Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια!5 μερες τωρα περασαν που εχω το κινητο και ολα καλα (αυτο ελειπε) :D.. Το μονο που παρατηρησα ειναι οτι οταν ανεβοκατεβαζω την μπαρα στο αρχειο κλησεων λαγκαρει ελαχιστα η εμενα μου φαινεται?? Δοκιμαστε το ενα λεπτακι να μου πειτε.

 

 

 

 

 

 

 

Αυτο με το αρχειο κλησεων ειναι κλασικη bug-ια του dialer... Με τον exdialer δεν το εχω δει ποτε εδω και μηνες...

 

Είναι οι βλακειες της Samsung. Απορώ μαζί τους. Δεν βλέπουν πόσο κακό είναι το software τους?

Δεν έχουν κάποιον που να μπορεί να το διορθώσει?

Δεν είμαι τεχνικός να γνωρίζω λεπτομέρειες αλλά κάτι δεν πάει καλά μ αυτούς. Υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα προβλήματα απο την εποχή που δόθηκε η ice cream στο Sii και συνεχίζονται μέχρι σήμερα σε όλες τις συσκευές S2, Note1, S3, Note2 και τώρα στο S4.

 

Είναι τυχεροί γιατί οι ανταγωνιστές κάνουν άλλου ειδους βλακειες. Η HTC με την καμερα , η Sony με τις οθόνες κλπ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Καταρχήν αν έχεις ανοικτό συγχρονισμό παραμένουν στους server της google. Διαφορετικά πας στις επαφές, πληκτρολογείς μενού, εισαγωγή/εξαγωγή και εξαγωγή σε κάρτα sd. Θα γίνει εξαγωγή αρχείου vcf το οποίο στην συνέχεια μπορείς να το κάνεις εισαγωγή σε κάποια άλλη συσκευή. Πάντως και σε νέα συσκευή (ή νέα ρομ) αν βάλεις το Gmail σου θα τις συγχρονίσει αυτόματα ;)

πως βλεπω αν εχω ανοιχτο συχρονισμο??

τωρα το πρωι το περιμενω κ για να μην τα ρωτησω μαζεμενα ξεκινησα απο χτες!!:lol:

ασχετο στο s3 ειχα λογαριασμο στο google play αλλα δεν θυμαμαι τα στοιχεια που ειχα βαλει υπαρχει τροπος να τα βρω η πρεπει να κανω καινουριο λογαριασμο??

Link to comment
Share on other sites

πως βλεπω αν εχω ανοιχτο συχρονισμο??

τωρα το πρωι το περιμενω κ για να μην τα ρωτησω μαζεμενα ξεκινησα απο χτες!!:lol:

ασχετο στο s3 ειχα λογαριασμο στο google play αλλα δεν θυμαμαι τα στοιχεια που ειχα βαλει υπαρχει τροπος να τα βρω η πρεπει να κανω καινουριο λογαριασμο??

 

Μεσα στο gmail υπαρχουν οι επαφες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Μεσα στο gmail υπαρχουν οι επαφες.

 

ευχαριστω πολυυυ!!!!!

μολις το πηρα!!!:D

2 ερωτησεις..

που ειναι η επιλογη για να μας δειχνει ποσο τις εκατο μπαταρια εχουμε?

κ κατι ακομα copy paste κειμενα που γραφουμε πως κανουμε??

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις-η συσκευη μου-εμφανιση-εμφανιση....

Για copy paste παρατεταμενα το κειμενο που θες και κλικαρισε το "αντιγραφη"

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Είναι οι βλακειες της Samsung. Απορώ μαζί τους. Δεν βλέπουν πόσο κακό είναι το software τους?

Δεν έχουν κάποιον που να μπορεί να το διορθώσει?

Δεν είμαι τεχνικός να γνωρίζω λεπτομέρειες αλλά κάτι δεν πάει καλά μ αυτούς. Υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα προβλήματα απο την εποχή που δόθηκε η ice cream στο Sii και συνεχίζονται μέχρι σήμερα σε όλες τις συσκευές S2, Note1, S3, Note2 και τώρα στο S4.

 

Είναι τυχεροί γιατί οι ανταγωνιστές κάνουν άλλου ειδους βλακειες. Η HTC με την καμερα , η Sony με τις οθόνες κλπ.

 

Και νομιζα οτι εγω ειμαι περιεργος και μονο εγω το βλεπω :P εν το μεταξυ φαινεται οτι ειναι bugia και δεν προερχεται απο κατι αλλο.

