Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μπαταρία έχει εγγυηση 6 μήνες. Θα στην αντικαταστήσουν αμέσως.

 

Θα ζητησουν και το τηλεφωνο, να το κανω unroot;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ζητησουν και το τηλεφωνο, να το κανω unroot;

 

Το τηλέφωνο φυσικά θα στο ζητήσουν για να το δοκιμάσουν με μια αλλη μπαταρία να δουν πως θα συμπεριφερθει. Λίγο δυσκολο να κατσουν να κοιτάξουν αν είσαι root, αλλα μη σε πάρω και στο λαιμό μου!Πήγαινε στη smartec στο χαιδάρι ,νομίζω εχει 1 hour service...λογικά με το που δουν την μπαταρία, θα κάνουν ενα τεστάκι με μια αλλη και θα γίνει αμέσως η αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

Nαι εσύ δεν το βλέπεις. Είναι η τρίτη από την αριστερή σειρά το BT.......από αριστερά διαβάζεις chat on, μηνύματα, bluetooth......

 

Και πως γίνετε να την επιλέξω αφού δεν την βλέπω ;;;

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο φυσικά θα στο ζητήσουν για να το δοκιμάσουν με μια αλλη μπαταρία να δουν πως θα συμπεριφερθει. Λίγο δυσκολο να κατσουν να κοιτάξουν αν είσαι root, αλλα μη σε πάρω και στο λαιμό μου!Πήγαινε στη smartec στο χαιδάρι ,νομίζω εχει 1 hour service...λογικά με το που δουν την μπαταρία, θα κάνουν ενα τεστάκι με μια αλλη και θα γίνει αμέσως η αλλαγη.

 

Το θεμα ειναι ομως πως την τεσταρουν? Φαινεται αμεσως το θεμα? Γιατι καποιες μερες μου συμπεριφερεται καλυτερα απο οτι αλλες... Αυτο σκεφτομαι εγω.Η εγγυηση της μπαταριας μου μαλλον ληγει σε 3-4 μερες και δεν προλαβαινω να το παω... Με βλεπω να δινω το 30αρι για καινουρια...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Σημερα, καθως εκανα update απο το google play 4 εφαρμογες, κατά την διάρκεια της εγκατάστασης μου εβγαλε μηνυμα "υπολοιπο εξωτερικης μνημης 1,5 Mb"

Τι παιζει με αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα, καθως εκανα update απο το google play 4 εφαρμογες, κατά την διάρκεια της εγκατάστασης μου εβγαλε μηνυμα "υπολοιπο εξωτερικης μνημης 1,5 Mb"

Τι παιζει με αυτο;

είναι όντως περίεργο. Και εμενα μου το κανει αλλα μετα συνεχιζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ειδοποίηση που βγαίνει σε κάθε εγκατάσταση και σε ενημερώνει για τον υπόλοιπο διαθέσιμο χώρο.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα, καθως εκανα update απο το google play 4 εφαρμογες, κατά την διάρκεια της εγκατάστασης μου εβγαλε μηνυμα "υπολοιπο εξωτερικης μνημης 1,5 Mb"

Τι παιζει με αυτο;

 

Πρέπει να είναι bug του play γιατί μου το έβγαλε κι εμένα στο one.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Είναι ειδοποίηση που βγαίνει σε κάθε εγκατάσταση και σε ενημερώνει για τον υπόλοιπο διαθέσιμο χώρο.

 

Το θεμα ειναι οτι στο τηλεφωνο που εχω εγκατεστημενες ολες τις εφαρμογες, εχω 4Gb χωρο ελευθερο και στην sd εχω 10Gb.

Οποτε μαλλον καποιο bug πρεπει να ειναι εφοσον το εχουν και αλλοι.

 

Thanks παιδια

Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 3 εβδομαδες τι κινητο, εχω παρατηρησει οτι δεν υπαρχει η γραμμη ρυθμισεων πανω δεξια του google play και του chrome. Η γραμμη αυτη υπειρχε στο hox που ειχα πριν.
Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και 3 εβδομαδες τι κινητο, εχω παρατηρησει οτι δεν υπαρχει η γραμμη ρυθμισεων πανω δεξια του google play και του chrome. Η γραμμη αυτη υπειρχε στο hox που ειχα πριν.

το πληκτρο αφης που βγαζει τις επιλογες κανει αυτη τη δουλεια.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και δυο ερωτησουλες που πιθανον εχουν απαντηθει

 

Οσα ειναι για χωρες ΕΟΚ αλλα οχι για Ελλαδα εχουν προβλημα με 4g και mms που καπου διαβασα ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω τα στοιχεία της συσκευής για συγκριση με τα δικά σας που δεν υπάρχει η κουκίδα.https://www.dropbox.com/s/tmr9ay30clq5ohv/2013-10-22%2012.02.33.png https://www.dropbox.com/s/j20d4j6y4kgqdun/2013-10-22%2012.02.52.png Σε οσους δεν υπάρχει η κουκίδα είστε επίσημα αναβαθμισμένοι με γερμανική συσκευη?

 

Γερμανική συσκευή εδώ..η κουκκίδα υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα προσπαθω απο εχθες να βαλω ηχο κλησης ενα δικο μου τραγουδι που εκοψα και εφτιαξα το βαζω στην μνημη της συσκευης media - audio - notifications αλλα δεν το βλεπει με τιποτα γιατι???? δοκιμασα και mp3 kai mp4α φορματ ηχου.....:X:X:X
Link to comment
Share on other sites

καλημερα προσπαθω απο εχθες να βαλω ηχο κλησης ενα δικο μου τραγουδι που εκοψα και εφτιαξα το βαζω στην μνημη της συσκευης media - audio - notifications αλλα δεν το βλεπει με τιποτα γιατι???? δοκιμασα και mp3 kai mp4α φορματ ηχου.....:X:X:X

 

Εγω εχω φτιαξει ενα δικο μου τετποιο φακελο /ringtones και εχω βαλει εμσα τους ηχους κλισης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα προσπαθω απο εχθες να βαλω ηχο κλησης ενα δικο μου τραγουδι που εκοψα και εφτιαξα το βαζω στην μνημη της συσκευης media - audio - notifications αλλα δεν το βλεπει με τιποτα γιατι???? δοκιμασα και mp3 kai mp4α φορματ ηχου.....:X:X:X

 

Φτιάξε και ενα φάκελο με την ονομασία ringtones και βάλε μέσα τον ήχο που θελεις .

edit : σου απάντησε ο Γιάννης .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε και ενα φάκελο με την ονομασία ringtones και βάλε μέσα τον ήχο που θελεις .

edit : σου απάντησε ο Γιάννης .

 

Tον φακελο ringtones να τον φτιαξω χυμα μεσα στην εσωτερικη μνημη η μεσα στο φακελο media???

Link to comment
Share on other sites

Tον φακελο ringtones να τον φτιαξω χυμα μεσα στην εσωτερικη μνημη η μεσα στο φακελο media???

 

Χύμα βάλτον.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ο φάκελος πρέπει να είναι

Media - audio - ringtones και μέσα στο ringtones να βάλεις τα τραγούδια

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Ο φάκελος πρέπει να είναι

Media - audio - ringtones και μέσα στο ringtones να βάλεις τα τραγούδια

 

Ετσι ακριβως τον εχω σε ολα τα μεχρι στιγμης android

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

kαλα ρε τι κανουν αυτοι εκει στην σαμυ? ακομα να παρουμε την 4,3 ? το εχουνε χασει μηπως?

 

Εγω νομιζα οτι την πηραν ολοι..Μονο τα δικα μας τα Γερμανικα την πηραν?

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...