Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Δεν είναι ματ.Σαν τζάμι είναι και δεν αφήνει αποτυπώματα παρά ελάχιστα τα οποία φεύγουν και πολύ εύκολα.Και το δύχτυλο γλυστράει σαν να ήταν χωρίς ζελατίνα.Γενικότερα πολύ καλή αίσθηση.

 

ευχαριστω θα την τιμησω και εγω:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν και το συγκεκριμένο προϊόν το θεωρούσα υπερβολή.. έχω κουραστεί να καθαρίζω και να αλλάζω προστατευτικά από τα πολλά γδαρσίματα και σκέφτομαι να το παραγγείλω.

 

Έχει δοκιμάσει κανένας το λεπτό γυαλί της spiegen?

Όσοι το έχουν δοκιμάσει το συνιστούν ή υπάρχει κάτι καλύτερο?

Link to comment
Share on other sites

Αν και το συγκεκριμένο προϊόν το θεωρούσα υπερβολή.. έχω κουραστεί να καθαρίζω και να αλλάζω προστατευτικά από τα πολλά γδαρσίματα και σκέφτομαι να το παραγγείλω.

 

Έχει δοκιμάσει κανένας το λεπτό γυαλί της spiegen?

Όσοι το έχουν δοκιμάσει το συνιστούν ή υπάρχει κάτι καλύτερο?

 

Εγώ το έχω κάνα 3μηνο και νομίζω δεν υπάρχει καλύτερη λύση.!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..εχω προβλημα με τις καρτες μνημης..ειχα αγορασει μια sandisk 64gb απο ebay και μετα απο δυο βδομαδες χρησης και αφου ειχα περασει ταινιες και εφαρμογες μεγεθους περιπου 5 gb(αυτες που με αφηνε το συστημα γιατι δεν ειμαι ρουτ),μετα απο επανακινηση της συσκευης μου εβγαλε κενη καρτα sd..και μου ζητουσε μορφοποιηση αλλα οτι 8α σβηστουν τα αρχεια...προσπαθησα να κανω και απο το κινητο και απο το λαπτοπ αλλα δεν γινοταν...τωρα εδω και δυο βδομαδες εχω μια samsung 10 64gb παλι και μετα απο επανακινηση ενω ειχα παλι γυρω στα 5 gb αρχεια μεσα,μου εβγαλε το μηνυμα:κατεστραμενη καρτα μνημης και ζητουσε παλι μορφοποιηση(αυτη τη φορα εγινε μορφοποιηση κανονικα και δουλευει τωρα(μου το εκανε δυο φορες στην samsung)

 

Φταει μηπως η υποδοχη της μνημης του τηλεφωνου?Η επειδη εχω που και που απωλεια σηματος και οταν το πηγα για service μου ειπαν μετα απο ελεγχο,οτι ισως θελει επαναπρογραμματισμο και σκεφτηκα οτι ισως θελει για να στρωσει και το θεμα με τις καρτες μνημης...εχω την 4.3 εκδοση

 

 

Ευχαριστω

Εχω ακριβώς το ίδιο προβλημα:mad: Μια samsung 64 gb και μια transcend 32 gb πήγαν περίπατο...

Τώρα έχω πάνω μια adata 16 gb και προς το παρόν όλα καλά. Μένει να δούμε πότε θα την κάψει κι αυτή...

Μήπως έχεις θέμα με υπερθέρμανση???

Εμένα πάντως δεν έχει τέτοιο θέμα.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

Αν και το συγκεκριμένο προϊόν το θεωρούσα υπερβολή.. έχω κουραστεί να καθαρίζω και να αλλάζω προστατευτικά από τα πολλά γδαρσίματα και σκέφτομαι να το παραγγείλω.

 

Έχει δοκιμάσει κανένας το λεπτό γυαλί της spiegen?

Όσοι το έχουν δοκιμάσει το συνιστούν ή υπάρχει κάτι καλύτερο?

 

Το χρησιμοποιώ κάμποσους μήνες. Έχω το nano (0.15mm).

 

Απλά τέλειο. Δαχτυλιες πιάνει και οποίος λέει ότι έβαλε κάτι (μεμβράνη, γυαλί, σακούλα, χαρτί, δεν Ξέρω τι άλλο) και δεν πιάνει δαχτυλιες, απλά λεει παπαρουνες! Ας το δουλέψει 3-4 μέρες και να έρθει να τα ξαναπούμε.

