Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

Έχει αγοράσει κανείς τελευταία τξν ορίτζιναλ μπαταρία. Υπάρχει καποιο link;
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε ξερω αν φαινεται καθαρα

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Ελπίζω να βρω σε χαμηλότερη τιμή.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σας ειναι ευκολο να μου προτεινετε μια sview θηκη που να καλυπτει ολο το κινητο και οχι μονο τις 4 γωνιες του κινητου.

Αν υπαρχει και με 2 παραθυρακια αντι για ενα.

Edited by mobileakias
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση,για black edition τι θηκη υπαρχει?δεν κανουν του απλου.

επισης υπαρχει γνησια μπαταρια samsung μεγαλυτερη?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε αυτή, την έχω πάρει σε μπλε και διαφανές και είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Δένει καλά στο χέρι και μαζί με tempered glass δεν φοβάμαι τη συσκευή αλλά έπεσε στο μάτι μου αυτή και μου κίνησε τη περιέργεια!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εγω την παρηγγειλα 15 ευρω με τα μεταφορικα απο omnistore!υπαρχει περιπτωση να μην ειναι η original?

 

Τι λένε τελικά τα Black Battery Covers παιδιά;

Είναι original τόσο από Omnishop ή από το ebay;

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Τι λένε τελικά τα Black Battery Covers παιδιά;

Είναι original τόσο από Omnishop ή από το ebay;

 

αυτο που πηρα εγω απο omnishop ειναι τοσο καλο που ο μονος λογος που το υποπτευομαι γαι μη γνησιο ειναι επειδη δεν ειχε κουτι.παντως ειναι πιο συμπαγές απο το γνησιο καπακι που ειχε το black mist.

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Το Tempered glass βγαίνει εύκολα αν δεν το χρειάζομαι ; και κατι αλλο , στην sview θηκη μεχρι να βγαλω το κινητό απο την τσεπη ,ή εχει απαντήσει μονο του ή εχει κανει απόρριψη στην κληση . Γνωρίζει κανεις καμια λύση για αυτο; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

MPJ 3500mAh (και με NFC αν θέλεις). Την φοράω ένα μήνα τώρα και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος. Μου βγάζει μια μέρα με βαριά χρήση από το πρωί μέχρι το βράδυ.

 

Φιλε μου αν σου ειναι ευκολο, επειδη ειμαι ψιλοασχετος με αυτα και το ebay, σε παρακαλαω πες μου πως θα μαθω να ξεχωριζω αν αυτα ειναι fake μουφα ή κατι αλλο? Το τελευταιο καιρο ψάχνομαι κυριως αν ειναι να παρω μια δευτερη μεγαλυτερη μπαταρια απο τη μανισια ή καποιο power bank!???

Link to comment
Share on other sites

Έχω συνειδητοποιήσει τώρα τελευταία ότι το κινητό δεν είναι μεγάλο, ούτε χοντρό. Αλλά οι θήκες πραγματικά το κάνουνε τέρας. Έχω την hard cover της Samsung και είναι τόσο μεγάλη! Θέλω μια απλή, ΛΕΠΤΗ, που να καλύπτει όλο το τηλέφωνο, ακόμη και τα κουμπιά. Υπάρχει; Δοκίμασα μια S-line αλλά ούτε αυτή με ικανοποίησε.

 

Δε το μπορώ αυτό το πράγμα. Μερικές φορές με αυτή τη θήκη το τηλ. μου τη δίνει τόσο πολύ και μου 'ρχεται να το δώσω και να πάρω ένα μικρότερο. Δεν υπάρχει μια καλή, αξιοπρεπής θήκη;

Link to comment
Share on other sites

Το Tempered glass βγαίνει εύκολα αν δεν το χρειάζομαι ; και κατι αλλο , στην sview θηκη μεχρι να βγαλω το κινητό απο την τσεπη ,ή εχει απαντήσει μονο του ή εχει κανει απόρριψη στην κληση . Γνωρίζει κανεις καμια λύση για αυτο; :rolleyes:

 

δεν υπαρχει κανενας λογος να το βγαλεις,αυτο σπαει οταν βγαινει για να μν κανει ζημια στην οθονη!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κανενας λογος να το βγαλεις,αυτο σπαει οταν βγαινει για να μν κανει ζημια στην οθονη!!!

 

Ενοω οτι είναι κατι μόνιμο πάνω στην οθονη ; μην το βαλω και της κανω ζημιά .. αν ειναι να βαλω ενα απλο Screen protector.

Link to comment
Share on other sites

Ενοω οτι είναι κατι μόνιμο πάνω στην οθονη ; μην το βαλω και της κανω ζημιά .. αν ειναι να βαλω ενα απλο Screen protector.

 

Δεν είναι κάτι μόνιμο και βγαίνει εύκολα με μια πένα ή κάτι εξίσου λεπτό χωρίς κίνδυνο να δημιουργήσεις πρόβλημα στην οθόνη.

Μπορείς να προχωρήσεις άφοβα σε αγορά, δεν θα το μετανιώσεις. ;-)

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κάτι μόνιμο και βγαίνει εύκολα με μια πένα ή κάτι εξίσου λεπτό χωρίς κίνδυνο να δημιουργήσεις πρόβλημα στην οθόνη.