Βασιλης
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις-η συσκευη μου-εμφανιση-εμφανιση....

Για copy paste παρατεταμενα το κειμενο που θες και κλικαρισε το "αντιγραφη"

 

σε ευχαριστώ πολυ !!!!!

πως βγάζουμε την δονηση οταν γράφουμε? δεν βρίσκω την επιλογή με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Και νομιζα οτι εγω ειμαι περιεργος και μονο εγω το βλεπω :P εν το μεταξυ φαινεται οτι ειναι bugia και δεν προερχεται απο κατι αλλο.

 

Έχει καταντήσει οι έμπειροι χρήστες να αγοράζουν Samsung γιατί συνολικά προσφέρει περισσότερα από τους άλλους, όμως με το που παίρνουν την συσκευή στα χέρια τους αντικαθιστούν τις βασικές εφαρμογές της Samsung με άλλες και πετάνε όσες δεν χρειάζονται.

Είναι τραγικό. Θα έπρεπε να έχουν αντικαταστήσει προ πολλού τον υπεύθυνο του τμήματος και τους μισούς απ όσους δουλεύουν εκεί μέσα.

 

Αυτές τις μέρες είπα να αφήσω το Gmail και να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή mail της Samsung γιατί το Gmail όταν έχεις αλυσίδα που περιέχει 20 mails απο 3-4 διαφορετικους αποστολείς χάνεις την μπάλα.

Πράγματι η εφαρμογή της Samsung περιέχει όσα χρειάζομαι.

Όμως κλασικά κάθε φορά που την ανοίγεις έχει την γνωστή καθυστέρηση που βλέπεις στην εφαρμογή sms στον dialer κλπ.

Αρα είναι γενικό το κακό.

Εντάξει δεν είναι κατι σπουδαίο. Είναι όμως εκνευριστικό γιατί όταν βάλεις οποιαδήποτε συσκευή δίπλα, βλέπεις όλες τις εφαρμογές τρίτων να ανοίγουν πιο γρήγορα στο S4 αντίθετα με τις ΟΕΜ που είναι πιο αργές ακόμα και από κατώτερες συσκευές.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γι

Έχει καταντήσει οι έμπειροι χρήστες να αγοράζουν Samsung γιατί συνολικά προσφέρει περισσότερα από τους άλλους, όμως με το που παίρνουν την συσκευή στα χέρια τους αντικαθιστούν τις βασικές εφαρμογές της Samsung με άλλες και πετάνε όσες δεν χρειάζονται.

Είναι τραγικό. Θα έπρεπε να έχουν αντικαταστήσει προ πολλού τον υπεύθυνο του τμήματος και τους μισούς απ όσους δουλεύουν εκεί μέσα.

 

 

 

Αυτές τις μέρες είπα να αφήσω το Gmail και να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή mail της Samsung γιατί το Gmail όταν έχεις αλυσίδα που περιέχει 20 mails απο 3-4 διαφορετικους αποστολείς χάνεις την μπάλα.

Πράγματι η εφαρμογή της Samsung περιέχει όσα χρειάζομαι.

Όμως κλασικά κάθε φορά που την ανοίγεις έχει την γνωστή καθυστέρηση που βλέπεις στην εφαρμογή sms στον dialer κλπ.

Αρα είναι γενικό το κακό.

Εντάξει δεν είναι κατι σπουδαίο. Είναι όμως εκνευριστικό γιατί όταν βάλεις οποιαδήποτε συσκευή δίπλα, βλέπεις όλες τις εφαρμογές τρίτων να ανοίγουν πιο γρήγορα στο S4 αντίθετα με τις ΟΕΜ που είναι πιο αργές ακόμα και από κατώτερες συσκευές.

 

Συμφωνώ. Έχασα 2 ώρες σήμερα να ψάχνω ένα calendar να αντικαταστήσει το splanner. Τι πάθανε και βγάλανε το default reminder από τα settings δεν μπορώ να καταλάβω. Στο s3 το είχα ορίσει να βάζει default reminder κάθε φορά 5 λεπτά πριν και δεν ξανά ασχολήθηκα. Τώρα πρέπει κάθε φορά σε κάθε νέα εγγραφή να βάζω manually reminder και να διαλέγω και το reminder time. Κριμα και ήταν η μόνη samsung εφαρμογή που χρηαιμοποιουσα. Τώρα είναι στον πάγο και αυτή.

 

Edit. Έβαλα τελικά το digical. Εξαιρετικό.

Edited by amanwithaplan
Link to comment
Share on other sites

Edit. Έβαλα τελικά το digical. Εξαιρετικό.

