Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν είναι να πάρεις το GT-I9505 γιατί να μην το πάρεις από εδώ για να μην έχεις και θέμα με την εγγύηση ? στο amazon.de έχει 600 .

Εκτός και αν εννοείς GT-I9500 που είναι με τον octa και εκεί αλλάζει το πράγμα.

 

Οπως ειπε και ο φιλος icy20 μενω στον Καναδα προς το παρόν.. Και απλα ειπα την τιμη που εχει εδω σε αλυσίδα καταστημάτων...

 

Συγγνώμη αν δεν εγινα κατανοητός πριν..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αμα βρει καποιος με τον exynos απο ebay το αγγλικο και να ναι σφραγισμενο και ολα σε καλη τιμη η απο το amazon.de ας μας το πει ευχαριστω παιδια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Με ενδιαφέρει να το φέρω από Κύπρο μέσω γνωστού. Μπορεί κάποιος να δώσει link με τα καταστήματα που μπορώ να το βρω εκεί;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εκανα και εγω αγορά απο skroutzoμαγαζο στα 653€.Απλά τα σπάει τέλος :)
iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εκανα και εγω αγορά απο skroutzoμαγαζο στα 653€.Απλά τα σπάει τέλος :)

απο ποιο φιλε μου;οταν παραλαβεις πες μας εμπειριες.

Καλοδουλευτο!:D

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος εδώ λέει ότι πουλάει τον octa, σε ερώτησή μου, δεν ξεκαθάρισε αν είναι ευρωπαϊκό, μόνο ότι έχει 1 χρόνο εγγύηση

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-SIM-FREE-FACTORY-UNLOCKED-SAMSUNG-I9500-GALAXY-S4-16GB-BLACK-MOBILE-PHONE-/111068287689?ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

 

 

Αυτός εδώ μου είπε ξεκάθαρα ότι είναι ευρωπαϊκό και octa με εγγύηση της samsung, αλλά τώρα τα εισάγουν οπότε δεν είναι άμεσα διαθέσιμo. Βέβαια η τιμή του είναι στον ουρανό...

http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-Galaxy-S-IV-GT-I9500-Latest-Model-16-GB-Black-Mist-Unlocked-/261209327571?ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

 

Και οι δύο είναι top sellers από uk, έχω καταμπερδευτεί, στην προσπάθειά μας να πάρουμε όσο το δυνατόν απροβλημάτιστο μοντέλο αναγκαζόμαστε να κοιτάμε παρακινδυνευμένες λύσεις και στο τέλος μπορεί να βρεθούμε με χειρότερο κομμάτι...

 

Πάντως όποιος επικοινωνήσει και βγάλει άκρη με αυτούς τους δύο ας μας το πει...

Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

ο πρωτος δεν στελνει καν ελλαδα τον παρακαλαγα αλλα τιποτα ειναι πολυ αξιοπιστο το τηλεφωνο ο 2ος πολυ ακριβως δεν θα παρω περιμενω να βρεθουν και αλλοι ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Σύνολο θα κοστίσει 600 ευρώ. Όποιος τολμήσει και κάνει την αγορά από εκεί ας μας ενημερώσει εδώ και σε πόσες μέρες θα το παραλάβει. Στα ψιλά γράμματα είδα κάτι για 10 εργάσιμες. Κάποια στιγμή μόλις προλάβω σήμερα θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με το κατάστημα να ρωτήσω αν μπορεί να γίνει και παραλαβή από το κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

http://www.e-technoshop.gr/index.php

Εγω θα συνιστούσα λίγη προσοχή με την συναλλαγή με αυτούς.δεν έχουν ουτε καν ενα about.

