Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηρθε σημερα το Ελληνικο S4 απο το birdphone :D. Μια ερωτηση μονο ποση ωρα το αφηνω για την πρωτη φορτιση?:innocent:

άστο να ξεφορτηστη τελειος φιλε μου και μετα θα το φορτίσεις και οταν φτασει 100% το βγαζεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί να το αφήσει να ξεφορτίσει από τη στιγμή που στο Εγχειρίδιο Οδηγιών λέει ξεκάθαρα να φορτιστεί η μπαταρία πριν χρησιμοποιηθεί το κινητό για πρώτη φορά; Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σημερα το Ελληνικο S4 απο το birdphone :D. Μια ερωτηση μονο ποση ωρα το αφηνω για την πρωτη φορτιση?:innocent:

Συγνώμη αλλά τι σημαίνει αυτό;;σε σχέση με τα άλλα;;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά τι σημαίνει αυτό;;σε σχέση με τα άλλα;;

Ότι είναι Ελληνικής αντιπροσωπείας.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά τι σημαίνει αυτό;;σε σχέση με τα άλλα;;

 

Σημαινει οτι ειναι απο την ελληνικη αντιπροσωπια. Δεν εχει κατι παραπανω απο τα εισαγωγης καθως ολα τα τηλεφωνα απο χωρες εντος της ευρωπαικης ενωσης καλυπτονται απο διετη εγγύηση της samsung. Απλως τα ελληνικα παιρνουν updates απο την Ελληνική samsung. Παρολα αυτα ολα τα κινητα εχουν κανονικα Ελληνική γλωσσα.

Link to comment
Share on other sites

Σημαινει οτι ειναι απο την ελληνικη αντιπροσωπια. Δεν εχει κατι παραπανω απο τα εισαγωγης καθως ολα τα τηλεφωνα απο χωρες εντος της ευρωπαικης ενωσης καλυπτονται απο διετη εγγύηση της samsung. Απλως τα ελληνικα παιρνουν updates απο την Ελληνική samsung. Παρολα αυτα ολα τα κινητα εχουν κανονικα Ελληνική γλωσσα.

 

Να είσαι καλά με κάλυψες πλήρως...:) Και τελικά το LTE White frost τι σημαίνει;;;Γιατί μου αρέσει το άσπρο...:)

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά με κάλυψες πλήρως...:) Και τελικά το LTE White frost τι σημαίνει;;;Γιατί μου αρέσει το άσπρο...:)

 

Το lte ειναι δικτυο τεταρτης γενειας. Ολα τα ευρωπαικα s4 ειναι lte. Το white frost ειναι η ονομασια του ασπρου. Ειναι πολυ ωραιο. Και εγω ασπρο παρηγγειλα.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά με κάλυψες πλήρως...:) Και τελικά το LTE White frost τι σημαίνει;;;Γιατί μου αρέσει το άσπρο...:)

Αναφέρεται αποκλειστικά στο άσπρο χρώμα (White frost). LTE είναι όλα τα S4.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το lte ειναι δικτυο τεταρτης γενειας. Ολα τα ευρωπαικα s4 ειναι lte. Το white frost ειναι η ονομασια του ασπρου. Ειναι πολυ ωραιο. Και εγω ασπρο παρηγγειλα.

ΑΨΟΓΑ!!!Την άλλη εβδομάδα θα το παραγγείλω.....:)Ψάχνω τώρα για μια καλή θήκη και ένα καλό screen protector στο ανάλογο thread...;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά λέω να περιμένω Σεπτέμβρη αντί για τώρα,μιας κ καθε ,έρα πέφτει 5 ευρώ!χαχα...

Επίσης να δω κ με τον αλλο επεξεργαστή τι θα παίξει...

Link to comment
Share on other sites

Για το lte-a τί λέτε; Υπάρχει στο ebay και το στέλνουν από Κορέα στα $968. Προφανώς με την εγγύηση υπάρχει θέμα αλλά θα δουλεύει κανονικά για κάποιον που το ρισκάρει;
Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει? Νοεμβρη ειδα καπου...:confused:

Φιλικά Νίκος.

