Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

θελω καρτα μνημης 32gb η samsung απο οτι ειδα εχει μια με write 48mb/s ποια να παρω? η sandisk εχει ακομα θεμα με ελατωματικες παρτιδες?

 

Εγω εχω μια sandisk 1 χρονο σχεδον και δεν εχω καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια μπορει καποιος να με βοηθησει αν θελει;;;τι να κανω με το mail και τις θηκες;;;;δεν εχω ιδεα αν θελει καποιος αν βοηθησει....ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γεια να μην σπατε τα κεφαλια σας αδικα εγω εχω αυτη http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=56729 ειναι

αυτη που ειχα στο s3 μου η ιδια την κρατησα ιδια ακριβως μονο που ειναι buggati εφαρμοζι πολυ καλα !!! ;) ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει καποιος να με βοηθησει αν θελει;;;τι να κανω με το mail και τις θηκες;;;;δεν εχω ιδεα αν θελει καποιος αν βοηθησει....ευχαριστω

 

Μια χαρα εστειλες το μαιλ, μην τρελενεσαι.

Περιμενεις να σου απαντησει ο πωλητης τωρα

Αν δεν σου απαντησει, ανοιξε ενα ticket στο resolution center του ebay, για να καθαρισει το ebay για παρτη σου.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εστειλες το μαιλ, μην τρελενεσαι.

Περιμενεις να σου απαντησει ο πωλητης τωρα

Αν δεν σου απαντησει, ανοιξε ενα ticket στο resolution center του ebay, για να καθαρισει το ebay για παρτη σου.

 

Ξερεις που κολλαω;στο μηνυμα που μου εβγαλε '' Do not respond to the sender if this message requests that you complete the transaction outside of eBay. This type of offer is against eBay policy, may be fraudulent, and is not covered by buyer protection programs.''

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις που κολλαω;στο μηνυμα που μου εβγαλε ''Do not respond to the sender if this message requests that you complete the transaction outside of eBay. This type of offer is against eBay policy, may be fraudulent, and is not covered by buyer protection programs.''

 

Καλημερα.Τη συναλλαγη την εκανες μεσω ebay.Αν πατησεις επανω στον πωλητη εχει να επικοινωνησεις μαζι του.Απο ποτε του εστειλες email ?Γενικα απανταει μεσα σε μια ημερα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Αρχικά συγγνώμη για το προηγούμενο ποστ. Έγινε λάθος οπότε διαγραφή.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον χρήστη που έχει την S-view θήκη αν:

1) εξακολουθεί και έχει αγρατζουνιστη την περίμετρο.

2) πλέον το καπάκι κλείνει κανονικά και δεν είναι χαλαρό κατά το κλείσιμο όπως είναι στην αρχή η συγκεκριμένη θήκη;

3) γενικότερα είναι ευχαριστημένος από τη θήκη;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Αρχικά συγγνώμη για το προηγούμενο ποστ. Έγινε λάθος οπότε διαγραφή.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποιον χρήστη που έχει την S-view θήκη αν:

1) εξακολουθεί και έχει αγρατζουνιστη την περίμετρο.

2) πλέον το καπάκι κλείνει κανονικά και δεν είναι χαλαρό κατά το κλείσιμο όπως είναι στην αρχή η συγκεκριμένη θήκη;

3) γενικότερα είναι ευχαριστημένος από τη θήκη;

 

1) Περιμετρο τι εννοεις? το μερος του κινητου που ειναι ακαλυπτο? εμενα ειναι αγρατζουνιστο

2) Το καπακι ειναι χαλαρο οπως στην αρχη

3) Μ αρεσει πολυ η θηκη γιατι δεν αλλαζει το μεγεθος του κινητου (απλα θα ηθελα ενα μαγνητακι για να κλεινει κανονικα...)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .

 

Μπορει να μου στειλει καποιος την διευθυνση του επισημου spigen store στο αγγλικο αμαζον γιατι απο βδομαδα θα προβω σε αγορες :D

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

θελω καρτα μνημης 32gb η samsung απο οτι ειδα εχει μια με write 48mb/s ποια να παρω? η sandisk εχει ακομα θεμα με ελατωματικες παρτιδες?

Η samsung είναι πολύ καλή. Μπορείς να την βρεις εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω την samsung 64Gb class10 pro, καμία γνώμη?

 

Απιστευτη καρτα. Και εγω θα την παρω αυτη τη βδομαδα.

Την ειδα σε galaxy φιλου και ζηλεψα...

