Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχει τύχει σε κανένα να μη του βγάζει να επιλέξει αριθμό τηλεφώνου από τις επαφές οταν πατάει για κλήση;Κάτι γίνεται και όταν πάω να πάρω μου παίρνει πάντα όποιον αριθμό έχει πρώτο αποθηκευμένο στην επαφή. Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν θα κάνεις την αναβάθμιση που σου έρχεται δεν θα μπορείς να το κάνεις root με το towelroot.Η αναβάθμιση είναι για να κλείσει την "τρύπα" για root οπότε μετά θα πρέπει να το κάνεις root με τον πατροπαράδοτο τρόπο που γράφει το KNOX.

Είμαι ήδη root με towelroot και μου βγάζει μια αναβάθμιση 44mb λέτε να μην την κάνω ? Γι αυτό ρώτησα!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα πως μπορούμε να βρούμε διαφορά του γνήσιου s4 με κλώνο?το κινητό έχει imei 357376051698002 το έκαναν δώρο σε μια γνωστή μου και δεν το θέλει και θέλει να μου το πουλήσει αλλά δν ξέρει αν είναι γνήσιο!το ιμει που έβαλα εγώ μου έβγαλε σ4:lol: αλλά μάλλον είναι κλώνος γιατί δεν έχει ελληνικά όπως λέει!
Link to comment
Share on other sites

Καμιά ιδέα παιδιά......; Το φορτίζω 2-3 φορές την μερα. Μου εχει σπάσει τα νεύρα.

 

επίσης κοίτα μήπως σου έχει φουσκώσει η μπαταρία

 

παιδια καλημερα. πηρα ενα s4 mini μαλλον πολωνιας. κατι εφαρμογες που εχει, δεν βλεπω τροπο να τις βγαλω, οποτε τις αφηνω? πως βαζω καιρο στhν αρχικη οθονη?χρειαζεται καποια εφαρμογη? κατα την ενργοποιησh και απενεργ/ση βγαζει μια λαχανι οθονη και γραφει plus+. kai ekei den mporv na kanv kati!

 

πατώντας από τις επιλογές του μενού "κατάργηση εγκατάστασης" δεν σου βγάζει ένα Χ για να τις απεγκαταστήσεις.. αν όχι μόνο με ρουτ μπορούν να σβηστούν

για τον καιρό υπάρχουν διάφορες εφαρμογές αν ψάξεις "weather" στο play store θα βρεις αρκετές.. ρώτα κ εδώ Android - Προτάσεις: Γενικές εφαρμογές II για καμιά πρόταση

επίσης μπορείς να ρωτήσεις εδώ [Επίσημο] Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195) ότι θέλεις που είναι το επίσημο νήμα για την συσκευή σου

 

Παιδιά έχει τύχει σε κανένα να μη του βγάζει να επιλέξει αριθμό τηλεφώνου από τις επαφές οταν πατάει για κλήση;Κάτι γίνεται και όταν πάω να πάρω μου παίρνει πάντα όποιον αριθμό έχει πρώτο αποθηκευμένο στην επαφή. Καμιά ιδέα;

 

πρέπει σε κάθε επαφή να ορίσεις προεπιλεγμένο αριθμό.. πάτα στην επαφή, μετά το αριστερό κουμπάκι και από τις επιλογές πάτησε "σήμανση ως προεπιλογή" και έτσι θα διαλέξεις ποιον αριθμό θες να καλεί κάθε φορά.. αλλιώς πρέπει να πατάς την επαφή και να επιλέγεις κάθε φορά που θα καλέσεις.. με το σύρσιμο δεξιά δεν ρωτάει..

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα πως μπορούμε να βρούμε διαφορά του γνήσιου s4 με κλώνο?το κινητό έχει imei 357376051698002 το έκαναν δώρο σε μια γνωστή μου και δεν το θέλει και θέλει να μου το πουλήσει αλλά δν ξέρει αν είναι γνήσιο!το ιμει που έβαλα εγώ μου έβγαλε σ4:lol: αλλά μάλλον είναι κλώνος γιατί δεν έχει ελληνικά όπως λέει!

 

δηλαδή επειδή δεν εχει Ελληνικα παει να πει ότι είναι κλωνος ?? απλα τα πραγματα.. πας σε ένα κατάστημα που εχει προβολη το s4 (μαζι με το κινητο της φιλης σου) και βλέπεις αν εχει διαφορες η όχι.. και μην ακουσω εχει διαφορα πχ στο χρωμα μπαταριας... εκει είναι πρασινο και στο δικο σου ασπρο.. χα μπορει να μην εχουν κανει αναβαθμιση.

παρε και την samsung και πες το ιμει να σου πουν από που εχει βγει...