Htc Touch Magic > Iphone 3Gs > Samsung Nexus s > LG G3 32gb Titan Grey D855

Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει? Νοεμβρη ειδα καπου...:confused:

Σεπτέμβρη θα έρθει σίγουρα Ευρώπη.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για το lte-a τί λέτε; Υπάρχει στο ebay και το στέλνουν από Κορέα στα $968. Προφανώς με την εγγύηση υπάρχει θέμα αλλά θα δουλεύει κανονικά για κάποιον που το ρισκάρει;

 

Θα σου πω σε λίγες ώρες ....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω σε λίγες ώρες ....

 

Με το καλό να σου έρθει και θέλουμε hands on video!!Το ψήνω και εγώ πολύ από τότε που ανακοινώθηκε.:O

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σου έρθει και θέλουμε hands on video!!Το ψήνω και εγώ πολύ από τότε που ανακοινώθηκε.:O

 

 

Βρίσκεται στο τελωνείο και περιμένω την λυπητερή ....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

αν το έστειλαν με courier χλωμό να περάσει στη ζούλα,περιμένουμε πάντως full review!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Για τα δίκτυα δεν ξέρω αλλά έχει καλύτερο επεξεργαστή, μεγαλύτερη μνήμη και καλύτερη κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.

Θελω να αγορασω το s4 και μαλλον η αγορα θα γινει απο birdphone επειδη ειναι σχεδον διπλα μου το καταστημα.

To θελω σε λευκο αλλα εχει δυο επιλογες.

http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-White-Frost.aspx

http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-White-Frost-T-Mobile.aspx

 

Ποιο να παρω? Το δευτερο πρεπει να ειναι γερμανικο αλλα branded. Συμφερει> ? Θεωρητικα τα γερμανικα παιρνουν πιο γρηγορα αναβαθμισεις αλλα οταν ειναι branded τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.

Θελω να αγορασω το s4 και μαλλον η αγορα θα γινει απο birdphone επειδη ειναι σχεδον διπλα μου το καταστημα.

To θελω σε λευκο αλλα εχει δυο επιλογες.

http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-White-Frost.aspx

http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-White-Frost-T-Mobile.aspx

 

Ποιο να παρω? Το δευτερο πρεπει να ειναι γερμανικο αλλα branded. Συμφερει> ? Θεωρητικα τα γερμανικα παιρνουν πιο γρηγορα αναβαθμισεις αλλα οταν ειναι branded τι παιζει?

Και το πρώτο μπορεί να είναι γερμανικό..εγώ πάντως θα απέφευγα το branded. Στο beanded την αναβάθμιση την δίνει ο πάροχος.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα.

Θελω να αγορασω το s4 και μαλλον η αγορα θα γινει απο birdphone επειδη ειναι σχεδον διπλα μου το καταστημα.

To θελω σε λευκο αλλα εχει δυο επιλογες.

http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-White-Frost.aspx

http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/Samsung-i9505-Galaxy-S4-LTE-16GB-White-Frost-T-Mobile.aspx

 

Ποιο να παρω? Το δευτερο πρεπει να ειναι γερμανικο αλλα branded. Συμφερει> ? Θεωρητικα τα γερμανικα παιρνουν πιο γρηγορα αναβαθμισεις αλλα οταν ειναι branded τι παιζει?

 

Εγώ σήμερα πήρα το πρώτο. Μέχρι αύριο θα το έχω.Αν περιμένεις θα σου πω τι μου ήρθε..

:D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πήρα το πρώτο. Μέχρι αύριο θα το έχω.Αν περιμένεις θα σου πω τι μου ήρθε..

 

Kαλοριζικο Βαγγελη!

Ναι αν εχεις την καλοσυνη θα περιμενω να μου πεις!

Ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...