Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι ομως ενω γραφει 554.99 οταν πατησεις το link μεσα στο μαγαζι το δινει 563.47...

Ασε που το digital master το πηγε 580 τωρα....

 

Μαλλον κοντεψαν να...ξεστοκαρουν με αυτη την τιμη.:Ρ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις το πηρα παιδια, μολις μπηκα σπιτι μου και σε λιγο θα ανοιξω το κουτι. Το αγορασα 540 απο το Media Markt Ολλανδιας και θα παρω και το ΦΠΑ πισω σε λιγες μερες, οποτε σκεφτηκα οτι συμφερει αρκετα. Αντε να το χαρώ!!!!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πηρα παιδια, μολις μπηκα σπιτι μου και σε λιγο θα ανοιξω το κουτι. Το αγορασα 540 απο το Media Markt Ολλανδιας και θα παρω και το ΦΠΑ πισω σε λιγες μερες, οποτε σκεφτηκα οτι συμφερει αρκετα. Αντε να το χαρώ!!!!:rolleyes:

 

Καλοδουλευτο!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εριξες μια ματια αν εχεις θεμα με θερμοκρασιες?

Ρωταω γιατι πριν λιγο πηρα και εγω και εκανα κρατηση και θα περασω το απογευμα να το τσιμπησω.;)

 

Εχοντας δουλεψει την συσκευη ενα φουλ 24ωρο χθες, μπορω να πω οτι δεν ειδα καμια διαφορα (αρνητικη ή θετικη) στο θεμα θερμοκρασιας. Ιδια κατασταση με το ελληνικο. Στην μπαταρια τιποτα πανω 38-39 βαθμους. Βεβαια επειδη εβαλα το update δεν μπορω να δω την θερμοκρασια του thermistor, που στο ελληνικο ειχα δει max 43 βαθμους.

Link to comment
Share on other sites

to easybuy καταστημα το γνωριζετε? μου ειπαν οτι ειναι γερμανικα αυτα που εχουν? το ιδιο και το kaizer

 

Πηρες καιζερ και σου παν γερμανικο?? γιατι εμενα χθες μου παν μπορει γερμανια ρουμανια ή πολωνια....δε μου παν στανταρ...και θα θελα γερμανικο επειδη παιρνει πιο νωρις τις αναβαθμισεις....γιατι αλλιως αν παρεις αλλης χωρας και περασεις γερμανικο firmware χανεις την εγγυηση...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι τοσο σημαντικο να ειναι το imei στην αποδειξη της αγορας? αν δεν ειναι μπορει να παιχτει βλακεια??
Link to comment
Share on other sites

Κι ομως ενω γραφει 554.99 οταν πατησεις το link μεσα στο μαγαζι το δινει 563.47...

Ασε που το digital master το πηγε 580 τωρα....

 

Τώρα όμως έπεσε και μάλιστα σε πολλά μαγαζιά ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι τοσο σημαντικο να ειναι το imei στην αποδειξη της αγορας? αν δεν ειναι μπορει να παιχτει βλακεια??

 

Εγω περυσι το καλοκαιρι πηρα απο vnp το galaxy s3.Στην αποδειξη δεν εγραφε πουθενα το imei.Πριν περιπου 2 μηνες το κινητο επαθε το γνωστο sudden death.Ελα ομως που εγω ειμαι στην Γερμανια...Το πηγα σε ενα mediamarkt και δεν πληρωσα τιποτα.Αρα δεν ξερω κατα ποσο ρολο παιζει το imei στην αποδειξη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω περυσι το καλοκαιρι πηρα απο vnp το galaxy s3.Στην αποδειξη δεν εγραφε πουθενα το imei.Πριν περιπου 2 μηνες το κινητο επαθε το γνωστο sudden death.Ελα ομως που εγω ειμαι στην Γερμανια...Το πηγα σε ενα mediamarkt και δεν πληρωσα τιποτα.Αρα δεν ξερω κατα ποσο ρολο παιζει το imei στην αποδειξη.

 

Γι αυτο ρωταω γιατι μου φαινεται δυσκολο να σου πουν μετα οτι αφου δεν υπαρχει το ιμει πανω στην αποδειξη δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις την εγγυηση...

