Jump to content

[Off-topic] Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Wind


kostas_v
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς το παρόν άσχετα πετάνε οι συνδρομητές της wind, όχι εγώ! Εγώ μίλησα με συγκεκριμένα στοιχεία.

προς τι ο σπαραγμος τοτε

δεν προλαβες τα 1000' του f2g;ηταν πολυ αληθινο για να κρατησει,οκ;

και δεν κρατησε

 

ειμαστε στον κοσμο μας,τι να κανουμε

wind ολε!ολε!

σταθερα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@kostas_v

τα έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα κι εκτείθεσαι... Γίνονται και στις καλύτερες οικογένειες αυτά (όχι όμως στην οικογένεια του F2G)

 

δεν τα ξέρεις καλά τα πακέτα και θα μπερδέψεις κόσμο!

 

Για να σε βοηθήσω... Η όποια σύγκριση με καρτοκινητό WIND εννοούμε το F2G με 10€ 300' προς όλους, και δυνατότητα online αγορά με 5€ 200' προς όλους

Μετά τις 25/4 αν κάποιος δεν έχει εγγραφεί μπορεί με κλήση στο 1265 να αγοράσει με 5€ 200' (έως 4 φορές)

 

Τα καρτοκινητά της WIND είναι F2G, Wind Card to All, Q Card

Για το δεύτερο που μπορεί να μπερδεύτηκες, πάνω από 10€ διπλασιάζει την αξία της κάρτας (με 8€ αγοράζεις 100' προς όλους)

 

Αυτά είναι... τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο!

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχω card to all! Έκανα μια σύγκριση βλέποντας τα πακέτα! That's all!

 

Δεν ξέρω τι προσπαθεί να κάνει η wind, εκείνο που ξέρω είναι ότι δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης του συγκεκριμένου πακέτου.

 

Πολύ το κουράζεις το θέμα

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν άσχετα πετάνε οι συνδρομητές της wind, όχι εγώ! Εγώ μίλησα με συγκεκριμένα στοιχεία. :)

 

Τα ασχετα τα λες εσυ αγαπητέ και δεν εννοείς να το καταλαβεις ή μαλλον δεν θέλεις να το καταλάβεις. 3 σελίδες τωρα ασχολουμαστε μαζί σου (κακώς) δεν καταλαβαίνεις οτι είσαι κουραστικός??

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω από το προφιλ σου ότι έχεις cosmote, γιατί ασχολείσαι με μας τους "ακριβούς"...;

 

Τρομερό επιχείρημα. Wind μην αγγίζετε!

 

Με το συμπαθειο αλλα εσυ πετας ασχετα.Μας λες για την wind card to all που εχει καταργηθει,για την καταργηση των 300' λεπτων που δεν δοθηκαν ποτε στο συγκεκριμενο πακετο,και μια συγκριση πακετων που δεν υφισταται.Αστο ρε φιλε τσαμπα ταλαιπωρεισαι.Ειδικα οι καρτοκινητοι wind ειναι οι πιο ψαγμενοι ατυχησες,δεν θα αλλαξουμε δικτυο.

 

Ας υποθέσουμε ότι σκέφτομαι να πάρω ένα καρτοκινητό wind. Ζούμε στον κόσμο του ίντερνετ οπότε το πρώτο που θα τσεκάρω είναι η σελίδα τους. Μπορείς να μου βρεις κάποιο λινκ ή γενικά κάποιο άρθρο που να λέει ότι το wind card to all έχει καταργηθεί; Στη σελίδα της wind, είναι στα διαθέσιμα πακέτα και αντί να πείτε κάτι για αυτή την τεράστια παράλειψη, μου τη λέτε που δεν το γνώριζα! Δηλαδή κάθε νέος συνδρομητής πρέπει να μυρίσει τα νύχια του για το ποια πακέτα είναι διαθέσιμα και ποιά όχι επειδή....η wind ξέχασε (????) να ενημερώσει το site της! Ή μήπως το έκανε επειδή ξέρει ότι απευθύνεται σε...λίγους κι εκλεκτούς;

 

προς τι ο σπαραγμος τοτε

δεν προλαβες τα 1000' του f2g;ηταν πολυ αληθινο για να κρατησει,οκ;

και δεν κρατησε

 

ειμαστε στον κοσμο μας,τι να κανουμε

wind ολε!ολε!

σταθερα!

 

Αυτό λέω κι εγώ! Wind ολέ! Εκεί αρχίζουν και τελειώνουν όλα.

 

@kostas_v

τα έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα κι εκτείθεσαι... Γίνονται και στις καλύτερες οικογένειες αυτά (όχι όμως στην οικογένεια του F2G)

 

δεν τα ξέρεις καλά τα πακέτα και θα μπερδέψεις κόσμο!

 

Για να σε βοηθήσω... Η όποια σύγκριση με καρτοκινητό WIND εννοούμε το F2G με 10€ 300' προς όλους, και δυνατότητα online αγορά με 5€ 200' προς όλους

Μετά τις 25/4 αν κάποιος δεν έχει εγγραφεί μπορεί με κλήση στο 1265 να αγοράσει με 5€ 200' (έως 4 φορές)

 

Τα καρτοκινητά της WIND είναι F2G, Wind Card to All, Q Card

Για το δεύτερο που μπορεί να μπερδεύτηκες, πάνω από 10€ διπλασιάζει την αξία της κάρτας (με 8€ αγοράζεις 100' προς όλους)

 

Αυτά είναι... τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο!

