Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγω παντως συμφωνω μαζι σου. Το θεμα ειναι να πετυχουμε καλυτερη τιμη χωρις να παρουμε ενα ελλατωματικο smartphone ακομη και αν ειναι απο Ρουμανια ή Βουλγαρια. Ομως για το nexus 4 που με ενδιαφερει αυτα τα 3 δεν εμφανιζονται. Μηπως ξερετε γιατι;

 

Αν εννοείς στο skroutz, δεν εμφανίζονται γιατί μπορεί να μην το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το ραδιόφωνο δε με απασχολεί καθόλου και μπαταρία έχω τη μανίσια. τα -16gb είναι που με καίνε. αν περιμένουμε να βγει το 32αρι s4 λογικα θα παίζει στο 600αρι και παλι ειναι αρκετα παραπανω τα λεφτα ενω τωρα κτ γινεται.

 

Μαλλον θα αργησει να κανει την εμφανιση του το μοντελο με τα 32 γιγα.Ισως και να μην εμφανιστει ποτε.

 

Κατα τα αλλα με τρωει η τσεπη μου να το χτυπησω τωρα,αλλα λεω να κανω υπομονη ως την Πεμπτη...;Ρ

Link to comment
Share on other sites

Στην εξωτερική πάντως μπορείς να περάσεις οτιδήποτε; Ακριβώς όπως στον σκληρό;

 

Nαι. Απλα τις εφαρμογες θα ηταν καλυτερο να τις εχεις στην εσωτερικη.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει αμα δουλευουν καλα και στην εξωτερικη παντως δεν εχω προβλημα. Τι παιρνει; sd;

 

Επειδη δεν ειμαι σιγουρος οτι το εχεις καταλαβει σωστα, ειναι καποιες εφαρμογες που μπορεις να μεταφερεις στην εξωτερικη sdcard και με λειτουργικο samsung ισο η μεγαλυτερο του MEA.Αν το καταλαβες σωστα, αγνοησε το post μου

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

... και όσο πάει πέφτει κι άλλο. Πριν καμιά βδομάδα το είχα βρει 540, τώρα 513 (σκρουτζ)

Πολύ πολύ καλά.....:D

ΘΈΛΩ Η ΚΕΡΑΊΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΝΌΜΙΜΗ

ΌΧΙ ΣΤΙΣ ΚΙΝΉΣΕΙΣ ΗΜΙΜΆΘΕΙΑΣ.

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα, εχει αγορασει κανεις απο το easy buy world? σκεφτομαι να το πατω απο εκει...ξερετε τι "καταγωγης" ειναι ?
Link to comment
Share on other sites

Birdphone or Phonegallery.Ιδου η απορια...:P

αν και δεν έχω δει τι παίζει με τις τιμές στο σκρούτζ...ανάλογα με τη διαφορά εννοείται!!!

προσωπικά θα επέλεγα birdphone πάντως...από το άλλο δεν έχω αγοράσει ποτέ κάτι..

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν έχω δει τι παίζει με τις τιμές στο σκρούτζ...ανάλογα με τη διαφορά εννοείται!!!

προσωπικά θα επέλεγα birdphone πάντως...από το άλλο δεν έχω αγοράσει ποτέ κάτι..

512.88 το phonegallery,512.90 το bird.

500 ευρω θα δωσω,δεν θα κολλησω στα 1-2 ευρω.

Αυτο που με καιει ειναι οτι το phonegallery δινει και δευτερο κινητακι δωρο.Απο την αλλη στο birdphone εχω δοκιμασει το after sales και ειναι εξαιρετικο.Δινουν και DOA στο bird.Ειναι μεγαλο διλλειμα.

Το μονο σιγουρο ειναι πως δε ξερουμε απο τι χωρα θα παρω κινητο...:P

Link to comment
Share on other sites

512.88 το phonegallery,512.90 το bird.