Οντως μολις το περασα και φαινεται πολυ καλο! Thanks!;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει οι έμπειροι χρήστες να αγοράζουν Samsung γιατί συνολικά προσφέρει περισσότερα από τους άλλους, όμως με το που παίρνουν την συσκευή στα χέρια τους αντικαθιστούν τις βασικές εφαρμογές της Samsung με άλλες και πετάνε όσες δεν χρειάζονται.

Είναι τραγικό. Θα έπρεπε να έχουν αντικαταστήσει προ πολλού τον υπεύθυνο του τμήματος και τους μισούς απ όσους δουλεύουν εκεί μέσα.

 

Αυτές τις μέρες είπα να αφήσω το Gmail και να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή mail της Samsung γιατί το Gmail όταν έχεις αλυσίδα που περιέχει 20 mails απο 3-4 διαφορετικους αποστολείς χάνεις την μπάλα.

Πράγματι η εφαρμογή της Samsung περιέχει όσα χρειάζομαι.

Όμως κλασικά κάθε φορά που την ανοίγεις έχει την γνωστή καθυστέρηση που βλέπεις στην εφαρμογή sms στον dialer κλπ.

Αρα είναι γενικό το κακό.

Εντάξει δεν είναι κατι σπουδαίο. Είναι όμως εκνευριστικό γιατί όταν βάλεις οποιαδήποτε συσκευή δίπλα, βλέπεις όλες τις εφαρμογές τρίτων να ανοίγουν πιο γρήγορα στο S4 αντίθετα με τις ΟΕΜ που είναι πιο αργές ακόμα και από κατώτερες συσκευές.

 

Τώρα είναι μάπα και το mail app?!!!!!!

(4 account = 3 imap & 1 pop3 ΣΦΑΊΡΑ!!!)

Μπορείς να κατεβάσεις από play το k9 ή droidmail ή όποιο θες! Αλήθεια πόση ώρα θες να ανοίξεις το αντίστοιχο app στα Windows ή Mac??? (outlook)

Και μια και το android είναι Linux based, πόση ώρα θες εκεί? (σε SSD drive πάντα)

 

Μα σχεδόν πάντα χρειάζεται να χρησιμοποιούμε εφαρμογές από το play! Αφού είναι καλύτερες!!!

 

Είχα πάρει το one (και εκεί εφαρμογές από το play είχα! τις ίδιες) δυστυχώς εγώ το χρειάζομαι στην δουλειά μου, και το άτιμο τελείωνε η μπαταρία στις 2!!! Και έτσι το έδωσα στον αδερφό μου και πήρα το s4 (για μένα το s3 ήταν το χειρότερο android που είχα ποτέ!!! και δεν ήθελα καν να ακούσω για samsung!) Μετά από 3 μήνες μπορώ να πω ότι με όλα τα προβληματακια του ΕΊΝΑΙ ΣΚΥΛΊ, και φυσικά δεν το μετάνιωσα.

 

Πάμε τώρα στο software, όλοι οι άχρηστοι που εργάζονται στη Samsung! "Αν ήμουν εγώ θα έκανα παπάδες"

 

Λοιπόν... θέλουμε πολύπλοκες συσκευές αλλά απλό λειτουργικό? και ακόμα πιο απλές εφαρμογές (δόξα το θεό υπάρχουν κάποιες πολύ καλές στο play store)

χμ? Δεν τα κατάφερε ή Microsoft ούτε ή Apple ενώ και η Adobe με τα specs (ssd - 8ram - 4core at @4.2ghz)

που έχω στο pc θέλει 10 δεύτερα να ανοίξει!!! το cs5! γιατί? Άχρηστοι είναι?

 

Μα για μια στιγμή! Τό android είναι open source γιατί δεν φτιάχνουν όλοι αυτοί οι developments ένα dialer που να δουλεύει?!!! (μη μου πεις το exdialer = is just a script!!!) Ή τα καμάρια! του xda ΡΕ ΈΝΑ DIALER, δε θέλω ρομ! (έτσι κι αλλιώς βαρέθηκα τα restart) θέλω dialer!!!

 

Φίλε μου, αν δεν σε ικανοποιεί το s4 άλλαξε το, μια εταιρεία (samsung) προσπαθεί να προσελκύσει πελάτες, και όχι να ικανοποιήσει τα προσωπικά μας θέλω!!! φυσικά με αποτέλεσμα τις γνωστές αστοχίες!!! και πάλι όμως είναι πολύ καλύτεροι από τους αντίστοιχους developments της Apple (άποψη μου πάντα)

 

Αν πιστεύεις ότι στη "λέω" κρίμα!!!