 

Εσύ το κατατάσσεις στα εμπορικά διαθέσιμα. Ο άλλος επιμένει ότι δεν είναι. Τελικά ποιός έχει μπερδευτεί;; Δεν μπορεί να ισχύουν και τα δύο.

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή παιδιά, μην βρίζετε τη wind! Είναι η καλύτερη! :lol:

 

Αν έχεις κανένα σοβαρό επιχείρημα πες το αλλιώς καλύτερα μην ασχολείσαι με την WIND γιατί έχεις καταντήσει κουραστικός. Τόσο πολύ σου στοίχησε που η WIND εξακολουθεί να δίνει πάλι περισσότερα από τον ανταγωνισμό; 'Οσο για την wind καρτοκινητή έχεις απόλυτο δίκιο που το αναφέρει η WIND ως εμπορικά διαθέσιμο αλλά δεν είναι. Εξάλλου αν πας να παραγγείλεις πακέτο δεν το έχει αλλά και ούτε στα καταστήματα της. ΄Οτι και να λες δεν υπάρχει πακέτα καρτοκινητής σαν το F2G και σαν την Q. Χθες μου διπλασίασε η WIND την κάρτα που έβαλα και έστειλα τις ευχές μου δωρεάν με sms + τα 300΄ και κάλεσα τους πάντες. Να μην ξεχάσω τους μόνιμους 2-3πλασιασμούς που μου έκανε κάθε μήνα και με 120ευρώ(60+20+20+20) μπήκαν 240ευρώ στο υπόλοιπο μου και δώρο το galaxy pocket!!!Επίσης σαν παλιός συνδρομητής εκτός από τα 300΄ μπορώ να ενεργοποιήσω με 5ευρώ 200΄ προς όλους και με 5 ευρώ έχω 1GB.Τα online πακέτα της είναι άπαιχτα και επίσης το πακέτο μου είναι το F2G2 και αν δεν ξέρεις τι είναι με μια απλή αναζήτηση θα δεις οτι είναι το καλύτερο πακέτο στην ιστορία της κινητής στην Ελλάδα. Επιμένεις μετά από αυτά να προσπαθείς να μας αλλάξεις γνώμη; Οι περισσότεροι εδώ μέσα που έχουν WIND απολαμβάνουν ΌΛΑ τα παραπάνω. Δεν είμαι κολλημένος με την WIND και την κάθε WIND αλλά κοιτάζω το συμφέρον μου και εννοείτε οτι όσο απολαμβάνω ΟΛΑ τα παραπάνω θα έχω F2G. Αν τα κόψει ποτέ τότε θα τα βάλω κάτω και αν υπάχει κάποια φθηνότερη τότε θα πάω εκεί. Με τα χαζά επιχειρήματα σου όμως όχι.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά ήταν ένας "πόντιος" και μπήκε ανάποδα στην "Αττική οδό" του έκαναν σινιάλα οι άλλοι χρήστες της οδού που πήγαιναν κανονικά στο δρόμο τίποτα αυτός, συνέχιζε να προχωρά.

Κάποια στιγμή ακούει από το ραδιόφωνο ότι υπάρχει ένα αυτοκίνητο στην "Αττική οδό" που κινείται ανάποδα και να προσέχουν όσοι κινούνται σε αυτή. Σχολιάζει τότε ο "πόντιος"και λέει. Τι ένα ρε σεις όλοι ανάποδα πάνε.

 

Υ.Γ.: Οποιαδήποτε ομοιότης με πρόσωπα και καταστάσεις είναι εντελώς συμπτωματική. :)

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό επιχείρημα. Wind μην αγγίζετε!

 

 

 

Ας υποθέσουμε ότι σκέφτομαι να πάρω ένα καρτοκινητό wind. Ζούμε στον κόσμο του ίντερνετ οπότε το πρώτο που θα τσεκάρω είναι η σελίδα τους. Μπορείς να μου βρεις κάποιο λινκ ή γενικά κάποιο άρθρο που να λέει ότι το wind card to all έχει καταργηθεί; Στη σελίδα της wind, είναι στα διαθέσιμα πακέτα και αντί να πείτε κάτι για αυτή την τεράστια παράλειψη, μου τη λέτε που δεν το γνώριζα! Δηλαδή κάθε νέος συνδρομητής πρέπει να μυρίσει τα νύχια του για το ποια πακέτα είναι διαθέσιμα και ποιά όχι επειδή....η wind ξέχασε (????) να ενημερώσει το site της! Ή μήπως το έκανε επειδή ξέρει ότι απευθύνεται σε...λίγους κι εκλεκτούς;

 

 

 

Αυτό λέω κι εγώ! Wind ολέ! Εκεί αρχίζουν και τελειώνουν όλα.

 

 

 

Εσύ το κατατάσσεις στα εμπορικά διαθέσιμα. Ο άλλος επιμένει ότι δεν είναι. Τελικά ποιός έχει μπερδευτεί;; Δεν μπορεί να ισχύουν και τα δύο.

Σε προηγόμενό μου μήνυμα, σε είχα ρωτήσει το πού είδες να πωλείται επισήμως η WIND Card to All, γιατί έτσι έλεγες, αλλά έκανες την πάπια.

