Jump to content

[S4] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα έκανα reset.Είδα κάποια βελτίωση αλλά δυστυχώς τα νούμερα που λες ή τα νούμερα παραπανω δεν τα είδα..:(Σήμερα ας πούμε μου έβγαλε 4ώρες και κάτι οθόνη ως 11% σε 8ώρες.Το ψιλοέλιωσα βέβαια...αλλά π.χ. με το note που ανέφερα είχα σε 3ώρες,2 ώρες οθόνη με 69%.Κάποια βοήθεια;

 

Πες μας όταν λες το ψιλό ελιωσες τι χρήση έκανες ακριβώς?

προσπάθησε να μας γράψεις με λεπτομέρειες.

Εγώ το έχω σήμερα 15 ώρες απο την φόρτιση μονο με WiFi σύνδεση. Είμαι στο 53% και έχω 2:50' οθόνη.

Χρηση που έκανα ηταν mail, πολύ Facebook, Tapatalk, ελαχιστο browsing, φωτο-επεξεργασια-ανεβασμα, Viber, κλήσεις και στήσιμο απο την αρχή τον apex launcher.

 

Αν παίζεις παιχνίδια μην περιμένεις να έχεις τέτοια αυτονομία. Επίσης αν έχεις κακό σήμα, η αν παίρνεις WiFi απο τον γείτονα :) παίζει ρόλο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 993
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ μέχρι πριν λίγες μέρες έφτανα άνετα 4μιση και παραπάνω ώρες οθόνης και τώρα φτάνω το πολύ 2μιση. Δεν μπορώ να καταλάβω τι του έβαλα και τη ζοριζει έτσι την μπαταρία. Σίγουρα φταει ότι ακούω ράδιο (που εκεί δεν μετράει ανοιχτή οθόνη) αλλά και πριν άκουγα νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέχρι πριν λίγες μέρες έφτανα άνετα 4μιση και παραπάνω ώρες οθόνης και τώρα φτάνω το πολύ 2μιση. Δεν μπορώ να καταλάβω τι του έβαλα και τη ζοριζει έτσι την μπαταρία. Σίγουρα φταει ότι ακούω ράδιο (που εκεί δεν μετράει ανοιχτή οθόνη) αλλά και πριν άκουγα νομίζω.

 

Φυσικά το ιντερνετικο ράδιο τρώει την μπαταρία. Αφού κατεβάζει συνεχώς. Στο χρόνο που ακούς ράδιο θα είχες περισσότερη οθόνη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πες μας όταν λες το ψιλό ελιωσες τι χρήση έκανες ακριβώς?

προσπάθησε να μας γράψεις με λεπτομέρειες.

Εγώ το έχω σήμερα 15 ώρες απο την φόρτιση μονο με WiFi σύνδεση. Είμαι στο 53% και έχω 2:50' οθόνη.

Χρηση που έκανα ηταν mail, πολύ Facebook, Tapatalk, ελαχιστο browsing, φωτο-επεξεργασια-ανεβασμα, Viber, κλήσεις και στήσιμο απο την αρχή τον apex launcher.

 

Αν παίζεις παιχνίδια μην περιμένεις να έχεις τέτοια αυτονομία. Επίσης αν έχεις κακό σήμα, η αν παίρνεις WiFi απο τον γείτονα :) παίζει ρόλο.

 

Εσύ όμως κωστα έχεις και το 9500 που έχει κάτι τις καλύτερη αυτονομία.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Εσύ όμως κωστα έχεις και το 9500 που έχει κάτι τις καλύτερη αυτονομία.

Μην παίρνεις κι όρκο για αυτό.. Συγκριτικό 2 εβδομάδες πριν μεταξύ των συσκευών.. Μικρές οι διαφορές σε όλους τους τομείς, στην μπαταρία βραχεία κεφαλή για 9505 ;)

 

http://gadgetsdairy.com/2013/07/09/samsung-i9500-galaxy-s4-vs-samsung-i9505-galaxy-s4-double-or-nothing/

Link to comment
Share on other sites

Εσύ όμως κωστα έχεις και το 9500 που έχει κάτι τις καλύτερη αυτονομία.

