Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είσαι σίγουρος ότι είναι γρατζουνιά; Θα το πω και ας ακουστεί χαζό... Το τηλέφωνο περιμετρικά του νίκελ που έχει, έχει μια λεπτή ζελατίνα προστασίας που έχει άκρες και στην ουσία δεν φαίνεται. Μήπως....λέω....μήπως η γρατζουνιά που βλέπεις είναι η άκρη της ζελατίνας;; Γιατί καινούριο τηλέφωνο με γρατζουνιά κομματάκι δύσκολο! Και εγώ από BIRDPHONE το πήρα και όλα ήταν άψογα!

 

φιλε μου χτυπηματακι ηταν αφου το καταλαβαινεις κ με το δαχτυλο σου,καμια σχεση με γρατζουνια.σημερα το παρελαβαν στο μαγαζι,αντε να δουμε τι ακρη θα βγαλω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κλιση με φωνητικη υπαγορευση καλουντος μπορούμε να κανουμε παιδια ?

 

Διαβασα ότι αυτή η εφαρμογή υποστηριζει και ελληνικα .Ευχαριστω

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyberon.cvc.ELL&hl=el

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κλιση με φωνητικη υπαγορευση καλουντος μπορούμε να κανουμε παιδια ?

 

Διαβασα ότι αυτή η εφαρμογή υποστηριζει και ελληνικα .Ευχαριστω

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyberon.cvc.ELL&hl=el

 

Ναι το κάνει, αλλά την επόμενη φορά να το ρωτάς στο θέμα των εφαρμογών :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κάνει, αλλά την επόμενη φορά να το ρωτάς στο θέμα των εφαρμογών :)

 

Ευχαριστω.Ρωτησα εδώ γιατι δεν ημουν σιγουρος αν το κινητο υποστηριζει την λετουργια αυτή

 

Μαλλον δεν εψαξα καλα γιατι δεν ειδα τετοια επιλογή.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Λάθος . Το μαγαζί αυτό είναι της πλάκας . Μόνο στη Cosmote Νέας Σμύρνης , γιά την περιοχή . Και δεν είναι τσάμπα

 

3 κάρτες μου τις έχουν κόψει τσάμπα , πίστευε ότι θέλεις εσύ...Μια χαρά είναι το μαγαζί

Link to comment
Share on other sites

Κλιση με φωνητικη υπαγορευση καλουντος μπορούμε να κανουμε παιδια ?

 

Διαβασα ότι αυτή η εφαρμογή υποστηριζει και ελληνικα .Ευχαριστω

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyberon.cvc.ELL&hl=el

 

Εγώ πάντως επειδή μου κίνησε την περιέργεια την κατέβασα αλλά κρασάρει συνέχεια με το που ξεκινήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ τα παιδιά που απάντησαν για το πρόβλημα μου σε προηγούμενη σελίδα! Τελικά πήγα στο κατάστημα oteshop όπου το αγόρασα και μου είπαν ότι η μπαταρία δεν είναι μέσα στην εγγύηση... Παρόλα αυτά το έδωσα για να το στείλουν καθώς μένω σε νησί, από τη στιγμή που είναι προβληματικια η μπαταρία από μαμά εγώ πάντως δε τους δίνω φράγκο! Θα τα ακούσουν!

 

Η μπαταρία έχει εγγύηση 6 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο εμενα! Εχω ενα σημαντικο προβλημα και παιδευομαι εδω και μερες! Εκανα 3 φορες φορματ στον υπολογιστη και 2 hard resets στο κινητο! Παω να κανω sync με το outlook και βγαζει ενα μηνυμα cannot retrieve information for outlook folder! Αυτο το προβλημα παρουσιαστηκε απο τοτε που εκανα αναβαθμιση σε android 4.3 και σε kies 3.2 (το τελευταιο που διατιθεται απο τη samsung)! Σας παρακαλω οποιος μπορει να βοηθησει! Εχω ταλαιπωρηθει απιστευτα και δεν μπορω να βγαλω ακρη! Ευχαριστω πολυ!

 

 

Κανεις...?:(:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Κανεις...?:(:(:(:(:(:(:(

 

Επειδή σε βλέπω που τυρανιέσαι μέρες τώρα φίλε.

 

Καταρχήν δε μας λες ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς. Την μαμίσια e-mail της samsung? Αν ναι πως σετάρεις τον λογαριασμό? Με MS exchange ή χειροκίνητα ορίζοντας POP3 IMAP κτλ? Τι λογαριασμό θέλεις να σετάρεις? hotmail, outlook, gmail, windowslive .....? Άλλες εφαρμογές δοκίμασες (την μαμίσια e-mail της 4.4 KitKat ας πούμε ή την επίσημη outlook της Microsoft)? Δώσε μας καμιά εξτρά πληροφορία για το πρόβλημά σου! Επίσης και κανένα screenshot αν σου είναι εύκολο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως επειδή μου κίνησε την περιέργεια την κατέβασα αλλά κρασάρει συνέχεια με το που ξεκινήσει.

