Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα παιδιά υπάρχει θεμα με τα ελληνικά s4 η λόγω της τιμής ψάχνουμε αλλης χωρας ευχαριστω

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά υπάρχει θεμα με τα ελληνικά s4 η λόγω της τιμής ψάχνουμε αλλης χωρας ευχαριστω

 

Για την διαφορά της τιμής που υπάρχει .....και μόνο για αυτό .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

567,74€ πλέον πάμε καλά. Εκτίμησή μου είναι πως μέχρι Ιούλιο θα πέσει στα 499€. Τελικά εγώ πάω για κινητό του χρόνου το καλοκαίρι εφόσον δεν μου χρειάζεται άμεσα, το κινητό το θέλω πολύ αλλά η τιμή εξωπραγματική ακόμα, οπότε θα το πάρω 350 :p
Link to comment
Share on other sites

567,74€ πλέον πάμε καλά. Εκτίμησή μου είναι πως μέχρι Ιούλιο θα πέσει στα 499€. Τελικά εγώ πάω για κινητό του χρόνου το καλοκαίρι εφόσον δεν μου χρειάζεται άμεσα, το κινητό το θέλω πολύ αλλά η τιμή εξωπραγματική ακόμα, οπότε θα το πάρω 350 :p

 

αρχες Ιουλιου θα ειναι στα 520 περιπου και στα μεσα θα παιξει 499.

δυστυχως εγω δεν μπορω να περιμενω αλλο και δεν την παλευω κιολας με το sgs μου (3 χρονια κλεινω σχεδον),

οποτε θεωρω πως πρεπει να κανω την αναβαθμιση τωρα. :p

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Στην Ολλανδια παιδια το εχει το Media Markt στα 540 ευρω (προσφορα για μια εβδομαδα), αυριο θα το τσιμπησω κι εγω.
Link to comment
Share on other sites

μεχρι να φυγω διακοπες εχω καιρο, οποτε μεσα ιουλιου αν εχει παει στο 500αρικο θα ειμαστε καλα.
Link to comment
Share on other sites

Στην Ολλανδια παιδια το εχει το Media Markt στα 540 ευρω (προσφορα για μια εβδομαδα), αυριο θα το τσιμπησω κι εγω.

 

Μακάρι να παίξει και Ελλάδα η προσφορά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η τιμή ενός τέτοιου κινητού σε σχέση και με το κόστος κατασκευής θα έπρεπε να κυμαίνεται στα 400 ευρώ...

 

Το κοστος κατασκευης του ειναι κατα 40$ περιπου ακριβοτερο απο το iphone 5.Αρα για ποιο λογο να εχει 400€?

Link to comment
Share on other sites

Το κοστος κατασκευης του ειναι κατα 40$ περιπου ακριβοτερο απο το iphone 5.Αρα για ποιο λογο να εχει 400€?

 

Επειδη ειναι κατασκευασμένο απο πλαστικο κατα πολλούς...:rolleyes:

Λες και η διαφορα απο το αλουμίνιο ειναι τοσσσοοοοοοοοοο μεγαλη τιμολογιακα.:X

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι κατασκευασμένο απο πλαστικο κατα πολλούς...:rolleyes:

Λες και η διαφορα απο το αλουμίνιο ειναι τοσσσοοοοοοοοοο μεγαλη τιμολογιακα.:X

 

Αν σου πεσει κατω το αλουμινιο,θα κανει βαθουλωμα ομως.Πηγαινε μετα φτιαξτο....

Ενω το πλαστικο,(που κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλης ποιοτητας),το αλλαζεις με 10-15€.

Καλο το αλουμινιο αλλα.....

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το open365 από ότι είδα το έχει με 6 δόσεις :)

 

Χθες πηρα απο το open365, ειχα κανει κρατηση. Οτι εφερε χθες εξαφανιστηκε, αλλα φερνει συνεχεια. Αποδειξη κανονικη, με το ΙΜΕΙ επανω. Επισης δινει μαζι ενα ελληνικο βιβλιαρακι οδηγιων, για οποιον το χρειαζεται. Δεν ειναι ασχημο, φωτοτυπια ή Α4. Ειναι ποιοτικο. Συσκευη φυσικα απο Γερμανια, οχι ομως branded, πχ T-Mobile.

 

Επισης ανεβηκε η τιμη απο 567 στα 569-570. Επειδη το συζητησαμε, μου ειπε οτι ειναι θεμα εισαγωγης που θα κανει. Σε τί τιμη δηλαδη θα τα φερει, αναλογα τον προμηθευτη.

