Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εμενα τετοια μου εδωσε, δεν νομιζω οτι υπαρχει κανενα προβλημα διοτι εμενα μου κολλησε και ενα απο τα αυτοκολλητα του ΙΜΕΙ. Παντως δεν νομιζω οτι παιζει θεμα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eνα κινητο απο expansys ειναι παραεισαγωγης?

θα περνει αναβαθμισεις οταν θα περνουνε και τα αλλα τα ελληνικα απο γνωστα μαγαζια?

η θα περνει αναβαθμιση π.χ οταν βγει η αναβαθμιση για την Γαλλια?

 

πια η διαφορα του με ενα ακρως ελληνικο κινητο π.χ αγορασμενο απο γερμανο ?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Eνα κινητο απο expansys ειναι παραεισαγωγης?

θα περνει αναβαθμισεις οταν θα περνουνε και τα αλλα τα ελληνικα απο γνωστα μαγαζια?

η θα περνει αναβαθμιση π.χ οταν βγει η αναβαθμιση για την Γαλλια?

 

πια η διαφορα του με ενα ακρως ελληνικο κινητο π.χ αγορασμενο απο γερμανο ?

 

Ισα ισα, η Γαλλία δίνει πιο γρήγορα καμια φορα αναβαθμίσεις απο την Ελλάδα...

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Ισα ισα, η Γαλλία δίνει πιο γρήγορα καμια φορα αναβαθμίσεις απο την Ελλάδα...

Θα μπορεσω να το βαλω ελληνικο λογισμικο ? και να περνει αναβαθμισεις με τις ντοπιες μαζι ?

Edited by mcde
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, απλα το περνας με odin και εισαι έτοιμος, 10 λεπτακια θες και ουτε ροοτ χρειάζεται..
Link to comment
Share on other sites

πατε και παρτε ρε σεις το 9505 ...καθεστε με τον καθενα περιεργο και τον παρακαλατε με τα λεφτα σας.νομιζετε οτι θα καταλαβετε διαφορα αν παρετε το octa η το snap?
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

πατε και παρτε ρε σεις το 9505 ...καθεστε με τον καθενα περιεργο και τον παρακαλατε με τα λεφτα σας.νομιζετε οτι θα καταλαβετε διαφορα αν παρετε το octa η το snap?

 

Συμφωνώ απόλυτα το μονο που θα χάσετε ειναι τα λεφτά σας ...,

LG 4X. P880. LG G. E975.

Zopo Zp950+.

Lenovo p770. HTC ONE Χ.

Samsung S4 . 9505.

Link to comment
Share on other sites

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/Innovations-International-galaxys4/22182328?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_150&a=1656 549 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται. Δεν έχω άποψη για το συγκεκριμενο κατάστημα, ούτε καν το έχω ακούσει.
Link to comment
Share on other sites

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/Innovations-International-galaxys4/22182328?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_150&a=1656 549 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται. Δεν έχω άποψη για το συγκεκριμενο κατάστημα, ούτε καν το έχω ακούσει.

 

Αποστολή σε 20 μέρες !

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Αποστολή σε 20 μέρες !

 

αυτο το ειδα και εγω , βεβαια με το groupon οτι συναλλαγη εχω κανει δεν ειχα ποτε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ,θελω να παρω ενα galaxy s4,και ψαχνω τα σκρουτζομαγαζα.ξερει κανεις αν το kaizershop αυτα που δινει ειναι ελληνικα?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ,θελω να παρω ενα galaxy s4,και ψαχνω τα σκρουτζομαγαζα.ξερει κανεις αν το kaizershop αυτα που δινει ειναι ελληνικα?ευχαριστω

Όχι δεν είναι αλλά είναι αξιόπιστο κατάστημα. Εγώ από εκεί πήρα το S4 και πάνω στην απόδειξη γράφει και το ΙΜΕΙ. Αλήθεια γιατί ψάχνεις "Ελληνικό";

Link to comment
Share on other sites

δεν ψαχνω ντε και καλα ελληνικο,απλα ρωτησα αν ειναι :)μαλλον κι εγω απο εκει θα το παρω η αππο το birdphone!

Και τα δυο ειναι εξίσου αξιόπιστα .Δεν έχεις να φοβάσαι κατι.

Τωρα το Καηζερ στη δεδομένη φάση ειναι λιγο πιο φθηνο απο το birdphone.

Αλλα οποίο και να προτιμήσεις δεν χεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο ειναι εξίσου αξιόπιστα .Δεν έχεις να φοβάσαι κατι.

Τωρα το Καηζερ στη δεδομένη φάση ειναι λιγο πιο φθηνο απο το birdphone.

Αλλα οποίο και να προτιμήσεις δεν χεις πρόβλημα.

 

Παιδιά για το porta1365 .gr τι γνώμη έχετε ;

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο ειναι εξίσου αξιόπιστα .Δεν έχεις να φοβάσαι κατι.

Τωρα το Καηζερ στη δεδομένη φάση ειναι λιγο πιο φθηνο απο το birdphone.

Αλλα οποίο και να προτιμήσεις δεν χεις πρόβλημα.

 

Και επισης αν καποιος ξερει αν το alfamobile ειναι αξιοπιστο...

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι αλλά είναι αξιόπιστο κατάστημα. Εγώ από εκεί πήρα το S4 και πάνω στην απόδειξη γράφει και το ΙΜΕΙ. Αλήθεια γιατί ψάχνεις "Ελληνικό";

 

και γω απο κει το πήρα!την επομενη της παραγγελιας μου ηρθε!!

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ,θελω να παρω ενα galaxy s4,και ψαχνω τα σκρουτζομαγαζα.ξερει κανεις αν το kaizershop αυτα που δινει ειναι ελληνικα?ευχαριστω

 

Όπως σου είπαν και τα παιδιά ποιο πάνω και τα 2 είναι αξιόπιστα καταστήματα.. Εγώ το s4 το πήρα από kaizershop.gr και είμαι πολύ ευχαριστημενος . σε 24 ώρες το είχα και μένω επαρχία. Έχει και ελληνικό αν θέλεις στα 620ευρω αλλά δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο τελικά. Αυτό που πήρα εγώ έτυχε να είναι Ρουμανίας. Απόδειξη αναγράφει imei και όλα καλά!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σε μια ερωτηση που τους εκανα στο Καηζερ σχετικα με την προελευση των Σ4 μου απαντησαν οτι τα περισσοτερα ειναι απο Ρουμανια,Γερμανια και Πολωνια.

 

Απλα το σημειωνω!

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου απο kaizershop ειναι γερμανικο.

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/Innovations-International-galaxys4/22182328?nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_150&a=1656 549 ευρώ για όποιον ενδιαφέρεται. Δεν έχω άποψη για το συγκεκριμενο κατάστημα, ούτε καν το έχω ακούσει.

 

εδω πριν λιγες μερες ειχα κανει ενα prediction στις 19/05 και μαλλον βγαινω αληθινος...

 

Μιας και αγαπω τα μαθηματικα, οπως βλεπουμε πανω δεξια 2.26 ευρωπουλακια πτωση ημερησιως τις τελευταιες 3 εβδομαδες βαση του "γυφτοπαπιου" :p

 

12/04-12/05 εχουμε μια πτωση της ταξης του 3.36 ευρουχτεν περ ντεϊ.

 

Αν αντεξουμε μεχρι της 10/6, πανευκολα στα 555-562 ;)

 

οποτε πραγματικα δεν βρισκω τον λογο να το εχεις σε 20 μερες και αν!

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...