 

Αυτό δεν το ξέρω αν δεν τα έχω και τα δυο στα χέρια μου. Το σίγουρο είναι οτι το gsmarena έγραφε μπαρουφες στο συγκριτικό κατ εντολή της Samsung.

Απ όλα όσα γράφουν τα παιδιά που έχουν το 9505 η αυτονομία φαίνεται παρόμοια και ίσως λίγο καλύτερη στο 9500 κυρίως σε sleep mode η στις ελαφρες εργασίες που γίνονται μονο με χρηση του Α7.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά το ιντερνετικο ράδιο τρώει την μπαταρία. Αφού κατεβάζει συνεχώς. Στο χρόνο που ακούς ράδιο θα είχες περισσότερη οθόνη.

 

Και πριν άκουγα όμως απλά τώρα που το σκέφτομαι πριν άκουγα με greek Radios ενώ τώρα με tuneln radio. Επίσης έχω και την οθόνη μόνιμα η στο φούλ αυτόματο ή στο φούλ μη αυτόματο

Link to comment
Share on other sites

Και πριν άκουγα όμως απλά τώρα που το σκέφτομαι πριν άκουγα με greek Radios ενώ τώρα με tuneln radio. Επίσης έχω και την οθόνη μόνιμα η στο φούλ αυτόματο ή στο φούλ μη αυτόματο

 

Φουλ την οθόνη γιατί? Εγώ την έχω μόνιμα στο αυτόματο στην μέση.

Δεν έχω πρόβλημα πουθενά ουτε καν στο αυτοκίνητο που το χρησιμοποιώ σε βαση και φορώντας γυαλιά. Φουλ αυτόματο το βάζω μονο στον ήλιο. Και υπ όψη οτι είμαι στην Αίγυπτο με τρομερό ήλιο που είναι σαν σε ελληνική παραλία.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Φουλ την οθόνη γιατί? Εγώ την έχω μόνιμα στο αυτόματο στην μέση.

Δεν έχω πρόβλημα πουθενά ουτε καν στο αυτοκίνητο που το χρησιμοποιώ σε βαση και φορώντας γυαλιά. Φουλ αυτόματο το βάζω μονο στον ήλιο. Και υπ όψη οτι είμαι στην Αίγυπτο με τρομερό ήλιο που είναι σαν σε ελληνική παραλία.

 

Εννοείται δεν έχει πρόβλημα στο αυτόματο αλλά αφού την έχουμε γιατί να μην την ευχαριστηθούμε; :P

Το βγάζω από την τσέπη και μου λένε ότι έβγαλα τον προβολέα. Το βράδυ στο κρεβάτι να βάζω τέρμα χαμηλά γιατί στα σκοτεινά πριν κοιμηθείς σε κουράζει η πολύ φωτεινότητα

Link to comment
Share on other sites

Πες μας όταν λες το ψιλό ελιωσες τι χρήση έκανες ακριβώς?

προσπάθησε να μας γράψεις με λεπτομέρειες.

Εγώ το έχω σήμερα 15 ώρες απο την φόρτιση μονο με WiFi σύνδεση. Είμαι στο 53% και έχω 2:50' οθόνη.

Χρηση που έκανα ηταν mail, πολύ Facebook, Tapatalk, ελαχιστο browsing, φωτο-επεξεργασια-ανεβασμα, Viber, κλήσεις και στήσιμο απο την αρχή τον apex launcher.

 

Αν παίζεις παιχνίδια μην περιμένεις να έχεις τέτοια αυτονομία. Επίσης αν έχεις κακό σήμα, η αν παίρνεις WiFi απο τον γείτονα :) παίζει ρόλο.