 

Τις γρατζουνιές απλά τις ξεχνάς.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιώ κάμποσους μήνες. Έχω το nano (0.15mm).

 

Απλά τέλειο. Δαχτυλιες πιάνει και οποίος λέει ότι έβαλε κάτι (μεμβράνη, γυαλί, σακούλα, χαρτί, δεν Ξέρω τι άλλο) και δεν πιάνει δαχτυλιες, απλά λεει παπαρουνες! Ας το δουλέψει 3-4 μέρες και να έρθει να τα ξαναπούμε.

 

Τις γρατζουνιές απλά τις ξεχνάς.

 

Δακτύλιες πιάνει πιο δύσκολα από τις μεμβράνες βέβαια αλλά καθαρίζουν πολύ εύκολα ακόμα και με το δάκτυλο σου όπως και στο κανονικό τζαμί.Ενώ στις απλές μεμβράνες καθαρίζουν μόνο με τα πανάκια.:)Έχω μια m glass 0,15 mm που την έσπασα λίγο λόγο κακής τοποθέτησης επάνω στη γωνία και Έχω παραγγείλει μια iloome 0,12 mm

Link to comment
Share on other sites

Κατατοπιστικότατοι, σας ευχαριστώ και τους τρεις, θα προχωρήσω σε αγορά!

 

Σήμερα μου ήρθε και αυτή η θήκη (φθηνή και απλή αλλά κάνει τη δουλειά της)[ATTACH]41245[/ATTACH][ATTACH]41246[/ATTACH][ATTACH]41247[/ATTACH][ATTACH]41248[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Δακτύλιες πιάνει πιο δύσκολα από τις μεμβράνες βέβαια αλλά καθαρίζουν πολύ εύκολα ακόμα και με το δάκτυλο σου όπως και στο κανονικό τζαμί.Ενώ στις απλές μεμβράνες καθαρίζουν μόνο με τα πανάκια.:)Έχω μια m glass 0,15 mm που την έσπασα λίγο λόγο κακής τοποθέτησης επάνω στη γωνία και Έχω παραγγείλει μια iloome 0,12 mm

 

Η Spigen που έχω μια χαρά πιάνει δαχτιλιες. Ευκολοτατα!

Ίσως αυτή που αναφέρεις, να είναι καλύτερη. :rolleyes:

 

Χωρίς να λέω ότι έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά έχω δοκιμάσει πολλα, ακόμη Δεν έχω πετύχει το προϊόν που δεν θα πιάνει δαχτυλιες. Τα καλύτερα αντιστάθηκαν 1-2 μέρες, αντε 3. Μετά τα πάντα υπέκυψαν.:p

 

Αυτό βέβαια δεν αναιρει ότι είναι σαφώς ανώτερη από οποιαδήποτε μεμβρανη! Να εξηγούμαστε, προς αποφυγή πάσας παρεξηγησης! :D

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να τολμήσω να πω την άποψη μου για τις θήκες ειδικά για ακριβά κινητά?

Αν επιτρέπετε να πω απλά την άποψη μου χωρίς να χαρακτηρίσω κανενός την άποψη-προτίμηση.

 

Η άποψη μου λοιπόν είναι ότι από τη στιγμή που αγοράζεις ένα κινητό(Φτηνό ή ακριβό) δεν υπάρχει απολύτως μα απολύτως καμία λογική να αγοράσεις θήκη που απλά θα προστατεύει το πίσω μέρος του κινητού που ούτω σι άλλος είναι πλαστικό και ότι και να πάθει ακόμα και να σπάσει απλά παραγγέλνεις ένα άλλο που συνήθως είναι πολύ φτηνό σε σχέση με το κινητό και καθάρισες.

 

Ενώ αν γραντζουνιστη - σπάσει ή οτιδήποτε χειρότερο στην οθόνη μετά πρέπει να πληρώσεις πολύ περισσότερα από το πίσω πλαστικό για να τη φτιάξεις.

 

Με την παραπάνω λογική λοιπόν εγώ προσωπικά προτιμώ να αγοράσω μια θήκη που θα καλύπτει όλο το κινητό και κυρίως την οθόνη παρά μόνο το πίσω μέρος του οποιουδήποτε κινητού.

