Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπαινεις μεσω recovery (οσο μπουταρει το κινητο κρατας πατημενο το volume up κουμπι)

και πας στο μενου backup & restore και κανεις backup

για να κανεις restore ξανα πας στο ιδιο μενου και επιλεγεις restore.

Link to comment
Share on other sites

μπαινεις μεσω recovery (οσο μπουταρει το κινητο κρατας πατημενο το volume up κουμπι)

και πας στο μενου backup & restore και κανεις backup

για να κανεις restore ξανα πας στο ιδιο μενου και επιλεγεις restore.

 

ευχαριστω το εκανα !

να ρωτησω κατι ακομα με τον ιδιο τροπο μπορω να κανω και στην ταμπλετα μου teclast a11 ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είχα παραγγέλλει στις 17-11 από minideal,δυστυχώς μέχρι σήμερα δεν άλλαξε το στάτους το tracking, παρέμενε στο Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article), επικοινώνησα μαζί τους και μου κανανε refund..

Καινούρια παραγγελία τώρα και ξανά αναμονή.. και μάλλον από το νέο έτος στα χεριά μου.

Κρίμα και το περίμενα πως και πως…

Link to comment
Share on other sites

ποια η γνωμη σας,

για να το παραγγειλω απο μινιδεαλ για καποιον που θα μπει πρωτη φορα στον κοσμο τον ανδροιδ ,

να το παρω ροοτ η οχι???

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω και εγω για τα ακουστικα πηρα 2 ζευγαρια και δουλευουν αριστα!!

με συσκευασια τα πηρες ή bulk; ακουγονται καλα; εχω χαμηλο ηχο στη μουσικη.

ποια η γνωμη σας,

για να το παραγγειλω απο μινιδεαλ για καποιον που θα μπει πρωτη φορα στον κοσμο τον ανδροιδ ,

να το παρω ροοτ η οχι???

 

να το παρεις! αξιζει τα ευρω του! και φυσικα ρουτ

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά μέχρι στιγμής με το κινητό, αλλά αντιμετώπισα πρόβλημα με τα bluetooth handsfree Sony Ericsson mw600. Η μουσική παίζει κανονικά από τη συσκευή ακούω τους άλλους καθαρά, αλλά δε μπορούν να με ακούσουν, έχω πολύ βουητό.. Η συνομιλία είναι αδύνατη.... Ξέρει κανείς κάποια λύση? Θα με βοηθούσε πολύ..
Link to comment
Share on other sites

με συσκευασια τα πηρες ή bulk; ακουγονται καλα; εχω χαμηλο ηχο στη μουσικη.

 

Bulk ηταν η συσκευασια.Ο ηχος ειναι πολυ καλος αν παιξεις και με τις ρυθμισεις και στη μουσικη ακουγονται παρα πολυ καλα.Αν εχεις προβλημα στην ενταση μπορεις να δοκιμασεις και το tweak που υπαρχει εδω στο φορουμ [HOW TO]Increase Speaker and Mic Volume

Link to comment
Share on other sites

Bulk ηταν η συσκευασια.Ο ηχος ειναι πολυ καλος αν παιξεις και με τις ρυθμισεις και στη μουσικη ακουγονται παρα πολυ καλα.Αν εχεις προβλημα στην ενταση μπορεις να δοκιμασεις και το tweak που υπαρχει εδω στο φορουμ [HOW TO]Increase Speaker and Mic Volume

μολις τα παρελαβα κι εγω .ηχος πραγματι καλος. απο κουμπια ομως μονο μπρος πισω καμματι κανει.τιποτε αλλο .δεν αυξομειωνει ενταση δεν περναει στο τηλ. δηλαδη αν ακους μουσικη και θελεις να κανεις μια κληση δεν γινεται αλλα και χωρις να ακους μουσικη παλι δεν γινεται.αρα τιποτε απο αυτα που γραφουν δεν κανουν στο τηλεφωνο μας. εκτος αν εγω κανω κατι λαθος.μπορει να προτεινει κανεις κατι?

επισης μια ερωτηση .η συσκευη μας δεν εχει πουθενα ρυθμιση οτιδηποτε για ακουστικα??

Link to comment
Share on other sites

το φλας στο Pdf αναφέρει οτι ειναι αρκετα δυνατο.

το δικό μου ειναι κάπως :wacko:

παρατηρησα οταν ειναι αναμμενο σαν να τρέμει!

υπαρχει καποια εφαρμογη να του δώσω λίγη ενταση?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Έχω καταλήξει και πάλι στην συγκεκριμένη συσκευή, αυτή την φορά για μένα, την όποια έχω είδη πριν δύο μήνες αγοράσει για δώρο στον ανεψιό .

Το ζητούμενο είναι ότι σήμερα η τιμή της έχει τσιμπήσει προς τα πάνω στο « to2c – 175.99 $ » από όπου έγινε η προηγούμενη αγορά και δεν ξέρω αν αγοράζοντας το από το «pandawill - 147,99 $ » με αγγλικά και κινέζικα μόνο πάνω της κατά πόσο Θα είναι μία εύκολη διαδικασία να το κάνω root και να εγκαταστήσω Ελληνικά και Play Store.

Αξίζει για 28 $ να πειραματιστώ ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Έχω καταλήξει και πάλι στην συγκεκριμένη συσκευή, αυτή την φορά για μένα, την όποια έχω είδη πριν δύο μήνες αγοράσει για δώρο στον ανεψιό .

