Jump to content

Επίσημα Firmwares / Kies Updates για το Galaxy S4 I9505


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια. στο xda εχει την καινουργια rom ετοιμη prerooted. σκεφτομαι να την δοκιμασω.

 

Ποια λες?...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

o χρηστης paok... το παιδι με τις ωραιες φωτο μολις την περασε εχει αυτο το προβλημα λεει ! τεσπα παλι καλα , γιατι αναμενουμε με ανυπομονησια!
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

το wifi δουλευει μια χαρα !!

μια χαρα δουλευει και το Cf-auto root

το περασα σημερα το απογευμα ολα καλα ...!!!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται επιτρεπεται...Απο το xda δεν λες?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2250824 ειναι σε upload status, αλα νομιζω σε λιγακι θα την εχει ανεβασει.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω η deodexed - slim version εχει ανεβει ηδη.Την κατεβαζω εδω και καποια ωρα...Αραγε να εχουν διαφορες αλλες εκτος απο τις εφαρμογες που λειπουν? Edited by icy20
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω η deodexed - slim version εχει ανεβει ηδη.Την κατεβαζω εδω και καποια ωρα...Αραγε να εχουν διαφορες αλλες εκτος απο τις εφαρμογες που λειπουν?

 

ναι εχεις δικιο φιλε μου , τωρα μολις την εβαλα να κατεβενει και εγω. η CWM flashable , ειναι upload status. ο τυπος λεει οτι δεν εχει αλες διαφορες. θα δειξει.....

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλω με odin firmware άλλης χώρας χανεται η εγγυηση? εχω ουγγαρικη και θελω να περασω γερμανικη.........

 

Αν βάλεις μόνος σου (μέσω Odin) firmware άλλης χώρας από αυτή του τηλεφώνου, ακόμα και Ευρωπαϊκής, η εγγύηση παύει να ισχύει (Σε θεωρητικό επίπεδο..... ;) )

 

ΑΛΛΑ

 

Αν θέλεις να αλλάξεις το sales code για κάποια συγκεκριμένη χώρα, και το CSC το υποστηρίζει, κατέβασε το CSC selector, και επίλεξε τoν κωδικό που επιθυμείς (π.χ EUR για Ελλάδα). Kάθε firmware έχει τους δικούς του κωδικούς, ανάλογα με τις χώρες για τις οποίες προορίζεται. Με το παραπάνω βήμα γίνεται και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο τηλέφωνο.

Edited by argic
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ να κατεβασω την τελευταια γερμανικη εκδοση γιατι δεν μπορω να περιμενω αλλο ? δεν το εχω κανει ποτε θα το ρισκαρω και οτι γινει ! και κατι ακομα χρειαζεται οπωσδηποτε να μηδενισουμε και τον counter? αν ναι ο μηδενισμος ποτε γινεται? μετα απο ολη την διαδικασια που θα κανω με odin η πριν ?
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ να κατεβασω την τελευταια γερμανικη εκδοση γιατι δεν μπορω να περιμενω αλλο ? δεν το εχω κανει ποτε θα το ρισκαρω και οτι γινει ! και κατι ακομα χρειαζεται οπωσδηποτε να μηδενισουμε και τον counter? αν ναι ο μηδενισμος ποτε γινεται? μετα απο ολη την διαδικασια που θα κανω με odin η πριν ?

http://www.androidfilehost.com/?fid=22979706399755001

Ο μηδενισμός γίνεται μετά απο ολη την διαδικασία .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου ! μια ακομα ερωτηση! τωρα αν περασω την γερμανικη εκδοση που μου εχεις δωσει στο λινκ μετα τα update θα γινονται μεσω ΟΤΑ ?
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα στο πλαισιο το πρωι να ρωτησω αν μπορουν να μου τ αλλαξουν...πηραν στη samsung και τους ειπαν οτι γνωριζουν πως ανεβαζει θερμοκρασιες (αυτος ηταν ο λογος αντικαταστασης) και μας ειπαν οτι αφου δεν κολλαει σβηνει κ.τ.λ δεν εγκρινεται...βεβαια μας ειπαν οτι η samsung θα βγαλει καινουργιο λογισμικο (αναβαθμιση λογικα) η οποια θα μπορει να διαχειριζεται καλιτερα τον επεξεργαστη απ οπου προερχεται κυριως το προβλημα...εχεται ακουσει κατι?μηπως το παν για να με καθησυχασουν για να μην τους ξαναενοχλησω?ή μηπως ειναι το firmware που υπαρχει μεσα στο site της samsung με τα updates?
Apple Iphone 8 Plus Red Edition
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου ! μια ακομα ερωτηση! τωρα αν περασω την γερμανικη εκδοση που μου εχεις δωσει στο λινκ μετα τα update θα γινονται μεσω ΟΤΑ ?

- Pre-Rooted

- Unbranded

- no other modifications

- Fully working OTA and KIES updates

- Device Status - OFFICIAL

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... το HDR στο Video το δε κανείς ? η εχω στραβωθεί ?

Εκτός και αν είναι by default .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να κανει εναν απλο οδηγο που να μπορουμε εμεις με τα ελληνικα να τα κανουμε παραδειγμα γερμανικα ετσι ωστε να περνουμε πιο γρηγορα τις αναβαθμισεις;οχι τιποτα τρελο απλος να αλλαξουμε την χωρα csc του τηλ.και εναν οδηγο για να το κανεις μετα οπως ηταν σε περιπτωση που χρειαστουμε εγγυηση.εκτος και αν εχει κατι καπου και δεν το ειδα .στην πρωτη σελιδα εχει για αλλαγη firmware απο οτι καταλαβα.ευχαριστω!:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...