 

Μια τέτοιου είδους θήκη είναι η spigen.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με μεμβρανες που δεν πιανουν δαχτυλιες εχω να προτεινω anti-smudge απο τη belkin..απλα ξεχνας τις δαχτυλιες για παντα..ακομα και μετα απο εβδομαδα χρησης χωρις καθαρισμα.Επισης εχει πολυ ωραια αφη(γνωμη μου) Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν ειναι τερμα clear

 

Η άποψη μου λοιπόν είναι ότι από τη στιγμή που αγοράζεις ένα κινητό(Φτηνό ή ακριβό) δεν υπάρχει απολύτως μα απολύτως καμία λογική να αγοράσεις θήκη που απλά θα προστατεύει το πίσω μέρος του κινητού που ούτω σι άλλος είναι πλαστικό και ότι και να πάθει ακόμα και να σπάσει απλά παραγγέλνεις ένα άλλο που συνήθως είναι πολύ φτηνό σε σχέση με το κινητό και καθάρισες.

Προσωπικα στο s4 χρησιμοποιώ s cover μονο και μονο επειδη θελω να προστατεψω το φακο της καμερας που εξεχει δεν μου αρεσουν οι θηκες..αν και πιο πριν ειχα μονο iphone τα ειχα με ζελατινα μπρος πισω χωρις θηκη για να μην ακουμπαει η καμερα στις επιφανειες!! Edited by THEO_LEGEND

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας που μπορώ να βρω φθηνά frames για Spigen Neo Hybrid? Δεν παιζει να δώσω 15 δολάρια για ένα απλό frame. Δεν με ενδιαφέρει αν είναι αυθεντικό αρκεί να ταιριάζει με την αυθεντική θήκη.
Link to comment
Share on other sites

Η Spigen που έχω μια χαρά πιάνει δαχτιλιες. Ευκολοτατα!

Ίσως αυτή που αναφέρεις, να είναι καλύτερη. :rolleyes:

 

Χωρίς να λέω ότι έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά έχω δοκιμάσει πολλα, ακόμη Δεν έχω πετύχει το προϊόν που δεν θα πιάνει δαχτυλιες. Τα καλύτερα αντιστάθηκαν 1-2 μέρες, αντε 3. Μετά τα πάντα υπέκυψαν.:p

Στο Galaxy S είχα πάρει μεμβράνη spigen με ειδική ολεοφοβική επίστρωση κατά των δαχτυλιών.(Το 2011).Είχα μείνει τότε αρκετά ευχαριστημένος.

Σήμερα, 3 χρόνια μετά, βάζοντας δίπλα δίπλα το S με τη spigen και το S4 με την iloom, για να μην πω οτι είναι η νύχτα με τη μέρα και υπερβάλω, απλά θα σου πω οτι η διαφορά όσον αφορά τις δαχτυλιές είναι αρκετά αισθητή.

Στο μεν S , οι δαχτυλιές φεύγουν μόνο εαν πάρεις πανάκι και καθαρίσεις την οθόνη,αλλά φεύγουν πανεύκολα με ένα απλό πέρασμα.

Στο δε S4 , οι όποιες δαχτυλιές (που σημειωτέων αποτυπώνονται δυσκολότερα απότι στo S), φεύγουν περνώντας από πάνω τους το ίδιο το δάχτυλό σου χωρίς καν να χρειαστεί πανάκι.Όταν πχ θέλω να δω μια ταινία, κάνω ένα απλό swipe με το δάχτυλο στα σημεία της οθόνης που έχει μείνει το όποιο αποτύπωμα ή σκουπιδάκι.

Εαν το έκανα αυτό στη spigen του S, απλά θα πασάλειβα την οθόνη και θα άπλωνα τη βρωμιά.

Δεν λέω οτι η spigen δεν είναι καλή, μιας και από το 2011 έως τώρα έχουν εξελίξει φαντάζομαι το προϊόν τους.Ίσως και να υπεισέρχεται και ο παράγοντας χρήσης.Δηλαδή μετά από τόση χρήση να έφυγε το oleophobic coating που είχε πάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Η Spigen που έχω μια χαρά πιάνει δαχτιλιες. Ευκολοτατα!