Ίντερνετ και WiFi και λίγο 3g(δεν είμαι σε σταθερό μερος)καλό σήμα.Παιχνίδι 45'περιπου όχι απαιτητικά γραφικα.κλήσεις επίσης 45'.e-mail,Bluetooth handsfree.γενικά λίγο απ'ολα.πολύ εντατική χρήση όλων των παραπάνω για 3 περίπου ωρες.εσείς όταν λέτε όλα ενεργοποιημένα εννοείται και τις smart λειτουργίες;γιατί αν είναι και όλες αυτές on δύσκολη την βλέπω την μπαταρία.γενικά πάντως νομίζω οτι κάπου υπάρχει κάποιο θεματάκι.

Edited by alex781
συμπλήρωση
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Η μπαταρια του s4 (9505) τα παει παρα πολυ καλα.Σε περιοχη με κακιστο σημα η συμπεριφορα του ειναι εξαιρετικη, και ολες τις ωρες εκτος φορτισης σε data (παρολο που δειχνει το wifi ενεργο στο screenshot).

Η ρομ που φοραω (stock) στην υπογραφη μου :)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Η μπαταρια του s4 (9505) τα παει παρα πολυ καλα.Σε περιοχη με κακιστο σημα η συμπεριφορα του ειναι εξαιρετικη, και ολες τις ωρες εκτος φορτισης σε data (παρολο που δειχνει το wifi ενεργο στο screenshot).

Η ρομ που φοραω (stock) στην υπογραφη μου :)

Με το ίδιο κινητό εντελώς μαμά αυτές οι επιδόσεις δεν υπάρχουν με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Με το ίδιο κινητό εντελώς μαμά αυτές οι επιδόσεις δεν υπάρχουν με τίποτα...

 

Μαμα είναι.Απλα rooted :)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Με το ίδιο κινητό εντελώς μαμά αυτές οι επιδόσεις δεν υπάρχουν με τίποτα...

Υπάρχουν όταν ξέρεις τι εφαρμογές έχεις και πως ακριβώς τρέχουν στο παρασκήνιο.. Πάντως με σωστό στήσιμο αυτή η συσκευή έχει πολύ καλή έως εξαιρετική απόδοση μπαταρίας, μου έχει κάνει ιδιαίτερη εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν όταν ξέρεις τι εφαρμογές έχεις και πως ακριβώς τρέχουν στο παρασκήνιο.. Πάντως με σωστό στήσιμο αυτή η συσκευή έχει πολύ καλή έως εξαιρετική απόδοση μπαταρίας, μου έχει κάνει ιδιαίτερη εντύπωση

 

Έχω λιγότερες εφαρμογές απ'οτι στο νοτε.καμία νέα που δεν έχω ξαναχρησιμοποιησει.δεν κάνω τίποτα διαφορετικό απ'οτι στο νοτε.εκεί τρελαίνομαι..

Ερώτηση:όταν το βράδυ είναι ανοιχτό το wifi χωρίς να το χρησιμοποιώ δεν μπαινει σε sleep mode;

Edited by alex781
συμπλήρωση
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνει σε sleep γιατί συνεχώς ξυπνά για ανανέωση με ανοιχτό wifi. Εγώ το κλείνω το βράδυ και απλά το πρωί ενημερώνει τα πάντα μέσα σε ένα λεπτό, δεν έχω καμία αξίωση να ανανεώνει ενώ κοιμάμαι.. Δες στο γράφημα της μπαταρίας μέσα στις ρυθμίσεις μήπως καταλάβεις αν κάποια εφαρμογή τρέχει συνεχώς στο παρασκήνιο
Link to comment
Share on other sites

Ίντερνετ και WiFi και λίγο 3g(δεν είμαι σε σταθερό μερος)καλό σήμα.Παιχνίδι 45'περιπου όχι απαιτητικά γραφικα.κλήσεις επίσης 45'.e-mail,Bluetooth handsfree.γενικά λίγο απ'ολα.πολύ εντατική χρήση όλων των παραπάνω για 3 περίπου ωρες.εσείς όταν λέτε όλα ενεργοποιημένα εννοείται και τις smart λειτουργίες;γιατί αν είναι και όλες αυτές on δύσκολη την βλέπω την μπαταρία.γενικά πάντως νομίζω οτι κάπου υπάρχει κάποιο θεματάκι.