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ καλή την έβαλα στο τέρας και σε σχέση με μια class 4 Sandisk που είχα μέσα τώρα πάει μαλιά ...;-)
Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την δευτερη αν την παραγειλει κανενας απο Θεσσαλονικη σε ασπρο ,να μου πει,,,θα την αγορασω την ιδια στιγμη

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

 

ειναι γνησιες παιδια?αξιοπηστο καταστημα?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Οι γνησιες σπ'οτι ειδα εχουν 49 δολαρια στο εξωτερικο κσι 49 ευρω στην Ελλαδα....αλλα κι αυτες μια χσρα φαινονται

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Οι γνησιες σπ'οτι ειδα εχουν 49 δολαρια στο εξωτερικο κσι 49 ευρω στην Ελλαδα....αλλα κι αυτες μια χσρα φαινονται

 

Και εμενα επειδή μου έκανε μεγάλη εντύπωση η τιμή για αυτό ρώτησα. Αν πάντως είναι γνήσιες αξίζει με 1000.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη λίγες μερες,και αν πραγματικά θελετε ταχυτητα αλλα και 64gb χωρητικότητα παρτε την παρακάτω

http://www.expansys.com.gr/sandisk-64-extreme-pro-micro-sdhc-class-10-uhs-i-95-mb-s-251569/

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη λίγες μερες,και αν πραγματικά θελετε ταχυτητα αλλα και 64gb χωρητικότητα παρτε την παρακάτω

http://www.expansys.com.gr/sandisk-64-extreme-pro-micro-sdhc-class-10-uhs-i-95-mb-s-251569/

 

Το θεμα ειναι και ποσο θα κανει και αν θα μπορει να αξιοποιηθει απ το τηλεφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την δευτερη αν την παραγειλει κανενας απο Θεσσαλονικη σε ασπρο ,να μου πει,,,θα την αγορασω την ιδια στιγμη

 

Επίσης αν την πάρει κάποιος σε μαυρή (η μπλέ αν υπάρχει την πήρα επιτόπου!!:lol:

 

Απίστευτη πρέπει να είναι αυτή η θήκη!Έχει τα + της Sview και κανένα μείον της!:D (πχ προστασία σε bezel)

 

Δέν ξέρω όμως άν μπορεί να διπλώσει σωστά πίσω από το κινητό το εμπρός καπάκι και να μένει εκεί.Την έχει κανείς δοκιμάσει να μας πεί εντυπώσεις?:blink:

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Επίσης αν την πάρει κάποιος σε μαυρή (η μπλέ αν υπάρχει την πήρα επιτόπου!!:lol:

 

Απίστευτη πρέπει να είναι αυτή η θήκη!Έχει τα + της Sview και κανένα μείον της!:D (πχ προστασία σε bezel)

 

Δέν ξέρω όμως άν μπορεί να διπλώσει σωστά πίσω από το κινητό το εμπρός καπάκι και να μένει εκεί.Την έχει κανείς δοκιμάσει να μας πεί εντυπώσεις?:blink:

 

Στην περιγραφή της στο site λεει "The removable flip cover is attached by a special hinge allowing the cover to be folded all the way back with ease."

LIVERPOOL FOR LIFE
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα χτες και την λευκη UAG που ειχα παραγγειλει απο το Ebay!

 

Πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικοτατες! Πολυ καλη και ποιοτικη θηκη που εμπνεει μια ασφαλεια για το κινητο σε περιπτωση πτωσης (Ας ελπισουμε να μην χρειαστει να δοκιμαστει) :p

 

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0121/2322/products/GLXS4_White_PTOMain_medium.png?767

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα χτες και την λευκη UAG που ειχα παραγγειλει απο το Ebay!

 

Πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικοτατες! Πολυ καλη και ποιοτικη θηκη που εμπνεει μια ασφαλεια για το κινητο σε περιπτωση πτωσης (Ας ελπισουμε να μην χρειαστει να δοκιμαστει) :p

 

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0121/2322/products/GLXS4_White_PTOMain_medium.png?767

 

Τι να πάθει μ αυτό το θωρηκτό? Εγώ αν την είχα θα το Έριχ να κάτω για πλάκα.:sly:

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εχει δοκημασει κανεις αυτο?πως σας φαινετε? http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-screen-protector-glas-t-nano-slim-premium-tempered-glass.html
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εχει δοκημασει κανεις αυτο?πως σας φαινετε? http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-screen-protector-glas-t-nano-slim-premium-tempered-glass.html

εγω εχω το glass TR και μπορώ να σου πω ότι δεν θα βρεις καλύτερο screen protector..το δικό μου απλά είναι λίγο πιο παχύ από το nano!

έχει απίστευτο touch λες και αγγίζεις την οθόνη (κανένα προβλημα δηλαδή) και η απόδοση χρωμάτων αλλά και της οθόνης είναι όπως θα ήταν αν δεν είχες βάλει τίποτα...

ελπίζω να βοήθησα :)

Κάτι άλλο..θα ήθελα τη συμβουλή σας..παρέλαβα χθες το πίσω καπάκι από Ebay,ο πωλητής με 99% αξιοπιστεία,έγραφε ότι είναι original...παρ'όλα αυτά δεν είναι...παρήγγειλα το black mist...αλλά πέρα από το ότι δεν έχει χτυπημένο νούμερο όπως έχει το αυθεντικό,το χρώμα δεν έχει καμία σχέση με black,silver το λες αλλά με μαύρο καμία σχέση...τι προτείνεται να κάνω?

Edited by Luciferia
Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...