Το ζητούμενο είναι ότι σήμερα η τιμή της έχει τσιμπήσει προς τα πάνω στο « to2c – 175.99 $ » από όπου έγινε η προηγούμενη αγορά και δεν ξέρω αν αγοράζοντας το από το «pandawill - 147,99 $ » με αγγλικά και κινέζικα μόνο πάνω της κατά πόσο Θα είναι μία εύκολη διαδικασία να το κάνω root και να εγκαταστήσω Ελληνικά και Play Store.

Αξίζει για 28 $ να πειραματιστώ ?

 

βουρ για pandawill αυτο κοιτούσα τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Όσο δουλεύω την MIUI τόσο εκτιμώ την πληρότητα της, σε δυνατότητες.

Πέρα από την φοβερή διαχείριση των permissions ανά εφαρμογή (ενώ δέχεσαι τα permissions στην εγκατάσταση μιας εφαρμογής μπορείς να κάνεις ξεχωριστά μπλοκ του κάθε permission, της κάθε εφαρμογής εκ των υστέρων), είναι δυνατό το μπλοκάρισμα ή όχι των data/wifi επικοινωνιών ανά εφαρμογή και ένα σωρό άλλες δυνατότητες ασφαλείας.

Επιπλέον δεν χρειάζονται πλήθος βοηθημάτων που έβαζα στο τηλέφωνο, όπως ftp server, διαχειριστής φωτεινότητας, προγραμματισμένα ON/OFF με τον χρόνο, task manager, cleaner, backup, και άλλα, καθως αυτά βρίσκονται ενσωματωμένα και μάλιστα με ενιαίο interface. To κακό είναι ότι όλα αυτά βρίσκονται "χαμένα" στις εκατοντάδες ρυθμίσεις που βρίσκονται στα setting σε διάφορα μενού, διαφορων υποεφαρμογών. Όσο ψάχνω βρίσκω και συνεχώς αφαιρώ εφαρμογές που έβαζα πρόσθετες....

Είναι πραγματικά εντυπωσιακή η δουλειά των κινέζων στο MIUI... και μάλιστα συνεχώς προσθέτουν και βελτιώνουν κι αλλα, κάθε εβδομάδα....

Edited by Slammer
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να ευχαριστησω κι εγώ με τη σειρα μου τον nirvana1979 για την πρόταση του για ακουστικά.

Παρέλαβα χτες και είναι τα καλυτερα που έχω δοκιμάσει ως τώρα για τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα , κατέβασα τον dolphin browser αλλα διαπίστωσα ότι δεν παίζει τα video σε όλες τις σελίδες, κυρίως όσα δεν είναι ανεβασμένα στο youtube , υπάρχει κάποια λύση κάτι που μπορώ να κάνω ? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

το φλας στο Pdf αναφέρει οτι ειναι αρκετα δυνατο.

το δικό μου ειναι κάπως :wacko:

παρατηρησα οταν ειναι αναμμενο σαν να τρέμει!

υπαρχει καποια εφαρμογη να του δώσω λίγη ενταση?

 

κανεις ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

κανεις ρε παιδια?

 

Για το αν είναι Χαλασμενο ανοιξε το φακό.

Αν τρεμοπαιζει εκεί τοτε είναι χαλασμένο. Αλλιώς υπάρχει ένας οδηγός μέσω mobile uncle tools να αυξήσεις την ενταση θα τον βρω και θα τον ποσταρω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα , κατέβασα τον dolphin browser αλλα διαπίστωσα ότι δεν παίζει τα video σε όλες τις σελίδες, κυρίως όσα δεν είναι ανεβασμένα στο youtube , υπάρχει κάποια λύση κάτι που μπορώ να κάνω ? ευχαριστω

 

Εχεις περασει τον φλας πλειερ?

Link to comment
Share on other sites

Για το αν είναι Χαλασμενο ανοιξε το φακό.

Αν τρεμοπαιζει εκεί τοτε είναι χαλασμένο. Αλλιώς υπάρχει ένας οδηγός μέσω mobile uncle tools να αυξήσεις την ενταση θα τον βρω και θα τον ποσταρω.

 

Σ'ευχαριστω για την απαντηση.θα περιμενω τον οδηγο.δουλευει αλλα δεν ειναι πολυ δυνατο.

Link to comment
Share on other sites

μολις τα παρελαβα κι εγω .ηχος πραγματι καλος. απο κουμπια ομως μονο μπρος πισω καμματι κανει.τιποτε αλλο .δεν αυξομειωνει ενταση δεν περναει στο τηλ. δηλαδη αν ακους μουσικη και θελεις να κανεις μια κληση δεν γινεται αλλα και χωρις να ακους μουσικη παλι δεν γινεται.αρα τιποτε απο αυτα που γραφουν δεν κανουν στο τηλεφωνο μας. εκτος αν εγω κανω κατι λαθος.μπορει να προτεινει κανεις κατι?

επισης μια ερωτηση .η συσκευη μας δεν εχει πουθενα ρυθμιση οτιδηποτε για ακουστικα??

 

εμενα κληση απανταει κανονικα που το δοκιμασα,τα κουμπια +\- οταν ακους μουσικη αλλαζουν τραγουδι.Το μεσαιο κουμπι ενεργοποιει το player και απανταει στη κληση,το κουμπι το μαυρο ακομα δεν εχω βρει τι κανει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...Υπάρχει πρόγραμμα που να μεταφράζει σελίδες στο ίντερνετ όπως στον υπολογιστή?Να μπαίνω σε μια σελίδα στα αγγλικά πχ και να την μεταφράζω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...Υπάρχει πρόγραμμα που να μεταφράζει σελίδες στο ίντερνετ όπως στον υπολογιστή?Να μπαίνω σε μια σελίδα στα αγγλικά πχ και να την μεταφράζω...

 

Ο chrome σου δινει τη δυνατοτητα αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...