Πραγματικά, εσένα νομίζεις περιμέναμε να μας πεις τι είναι εμπορικά διαθέσιμο και τι όχι; Σαν συνδρομητές της WIND, δεν ξέρουμε;

Και στην τελική, αφού δεν πιστεύεις το 99% αυτών που σου λένε ότι δεν υπάρχει η WIND Card to All, στείλε ένα e-mail στη WIND με τις ερωτήσεις και τα παράπονά σου, να τελειώνουμε.

 

Σ' αυτό το σημείο, ας το δούμε κι αλλιώς το πράγμα, δηλαδή από την δική σου οπτική. Ας υποθέσουμε, λοιπόν, ότι πράγματι η WIND Card to All ήταν εμπορικά διαθέσιμη. Ε και τι έγινε; Η WIND απλώς θα είχε τρία καρτοκινητά, εκ των οποίων τα δύο συμφέρουν πάρα πολύ (Q και F2G) και ένα που δεν θα σύμφερε (WIND Card to All), συνεπώς σχεδόν κανένας δεν θα επέλεγε την WIND Card to All. Τόσο απλά.

Και ρωτάω εγώ τώρα: Το να υπήρχε η WIND Card to All θα ήταν δηλαδή τόσο τραγικό σαν γεγονός ούτως ώστε να καθιστούσε ολόκληρη την WIND μη οικονομική, επειδή απλώς η 1/3 καρτοκινητές της δεν θα σύμφερε;

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ακόμα και να ήταν εμπορικά διαθέσιμη αυτή η ριμάδα η καρτοκινητή, και πάλι λάθος θα ήσουν, γιατί κοιτάς το δέντρο και όχι το δάσος.

 

Στο μόνο που θα συμφωνήσω μαζί σου είναι στο ότι η ιστοσελίδα της WIND θα πρέπει να είναι ενημερωμένη.

 

Τι να πω πια, ή απλά τρολάρεις ή έχεις απωθημένα με την WIND ή εργάζεσαι για άλλη εταιρία κινητής τηλεφωνίας, γιατί τα τόσο ανυπόστατα επιχειρήματά σου δεν μπορώ να τα ερμηνεύσω αλλιώς... Και επειδή δεν έχω όρεξη να συνεχίσω να ασχολούμαι, άλλη φορά, θα σε συμβούλευα όταν αποφασίσεις να κατηγορήσεις κάτι, αφενός να κοιτάς τα πράγματα πολύπλευρα, και αφετέρου να μιλάς με σοβαρά και λογικά επιχειρήματα, χωρίς να στέλνεις όλους τους υπόλοιπους συνομιλητές σου στο Δαφνί. Ευχαριστώ.

Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Σε προηγόμενό μου μήνυμα, σε είχα ρωτήσει το πού είδες να πωλείται επισήμως η WIND Card to All, γιατί έτσι έλεγες, αλλά έκανες την πάπια.

Πραγματικά, εσένα νομίζεις περιμέναμε να μας πεις τι είναι εμπορικά διαθέσιμο και τι όχι; Σαν συνδρομητές της WIND, δεν ξέρουμε;

Και στην τελική, αφού δεν πιστεύεις το 99% αυτών που σου λένε ότι δεν υπάρχει η WIND Card to All, στείλε ένα e-mail στη WIND με τις ερωτήσεις και τα παράπονά σου, να τελειώνουμε.

 

Σ' αυτό το σημείο, ας το δούμε κι αλλιώς το πράγμα, δηλαδή από την δική σου οπτική. Ας υποθέσουμε, λοιπόν, ότι πράγματι η WIND Card to All ήταν εμπορικά διαθέσιμη. Ε και τι έγινε; Η WIND απλώς θα είχε τρία καρτοκινητά, εκ των οποίων τα δύο συμφέρουν πάρα πολύ (Q και F2G) και ένα που δεν θα σύμφερε (WIND Card to All), συνεπώς σχεδόν κανένας δεν θα επέλεγε την WIND Card to All. Τόσο απλά.

Και ρωτάω εγώ τώρα: Το να υπήρχε η WIND Card to All θα ήταν δηλαδή τόσο τραγικό σαν γεγονός ούτως ώστε να καθιστούσε ολόκληρη την WIND μη οικονομική, επειδή απλώς η 1/3 καρτοκινητές της δεν θα σύμφερε;

Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι ακόμα και να ήταν εμπορικά διαθέσιμη αυτή η ριμάδα η καρτοκινητή, και πάλι λάθος θα ήσουν, γιατί κοιτάς το δέντρο και όχι το δάσος.

 

Στο μόνο που θα συμφωνήσω μαζί σου είναι στο ότι η ιστοσελίδα της WIND θα πρέπει να είναι ενημερωμένη.

 

Τι να πω πια, ή απλά τρολάρεις ή έχεις απωθημένα με την WIND ή εργάζεσαι για άλλη εταιρία κινητής τηλεφωνίας, γιατί τα τόσο ανυπόστατα επιχειρήματά σου δεν μπορώ να τα ερμηνεύσω αλλιώς... Και επειδή δεν έχω όρεξη να συνεχίσω να ασχολούμαι, άλλη φορά, θα σε συμβούλευα όταν αποφασίσεις να κατηγορήσεις κάτι, αφενός να κοιτάς τα πράγματα πολύπλευρα, και αφετέρου να μιλάς με σοβαρά και λογικά επιχειρήματα, χωρίς να στέλνεις όλους τους υπόλοιπους συνομιλητές σου στο Δαφνί. Ευχαριστώ.