έτσι και αλλιώς αυτό είναι το τελευταίο post από μένα,

καλό (υπόλοιπο) καλοκαίρι φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είναι μάπα και το mail app?!!!!!!

(4 account = 3 imap & 1 pop3 ΣΦΑΊΡΑ!!!)

Μπορείς να κατεβάσεις από play το k9 ή droidmail ή όποιο θες! Αλήθεια πόση ώρα θες να ανοίξεις το αντίστοιχο app στα Windows ή Mac??? (outlook)

Και μια και το android είναι Linux based, πόση ώρα θες εκεί? (σε SSD drive πάντα)

 

Μα σχεδόν πάντα χρειάζεται να χρησιμοποιούμε εφαρμογές από το play! Αφού είναι καλύτερες!!!

 

Είχα πάρει το one (και εκεί εφαρμογές από το play είχα! τις ίδιες) δυστυχώς εγώ το χρειάζομαι στην δουλειά μου, και το άτιμο τελείωνε η μπαταρία στις 2!!! Και έτσι το έδωσα στον αδερφό μου και πήρα το s4 (για μένα το s3 ήταν το χειρότερο android που είχα ποτέ!!! και δεν ήθελα καν να ακούσω για samsung!) Μετά από 3 μήνες μπορώ να πω ότι με όλα τα προβληματακια του ΕΊΝΑΙ ΣΚΥΛΊ, και φυσικά δεν το μετάνιωσα.

 

Πάμε τώρα στο software, όλοι οι άχρηστοι που εργάζονται στη Samsung! "Αν ήμουν εγώ θα έκανα παπάδες"

 

Λοιπόν... θέλουμε πολύπλοκες συσκευές αλλά απλό λειτουργικό? και ακόμα πιο απλές εφαρμογές (δόξα το θεό υπάρχουν κάποιες πολύ καλές στο play store)

χμ? Δεν τα κατάφερε ή Microsoft ούτε ή Apple ενώ και η Adobe με τα specs (ssd - 8ram - 4core at @4.2ghz)

που έχω στο pc θέλει 10 δεύτερα να ανοίξει!!! το cs5! γιατί? Άχρηστοι είναι?

 

Μα για μια στιγμή! Τό android είναι open source γιατί δεν φτιάχνουν όλοι αυτοί οι developments ένα dialer που να δουλεύει?!!! (μη μου πεις το exdialer = is just a script!!!) Ή τα καμάρια! του xda ΡΕ ΈΝΑ DIALER, δε θέλω ρομ! (έτσι κι αλλιώς βαρέθηκα τα restart) θέλω dialer!!!

 

Φίλε μου, αν δεν σε ικανοποιεί το s4 άλλαξε το, μια εταιρεία (samsung) προσπαθεί να προσελκύσει πελάτες, και όχι να ικανοποιήσει τα προσωπικά μας θέλω!!! φυσικά με αποτέλεσμα τις γνωστές αστοχίες!!! και πάλι όμως είναι πολύ καλύτεροι από τους αντίστοιχους developments της Apple (άποψη μου πάντα)

 

Αν πιστεύεις ότι στη "λέω" κρίμα!!!

έτσι και αλλιώς αυτό είναι το τελευταίο post από μένα,

καλό (υπόλοιπο) καλοκαίρι φίλε μου.

 

Γιατι τετοιο μενος? Αφου τα περισσοτερα που λεει ο Κωστας τα βλεπουμε οι περισσοτεροι πραγματι καθημερινα μπροστα μας...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει καταφερει κανεις να συγχρονισει τους bookmarks του chrome απ το pc στον dolphin??? οσο και να προσπαθησα δεν μπορεσα να βρω κατι που να λειτουργει
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει καταφερει κανεις να συγχρονισει τους bookmarks του chrome απ το pc στον dolphin??? οσο και να προσπαθησα δεν μπορεσα να βρω κατι που να λειτουργει

 

χρειαζεται να κατεβασεις απο τον chrome στο pc σο ενα plugin που λεγεται dolphin connect και να το κανεις connect αυτα θα τα βρεις μεσα στα settings - tools - extensions και μετα μεσα αποι το κινητο στο dolphin στα settings πας accont και βαζεις του google το λογαριασμο

~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Γι

 

Edit. Έβαλα τελικά το digical. Εξαιρετικό.

