Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest Nerven
Η τιμή του κάνει ελεύθερη πτώση στα σκρουτζομαγαζα. Ελπίζω να μπορέσω να κρατηθώ μέχρι μέσα ιούνιου να πέσει στα 550...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ πάλι περιμένω το S4 mini γιατί (νομίζω) δεν θα μπορέσω να δουλέψω το S4 με ένα χέρι... Πάντως λέω να πάω σε κάποιο μαγαζί να δω το S4 από κοντά και... που ξέρεις? :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι περιμένω το S4 mini γιατί (νομίζω) δεν θα μπορέσω να δουλέψω το S4 με ένα χέρι... Πάντως λέω να πάω σε κάποιο μαγαζί να δω το S4 από κοντά και... που ξέρεις? :shifty:

Σε σχεση με το S3 εχει καλυτερο κρατημα και οι διαστασεις του ειναι...ιδιες.

Αν και κρατωντας το μπορει να πατας καταλαθος το back buttom.

Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με το S3 εχει καλυτερο κρατημα και οι διαστασεις του ειναι...ιδιες.

Αν και κρατωντας το μπορει να πατας καταλαθος το back buttom.

Εγώ είμαι αριστερόχειρας και κατά λάθος στο S3 πατούσα με την παλάμη μου το πλήκτρο του "μενού" (αριστερό) :lol:

Νομίζω πάντως ότι πρέπει να το δω από κοντά, να το χειριστώ και μετά να αποφασίσω. Αν το δουλέψω σχετικά άνετα με το ένα χέρι, τότε θα το πάρω. Αλλιώς θα περιμένω το S4 mini.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο Αμερική υπάρχει πρόβλημα αν μου το στείλουν θα εχει ελληνικά ; Θα περνει αναβαθμισης ; Υπάρχει ξεκλιδωτο στην Αμερική ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο Αμερική υπάρχει πρόβλημα αν μου το στείλουν θα εχει ελληνικά ; Θα περνει αναβαθμισης ; Υπάρχει ξεκλιδωτο στην Αμερική ;

 

Όχι δε θα έχει ελληνικά, δεν υπάρχει ξεκλείδωτο, και θα παίρνει αμερικάνικες και μόνο αναβαθμίσεις. Και φυσικά δεν θα έχεις εγγύηση. Δε θα το συνιστούσα.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του κάνει ελεύθερη πτώση στα σκρουτζομαγαζα. Ελπίζω να μπορέσω να κρατηθώ μέχρι μέσα ιούνιου να πέσει στα 550...

 

Μωρέ μακάρι να πέσει,ίσως και να το σκεφτο αν έχει καλή τιμή...Μου αρέσουν τα κολπάκια και οι σενσορες που έχει βάλει η σαμμυ... Αρκεί να κοιτάξει λίγο και το λαγκ (η αν θέλεις μικρο καθυστερήσεις) γιατί εκεί ακόμα χάνει σε σχέση με τον ανταγωνισμό.Μιλάω πάντα για το 8 πύρινο γιατί έχω ένα κολλημα με τον εχυνος :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες, σήμερα το έπιασα στα χέρια μου και το σκάλισα.Πολλά κόλπα φορτωμένο όλα μαμά σαμμυ, δοκίμασα αυτό με το μάτι(page scroll) δουλεύει λίγο αργά βέβαια αρκεί να έχεις υπομονή.Με άρεσε ότι έχουν κάνει να μην ανάβουν τα physical buttons Εάν δεν τα ακουμπάς όπως στους custom kernels(s2)dori,siyah,etc.αν και πλαστικό ποιοτική κατασκευή, σίγουρα το επόμενο μου τηλέφωνο.το κακό είναι ότι υστερεί στην εναλλαγή των οθονών σε σχέση με το note 2(4.1.2).Αυτά!
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες, σήμερα το έπιασα στα χέρια μου και το σκάλισα.Πολλά κόλπα φορτωμένο όλα μαμά σαμμυ, δοκίμασα αυτό με το μάτι(page scroll) δουλεύει λίγο αργά βέβαια αρκεί να έχεις υπομονή.Με άρεσε ότι έχουν κάνει να μην ανάβουν τα physical buttons Εάν δεν τα ακουμπάς όπως στους custom kernels(s2)dori,siyah,etc.αν και πλαστικό ποιοτική κατασκευή, σίγουρα το επόμενο μου τηλέφωνο.το κακό είναι ότι υστερεί στην εναλλαγή των οθονών σε σχέση με το note 2(4.1.2).Αυτά!