 

Δεν έχω πάρει καμία απολύτως σοβαρή και συγκεκριμένη απάντηση σε τίποτα από όσα έχω αναφέρει.

 

Δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν ένα πακέτο είναι διαθέσιμο, συμβουλευόμενος ωστόσο τη σελίδα τους που το συμπεριλαμβάνει σε αυτά, δεν έχω λόγο να μην το πιστεύω. Και περίεργο, ακόμα δεν έχει ξεκαθαριστεί. Κι ένας φίλος πιο πάνω το έβαλε στα διαθέσιμα. Και στο κατάστημα των Μεγάρων ως την περασμένη βδομάδα πουλούσαν κανονικά το συγκεκριμένο πακέτο, μια φίλη μου το αγόρασε και μπήκα κι εγώ στη διαδικασία να δω γιατί το έκανε αυτό. Μήπως δεν είσαι καλά ενημερωμένος; Το διάβασες κάπου ότι δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο; Σου το έχουν πει από κατάστημα; Ή εσωτερική πληροφορία; :)

 

Εκείνο που αδυνατείς να καταλάβεις είναι ότι δεν μίλησα συνολικά για τη wind αλλά για αυτό το ένα συγκεκριμένο πακέτο της. Δεν έχω δικαίωμα μήπως; Εκείνοι που γενίκευσαν είναι όλοι οι υπόλοιποι που έγραφαν ότι η wind είναι η πιο οικονομική κλπ κλπ κλπ. Όχι όλοι βέβαια γιατί μέσα στα σχόλια υπάρχουν και πολύ σοβαρά παράπονα που ωστόσο κανένας δεν μπήκε στον κόπο να σχολιάσει!

 

Μήπως δουλεύεις στη wind και την υποστηρίζεις τόσο πολύ που να μην θες να γράφεται τίποτα το αρνητικό;

 

Όταν λοιπόν δεν υπάρχουν επιχειρήματα, εύλογα θα πέσουμε σε άδικους χαρακτηρισμούς. Αν τέτοια κουβέντα θέλετε, τέτοια θα γίνει!

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

 

Εκείνο που αδυνατείς να καταλάβεις είναι ότι δεν μίλησα συνολικά για τη wind αλλά για αυτό το ένα συγκεκριμένο πακέτο της. Δεν έχω δικαίωμα μήπως;

 

Δεν ισχύει αυτό που ισχυρίζεσαι...

 

Στο επισήμανα σε προηγούμενο ποστ αλλά έκανες την πάπια και δεν απάντησες...

 

το πρώτο σου ποστ συνεχίζει να υφίσταται για όποιον θέλει να το διαβάσει... ελπίζω να μην το σβήσεις επειδή δεν ανταποκρίνεται στα λεγόμενα σου...

 

Δεν διευκρινίζεις πουθενά ότι αναφέρεσαι στο WIND card to all...

 

άρχισες να μας τα αραδιάζεις εκ των υστέρων...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά ήταν ένας "πόντιος" και μπήκε ανάποδα στην "Αττική οδό" του έκαναν σινιάλα οι άλλοι χρήστες της οδού που πήγαιναν κανονικά στο δρόμο τίποτα αυτός, συνέχιζε να προχωρά.

Κάποια στιγμή ακούει από το ραδιόφωνο ότι υπάρχει ένα αυτοκίνητο στην "Αττική οδό" που κινείται ανάποδα και να προσέχουν όσοι κινούνται σε αυτή. Σχολιάζει τότε ο "πόντιος"και λέει. Τι ένα ρε σεις όλοι ανάποδα πάνε.

 

Υ.Γ.: Οποιαδήποτε ομοιότης με πρόσωπα και καταστάσεις είναι εντελώς συμπτωματική. :)

 

:lol: Όσο και να "γαβγίζουν" μερικοί η Wind στην καρτοκινητή έχει το προβάδισμα. Είτε οι τιμές είναι αυτές, είτε η κάλυψη, είτε η ευκολία, απλά είναι η καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Μην απαντατε ρε παιδια σε ατομα που βλεπετε οτι εχουν σκοπο την αναστατωση της ροης της συζητησης και τιποτα αλλο.Αν και δεν εχω το δικαιωμα,δεν ειμαι moderator αλλα ελεος πια.Forum ειναι..
Link to comment
Share on other sites

:lol: Όσο και να "γαβγίζουν" μερικοί η Wind στην καρτοκινητή έχει το προβάδισμα. Είτε οι τιμές είναι αυτές, είτε η κάλυψη, είτε η ευκολία, απλά είναι η καλύτερη.

 

Σε όλα η καλύτερη είναι, εκτός από την εξυπηρέτηση πελατών που είναι για τα μπάζα!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα η καλύτερη είναι, εκτός από την εξυπηρέτηση πελατών που είναι για τα μπάζα!

 

Επειδή τυγχάνει να έχω προσωπική εμπειρία και από τις άλλες δυο, για να είμαι ειλικρινής δεν βλέπω καμία διαφορά. Μπορεί να ήμουν απλά εγώ ο τυχερός, δεν ξέρω :D

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τυγχάνει να έχω προσωπική εμπειρία και από τις άλλες δυο, για να είμαι ειλικρινής δεν βλέπω καμία διαφορά. Μπορεί να ήμουν απλά εγώ ο τυχερός, δεν ξέρω :D

 

 

Αμα σου λέω...για τα μπάζα λέμε!