 

Συγχρονίζεται για BACKUP με πχ drop box ή μπορείς να πάρεις back up στην κάρτα μνήμης;

 

Οκ έλυσα την απορία μου! Από ειδα συγχρονίζει αυτόματα με το υπάρχον ημερολογίο, κάτι που είναι πολύ καλό. BACK UP στην κάρτα δεν παίρνει από όσο είδα.

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

χρειαζεται να κατεβασεις απο τον chrome στο pc σο ενα plugin που λεγεται dolphin connect και να το κανεις connect αυτα θα τα βρεις μεσα στα settings - tools - extensions και μετα μεσα αποι το κινητο στο dolphin στα settings πας accont και βαζεις του google το λογαριασμο

 

Το εκανα αυτο και συνδεθηκα και στα δυο με google account αλλα δεν μου εμφανισε τους bookmarks στο κινητο

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τετοιο μενος? Αφου τα περισσοτερα που λεει ο Κωστας τα βλεπουμε οι περισσοτεροι πραγματι καθημερινα μπροστα μας...

 

Όταν η LG που μέχρι πριν ένα χρόνο είχε το πιο προβληματικό software καταφέρνει με το Optimus G να έχει αμεσότητα στις δικές της εφαρμογές, θα ήθελα να δω την Samsung τουλάχιστον να κάνει κάποιες προσπάθειες βελτίωσης των γνωστών lag.

 

Η εφαρμογή AquaMail κάνει τα πάντα, έχει push κλπ. Γιατί ανοίγει πριν πάρεις το δάχτυλο απο το εικονίδιο της εφαρμογής.

Σίγουρα δεν είναι σημαντικό το ενα δευτερόλεπτο, όμως γιατί να υπάρχει σε μια συσκευή με τόσο δυνατό hardware. Το ίδιο και τα SMS, calculator.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

καποια εφαρμογη για gmail που να ερχονται απευθειας τα μηνυματα?

εχω ρωτησει ξανα αλλα δεν με εξυπηρετουν οι εφαρμογες που μου ειπαν γιατι παλι καθυστερουν.. :(

κ κάτι ακόμα υπάρχει καποια εφαρμογή να κλειδωνει τα sms ???

Edited by mmaria_82
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν παγώσω το s voice μπορώ να το επαναφέρω χωρίς πρόβλημα; Ρωτώ επειδή μου βγάζει μήνυμα. Ο λόγος που το θέλω είναι για να μπορέσει να δουλέψει το cybaron voice που είναι για φωνητικές κλήσεις. Υπάρχει τρόπος χωρίς να παγώσω το s voice να είναι σε προτεραιότητα το cybaron voice;

 

Πας στις 'ρυθμίσεις' 'περισσότερα' 'διαχειριστής εφαρμογών' κυλάς προς τα δεξιά την οθόνη στην λίστα 'όλα' εκεί βρες το s voice επέλεξέ το και πάτα 'ανενεργό'. Αν κάποια στιγμή το χρειαστείς, θα το βρεις στην ίδια λίστα κάτω κάτω. Το επιλέγεις και το κάνεις ενεργό.

Link to comment
Share on other sites

Πας στις 'ρυθμίσεις' 'περισσότερα' 'διαχειριστής εφαρμογών' κυλάς προς τα δεξιά την οθόνη στην λίστα 'όλα' εκεί βρες το s voice επέλεξέ το και πάτα 'ανενεργό'. Αν κάποια στιγμή το χρειαστείς, θα το βρεις στην ίδια λίστα κάτω κάτω. Το επιλέγεις και το κάνεις ενεργό.

Ευχαριστώ! Επιβολή διακοπής γράφει, έτσι;

 

Μου ήρθε νέα αναβάθμιση μετά την MGA! Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται;

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Επιβολή διακοπής γράφει, έτσι;

 

Μου ήρθε νέα αναβάθμιση μετά την MGA! Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται;

 

Ανενεργο γραφει ....το επιβολη διακοπης ειναι για λιγο.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Ανενεργο γραφει ....το επιβολη διακοπης ειναι για λιγο.

 

Δίκιο έχεις! Ευχαριστώ!!;)

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Συγχρονίζεται για BACKUP με πχ drop box ή μπορείς να πάρεις back up στην κάρτα μνήμης;

 

Οκ έλυσα την απορία μου! Από ειδα συγχρονίζει αυτόματα με το υπάρχον ημερολογίο, κάτι που είναι πολύ καλό. BACK UP στην κάρτα δεν παίρνει από όσο είδα.

 

Backup δεν παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...