500 ευρω θα δωσω,δεν θα κολλησω στα 1-2 ευρω.

Αυτο που με καιει ειναι οτι το phonegallery δινει και δευτερο κινητακι δωρο.Απο την αλλη στο birdphone εχω δοκιμασει το after sales και ειναι εξαιρετικο.Δινουν και DOA στο bird.Ειναι μεγαλο διλλειμα.

Το μονο σιγουρο ειναι πως δε ξερουμε απο τι χωρα θα παρω κινητο...:P

 

510 σημερα...κανε μωρε λιγο υπομονη,,σε 1,5 μηνα παιζει να εχει παει 430 -440,και τα υπολοιπα θηκες-ζελατινα...:)

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

512.88 το phonegallery,512.90 το bird.

500 ευρω θα δωσω,δεν θα κολλησω στα 1-2 ευρω.

Αυτο που με καιει ειναι οτι το phonegallery δινει και δευτερο κινητακι δωρο.Απο την αλλη στο birdphone εχω δοκιμασει το after sales και ειναι εξαιρετικο.Δινουν και DOA στο bird.Ειναι μεγαλο διλλειμα.

Το μονο σιγουρο ειναι πως δε ξερουμε απο τι χωρα θα παρω κινητο...:P

εεε καλά τώρα και εσύ,είναι λαχείο η υπόθεση αυτή...δυστυχώς δεν γίνεται να ξέρουμε :p

χμμμ...και πάλι έστω και με το 2ο κινητό (το χρειάζεσαι??) θα πήγαινα στο birdphone...είναι όντως από τα πλέον αξιόπιστα και σε after sales (αχρείαστο να'ναι)

και όχι,μην περιμένεις άλλο...επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται,μήπως από εκεί που έχει πάρει την κατηφόρα,κάνει κάνα οπα και πάει προς τα πάνω (λέμε τώρα)!!!

είναι λίγο ανησυχητικός τέτοιος κατήφορος πάντως...καλός για την τσέπη δεν λέω αλλά με προβληματίζει λίγο...

Edited by Luciferia
Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

510 σημερα...κανε μωρε λιγο υπομονη,,σε 1,5 μηνα παιζει να εχει παει 430 -440,και τα υπολοιπα θηκες-ζελατινα...:)

Επειδη υποθετω οτι δεν το λες ειρωνικα,διοτι δυστυχως ο γραπτος λογος ευκολα παρερμηνευεται,θηκες ζελατινες κλπ εχω παρει!;)

Τωρα αν το λες ειρωνικα δεν εχω να σχολιασω τιποτα.:P

Aυριο τετοια ωρα θα εχει γινει η παραγγελια!:O

 

εεε καλά τώρα και εσύ,είναι λαχείο η υπόθεση αυτή...δυστυχώς δεν γίνεται να ξέρουμε :p

χμμμ...και πάλι έστω και με το 2ο κινητό (το χρειάζεσαι??) θα πήγαινα στο birdphone...είναι όντως από τα πλέον αξιόπιστα και σε after sales (αχρείαστο να'ναι)

και όχι,μην περιμένεις άλλο...επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται,μήπως από εκεί που έχει πάρει την κατηφόρα,κάνει κάνα οπα και πάει προς τα πάνω (λέμε τώρα)!!!

είναι λίγο ανησυχητικός τέτοιος κατήφορος πάντως...καλός για την τσέπη δεν λέω αλλά με προβληματίζει λίγο...

 

Θα παγωσει οπου να ναι.Δεν παιζει να κατεβει κατω απο 450 ευρω.Καπου εκει θα παγωσει.