Αλλά και πάλι, παρόλο που χωλαίνει σε αυτόν τον τομέα, δεν μπορώ να φανταστώ να γυρίζω σε κάποια από τις άλλες δύο. Το F2g εχει τα πιο συμφέροντα πακέτα, κι αν ποτέ αλλάξω η μόνη εναλλακτική λύση που βλέπω είναι Q.

Link to comment
Share on other sites

kostas_v στο ξαναλέω οτι τα έχεις μπλέξει , έχεις πιαστεί απο ένα συγκεκριμένο πακέτο της wind ( είτε ειναι εμπορικά διαθέσημο, είτε όχι ) και το συγκρίνεις με άλλα πακέτα απο άλλες εταιρείες και λες οτι δεν είναι οικονομικό ή πακέτο που να συμφέρει τον καταναλωτή. Αν δεν σε ικανοποιεί σαν πακέτο απλά δεν το αγοράζεις. Επίσης συγκρίνεις ανόμοια πακέτα , βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος! Γιατι δεν τα συγκρίνεις με το f2go ή με την Q; Εχεις πάρει το χειρότερο πακέτο αυτη την στιγμή στην wind και το συγκρίνεις με τα καλύτερα απο Cosmote και Vodafone για να μας πεισεις οτι η wind δεν εχει καλα προνόμοια στην καρτοκινητή της....!
Link to comment
Share on other sites

kostas_v στο ξαναλέω οτι τα έχεις μπλέξει , έχεις πιαστεί απο ένα συγκεκριμένο πακέτο της wind ( είτε ειναι εμπορικά διαθέσημο, είτε όχι ) και το συγκρίνεις με άλλα πακέτα απο άλλες εταιρείες και λες οτι δεν είναι οικονομικό ή πακέτο που να συμφέρει τον καταναλωτή. Αν δεν σε ικανοποιεί σαν πακέτο απλά δεν το αγοράζεις. Επίσης συγκρίνεις ανόμοια πακέτα , βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος! Γιατι δεν τα συγκρίνεις με το f2go ή με την Q; Εχεις πάρει το χειρότερο πακέτο αυτη την στιγμή στην wind και το συγκρίνεις με τα καλύτερα απο Cosmote και Vodafone για να μας πεισεις οτι η wind δεν εχει καλα προνόμοια στην καρτοκινητή της....!

 

Με τι το συγκρίνω; Με τα καλύτερα πακέτα της cosmote & της vodafone; Δεν νομίζω.

Η wind card to all δεν έδινε 300' με 10€ ανανέωση; Η wind card to all δεν έχει πακέτα ομιλίας προς όλα τα δίκτυα; Εύλογο δεν είναι να τη συγκρίνω με την cosmokarta και το καρτοκινητό vodafone; Γιατί κάποιοι ενοχλήθηκαν τόσο πολύ ακόμα δεν έχω καταλάβει... Το παράλογο θα ήταν να τη συγκρίνω με το wu φίλε μου.

 

Q έχω και έχω γράψει για αυτήν. Ο μόνος λόγος που την έχω είναι το πακέτο των 60' με χρέωση ανά 1' με 3€ που ελπίζω να μην καταργήσει (γιατί έχει μια τάση η wind συνολικά να αλλάζει πακέτα).

 

F2go δεν είχα ποτέ μου αλλά είναι ένα πακέτο σωστά φτιαγμένο, που μπορεί να συγκριθεί και να ανταγωνιστεί τα αντίστοιχα πακέτα cosmote & vodafone χωρίς ωστόσο να δίνει και πολλά περισσότερα.

 

Έκρινα όλα τα πακέτα της wind λοιπόν για να μην με κατηγορείς ότι κρίνω μόνο το δέντρο! :)

 

Δεν ισχύει αυτό που ισχυρίζεσαι...

 

Στο επισήμανα σε προηγούμενο ποστ αλλά έκανες την πάπια και δεν απάντησες...

 

το πρώτο σου ποστ συνεχίζει να υφίσταται για όποιον θέλει να το διαβάσει... ελπίζω να μην το σβήσεις επειδή δεν ανταποκρίνεται στα λεγόμενα σου...

 

Δεν διευκρινίζεις πουθενά ότι αναφέρεσαι στο WIND card to all...

 

άρχισες να μας τα αραδιάζεις εκ των υστέρων...

 

Γιατί να το σβήσω; Μα ό,τι γράφω στο πρώτο μου ποστ, ισχύει 100%. Ξαναλέω ότι δεν γνώριζα όλα τα πακέτα της wind, ούτε και ήμουν υποχρεωμένος. Μπήκα στο site να τσεκάρω ένα συγκεκριμένο πακέτο της, έχω κάθε δικαίωμα να το κάνω (όσο κι αν κάποιοι έχουν χρήσει τον εαυτό τους σε ρόλο διαχειριστή και θέλουν να λογοκρίνουν), έχω κάθε δικαίωμα να το συγκρίνω με όποιο πακέτο θέλω, όποιας εταιρίας κι αν είναι.