Ίσως αυτή που αναφέρεις, να είναι καλύτερη. :rolleyes:

 

Χωρίς να λέω ότι έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά έχω δοκιμάσει πολλα, ακόμη Δεν έχω πετύχει το προϊόν που δεν θα πιάνει δαχτυλιες. Τα καλύτερα αντιστάθηκαν 1-2 μέρες, αντε 3. Μετά τα πάντα υπέκυψαν.:p

 

Αυτό βέβαια δεν αναιρει ότι είναι σαφώς ανώτερη από οποιαδήποτε μεμβρανη! Να εξηγούμαστε, προς αποφυγή πάσας παρεξηγησης! :D

 

http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s4.html

 

ποια εχεις βαλει απο τις τρεις???εγω εχω την http://www.spigen.com/brands/samsung/galaxy/galaxy-s4/galaxy-s4-screen-protector-glas-t-nano-slim-premium-tempered-glass.html

 

παρα πολυ καλη!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Στο Galaxy S είχα πάρει μεμβράνη spigen με ειδική ολεοφοβική επίστρωση κατά των δαχτυλιών.(Το 2011).Είχα μείνει τότε αρκετά ευχαριστημένος.

Σήμερα, 3 χρόνια μετά, βάζοντας δίπλα δίπλα το S με τη spigen και το S4 με την iloom, για να μην πω οτι είναι η νύχτα με τη μέρα και υπερβάλω, απλά θα σου πω οτι η διαφορά όσον αφορά τις δαχτυλιές είναι αρκετά αισθητή.

Στο μεν S , οι δαχτυλιές φεύγουν μόνο εαν πάρεις πανάκι και καθαρίσεις την οθόνη,αλλά φεύγουν πανεύκολα με ένα απλό πέρασμα.

Στο δε S4 , οι όποιες δαχτυλιές (που σημειωτέων αποτυπώνονται δυσκολότερα απότι στo S), φεύγουν περνώντας από πάνω τους το ίδιο το δάχτυλό σου χωρίς καν να χρειαστεί πανάκι.Όταν πχ θέλω να δω μια ταινία, κάνω ένα απλό swipe με το δάχτυλο στα σημεία της οθόνης που έχει μείνει το όποιο αποτύπωμα ή σκουπιδάκι.

Εαν το έκανα αυτό στη spigen του S, απλά θα πασάλειβα την οθόνη και θα άπλωνα τη βρωμιά.

Δεν λέω οτι η spigen δεν είναι καλή, μιας και από το 2011 έως τώρα έχουν εξελίξει φαντάζομαι το προϊόν τους.Ίσως και να υπεισέρχεται και ο παράγοντας χρήσης.Δηλαδή μετά από τόση χρήση να έφυγε το oleophobic coating που είχε πάνω.

 

Ναι, δεν την ξέρω αυτή που λες, ίσως είναι καλυτερη από την Spigen. Δεν έχω λόγο να αμφιβάλω.

Και πάλι όμως, όπως λες, μπορεί να καθαρίζει ευκολα αλλά τις δαχτυλιές τις πιανει!

 

 

 

 

 

Την ίδια έχουμε. Την nano.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν την ξέρω αυτή που λες, ίσως είναι καλυτερη από την Spigen. Δεν έχω λόγο να αμφιβάλω.

Και πάλι όμως, όπως λες, μπορεί να καθαρίζει ευκολα αλλά τις δαχτυλιές τις πιανει!

Μα δεν είπε κανένας οτι δεν ποιάνει δαχτυλιές.Δεν έχει εφευρεθεί μέχρι τώρα απόσο γνωρίζω κάποια ζελατίνα που να έχει τέτοιες ιδιότητες..

Όμως τις δαχτυλιές τις ποιάνει πάρα πολύ ποιο δύσκολα από όσες έχω δοκιμάσει εως τώρα.Μακράν ποιο δύσκολα.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπε κανένας οτι δεν ποιάνει δαχτυλιές.Δεν έχει εφευρεθεί μέχρι τώρα απόσο γνωρίζω κάποια ζελατίνα που να έχει τέτοιες ιδιότητες..

Όμως τις δαχτυλιές τις ποιάνει πάρα πολύ ποιο δύσκολα από όσες έχω δοκιμάσει εως τώρα.Μακράν ποιο δύσκολα.