Κατέβασε αυτή και είσαι ΟΚ!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyberon.cvsd&hl=el

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

3 κάρτες μου τις έχουν κόψει τσάμπα , πίστευε ότι θέλεις εσύ...Μια χαρά είναι το μαγαζί

 

Παράξενο , γιατί το μαγαζί είναι 200 μέτρα από το σπίτι μου και με στείλανε στη Ν. Σμύρνη γιά να μου κόψουν κάρτες όπου και

πλήρωσα 10 ευρώ γιά την μίνι και την κανονική .:X

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια καλησπέρα σας,

 

Ξέρει κανένας σας, έχει βρει κάποιος/α το widget του καιρού που έρχεται factory installed στη συσκευή, και ξέρετε αν μπορώ να το βρω στο Play; Το θέλω για ένα Note 2 4G γιατί μου τη δίνει η κλασσικούρα του S3, και βέβαια δεν πρόκειται να ρουτάρω τη συσκευή μου για να περάσω κάποια που θέλουν CWM/root access....

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια καλησπέρα σας,

 

Ξέρει κανένας σας, έχει βρει κάποιος/α το widget του καιρού που έρχεται factory installed στη συσκευή, και ξέρετε αν μπορώ να το βρω στο Play; Το θέλω για ένα Note 2 4G γιατί μου τη δίνει η κλασσικούρα του S3, και βέβαια δεν πρόκειται να ρουτάρω τη συσκευή μου για να περάσω κάποια που θέλουν CWM/root access....

 

Χωρίς root, απλά το ξεχνάς αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως κανεις εχει βρει καποιο αξιολογο sms voice,για να γραφεις δλδ μηνυμα στο αμαξι, "μιλωντας" στην συσκευη,αλλα ΕΛΛΗΝΙΚΑ? σε πρωτη φαση καποιο free ή εστω κανενα καλο επι πληρωμης αξιολογο.

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις κανένα MLS, τράβα τον κώδικα για το talk&SMS. Το rootάρισμα είναι εύκολο, και μετά πρέπει απλά να ξέρεις ποια αρχεία να τραβήξεις! Αν δεν το βρεις, ψάξτο λίγο πιο βαθιά για να βρεις τον πρωτότυπο κώδικα της intrisync που βγάζει την εφαρμογή (και διασκευάσει στα ελληνικά η MLS). Αν και πάλι δεν, τότε πάρε ένα MLS για το αμάξι μόνο ;)

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου,σημερα πηρα το s4 σε λευκο απο bird,παιζει ρολο το χρωμα σχετικα για να μην ειναι η μπαταρια made in china?η οι παρτιδες?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου,σημερα πηρα το s4 σε λευκο απο bird,παιζει ρολο το χρωμα σχετικα για να μην ειναι η μπαταρια made in china?η οι παρτιδες?

 

Το χρώμα σίγουρα όχι.

Οι παρτίδες, μπορεί... εξαρτάται από την όποια διαθεσιμότητα στο εργοστάσιο παραγωγής :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα σίγουρα όχι.

Οι παρτίδες, μπορεί... εξαρτάται από την όποια διαθεσιμότητα στο εργοστάσιο παραγωγής :)

 

στις τελευταιες γενικα εχει ακουστει κατι?

Link to comment
Share on other sites

στις τελευταιες γενικα εχει ακουστει κατι?

 

 

Ότι διαβάζεις εδώ μέσα :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις κανένα MLS, τράβα τον κώδικα για το talk&SMS. Το rootάρισμα είναι εύκολο, και μετά πρέπει απλά να ξέρεις ποια αρχεία να τραβήξεις! Αν δεν το βρεις, ψάξτο λίγο πιο βαθιά για να βρεις τον πρωτότυπο κώδικα της intrisync που βγάζει την εφαρμογή (και διασκευάσει στα ελληνικά η MLS). Αν και πάλι δεν, τότε πάρε ένα MLS για το αμάξι μόνο ;)

 

:respect: σ ευχαριστω φιλε μου!

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

:respect: σ ευχαριστω φιλε μου!

 

Και αν τελικά τα κάνεις όλα αυτά στείλτα και σε μας να τα χουμε!! :p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

μολις το πηρα στα χερια μου το πολυποθητο.

Το ειχε η γυναικα μου και μου το εδωσε.

Απο τη βιασυνη μου ομως το εκανα facgtory reset και χασαμε ολα τα video και τις φωτο.

Υπαρχει κανενας τροπος να τα ξαναεχω?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

μολις το πηρα στα χερια μου το πολυποθητο.

Το ειχε η γυναικα μου και μου το εδωσε.

Απο τη βιασυνη μου ομως το εκανα facgtory reset και χασαμε ολα τα video και τις φωτο.

Υπαρχει κανενας τροπος να τα ξαναεχω?

 

Δυστυχώς όχι, γι'αυτό πάντα cloud

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...