 

Νομιζω οτι μεσα απο τις ρυθμισεις μπορεις να επιλεξεις ποσο γρηγορα θα κανει smart scrolling η συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι μεσα απο τις ρυθμισεις μπορεις να επιλεξεις ποσο γρηγορα θα κανει smart scrolling η συσκευη...

 

Ανά βγάλεις άκρη Καλά είναι

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

παντως πολυ ρουμανικο εχει πεσει (COA) εγω και ο αδερφος μου πειραμε απο διαφορετικα μαγαζια διαφορετικα χρωματα και τα 2 με COA Product Code
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παιδιά τι γνώμη έχετε για το kaizershop.gr ήθελα να το πάρω από birdphone αλλά δεν είναι προς το παρόν διαθέσιμο και λέω να μάθω και για κανένα άλλο κατάστημα.
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι άψογο το kaiser σφραγισμένο από Γερμανία στα 360 το είχα πάρει....
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το kaizer :)

 

Φίλε μου το kaizershop.gr στην απόδειξη αγοράς αναγράφεται το μοντέλο και το imei της συσκευής?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Στις 27 Απριλιου το αγορασα απο alfamobiles 699 ευρω.

Και τωρα το εχουν 599 ευρω.

 

Φίλε ήταν αναμενόμενη η μεγάλη πτώση τιμής της συγκεκριμένης συσκευής καθώς τα 740 που αρχικά τιμολογήθηκε από τις μεγάλες αλυσίδες και παρόχους θα είναι το ανέκδοτο της χρονιάς.

Το μαγαζάκι που το πήρες καθώς και όλα τα παρεμφερή έκαναν την αρχική τους τιμολόγηση με βάση τα 740 των μεγάλων.

Μετά από μερικές όμως μέρες ήρθαν και εισαγωγές από χώρες της ΕΕ (Γερμανία , Γαλλία , Ρουμανία , Βουλγαρία) και η τιμή ξεκίνησε να κατρακυλά.

 

Το τηλέφωνο έχω γράψει εδώ και μέρες ότι είναι έγκλημα να αγοραστεί πάνω από τα 550.

Θα δεις ότι ως το τέλος του μήνα κάπου στα 550-560 θα είναι η τιμή του.

 

Πλήρωσες ένα κατοστάρικο παραπάνω αλλά ήταν το τίμημα του να έχεις τη συσκευή πρώτος πρώτος...

 

Κατά τα άλλα θα συνεχίσεις να τη χαίρεσαι και να την απολαμβάνεις στον ίδιο βαθμό...

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το kaizershop.gr στην απόδειξη αγοράς αναγράφεται το μοντέλο και το imei της συσκευής?

 

παιδια εχω αγορασει καμποσα κινητα ειναι πολυ αξιοπιστω μαγαζι απο εκει πηρα πριν 4 μερες και το s4:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@Tken @GIANNAKIS75 σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.μαλλον θα το πρωτημησω και εγω.μολις σπασει τα 600!
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

@Tken @GIANNAKIS75 σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.μαλλον θα το πρωτημησω και εγω.μολις σπασει τα 600!

 

Την αλλη βδομαδα δηλαδη χαλαρα γιατι η πτωση ειναι 2-3 ευρω την ημερα!:lol:

Καλοριζικο οταν το παρεις!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nerven
Και εγώ με το ζόρι κρατιέμαι μην σκάσω το 600ρι :cry: αλλά είπα περιμένω μέχρι μέσα Ιουνίου το πολύ πολύ μπας και πάει 550-570 θα είναι πάρα πολύ ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

και εγω παιδια δεν ηθελα να δωσω τοσα λεφτα αλλα το εβλεπα συνεχεια μπροστα μου και δεν αντεξα αυτη η οθωνη και γενικα το κινητο ειναι αλλο πραγμα ρε παιδια ειχα βεβαια το s3και το εδωσα και πηρα το ενα σκαλι παραπανω απο το προηγουμενω αν και δεν υστερη το s3 και σε πολλα αυτα τα 2 ειναι τα πρωτα!!!!!!!!!!!!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...