Ναι ξέχασα να γράψω wind card to all και έγραψα σκέτο wind, σκέφτηκα ότι θα το καταλαβαίνατε όντας συνδρομητές της wind. Έγραψα για το διπλασιασμό της κάρτας, για το πακέτο των 100' με 8€....ε τι κάνει νιαου νιαου; Όποιος σκέφτηκε το f2go, είναι απλά άσχετος. Δεν φταίω εγώ που οι ίδιοι οι χρήστες μιας καρτοκινητής δεν γνωρίζουν τα πακέτα της και μπερδεύονται. Ήμουν συγκεκριμένος στα πακέτα που δίνει, ακόμη και στις χρεώσεις.

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καταλάβει ότι η WIND CARD TO ALL δεν έδινε ποτέ τα 300 λεπτά προς όλους

Επιμένεις στο λάθος σου ,.

Σου έστειλα και snapshot.

Όλοι οι άλλοι το είδαν εσύ δεν μπορείς ή δεν θέλεις να το δεις

Λυπάμαι πραγματικά .

Link to comment
Share on other sites

Με τι το συγκρίνω; Με τα καλύτερα πακέτα της cosmote & της vodafone; Δεν νομίζω.

Η wind card to all δεν έδινε 300' με 10€ ανανέωση; Η wind card to all δεν έχει πακέτα ομιλίας προς όλα τα δίκτυα; Εύλογο δεν είναι να τη συγκρίνω με την cosmokarta και το καρτοκινητό vodafone; Γιατί κάποιοι ενοχλήθηκαν τόσο πολύ ακόμα δεν έχω καταλάβει... Το παράλογο θα ήταν να τη συγκρίνω με το wu φίλε μου.

 

Q έχω και έχω γράψει για αυτήν. Ο μόνος λόγος που την έχω είναι το πακέτο των 60' με χρέωση ανά 1' με 3€ που ελπίζω να μην καταργήσει (γιατί έχει μια τάση η wind συνολικά να αλλάζει πακέτα).

 

F2go δεν είχα ποτέ μου αλλά είναι ένα πακέτο σωστά φτιαγμένο, που μπορεί να συγκριθεί και να ανταγωνιστεί τα αντίστοιχα πακέτα cosmote & vodafone χωρίς ωστόσο να δίνει και πολλά περισσότερα.

 

Έκρινα όλα τα πακέτα της wind λοιπόν για να μην με κατηγορείς ότι κρίνω μόνο το δέντρο! :)

 

 

 

Γιατί να το σβήσω; Μα ό,τι γράφω στο πρώτο μου ποστ, ισχύει 100%. Ξαναλέω ότι δεν γνώριζα όλα τα πακέτα της wind, ούτε και ήμουν υποχρεωμένος. Μπήκα στο site να τσεκάρω ένα συγκεκριμένο πακέτο της, έχω κάθε δικαίωμα να το κάνω (όσο κι αν κάποιοι έχουν χρήσει τον εαυτό τους σε ρόλο διαχειριστή και θέλουν να λογοκρίνουν), έχω κάθε δικαίωμα να το συγκρίνω με όποιο πακέτο θέλω, όποιας εταιρίας κι αν είναι.

Ναι ξέχασα να γράψω wind card to all και έγραψα σκέτο wind, σκέφτηκα ότι θα το καταλαβαίνατε όντας συνδρομητές της wind. Έγραψα για το διπλασιασμό της κάρτας, για το πακέτο των 100' με 8€....ε τι κάνει νιαου νιαου; Όποιος σκέφτηκε το f2go, είναι απλά άσχετος. Δεν φταίω εγώ που οι ίδιοι οι χρήστες μιας καρτοκινητής δεν γνωρίζουν τα πακέτα της και μπερδεύονται. Ήμουν συγκεκριμένος στα πακέτα που δίνει, ακόμη και στις χρεώσεις.

 

Kostas V, νομίζω έχεις χάσει το" δέντρο" στην όλη υπόθεση. Συγκρίνεις ένα πακέτο(Wind CArd to all), που κυριολεκτικά το έχει παρατήσει η Wind τα τελευταία 2 χρόνια, με τα Cosmoκάρτα(που σημειωτέον αυτό έχω) και Καρτοκινητή Voda :blink:

Πακέτο που ζήτημα είναι αν ένα 2-3%(και πολύ βάζω) το χρησιμοποιεί...

Δεν βλέπω όμως να συγκρίνεις το F2G με ΟΛΑ τα άλλα καρτοκινητά, είτε της παρέας είτε αυτά που απευθύνονται προς όλους! Στο ΜΟΝΟ που δεν υπερέχει το F2G είναι στο Friends and Family με το 1λεπτό το λεπτό ομιλίας! Σε όλα τα άλλα είναι ΚΑΘΑΡΑ έτη μπροστά!

 

ps φυσικά εξαιρώ τα Frog, Q, Voda International που έχουν μικρό αλλά δικό τους κοινό!

Link to comment
Share on other sites

Με τι το συγκρίνω; Με τα καλύτερα πακέτα της cosmote & της vodafone; Δεν νομίζω.

Η wind card to all δεν έδινε 300' με 10€ ανανέωση; Η wind card to all δεν έχει πακέτα ομιλίας προς όλα τα δίκτυα; Εύλογο δεν είναι να τη συγκρίνω με την cosmokarta και το καρτοκινητό vodafone; Γιατί κάποιοι ενοχλήθηκαν τόσο πολύ ακόμα δεν έχω καταλάβει... Το παράλογο θα ήταν να τη συγκρίνω με το wu φίλε μου.

