Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή καλη η αυθεντική Spiegen SGP neo hybrid modello,αλλα ειναι λιγο τσουχτερό η τιμη,άμα πάρω μια Καλη απομίμηση απο eBay απο Χονγκ Κονγκ,λέτε να εχει τρομερή διαφορα στην ποιότητα?...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

Ξερει κανεις απο που μπορει καποιος να βρει το extra battery kit? Το ψαχνω και δεν το βρισκω εδω Ελλαδα, παρα μονο στο εξωτερικο σε κανα αμαζον, κλπ, και αυτο το κανουν dispatch σε κανα μηνα, δυο... Το εχει αγορασει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μια ερωτησούλα!

Αυτή η ωραία θήκη με το παραθυράκι -που νομίζω ότι αλλάζει και τη λειτουργία αναμονής του κινητού-, η γνήσια, κουμπώνει κάπως ή το καπάκι της αιωρείται;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μια ερωτησούλα!

Αυτή η ωραία θήκη με το παραθυράκι -που νομίζω ότι αλλάζει και τη λειτουργία αναμονής του κινητού-, η γνήσια, κουμπώνει κάπως ή το καπάκι της αιωρείται;

 

Αιωρειται.Και αυτο ειναι ενα αρνητικο της.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

Ξερει κανεις απο που μπορει καποιος να βρει το extra battery kit? Το ψαχνω και δεν το βρισκω εδω Ελλαδα, παρα μονο στο εξωτερικο σε κανα αμαζον, κλπ, και αυτο το κανουν dispatch σε κανα μηνα, δυο... Το εχει αγορασει κανεις?

 

ελα φιλε απο ebay http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-Samsung-Galaxy-S-4-IV-4G-i9500-Extra-Battery-Kit-2600mAh-/360652040858?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item53f8896a9a

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ευχαριστω για την απαντηση σου kostas1308. Ξερω οτι υπαρχει σε ebay (ειναι το μονο που εχω βρει που το παραδιδει καπως γρηγορα, περιπου 2-3εβδομαδες), amazon (αμαζον uk για παραδειγμα κανει ενα μηνα/δυο) κλπ οπως ανεφερα στο ποστ μου ομως αργουν απ´οτι βλεπω λογο out of stock. Γίαυτο ηθελα να ξερω αν υπαρχει στην Ελλαδα, αν και απ´οτι βλεπω δεν υπαρχει...

Edited by ng76
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα κ κουμπωνει στην θεση στο μαμα καπακι

Eγω καταλαβα οτι εννοει αυτο στο 1.18

Τωρα για το πισω καπακι ναι κουμπωνει κανονικα:)

Link to comment
Share on other sites

@Annapodi

Αννούλα θα το έχεις με ...λαστιχάκι! :p

 

Για τα 50 ευρω που κοστιζει κανονικα αυτο ειναι επιεικως απαραδεκτο παντως...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/memory-cards-kartes-mnimis/SanDisk-Ultra-MicroSDHC-Class-10-with-SDadapter-32GB-SDSDQU-032G-U46A-SDSDQ.htm

 

Αυτην την καρτα μνημης λεω να παω να παρω αυριο για το κινητακι !!

εχετε καμια αλλη ισως καλυτερη προταση ?!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/memory-cards-kartes-mnimis/SanDisk-Ultra-MicroSDHC-Class-10-with-SDadapter-32GB-SDSDQU-032G-U46A-SDSDQ.htm

 

Αυτην την καρτα μνημης λεω να παω να παρω αυριο για το κινητακι !!

εχετε καμια αλλη ισως καλυτερη προταση ?!

:)

 

Εξαιρετική,την ίδια θα πάρω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!! Η γνώμη σας για αυτά τα screen protectors? Αξίζει η αγορά τους η να κινηθώ σε κατι που κυκλοφορεί εδώ?

 

http://www.spigen.com/galaxy-s4-screen-protector-steinheil.html

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο ρώτησα αν τυχόν κάποιος τις έχει χρησιμοποιήσει ώστε να ξέρει αν αξίζουν τα τόσα λεφτά? Αλλιώς να πάρω από αυτές που έχουν ένα ή δύο ευρώ
Link to comment
Share on other sites

βασικα αυτες οι spigen ειναι απο γυαλι αρα ειναι πολυ καλυτερες και για μενα απο οτι ειδα τα αξιζουν τ λεφτα

 

Το γυαλι που το ειδες?Πλαστικες ειναι σχεδον ολες εκτος απο αυτες που ειναι πορτοφολι στυλ που μπορει να ειναι δερμα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...