Α) όταν κινήσαι συνεχώς αυξάνεται η κατανάλωση γιατί έχουμε διαρκές ψάξιμο.

 

Β) 45' λεπτά gaming αντιστοιχούν σε 80' tapatalk, mailing, social κλπ.

 

Γ) ΒΤ hands free Επίσης αυξάνει την κατανάλωση. Για υπολόγισε 45' ομιλίας με ΒΤ που δεν φαίνονται στον χρόνο οθόνης αλλά καταναλώνουν αρκετά.

 

Τα τεστ που κάνουνε δεν παίζουμε παιχνίδια και προσπαθούμε να είμαστε κοντά σε μια νορμάλ χρήση.

Όταν λες ότι κινήσαι συνεχώς μπορεί εν κινήσει να μην το χρησιμοποιείς αλλά αυτό δεν παύει να κάνει συγχρονισμους και να ψάχνει το καλύτερο σήμα.

Στο δικο μου τεστ πήγα στο γραφείο μου μια διαδρομή 25' και η υπόλοιπη χρήση έγινε στο σπίτι πάντα με 3g.

Για μένα μ αυτή την χρήση που γράφεις είσαι οκ αν σου έβγαλε 3 ώρες οθόνη.

Άλλωστε δεν είναι tablet. 3 ώρες οθόνη σημαίνει σε βγάζει άνετα μέχρι το βράδυ.

Δεν υπάρχει άλλη συσκευή που μπορεί να σου δώσει μεγαλύτερη αυτονομία.

 

 

Εγω ΒΤ χρησιμοποιώ μόνο στο αυτοκίνητο και εκεί το συνδέω με τον φορτιστή γιατί ακούω και μουσική παράλληλα. Εννοείται ότι στο τεστ δεν το φορτισα. Άλλωστε φαίνεται στο διάγραμμα.

 

 

 

 

Καλημερα.Η μπαταρια του s4 (9505) τα παει παρα πολυ καλα.Σε περιοχη με κακιστο σημα η συμπεριφορα του ειναι εξαιρετικη, και ολες τις ωρες εκτος φορτισης σε data (παρολο που δειχνει το wifi ενεργο στο screenshot).

Η ρομ που φοραω (stock) στην υπογραφη μου :)

 

 

 

 

 

 

 

Υπάρχουν όταν ξέρεις τι εφαρμογές έχεις και πως ακριβώς τρέχουν στο παρασκήνιο.. Πάντως με σωστό στήσιμο αυτή η συσκευή έχει πολύ καλή έως εξαιρετική απόδοση μπαταρίας, μου έχει κάνει ιδιαίτερη εντύπωση

 

Συμφωνώ απόλυτα και με τους δύο

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Α) όταν κινήσαι συνεχώς αυξάνεται η κατανάλωση γιατί έχουμε διαρκές ψάξιμο.

 

Β) 45' λεπτά gaming αντιστοιχούν σε 80' tapatalk, mailing, social κλπ.

 

Γ) ΒΤ hands free Επίσης αυξάνει την κατανάλωση. Για υπολόγισε 45' ομιλίας με ΒΤ που δεν φαίνονται στον χρόνο οθόνης αλλά καταναλώνουν αρκετά.

 

Τα τεστ που κάνουνε δεν παίζουμε παιχνίδια και προσπαθούμε να είμαστε κοντά σε μια νορμάλ χρήση.

Όταν λες ότι κινήσαι συνεχώς μπορεί εν κινήσει να μην το χρησιμοποιείς αλλά αυτό δεν παύει να κάνει συγχρονισμους και να ψάχνει το καλύτερο σήμα.

