Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλήμερα σε όλους!!!

 

Θέλω να πάρω το galasxy s4 και το εχω βρει σε πάρα πολυ καλή τιμη στο

Kaizer Shop

3ης Σεπτεμβρίου 1 Ομόνοια.

 

https://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-I9505-16GB.html?from=account_favorites

 

 

Θέλω να μου πειτε την γνώμη σας για αυτο το κατάστημα!!

 

Είναι αξιόπιστο??

 

Ευχαριστώ πολύ!!

Edited by stratosmax
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλήμερα σε όλους!!!

 

Θέλω να πάρω το galasxy s4 και το εχω βρει σε πάρα πολυ καλή τιμη στο

Kaizer Shop

3ης Σεπτεμβρίου 1 Ομόνοια.

 

https://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-I9505-16GB.html?from=account_favorites

 

 

Θέλω να μου πειτε την γνώμη σας για αυτο το κατάστημα!!

 

Είναι αξιόπιστο??

 

Ευχαριστώ πολύ!!

 

Εγώ το είδα στο πλαισιο €739 & στη vodafone το ίδιο.

στο σκρουτζ είναι τσάμπα. (το kaizershop εχει 5 αστέρια στις αξιολογήσεις)

Μήπως εννοούν μέ σύνδεση και δεν το γράφει?

Όποιος ξέρει απαντά.:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είδα στο πλαισιο €739 & στη vodafone το ίδιο.

στο σκρουτζ είναι τσάμπα. (το kaizershop εχει 5 αστέρια στις αξιολογήσεις)

Μήπως εννοούν μέ σύνδεση και δεν το γράφει?

Όποιος ξέρει απαντά.:help::help::help:

 

Όχι φίλε, δεν είναι με σύνδεση, σκέτη η συσκευή είναι! :happy:

Δικέφαλε θα τρελαθώ.... :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα πρίν λίγο απο birdphone και όλα καλά. Πολύ εξυπηρετική η κοπέλα που δουλεύει στα τηλέφωνα. Δεν πήρα θήκη και κάρτα μνήμης όμως. Η τιμή όπως ανέφεραν και τα παιδιά πιο πάνω δύσκολα να κατέβει (πολύ) μέχρι να παρουσιαστεί ο διάδοχος. Όποιος ενδιαφέρεται πιστεύω πως είναι η τέλεια περίοδος για αγορά.
Δικέφαλε θα τρελαθώ.... :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για οσους το αγορασαν απο birdphone.καταρχην ειναι κορυφη και παρα πολυ εξυπηρετικοι.

Η αποδειξη αγορας δεν ειναι συμβατη οπως τις βγαζει η ταμειακη μηχανη,αλλα μια σελιδα μικρη(20εκ Χ 15εκ) με το λογοτυπο εγχρωμο πανω.Σωστα??

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για οσους το αγορασαν απο birdphone.καταρχην ειναι κορυφη και παρα πολυ εξυπηρετικοι.

Η αποδειξη αγορας δεν ειναι συμβατη οπως τις βγαζει η ταμειακη μηχανη,αλλα μια σελιδα μικρη(20εκ Χ 15εκ) με το λογοτυπο εγχρωμο πανω.Σωστα??

 

Ναι. Προτυπωμένο μηχανογραφικό έγγραφο είναι. Μην αγχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Προτυπωμένο μηχανογραφικό έγγραφο είναι. Μην αγχώνεσαι.

Α οκ,γιατι προς λεπτου ειχα αγχωθει.Γαλλικη συσκευη,ολα καλα,αφοβα παιδια απο μπερντφον.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στη παρεα κατοχος και εγω του s4 εδω και 3 μερες απο birdphone γερμανική συσκευή. ..εχω μια ερώτηση οταν παταω τηλέφωνο και παω αρχείο καταγραφής μου εμφανίζει κλήσεις και μηνύματα εγω θέλω να μου εμφανίζει μονο τις κλήσεις παταω προβολη κατα και επιλεγω ολες οι κλήσεις αλλα οταν βγω και ξαναμπω μου τα εμφανίζει ολα υπάρχει τροπος να βγάζει μονο τις κλήσεις? ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Η λυση ειναι να αλλαξεις Rom. Νομιζω με την ´εργοστασιακή´ δεν φτιαχνει. Ειχα διαβασει οτι υπαρχει και μια εφαρμογη που το φτιαχνει αλλα δεν θυμαμαι.
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή όπως ανέφεραν και τα παιδιά πιο πάνω δύσκολα να κατέβει (πολύ) μέχρι να παρουσιαστεί ο διάδοχος. Όποιος ενδιαφέρεται πιστεύω πως είναι η τέλεια περίοδος για αγορά.

 

Εγώ αντίθετα διαβάζω ότι λόγω της πτώσης των πωλήσεων του Σ4, έγινε συνάντηση των επενδυτών και συζητάνε και δραστική μείωση (ότι κι αν σημαίνει και αυτό).

Link to comment
Share on other sites

456 ευρώ πήγε στο skroutz, έπεσε και άλλο η τιμή.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά.