 

Edit:http://www.e-technoshop.gr/index.php

Edited by Tken
Link to comment
Share on other sites

μιλησα με extreme-mobile.gr θα εχει αποθεμα ελληνικης αντιπροσωπειας απο Δευτερα Τριτη
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα μαζί τους πρώτα πρέπει να γίνει η αγορά του κουπονιού και ύστερα η εξόφληση της συσκευής μέσω τραπέζης ή απευθείας στο κατάστημα. Ύστερα γίνεται η παραγγελία από αυτούς στον προμηθευτή και πολύ πιθανόν η συσκευή να φτάσει στα χέρια μας την επόμενη εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

εχω επιδοτηση απο κοσμοτε υπαρχει καποιο μαγαζι εκτος απο τα μεγαλα γνωστα που να το δινει φθηνοτερα απο 739€ με ανανεωση συμβολαιου? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Το είδα κι εγώ λίγο με την ησυχία μου σήμερα στη στουρνάρη, ήταν και μια ωραία κοπελίτσα που έκανε επίδειξη (μια κοίταγα το κινητό μια την κοπελίτσα δεν λέω :lol:). Όντως τα ψιλολαγκαρίσματα υπάρχουν, θα στρώσει όμως αλλά για 739 δεν αξίζει για μένα, αν τα είχα βέβαια μπορεί να σκεφτόμουν κι αλλιώς, να είμαι ειλικρινής. Αν είναι αύριο η κοπέλα ξαναπάω, για να μου περιγράψει το κινητό βέβαια. :lol:
Link to comment
Share on other sites

http://www.phonegallery.gr/ αυτο το καταστημα ειναι καλο ξερει κανεις αν ειναι σφραγισμενα ολα του τ προιοντα και γενικοτερα ?

 

Νεο καταστημα ειναι,καλες κριτικες εχει,οποτε γιατι να μην το εμπιστευτει κανεις;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειμαι λιγο off topic γιατι λεει μονο για ελληνικά καταστήματα, απλα επειδη αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στον καναδα και εκανα μια έρευνα αγοράς για το S4 GT-I9505 εδώ στο Καναδά και ολα τα μαγαζια το εχουν απο 550 εως 580 ευρώ, για ευρώ μιλαω για να καταλάβετε... Και δινουν δώρο γνήσια θηκη samsung..

 

Σε πια μαγαζια τα εχουν; Εχουν το Οκτα; Εχω φυγει απο εκει απο το 2005 οποτε δεν ειχαμε εξυπνα τηλεφωνα τοτε...

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Σε πια μαγαζια τα εχουν; Εχουν το Οκτα; Εχω φυγει απο εκει απο το 2005 οποτε δεν ειχαμε εξυπνα τηλεφωνα τοτε...

 

Virgin και Bell μεχρι τωρα που ειδα... Σε μικρα μαγαζακια ισως ειναι και πιο φθηνο.

Link to comment
Share on other sites

Ο τύπος εδώ λέει ότι πουλάει τον octa, σε ερώτησή μου, δεν ξεκαθάρισε αν είναι ευρωπαϊκό, μόνο ότι έχει 1 χρόνο εγγύηση

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-SIM-FREE-FACTORY-UNLOCKED-SAMSUNG-I9500-GALAXY-S4-16GB-BLACK-MOBILE-PHONE-/111068287689?ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

 

Πάντως είναι απο τις καλύτερες τιμές που βρήκα. Είναι και τοπ-rated seller.

 

Αγόρασε κανείς απο τον συγκεκριμένο; Επειδη θα πάω Αγγλια τις προσεχείς μέρες νομίζω φαντάζει καλή επιλογή η αγορά απο εδώ.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι να μην εχει εγγυηση η' αν εχει να πρεπει να σταλει αγγλια κ απο κει ασια δεν αξιζει
Δεν έχω κάτι να πω, γιατί όλοι κάτι λένε. Έχω όμως να κάνω, γιατί κανείς δεν κάνει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

απο ποιο φιλε μου;οταν παραλαβεις πες μας εμπειριες.

Καλοδουλευτο!:D

Από e-deal.gr

Σε ευχαριστώ

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...