Στο δικο μου τεστ πήγα στο γραφείο μου μια διαδρομή 25' και η υπόλοιπη χρήση έγινε στο σπίτι πάντα με 3g.

Για μένα μ αυτή την χρήση που γράφεις είσαι οκ αν σου έβγαλε 3 ώρες οθόνη.

Άλλωστε δεν είναι tablet. 3 ώρες οθόνη σημαίνει σε βγάζει άνετα μέχρι το βράδυ.

Δεν υπάρχει άλλη συσκευή που μπορεί να σου δώσει μεγαλύτερη αυτονομία.

 

 

Εγω ΒΤ χρησιμοποιώ μόνο στο αυτοκίνητο και εκεί το συνδέω με τον φορτιστή γιατί ακούω και μουσική παράλληλα. Εννοείται ότι στο τεστ δεν το φορτισα. Άλλωστε φαίνεται στο διάγραμμα.

 

Συμφωνώ απόλυτα και με τους δύο

 

Στο τεστ με το 3g όταν με λες όλα ανοιχτά τι ακριβώς εννοείς;

Ίσως έφαγα κόλλημα ότι ντε και καλά έχει θέμα και το ξεζουμιζω για να δω τις αντοχές του.απλά είχα το άλλο 1μισή χρόνο,ήμουν οκ και τώρα αναπόφευκτα συγκρινω..

σε περίπτωση που δεν είναι εφαρμογή τι άλλο θα μπορούσε να είναι;

Link to comment
Share on other sites

Στο τεστ με το 3g όταν με λες όλα ανοιχτά τι ακριβώς εννοείς;

Ίσως έφαγα κόλλημα ότι ντε και καλά έχει θέμα και το ξεζουμιζω για να δω τις αντοχές του.απλά είχα το άλλο 1μισή χρόνο,ήμουν οκ και τώρα αναπόφευκτα συγκρινω..

σε περίπτωση που δεν είναι εφαρμογή τι άλλο θα μπορούσε να είναι;

 

Εννοώ οτι δεν κλείνω ποτέ συγχρονισμους, 3g, wifi κλπ. Κλείνω μόνο ΒΤ και gps όταν δεν τα χρησιμοποιώ.

Στο συγκεκριμένο τεστ απλά είχα κλείσει το wifi γιατί ήθελα όλα να γίνονται με 3g σύνδεση και όπως ξέρεις αν βρίσκεσαι σε χώρο που υπάρχει router η συσκευή θα προτιμήσει αυτόματα.

Εχω το smart stay και το smart air.

Δεν εχω ενεργοποιησει όλους τους συγχρονισμούς στο S-Cloud. Μόνο bookmarks. Τα υπόλοιπα τα συγχρονίζω με το Gmail.

 

Έχω πετάξει πολλές εφαρμογές της Samsung που δεν χρησιμοποιώ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ οτι δεν κλείνω ποτέ συγχρονισμους, 3g, wifi κλπ. Κλείνω μόνο ΒΤ και gps όταν δεν τα χρησιμοποιώ.

Στο συγκεκριμένο τεστ απλά είχα κλείσει το wifi γιατί ήθελα όλα να γίνονται με 3g σύνδεση και όπως ξέρεις αν βρίσκεσαι σε χώρο που υπάρχει router η συσκευή θα προτιμήσει αυτόματα.

Εχω το smart stay και το smart air.

Δεν εχω ενεργοποιησει όλους τους συγχρονισμούς στο S-Cloud. Μόνο bookmarks. Τα υπόλοιπα τα συγχρονίζω με το Gmail.

 

Έχω πετάξει πολλές εφαρμογές της Samsung που δεν χρησιμοποιώ.

