς να την πάρεις απο εδω: http://www.ebay.co.uk/itm/SANDISK-MOBILE-ULTRA-CLASS-6-16GB-MICRO-SDHC-SD-16G-16-G-GB-MEMORY-SD-ADAPTER-/330761239907?pt=UK_AudioTVElectronics_PDAsAccessories_MemoryCards&hash=item4d02e7fd63 χωρίς βιασύνη(δεν έχει crazy sanday :p), με 9€ στο σπίτι σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...