Edited by tfd1978
Link to comment
Share on other sites

Χθες πηρα απο το open365, ειχα κανει κρατηση. Οτι εφερε χθες εξαφανιστηκε, αλλα φερνει συνεχεια. Αποδειξη κανονικη, με το ΙΜΕΙ επανω. Επισης δινει μαζι ενα ελληνικο βιβλιαρακι οδηγιων, για οποιον το χρειαζεται. Δεν ειναι ασχημο, φωτοτυπια ή Α4. Ειναι ποιοτικο. Συσκευη φυσικα απο Γερμανια, οχι ομως branded, πχ T-Mobile.

 

Επισης ανεβηκε η τιμη απο 567 στα 569-570. Επειδη το συζητησαμε, μου ειπε οτι ειναι θεμα εισαγωγης που θα κανει. Σε τί τιμη δηλαδη θα τα φερει, αναλογα τον προμηθευτη.

 

Μηπως εριξες μια ματια αν εχεις θεμα με θερμοκρασιες?

Ρωταω γιατι πριν λιγο πηρα και εγω και εκανα κρατηση και θα περασω το απογευμα να το τσιμπησω.;)

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Πλεον στην ιδια τιμη με το iphone5. Τα 16gb με προβληματισαν αρχικα αλλα εφοσον παιρνει εξωτερικη μια χαρα, ειναι και πολυ φθηνοτερη ;)
Link to comment
Share on other sites

Θα πω τον "πονο μου" δεν αντεχω.

Αυτες τις μερες κοιταζω τις αγγελιες γενικα για το S4.

Οι τιμες που παιζουν ειναι απο 540 εως 600

Καλα κανουν οι πωλητες και το δινουν οσο θελουν.

Υπαρχουν ομως αγοραστες που δινουν αυτα τα λεφτα για μεταχειρισμενο;

Λογικα θα τα αγοραζουν για να υπαρχουν τετοιες τιμες στα μεταχειρισμενα.

Ποιος ειναι αυτος ομως που παει και δινει 560 ευρω για μεταχειρισμενο και δεν τα δινει να παρει καινουργιο;

Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου :p

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ακριβως το ιδιο φιλε μου. Η καλυτερη τιμη απο σοβαρη αγγελια που εχω δει (επειδη οι περισσοτερες ειναι μουφα) ειναι 515 ευρω. Αλλα πανω απο 500 τι να το κανεις; Πας για καινουριο.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ακριβως το ιδιο φιλε μου. Η καλυτερη τιμη απο σοβαρη αγγελια που εχω δει (επειδη οι περισσοτερες ειναι μουφα) ειναι 515 ευρω. Αλλα πανω απο 500 τι να το κανεις; Πας για καινουριο.

 

παιδια ετσι οπως παει ποσο λετε να το βρισκες καινουργιο τελη Ιουνιου?

Link to comment
Share on other sites

Το μονο σιγουρο ειναι πως θα κυμαινεται κατω απο 550 ευρω!

Δικη μου εκτιμηση 535-540 ευρω.

 

EDIT:555 euro Digital Master

Μαλλον θα πιάσουμε τα 550 πολυ πιο σύντομα!:Ρ

Edited by Tken
Link to comment
Share on other sites

Αυξάνεται ο ανταγωνισμός, το βάζει ο ένας κάτω από τον άλλον. Το Digital Master το κατέβασε 8,50 ευρώ κάτω από τα άλλα με τη μία, οπότε τώρα θα πέσουν όλα. Εκτίμησή μου είναι πως μέσα Ιουλίου θα πέσει κάτω από 500.

 

edit: Kaisershop.gr στα 554.99€. Ο ανταγωνισμός που έλεγα :p

Edited by Allphone
Link to comment
Share on other sites

Αυξάνεται ο ανταγωνισμός, το βάζει ο ένας κάτω από τον άλλον. Το Digital Master το κατέβασε 8,50 ευρώ κάτω από τα άλλα με τη μία, οπότε τώρα θα πέσουν όλα. Εκτίμησή μου είναι πως μέσα Ιουλίου θα πέσει κάτω από 500.

 

edit: Kaisershop.gr στα 554.99€. Ο ανταγωνισμός που έλεγα :p

 

Κι ομως ενω γραφει 554.99 οταν πατησεις το link μεσα στο μαγαζι το δινει 563.47...

Ασε που το digital master το πηγε 580 τωρα....

Edited by konstantinos86
Link to comment
Share on other sites

Κι ομως ενω γραφει 554.99 οταν πατησεις το link μεσα στο μαγαζι το δινει 563.47...

Ασε που το digital master το πηγε 580 τωρα....

Ήρθα να γράψω ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ.

Το Σκρουτζ θέλει προσοχή γιατί έχει (σίγουρα) διαφορά φάσης αλλά και καμιά φορά κάνουν κάποιο λάθος που διορθώνουν τα καταστήματα κι εσύ βλέπεις το λάθος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...