Link to comment
Share on other sites

την δευτερα λετε να εχει πεσει ακομα η τιμή του ή θα ειναι στα σημερινα επιπεδα?

 

επισης πως ξερεις οτι ειναι γερμανικο αμα δεν το ανοιξεις? αναφερεται καπου στο κουτι?

Edited by bettytsa
Link to comment
Share on other sites

την δευτερα λετε να εχει πεσει ακομα η τιμή του ή θα ειναι στα σημερινα επιπεδα?

 

επισης πως ξερεις οτι ειναι γερμανικο αμα δεν το ανοιξεις? αναφερεται καπου στο κουτι?

 

Εγω εχω στειλει μεηλ στα καταστηματα και ρωτησα.

Link to comment
Share on other sites

την δευτερα λετε να εχει πεσει ακομα η τιμή του ή θα ειναι στα σημερινα επιπεδα?

 

επισης πως ξερεις οτι ειναι γερμανικο αμα δεν το ανοιξεις? αναφερεται καπου στο κουτι?

 

Η τιμη πεφτει καθε μερα. Την Δευτερα πιστευω θα ειναι 7-8€ πιο κατω. Αμα θελεις την αποψη μου και μπορεις να περιμενεις, τοτε περιμενε και παρτο σε κανα μηνα. Η τιμη απο οτι βλεπεις μερα με τη μερα γινεται πιο λογικη. Εγω προσωπικα αμα δεν πεσει στα 450 δεν το αγοραζω, αφου αυτη θεωρω ειναι η τιμη του.

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο ρωταω γιατι μου φαινεται δυσκολο να σου πουν μετα οτι αφου δεν υπαρχει το ιμει πανω στην αποδειξη δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις την ετο γγυηση...

 

Φίλε μου εγώ πέρσι που είχα πάρει το s3,είχα μια απόδειξη "μηχανης" που έγραφε τα στοιχεία του καταστήματος ημερομηνία και το ποσό σε ευρώ. Όταν ήρθε η ώρα να το πουλήσω ,το κινητό ήταν σε άψογη κατάσταση και δεν το ήθελε κανένας λόγο απόδειξης. Ζοριστηκα πολύ να το πουλήσω και στο τέλος το πήρε κάποιος που με γνώριζε προσωπικά. Γι αυτόττώρα με το s4 ήθελα ντε και καλά να γράφει η απόδειξη galaxy s4 i9505 και το imei.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πηρες καιζερ και σου παν γερμανικο?? γιατι εμενα χθες μου παν μπορει γερμανια ρουμανια ή πολωνια....δε μου παν στανταρ...και θα θελα γερμανικο επειδη παιρνει πιο νωρις τις αναβαθμισεις....γιατι αλλιως αν παρεις αλλης χωρας και περασεις γερμανικο firmware χανεις την εγγυηση...

Σήμερα παρέλαβα από KaizerShop και ήταν Γερμανικό. Είχε την MDM και έκανε μόνο του αναβάθμιση σε ΒΜΕΑ. Στο κουτί δεν βλέπεις κανένα αναγνωριστικό προέλευσης. Τα έντυπα όπως είναι στα Γερμανικά. Ευτυχώς κανένα πρόβλημα με υπερθέρμανση :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα από KaizerShop και ήταν Γερμανικό. Είχε την MDM και έκανε μόνο του αναβάθμιση σε ΒΜΕΑ. Στο κουτί δεν βλέπεις κανένα αναγνωριστικό προέλευσης. Τα έντυπα όπως είναι στα Γερμανικά. Ευτυχώς κανένα πρόβλημα με υπερθέρμανση :cool:

 

ποσα εχεις αλλάξει?:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Απο ολα αυτα που παιζουν με χαμηλες τιμες, ποιο θα συστηνατε για αγορα; Ενας φιλος μου θελει να αγορασει, ομως να εχει και καταστημα γιατι θα το αγορασει κανονικα και οχι με πιστωτικη.
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το παραπανω καταστημα και το birdphone

 

Το birdphone ξερετε τι προελευσης s4 φερνει?

Link to comment
Share on other sites

Το birdphone φαινεται πως εχει και τις περισσοτερες αξιολογησεις. Λογικα δεν θα το επιλεγει τυχαια ο κοσμος. Ας μας διαφωτισει καποιος που γνωριζει :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...