Αν και μαλλον απο οτι το κοβω birdphone θα προτιμησω παλι.Να εχω και το κεφαλι μου ησυχο!;)

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

OXI ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΡΩΝΙΚΑ!! απλα επειδη κατεβαινει γρηγορα στο ειπα,αλλα αφου εισαι εφοδιασμενος με θηκες κτλ,χτυπα το! :)

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

OXI ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΡΩΝΙΚΑ!! απλα επειδη κατεβαινει γρηγορα στο ειπα,αλλα αφου εισαι εφοδιασμενος με θηκες κτλ,χτυπα το! :)

Τώρα που έπεσε και κάτω από 510,ακόμα καλύτερα...:D

Link to comment
Share on other sites

εγω θα περιμενω λιγο να δω αν θα φερουν το s4 lt-a στην ευρωπη. κατι τετοιο λενε φημες.

 

http://www.gsmarena.com/snapdragon_800_samsung_galaxy_s4_benchmarked_vs_octa_model-news-6284.php

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Αντε την Παρασκευη 499 :)

 

Και το βαρέλι δεν έχει πάτο...:rolleyes:

Την Παρασκευή μπορεί να έχει 499,αλλά την Παρασκευή εγω θα το έχω στα χέρια μου.Κι αρκετά αντεξα...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θεωρω δικαιολογημενη την πτωση, αφου η αρχικη τιμη του ηταν εξωφρενικη κατ' εμε. Σε ενα κινητο που πουλαει δικαιολογημενα θα ερθει η τιμη στα ισα. Αν αναλογιστουμε πως optimus g εχει 340, το s4 συγκριτικα με τα παραπανω που προσφερει θα επρεπε να ειναι στα 450. Και οι υπολοιποι "μεγιστανες" ειναι υψηλα βεβαια, αλλα αυτο δεν αναιρει τιποτα.

 

 

Εγω θεωρω δικαιολογημενη την πτωση, αφου η αρχικη τιμη του ηταν εξωφρενικη κατ' εμε. Σε ενα κινητο που πουλαει δικαιολογημενα θα ερθει η τιμη στα ισα. Αν αναλογιστουμε πως optimus g εχει 340, το s4 συγκριτικα με τα παραπανω που προσφερει θα επρεπε να ειναι στα 450. Και οι υπολοιποι "μεγιστανες" ειναι υψηλα βεβαια, αλλα αυτο δεν αναιρει τιποτα.

 

Καλοριζικο φιλε, πες μας εντυπωσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε, πες μας εντυπωσεις ;)

 

H παραγγελια ολοκληρωθηκε!

507,9 απο birdphone και ενα ακομα κινητακι 14.9.

Black Mist χρωμα.

Αντε καλοριζικο μου!

Link to comment
Share on other sites

Kαλα ρε παιδια τι γινεται στις αγγελιες??? αντι να ριχνουν τις τιμες ολοι τα εχουν 600αρια! 507 ευρω εχει σημερα το κινητο καινουριο,ειναι δυνατον να το πουλανε μεταχειρισμενο η εστω δευτερο χερι απειραχτο τοσο πανω απο την τιμη καινουριου? εκτος αν ολοι λενε το γνωστο...οτι του sκroutz ειναι απατη κτλ,και μονο το 739 που το πηραν ειναι το κανονικο! χαχαχα:lol:

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

και που να σκάσει μύτη το S4 LTE-A με 32GB χώρο .... και χαρακτηριστικά που αφήνει όλα τα υπόλοιπα στην σκόνη του ...

 

http://techblog.gr/mobile/samsung-galaxy-s4-lte-a-benchmarks-video-4232/

 

Το βλέπω το Ι9505 να φτάνει και τα 400 ευρώ ....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

H παραγγελια ολοκληρωθηκε!

507,9 απο birdphone και ενα ακομα κινητακι 14.9.

 

Δίνει και δωράκι?

Οπότε αύριο μας ενημερώνεις για χώρα προέλευσης

Link to comment
Share on other sites

Δίνει και δωράκι?

Οπότε αύριο μας ενημερώνεις για χώρα προέλευσης

Oχι ρε,απλα το αγορασα για καβαντζα.

Εννοειται αυριο θα σας ενημερωσω για τα περαιτερω.:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...