 

Καλημέρα.λοιπον έχουμε και λέμε:16 ώρες και 15λεπτά μπαταρία με 4ώρες κ 20' οθόνη με WiFi και εναλλαγές 3g,Bluetooth ομιλία 45',browsing αρκετό,.facebook,emails,συγχρονισμός air gestures και smart stay.γενικά χρήση νορμάλ προς οικονομικη.με ανοιχτή οθόνη σε WiFi και τις smart λειτουργιες έχανε 1% κάθε 4 με 5 λεπτά περίπου.φυσικά το βράδυ 5ώρες ύπνο(ελέω δουλειάς)ενεργοποιημένη συσκευή κλειστά όμως τα πάντα .

Edited by alex781
συμπλήρωση
Link to comment
Share on other sites

το ξεχασα χθες το βραδυ ανοικτο στις 3:00 με wifi και bluetooth ανοικτο σημερα στις 11:00 ηταν 88% ειναι φυσιολογικο αυτο? εχω κλεισει αυτοματυος συγχρονισμους
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.λοιπον έχουμε και λέμε:16 ώρες και 15λεπτά μπαταρία με 4ώρες κ 20' οθόνη με WiFi και εναλλαγές 3g,Bluetooth ομιλία 45',browsing αρκετό,.facebook,emails,συγχρονισμός air gestures και smart stay.γενικά χρήση νορμάλ προς οικονομικη.με ανοιχτή οθόνη σε WiFi και τις smart λειτουργιες έχανε 1% κάθε 4 με 5 λεπτά περίπου.φυσικά το βράδυ 5ώρες ύπνο(ελέω δουλειάς)ενεργοποιημένη συσκευή κλειστά όμως τα πάντα .

 

Μια χαρά σε βλέπω.

 

 

 

 

 

το ξεχασα χθες το βραδυ ανοικτο στις 3:00 με wifi και bluetooth ανοικτο σημερα στις 11:00 ηταν 88% ειναι φυσιολογικο αυτο? εχω κλεισει αυτοματυος συγχρονισμους

Όχι δεν είναι φυσιολογικό. Με ανοικτούς συγχρονισμούς χάνει λιγότερο από 1% ανα ωρα.

 

Ξανα δοκίμασε. Βάλτο να φορτίσει αλλά μην το βγάλεις αμέσως όταν γίνει πράσινο το led. Αστο μισή ώρα ακόμα.

Μετά κλείσε τους συγχρονισμούς και άστο κάπου με καλό σήμα. Αν το σήμα σου είναι χάλια, υπάρχει περίπτωση να έχεις μεγαλύτερη κατανάλωση.

 

Αν δεις ότι έχει και πάλι μεγάλη κατανάλωση δοκίμασε σε fly Mode για να καταλάβουμε αν το battery brain οφείλεται στο σήμα η σε κάποια εφαρμογή που τρέχει ενώ η συσκευή είναι σε αδράνεια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του Facebook μου προκαλεί battery drain. Ενώ έχω κλείσει τα notifications μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις στην εφαρμογή με αριθμό πως το κλείνω αυτό?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του Facebook μου προκαλεί battery drain. Ενώ έχω κλείσει τα notifications μου εμφανίζει τις ειδοποιήσεις στην εφαρμογή με αριθμό πως το κλείνω αυτό?

 

Η εφαρμογή του Facebook δεν δημιουργεί buttery brain απλά καταναλώνει γιατί "ξυπνάει" συχνά για ενημερωσεις.

Δοκίμασε πρώτα απο την εφαρμογή στις ρυθμίσεις της, να επιλέξεις manual αντί της προ επιλεγμένης ανα μια ωρα ανανέωση.

 

Αν παρόλα αυτά δεν είσαι ευχαριστημένος, απεγκατεστησε την εφαρμογή και οποτε θες μπορείς να μπαινεις απο τον browser.

Εφόσον δεν σ ενδιαφέρουν οι ειδοποιήσεις δεν έχει νόημα να μπαινεις απο την εφαρμογή.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Με ψηλό νορμάλ χρήση. Λίγα τηλέφωνα, μηνύματα και mobile data έφτασα εώς εδώ

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...