 

Α, γεια σου λοιπον! Έτσι ειναι! Άλλες αντεχουν περισσότερο, άλλες λιγότερο, όλες ομως υποκύπτουν τελικά στην δαχτυλια!

Σαφώς όμως τα tempered glass είναι καλυτερα από τις μεμβράνες.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν σταμπάρει κανείς το καπάκι μπαταρίας του black edition του S4 που βγήκε πρόσφατα σε κανένα ebay ή κανένα άλλο ιντερνετικό μαγαζί ας ρίξει μια ενημέρωση.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν σταμπάρει κανείς το καπάκι μπαταρίας του black edition του S4 που βγήκε πρόσφατα σε κανένα ebay ή κανένα άλλο ιντερνετικό μαγαζί ας ρίξει μια ενημέρωση.

 

Το ψάχνω καις μέρα αλλά είναι ακόμα νωρίς και εκτός αυτού δεν ξέρουμε αν ταιριάζουν οι υποδοχές.

Πιθανώς να άλλαξε η samsung την θέση στα κουμπώματα γιατί σίγουρα θα το περίμεναν ότι όλοι θα τρέξουν να το αγοράσουν.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Faux δερμα!!!! Και με το ψεύτικο γαζί, γύρω γυρω!!! Αλλά note3 δηλαδη!!!

 

Απαπα! !!!!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως και μένα μου άρεσε και το έψαξα λίγο αλλά φυσικά δεν βρήκα κάτι αξιόλογο..
Link to comment
Share on other sites

Το ψάχνω καις μέρα αλλά είναι ακόμα νωρίς και εκτός αυτού δεν ξέρουμε αν ταιριάζουν οι υποδοχές.

Πιθανώς να άλλαξε η samsung την θέση στα κουμπώματα γιατί σίγουρα θα το περίμεναν ότι όλοι θα τρέξουν να το αγοράσουν.

 

Δε νομίζω να έκανε τόσο μεγάλη ιστορία. Το πιο πιθανό είναι να ήθελε να διώξει τις τελευταίες παρτίδες από τα κανονικά S4 και να έβγαλε απλώς άλλες προσόψεις και αλλά καπάκια αλλά δε νομίζω ότι άλλαξε όλη τη κατασκευή. Επίσης δε νομίζω ότι στοχεύει σε μας που έχουμε τα κανονικά να τα αφήσουμε και να πάρουμε τα καινούρια. Αργά η γρήγορα θα τα βρούμε πιστεύω. Καλά καλά δε βγήκε στις αγορές ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβώς το ίδιο προβλημα:mad: Μια samsung 64 gb και μια transcend 32 gb πήγαν περίπατο...

Τώρα έχω πάνω μια adata 16 gb και προς το παρόν όλα καλά. Μένει να δούμε πότε θα την κάψει κι αυτή...

Μήπως έχεις θέμα με υπερθέρμανση???

Εμένα πάντως δεν έχει τέτοιο θέμα.

 

Στην 4.2.2 ειχα λιγο υπερθερμανση αλλα στην 4.3 ελαχιστα και μου φαινεται λογικο οταν θερμαινεται λιγο,αλλα απο βδομαδα εχει παει το κινητο για εγγυηση και service δεν το αφηνω ετσι...ηδη εδωσα 60 ευρο...

Absof@ckinglutely...ARIS S3.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο πενακι για το s4 που να ειναι τοσο καλο οσο του note2 ?εννοω να γραφει ωραια κι ευχρηστα;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο πενακι για το s4 που να ειναι τοσο καλο οσο του note2 ?εννοω να γραφει ωραια κι ευχρηστα;

 

Δεν είναι φτιαγμένο το S4 για να λειτουργεί με πένες. Οι συσκευές note δεν έχουν απλά το πενάκι, έχουν και το ανάλογο system.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους....σήμερα ήθελα να αλλάξω μεμβράνη στο κινητό με καινούρια και για λίγο που το δούλεψα χωρίς μεμβράνη είχα ξεχάσει πόσο εύκολα και ωραία γλιστράει το δάχτυλο πάνω στην οθόνη.....θέλω να μου πείτε οποίος έχει πάρει τύπου glass αντί για μεμβράνη να μου προτείνει ούτως ώστε να έχω την ανάλογη αίσθηση με το γυαλί του κινητου.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...