Μπορείς να προχωρήσεις άφοβα σε αγορά, δεν θα το μετανιώσεις. ;-)

Ευχαριστώ πολύ!!! Ετσι που την έβλεπα σε φωτογραφίες φαινόταν σαν κατι πιο μόνιμο .

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο να το βγαλεις ομως? Για να προστατεψεις την οθονη δεν το βαζεις?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ! Αλλά σκέφτομαι οτι ίσως αργότερα χαλάσει ή για τον α,β λογο θελω να το βγαλω . Θελω να εχω αυτήν την δυνατότητα!
Link to comment
Share on other sites

Έχω συνειδητοποιήσει τώρα τελευταία ότι το κινητό δεν είναι μεγάλο, ούτε χοντρό. Αλλά οι θήκες πραγματικά το κάνουνε τέρας. Έχω την hard cover της Samsung και είναι τόσο μεγάλη! Θέλω μια απλή, ΛΕΠΤΗ, που να καλύπτει όλο το τηλέφωνο, ακόμη και τα κουμπιά. Υπάρχει; Δοκίμασα μια S-line αλλά ούτε αυτή με ικανοποίησε.

 

Δε το μπορώ αυτό το πράγμα. Μερικές φορές με αυτή τη θήκη το τηλ. μου τη δίνει τόσο πολύ και μου 'ρχεται να το δώσω και να πάρω ένα μικρότερο. Δεν υπάρχει μια καλή, αξιοπρεπής θήκη;

 

Και εγώ κάτι τέτοιο ψάχνω γιατί έχω βαρεθεί να είναι το κινητό κουμουτσα. Χύμα δεν μπορώ να το αφήσω για ψυχολογικούς λόγους κυρίως...

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει κανενας λογος να το βγαλεις,αυτο σπαει οταν βγαινει για να μν κανει ζημια στην οθονη!!!

 

Δε σπάει. Είχα και το έβγαλα σε ένα κομμάτι

Link to comment
Share on other sites

Ναι ! Αλλά σκέφτομαι οτι ίσως αργότερα χαλάσει ή για τον α,β λογο θελω να το βγαλω . Θελω να εχω αυτήν την δυνατότητα!

 

Δεν χαλαει και παρα πολυ δυσκολα χαράζεται. Μονον αν σου σπασει απο πτώση, που εκει πλεον δεν σ' ενδιαφερει το πως θα βγει (ενα κομματι ή πολλα).

Παντως, ναι βγαινει χωρις κανενα προβλημα και ειναι σαφως πολυ ανωτερο απο την καλυτερη μεμβράνη. Αξιζει και το τελευταιο ευρω στην τιμη του.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχω συνειδητοποιήσει τώρα τελευταία ότι το κινητό δεν είναι μεγάλο, ούτε χοντρό. Αλλά οι θήκες πραγματικά το κάνουνε τέρας. Έχω την hard cover της Samsung και είναι τόσο μεγάλη! Θέλω μια απλή, ΛΕΠΤΗ, που να καλύπτει όλο το τηλέφωνο, ακόμη και τα κουμπιά. Υπάρχει; Δοκίμασα μια S-line αλλά ούτε αυτή με ικανοποίησε.

 

Δε το μπορώ αυτό το πράγμα. Μερικές φορές με αυτή τη θήκη το τηλ. μου τη δίνει τόσο πολύ και μου 'ρχεται να το δώσω και να πάρω ένα μικρότερο. Δεν υπάρχει μια καλή, αξιοπρεπής θήκη;

Και εγώ κάτι τέτοιο ψάχνω γιατί έχω βαρεθεί να είναι το κινητό κουμουτσα. Χύμα δεν μπορώ να το αφήσω για ψυχολογικούς λόγους κυρίως...

Δοκιμάστε τη Zero της BeyzaCases.

 

Την είχα στο iPhone 4 και ήταν εξαιρετική. Μακράν η καλύτερη θήκη που είχα ποτέ μου. Σκέφτομαι να την πάρω και για το S4 και μάλλον θα το κάνω αν τελικά δεν πάρω κάποια άλλη συσκευή.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε τη Zero της BeyzaCases.

 

Την είχα στο iPhone 4 και ήταν εξαιρετική. Μακράν η καλύτερη θήκη που είχα ποτέ μου. Σκέφτομαι να την πάρω και για το S4 και μάλλον θα το κάνω αν τελικά δεν πάρω κάποια άλλη συσκευή.

 

Ευχαριστώ, αλλά δε θέλω pouch. Θέλω tpu κλπ και δε ξέρω τι να πάρω γιατί αποφάσισα να βάλω και tempered glass.

Link to comment
Share on other sites

Wow!

http://www.ebay.com/itm/MPJ-3500mAh-Battery-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-I9500-I545-I337-L720-R970-M919-/221230267566?ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160

Τι σουπερ μπαταρια φαινεται να ειναι αυτη;

 

3500mAh θα κρατα με νορμαλ χρηση κανενα τριημερο?

Και χωρις αλλαγη στο πισω καπακι!!!!!!!!

 

Αλλα ειμαι επιφυλακτικος επειδη δεν ειναι original, ποσο καλη-αξιοπιστη ειναι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...