Περιμένω αυτήν την εβδομάδα το galaxy s4 και διάβασα πάρα πολλά σχόλια εδώ. Η αλήθεια είναι ότι είχα παραγγείλει ένα S3, αλλά άλλαξα την παραγγελία σε S4 καθώς ήταν 60 ευρώ ακριβότερο (458 ευρώ). Το S3 ήταν το 3905 το 4g. Πιστεύετε ότι ήταν σωστή απόφαση; γιατί είδα κάποια μηνύματα παιδιών εδώ μέσα για αρκετά bugs και ψιλοανησύχησα..επίσης θα ήθελα να ρωτήσω ότι θεωρείται απαραίτητο να κάνω root την συσκευή, έχει μεγάλη διαφορά και αν ναι ποιές είναι αυτές; είναι η πρώτη μου συσκευή android και δεν το πολύ κατέχω το θέμα :) ο μόνος λόγος που σκέφτομαι το root ή όχι είναι η εγγύηση..όποιος φίλος θέλει ας πεί την γνώμη του πάνω σ ' αυτά τα θέματα και γενικά από την εμπειρία σας στην συσκευή τι μου προτείνεται να κάνω ή να μην κάνω :D Ευχαριστώ πολύ παιδιά! (Το forum αυτό για μένα είναι μακράν το καλύτερο στην Ελλάδα για ότι έχει να κάνει με κινητά τουλάχιστον, πριν πάρω το προηγούμενό μου κινητό (sony ericsson vivaz) πάλι εδώ είχα ψαχτεί και ήταν πολύ χρήσιμα όλα τα σχόλια των χρηστών).

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά έκανες και άλλαξες την παραγγελία σου σε S4 .

Το root πρώτα καλό είναι να πάρεις με το καλό την συσκευή σου να δεις τι ανάγκες έχεις και μετά να δεις αν το χρειάζεσαι ή όχι .

 

Ps. Καλορίζικο...;-)

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά έκανες και άλλαξες την παραγγελία σου σε S4 .

Το root πρώτα καλό είναι να πάρεις με το καλό την συσκευή σου να δεις τι ανάγκες έχεις και μετά να δεις αν το χρειάζεσαι ή όχι .

 

Ps. Καλορίζικο...;-)

 

Ευχαριστώ πολύ, ναι θα το "σκαλίσω" πρώτα σίγουρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν το σκαλίσεις τότε χρειάζεται!

 

Αλλά καλύτερα μην το κάνεις στην αρχή. Άσε να περάσει λίγος καιρός στην αρχή μήπως και σου βγάλει κανένα πρόβλημα...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν το σκαλίσεις τότε χρειάζεται!

 

Αλλά καλύτερα μην το κάνεις στην αρχή. Άσε να περάσει λίγος καιρός στην αρχή μήπως και σου βγάλει κανένα πρόβλημα...

 

OΚ..μπορείς να μου προτείνεις 4-5 must applications που πρέπει να του βάλω κατεύθειαν;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

Ευτυχισμενος κατοχος S4 εδω και 9 ημερες! Αγορα απο Birdphone στην τιμη των 473€ (αν και με ετσουξε που ειδα σημερα την χαμηλοτερη τιμη που εχει πιασει μεχρι τωρα, τα 456€, αλλα τελος παντων!). Αψογη εξυπηρετηση, την επομενη μερα στα χερια μου στην επαρχια. Το Kies μου εβγαλε DBT, νομιζω ειναι Γερμανικο;

 

Πρωτο Android τηλεφωνο για μενα, εχω παθει πλακα, ειναι σαν εργο τεχνης στα ματια μου!

 

Καποιες αποριες που εχω, μπορω να τις γραψω εδω ή να παω σε καποιο αλλο thread;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

 

Καποιες αποριες που εχω, μπορω να τις γραψω εδω ή να παω σε καποιο αλλο thread;

 

Με γειά το κινητό και καλώς ήρθες :)

 

Δες τα θέματα που υπάρχουν και ανάλογα με την απορία που έχεις γράψε στο κατάληλο θέμα

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντίθετα διαβάζω ότι λόγω της πτώσης των πωλήσεων του Σ4, έγινε συνάντηση των επενδυτών και συζητάνε και δραστική μείωση (ότι κι αν σημαίνει και αυτό).

Και βλέπω δικαιώθηκα.

Έπεσε σε μια μέρα κοντά 10 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα σημερα απο birdphone το s4 σε μαυρο.και η συσκευασια ηταν καπως ετσι.ενας φιλος μου μου ειπε πως επρεπε να ειχε και μια ταινια ακομα στο πλαι και μετα προσεξα πως η ταινια που γραφει do not accept if seal is broken...ηταν ξανα κολλημενη πανω απο την αρχικη.Στο μαγαζι μου ειπαν οτι εχει ανοιχτει απο τη samsung.
Link to comment
Share on other sites

Μπούρδες σου λένε στο μαγαζί....Σάμπως είναι και η πρώτη φορά που γίνεται? :whistle: Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγορασα σημερα απο birdphone το s4 σε μαυρο.και η συσκευασια ηταν καπως ετσι.ενας φιλος μου μου ειπε πως επρεπε να ειχε και μια ταινια ακομα στο πλαι και μετα προσεξα πως η ταινια που γραφει do not accept if seal is broken...ηταν ξανα κολλημενη πανω απο την αρχικη.Στο μαγαζι μου ειπαν οτι εχει ανοιχτει απο τη samsung.

 

Απο τη Samsung;

Γιατί να το ανοίξει η Samsung.

Κάτι δεν μου αρέσει. Εγώ δεν θα το έπαιρνα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...