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα σ4 και δεν το ηξερα για τα ελληνικα!λογικα ομως παιρνει ελληνικα?Την samsung στα κεντρικα να υποθεσω?:D
Link to comment
Share on other sites

Μου έσπασε η οθόνη από μέσα δεν δείχνει σχεδόν τίποτα

Ξέρετε να μου προτείνεται κα πιο καλό κατάστημα στην Αθήνα ;..

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου για να δεις αν ειναι κλωνος πολυ πολυ αμεσα. Απλα ανοιξε την καμερα. Απο κει θα το καταλαβεις αμεσως.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου για να δεις αν ειναι κλωνος πολυ πολυ αμεσα. Απλα ανοιξε την καμερα. Απο κει θα το καταλαβεις αμεσως.

 

απο την αναλυση?η το μενου καμερας?αν ειναι να της πω να μ στειλει φωτο και να ανεβασω ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Μου έσπασε η οθόνη από μέσα δεν δείχνει σχεδόν τίποτα

Ξέρετε να μου προτείνεται κα πιο καλό κατάστημα στην Αθήνα ;..

Ευχαριστώ

Κανείς ;; :( αξίζει να το φτιάξω ; ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έχει σημασία αν την βγάλεις ή όχι,αν θες να νιώθεις σιγουριά μην την έχεις μέσα όταν κάνει την επαναφορά.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μιας και με μεγάλη μου χαρά πούλησα το σ5 μίνι θα αγοράσω για 2η φορά το s4 τελικά. Βρήκα στα 299 το value edition.. Η διαφορά είναι μόνο ότι βγαίνει με κιτ κατ; Σιγά μην αναβαθμιστεί στην L το value edition. Να προτιμήσω το 9505?
Link to comment
Share on other sites

Μιας και με μεγάλη μου χαρά πούλησα το σ5 μίνι θα αγοράσω για 2η φορά το s4 τελικά. Βρήκα στα 299 το value edition.. Η διαφορά είναι μόνο ότι βγαίνει με κιτ κατ; Σιγά μην αναβαθμιστεί στην L το value edition. Να προτιμήσω το 9505?

 

Αφου βγαίνει με kitkat θα πάρει L.

 

Το 9505 ομως θα πάρει πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες..

Σαν να έχει πέσει η απόδοση ίντερνετ με wifi ενώ στο pc είναι μια χαρά

..τι μπορώ να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν η συσκευή υποστηριζεται απο cyanogenmod installer

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

Το galaxy του αδερφού μου ξαφνικά σταμάτησε να φορτίζει ..

Το συνδέουμε και δίνει σήμα και μετα σταματάει και ξανά απο την αρχή ..

Η μπαταρία ειναι καινουρια οπότε υποθέτουμε ότι δεν φταίει αυτό επίσης βάλαμε και άλλης συσκευής την μπαταρία και το σύνδεσαμε με άλλο φορτιστη και πάλι τίποτα ..

Εχει τύχει σε κάποιον κάτι παρόμοιο ;

Η συσκευή ειναι σχεδόν ενός έτους υπάρχει περίπτωση να καλύπτει η εγγύηση το πρόβλημα που εχει ;:O

Link to comment
Share on other sites

Για αλλαξε φορτιστη,και πιθανον να φταιει και η μπαταρια
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Για αλλαξε φορτιστη,και πιθανον να φταιει και η μπαταρια

 

Το σύνδεσαμε και με άλλο φορτιστη αλλά τίποτα .

Και την μπαταρία την είχε αλλάξει πριν κάτι μήνες ..

Ίσως φταίει το βισμα στην συσκευή που μπαίνει ο φορτιστής ..:O

Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάζω φωτογραφίες με την μπροστινή κάμερα μου εμφανίζει μια μαυρίλα στο πάνω μέρος .

Όταν βγάζω με την πίσω κάμερα βγάζει κανονικές φωτογραφίες χωρίς κανένα ελάτωμμα .

[ATTACH]49768[/ATTACH][ATTACH]49769[/ATTACH]

 

Καμιά ιδέα τι να συμβαίνει ?

Και οι δύο φωτογραφίες είναι με την μπροστινή κάμερα .

Edited by SV1NPG
συνενωση συνεχόμενων μυνηματων
Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάζω φωτογραφίες με την μπροστινή κάμερα μου εμφανίζει μια μαυρίλα στο πάνω μέρος .

Όταν βγάζω με την πίσω κάμερα βγάζει κανονικές φωτογραφίες χωρίς κανένα ελάτωμμα .

[ATTACH]49768[/ATTACH][ATTACH]49769[/ATTACH]

 

Καμιά ιδέα τι να συμβαίνει ?

Και οι δύο φωτογραφίες είναι με την μπροστινή κάμερα .

 

Μπήκε σκουπιδάκι στον φακό. Μου έχει τύχει και μένα όταν είχα το S2. Πας για service, δεν υπάρχει άλλη λύση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...