 

Q έχω και έχω γράψει για αυτήν. Ο μόνος λόγος που την έχω είναι το πακέτο των 60' με χρέωση ανά 1' με 3€ που ελπίζω να μην καταργήσει (γιατί έχει μια τάση η wind συνολικά να αλλάζει πακέτα).

 

F2go δεν είχα ποτέ μου αλλά είναι ένα πακέτο σωστά φτιαγμένο, που μπορεί να συγκριθεί και να ανταγωνιστεί τα αντίστοιχα πακέτα cosmote & vodafone χωρίς ωστόσο να δίνει και πολλά περισσότερα.

 

Έκρινα όλα τα πακέτα της wind λοιπόν για να μην με κατηγορείς ότι κρίνω μόνο το δέντρο! :)

 

 

 

Γιατί να το σβήσω; Μα ό,τι γράφω στο πρώτο μου ποστ, ισχύει 100%. Ξαναλέω ότι δεν γνώριζα όλα τα πακέτα της wind, ούτε και ήμουν υποχρεωμένος. Μπήκα στο site να τσεκάρω ένα συγκεκριμένο πακέτο της, έχω κάθε δικαίωμα να το κάνω (όσο κι αν κάποιοι έχουν χρήσει τον εαυτό τους σε ρόλο διαχειριστή και θέλουν να λογοκρίνουν), έχω κάθε δικαίωμα να το συγκρίνω με όποιο πακέτο θέλω, όποιας εταιρίας κι αν είναι.

Ναι ξέχασα να γράψω wind card to all και έγραψα σκέτο wind, σκέφτηκα ότι θα το καταλαβαίνατε όντας συνδρομητές της wind. Έγραψα για το διπλασιασμό της κάρτας, για το πακέτο των 100' με 8€....ε τι κάνει νιαου νιαου; Όποιος σκέφτηκε το f2go, είναι απλά άσχετος. Δεν φταίω εγώ που οι ίδιοι οι χρήστες μιας καρτοκινητής δεν γνωρίζουν τα πακέτα της και μπερδεύονται. Ήμουν συγκεκριμένος στα πακέτα που δίνει, ακόμη και στις χρεώσεις.

 

Εχουμε πει τοσες φορες οτι τα 300' δεν υπηρχαν ποτε στην wind card to all.Και παλι αντε να σου κανουμε το χατηρι συγκρινε τα.Με κοσμοτε;0.37/λεπτο!.Εδω δεν εχει αξιωθει να βαλει ενα πακετο προς ολο το δικτυο της για τοσο ξεφτυλα λεμε.Με βονταφον;Η ελτα εχει χρεωση 0.50/λεπτο και κανενα πακετο ομιλιας!.

Ειδες ποσο καλυτερη ειναι τελικα η wind card to all;Με τον διπλασιασμο εχουμε:0.25/ λεπτο 0.06/ μηνυμα και πακετα προς ολη την wind και σταθερα!

(Βλεπεις ποσο ευκολα μπορεις να παραπληροφορησεις αν θες;.Δεν ειδα ομως κανεναν απο μας να τα ζαλιζει στο τοπικ της κοσμοτε-βονταφον γιατι απλα δεν μας νοιαζει.)

Link to comment
Share on other sites

Με τι το συγκρίνω; Με τα καλύτερα πακέτα της cosmote & της vodafone; Δεν νομίζω.

Η wind card to all δεν έδινε 300' με 10€ ανανέωση; Η wind card to all δεν έχει πακέτα ομιλίας προς όλα τα δίκτυα; Εύλογο δεν είναι να τη συγκρίνω με την cosmokarta και το καρτοκινητό vodafone; Γιατί κάποιοι ενοχλήθηκαν τόσο πολύ ακόμα δεν έχω καταλάβει... Το παράλογο θα ήταν να τη συγκρίνω με το wu φίλε μου.

 

Q έχω και έχω γράψει για αυτήν. Ο μόνος λόγος που την έχω είναι το πακέτο των 60' με χρέωση ανά 1' με 3€ που ελπίζω να μην καταργήσει (γιατί έχει μια τάση η wind συνολικά να αλλάζει πακέτα).

 

F2go δεν είχα ποτέ μου αλλά είναι ένα πακέτο σωστά φτιαγμένο, που μπορεί να συγκριθεί και να ανταγωνιστεί τα αντίστοιχα πακέτα cosmote & vodafone χωρίς ωστόσο να δίνει και πολλά περισσότερα.

 

Έκρινα όλα τα πακέτα της wind λοιπόν για να μην με κατηγορείς ότι κρίνω μόνο το δέντρο! :)

 

 

 

Γιατί να το σβήσω; Μα ό,τι γράφω στο πρώτο μου ποστ, ισχύει 100%. Ξαναλέω ότι δεν γνώριζα όλα τα πακέτα της wind, ούτε και ήμουν υποχρεωμένος. Μπήκα στο site να τσεκάρω ένα συγκεκριμένο πακέτο της, έχω κάθε δικαίωμα να το κάνω (όσο κι αν κάποιοι έχουν χρήσει τον εαυτό τους σε ρόλο διαχειριστή και θέλουν να λογοκρίνουν), έχω κάθε δικαίωμα να το συγκρίνω με όποιο πακέτο θέλω, όποιας εταιρίας κι αν είναι.

