Jump to content

Mp3 Προτάσεις και Αναζητήσεις! {2}


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βγες στο μπαλκόνι να δεις το φεγγάρι που φέγγει τη πόλη και θυμήσου δικές μας στιγμές ....

 

Ξέρει κανείς ποιο τραγούδι είναι ποιος το τραγουδάει και εάν υπάρχει κανείς να μου το στείλει ? :O :)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Έχω ηχογραφήσει κομμάτιεδώ βοήθεια σας παρακαλώ .μπορείτε να μου πείτε τίτλο και ερμηνευτή ? έχω ηχογραφήσει μεγάλο μέρος του :)

'Gregorian ft. Sarah Brightman - Join Me' :)

(original by HIM)

 

Σε περίπτωση που ίσως ενδιαφέρει και κάποιον άλλο. :)


Link to comment
Share on other sites

Βγες στο μπαλκόνι να δεις το φεγγάρι που φέγγει τη πόλη και θυμήσου δικές μας στιγμές ....

 

Ξέρει κανείς ποιο τραγούδι είναι ποιος το τραγουδάει και εάν υπάρχει κανείς να μου το στείλει ? :O :)

 

Είναι του Ηλία Μακρίδη, pm το mail σου να στο στείλω :)

Link to comment
Share on other sites

'Gregorian ft. Sarah Brightman - Join Me' :)

(original by HIM)

 

Σε περίπτωση που ίσως ενδιαφέρει και κάποιον άλλο. :)

 

 

:up: :love: :up: :love: :up: :love: :up:

 

Γι αυτό ποτέ ποτέ ποτεεεεεεεεεεεεεε δε θέλω να σε χάσω γιατί Είσαι Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Η (ας αλλάξω λίγο το τραγούδι :p )

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

ενα τραγουδι που παιζει παρα πολυ τωρα τελευταια και εχει βιολι στην αρχη και μετα λεει κατι σαν ''...ordinary...'' ποιο ειναι; Ντουετο ειναι απο αντρικη και γυναικεια φωνη.

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

ενα τραγουδι που παιζει παρα πολυ τωρα τελευταια και εχει βιολι στην αρχη και μετα λεει κατι σαν ''...ordinary...'' ποιο ειναι; Ντουετο ειναι απο αντρικη και γυναικεια φωνη.

Αν δεν κανω λαθος πρεπει να λες αυτο : Serhat feat. Victor Lazlo - Total Disquise

:)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος πρεπει να λες αυτο : Serhat feat. Victor Lazlo - Total Disquise

:)

 

Το οποιο τραγουδι, οποιος το εχει, τον ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ να μου το στειλει (οπως εχω κανει και στο παρελθον σε αυτο το thread), αλλα την αγγλικη εκδοση plz -την γαλλικη την εχω... :O

mail: dathanassiou@gmail.com

Ευχαριστω...

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

ενα κομματι με τους εξης στιχους : "μη με κοιτας δεν προκειται να μου αλλαξεις γνωμη, αποψε χαραμισαμε λιγη ζωη ακομη.Μακαρι να εκλεινε η πληγη με μια απλη συγνωμη.." ξερει κανεις ποιοι το λενε και πως λεγεται το κομματι?
Link to comment
Share on other sites

ενα κομματι με τους εξης στιχους : "μη με κοιτας δεν προκειται να μου αλλαξεις γνωμη, αποψε χαραμισαμε λιγη ζωη ακομη.Μακαρι να εκλεινε η πληγη με μια απλη συγνωμη.." ξερει κανεις ποιοι το λενε και πως λεγεται το κομματι?

 

Ντομένικα - Λίγη ζωή ακόμα :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα τραγουδι που ακουσα στην ταινια "ο Πριγκιπας και εγω (the prince and me)"... Επαναλαμβανει συνεχεια "i could be the man of the world". To τραγουδαει ανδρας και ειναι καπως αργο... Αν το ξερει καποιος please ας απαντησει.........
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω το video clip του τραγουδιού "Επικίνδυνα αγαπάς" του Γιάννη Βαρδή. Στο dc++ στο hub του angelos0 δεν υπάρχει. Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω;
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα τραγούδι που λέει:

" Κι όταν με διώχνεις εγώ να φεύγω μακριά σου,και στους δρόμους αν με ψάχνεις εγώ να γλύφω την ουρά μου.Κι όταν με διώχνεις απλά να φεύγω μακριά σου να με θυμάσαι να δακρύζεις, να με θες ξανά κοντά σου.."

 

αυτό είναι το δεύτερο ρεφρέν κ μιλάει για γάτα.Το πρώτο κουπλέ και ρεφρέν μιλάει για σκύλο.. ειναι στυλ δεληβορια, φάμελου.. Μπορει να βοηθήσει κανείς??

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδακι που ειναι ουσιαστικα ενα remix του Sweet dreams και παιζει τωρα τελευται ξερεις κανεις ποιο ειναι?? Το ακουω πολυ στον Banana 104 απο Θεσσαλονικη...
Link to comment
Share on other sites

tragoudi me refren...would you set me free....! kai teleiwnei legontas set me free
Ισως να λες το St. anger των Metallica. Δεν ειμαι σιγουρος παντως γιατι εκεινο τελειωνει λεγοντας set it free ;)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θυμαστε?

 

Στην ταινια Big ο τομ hanks επαιξε σε ενα καταστημα παιχνιδιων μαζι με εναν γερο πιανο με τα ποδια!Μηπως θυμαστε το κομματι?

Link to comment
Share on other sites

tragoudi me refren...would you set me free....! kai teleiwnei legontas set me free

 

Μάλλον εννοείς το Set me free των Jam & Spoon feat. Reamon...! ;)

http://img376.imageshack.us/img376/4599/swingers0hb.jpg

"Vegas, baby...Vegas!"

Link to comment
Share on other sites

Matthew Fisher - Why'd I Have To Fall in Love With You

 

Oh baby baby,

Why'd I have to fall in love with you?

When you can't be true

To just one man

Baby baby

Why'd I have to fall in love with you?

The changes you put me through

Oh you'll never understand

 

Επίσης ακούγεται και αυτό :

 

Dimension-X feat TF - Why'd I Have To Fall In Love With You

:)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος εχει (σε οποιαδηποτε μορφη audio) το Total Disguise των Serhat & Viktor Lazlo και μπορει να το στειλει στο: dathanassiou@gmail.com, θα του ειμαι υποχρεος....

(σ.σ. αν το βρειτε σε καποιο link και το παραθεσετε μου κανει το ιδιο, διοτι σε Soulseek & Kazza δεν παιζει)...

 

Ευχαριστω...:)

 

Το βρηκα (στην αγγλικη εκδοση!!). :D

Οποιος το θελει ας μου πει mail να του το στειλω γιατι το Pathfndr δεν παιρνει αρχειο πανω απο 1ΜΒ... :O

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...