Ναι ξέχασα να γράψω wind card to all και έγραψα σκέτο wind, σκέφτηκα ότι θα το καταλαβαίνατε όντας συνδρομητές της wind. Έγραψα για το διπλασιασμό της κάρτας, για το πακέτο των 100' με 8€....ε τι κάνει νιαου νιαου; Όποιος σκέφτηκε το f2go, είναι απλά άσχετος. Δεν φταίω εγώ που οι ίδιοι οι χρήστες μιας καρτοκινητής δεν γνωρίζουν τα πακέτα της και μπερδεύονται. Ήμουν συγκεκριμένος στα πακέτα που δίνει, ακόμη και στις χρεώσεις.

Αγορινα μου να προσεχεις αυτες τις ημερες τι τρως και το σπουδαιοτερο τι πινεις.... Χρονια πολλα..

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξέχασα να γράψω wind card to all και έγραψα σκέτο wind, σκέφτηκα ότι θα το καταλαβαίνατε όντας συνδρομητές της wind. Έγραψα για το διπλασιασμό της κάρτας, για το πακέτο των 100' με 8€....ε τι κάνει νιαου νιαου; Όποιος σκέφτηκε το f2go, είναι απλά άσχετος. Δεν φταίω εγώ που οι ίδιοι οι χρήστες μιας καρτοκινητής δεν γνωρίζουν τα πακέτα της και μπερδεύονται. Ήμουν συγκεκριμένος στα πακέτα που δίνει, ακόμη και στις χρεώσεις.

 

Φίλε μου έχεις μαύρα μεσάνυχτα στην κυριολεξία. Να σε ενημερώσω οτι και στο F2G είχαμε 2πλασιασμούς κάρτας και το πακέτο 100΄ με 8ευρώ πριν βγει το πακέτο με τα 200΄ με 5ευρώ. Οπότε μην μας λες άσχετους επειδή δεν γνωρίζεις εσύ. Διαβάζω τα post σου και γελάω απίστευτα και είναι φανερό οτι σε χαλάει γιατί δεν έχεις αυτά που έχουμε εμείς οι άσχετοι του F2G.:lol::lol::p

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πει τοσες φορες οτι τα 300' δεν υπηρχαν ποτε στην wind card to all.Και παλι αντε να σου κανουμε το χατηρι συγκρινε τα.Με κοσμοτε;0.37/λεπτο!.Εδω δεν εχει αξιωθει να βαλει ενα πακετο προς ολο το δικτυο της για τοσο ξεφτυλα λεμε.Με βονταφον;Η ελτα εχει χρεωση 0.50/λεπτο και κανενα πακετο ομιλιας!.

Ειδες ποσο καλυτερη ειναι τελικα η wind card to all;Με τον διπλασιασμο εχουμε:0.25/ λεπτο 0.06/ μηνυμα και πακετα προς ολη την wind και σταθερα!

(Βλεπεις ποσο ευκολα μπορεις να παραπληροφορησεις αν θες;.Δεν ειδα ομως κανεναν απο μας να τα ζαλιζει στο τοπικ της κοσμοτε-βονταφον γιατι απλα δεν μας νοιαζει.)

 

Αν όντως δεν έδινε 300', τότε λάθος θυμάμαι. Αυτό δεν αναιρεί όλα τα υπόλοιπα.

Τα πακέτα της δεν εξυπηρετούν κανέναν και δεν υπάρχει λόγος να βρίσκεται στα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα. Να το αλλάξουν.

 

Για τη γενικόλογη σύγκριση κοσμοτε-wind, δεν έχω να πω πολλά. Το wu που όντως δεν συγκαταλέγεται στα φθηνά καρτοκινητά (ίσως και να είναι το πιο ακριβό), είτε το θέλουμε είτε όχι κατέχει τη μεγαλύτερη πίτα των συνδρομητών στα καρτοκινητά παρά το άγριο πετσόκομα που έγινε στις προσφορές (το οποίο μετράει κάτι χρόνια). Αυτό κάτι λέει. Η wind εφόσον θέλει να επιβιώσει, είναι υποχρεωμένη στα καρτοκινητά της να δίνει καλές προσφορές και πακέτα προς όλο της το δίκτυο, αλλιώς θα απευθυνόταν σε πολύ λίγο κόσμο. Τα πακέτα της κάθε καρτοκινητής δείχνουν και τι ανάγκες έχει.

 

Φίλε μου έχεις μαύρα μεσάνυχτα στην κυριολεξία. Να σε ενημερώσω οτι και στο F2G είχαμε 2πλασιασμούς κάρτας και το πακέτο 100΄ με 8ευρώ πριν βγει το πακέτο με τα 200΄ με 5ευρώ. Οπότε μην μας λες άσχετους επειδή δεν γνωρίζεις εσύ. Διαβάζω τα post σου και γελάω απίστευτα και είναι φανερό οτι σε χαλάει γιατί δεν έχεις αυτά που έχουμε εμείς οι άσχετοι του F2G.:lol::lol::p

 

Το δίκτυο που χρησιμοποιώ με καλύπτει απόλυτα. Εκείνο που θα με χάλαγε είναι το ξενέρωμα που θα έτρωγα αν οι γύρω μου χρησιμοποιούσαν άλλο δίκτυο. :lol::p

Edited by kostas_v
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...