Jump to content

Πρόγραμμα Antivirus: Προτάσεις


EchiDNA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια θα συμφωνησω κ γω με το Panda!Ειναι οντως βαρυ αλλα το πιο αποτελεσματικο antivirus που εχω δοκιμασει!εχει βρει απιστευτα πραγματα στο pc!συγκεκριμενα εχω το Titanium 2005!Το pc μου ειναι στα 2.2 με 512 RAM!
Η γνώση είναι για όλους
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

TO KALYTERO ANTIVIRUS GIA PC KAI APO TA PIO ELAFRIA EINAI TO

ANTIVIR KATEBASTE TO FREE,KANTE SEARCH KAI BREITE TO SIMPLY THE BEST

TESTARISMENO VS NORTON,MACAFFE,PANDA, BREIKE TON IO TON OPOIO DEN EBRISKAN

TA ALLA

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

Blepo pos isaste oloi tromokratimeni me tous ious spyware kai mono 2 antivirus den echi o kathenas .Telika poses ores isaste online lai ti site anigete?Ego stin pliofcifia ime oli mera online kai anigo otidipote mporite na fantastite,kai bebaia kolao spyware alla kano meta elegcho kai ta sbino,den irthe kai to telos tou kosmou.

Οδηγίες για τη «Νόσο των πτηνών»

 

http://img101.imageshack.us/img101/6465/g7su.th.png

Link to comment
Share on other sites

TO KALYTERO ANTIVIRUS GIA PC KAI APO TA PIO ELAFRIA EINAI TO

ANTIVIR KATEBASTE TO FREE,KANTE SEARCH KAI BREITE TO SIMPLY THE BEST

TESTARISMENO VS NORTON,MACAFFE,PANDA, BREIKE TON IO TON OPOIO DEN EBRISKAN

TA ALLA

http://www.free-av.com/index.htm

Link to comment
Share on other sites

Blepo pos isaste oloi tromokratimeni me tous ious spyware kai mono 2 antivirus den echi o kathenas .Telika poses ores isaste online lai ti site anigete?Ego stin pliofcifia ime oli mera online kai anigo otidipote mporite na fantastite,kai bebaia kolao spyware alla kano meta elegcho kai ta sbino,den irthe kai to telos tou kosmou.

 

 

Σε έρευνα που είχε γίνει (δεν θυμάμαι το λινκ) το αποτέλεσμα που είχε βγει ήταν ότι ένα pc «απροστάτευτο» μπορεί να μείνει «καθαρό» για το πολύ 20 λεπτά!

Κολλάς μόνο spys...;...γιατί υπάρχουν και τα «δηλητηριώδη» dialers-trojans, δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα!Καθαρίζω και τελείωσε...

 

Οι καιροί άλλαξαν...

 

Και oι ιοί και τα trojans δεν κυκλοφορούν μόνο σε πονηρά μέρη... :whistle: ...also dialers (άλλη μάστιγα)...καλύτερα λοιπόν να ΠΡΟΣΕΧΩ παρα να κλαίω τα ευρώ μου. :!:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Echo antivirus bitdefender 8 pro plus den ipa gia aprostateyto pc.Alla den simeni pos tha fobame na mpo sto internet .Kai ati i tromokratia faneroni agnia . Exigise mou giati na klais ta eyro sou?Den to katalambeno.

Οδηγίες για τη «Νόσο των πτηνών»

 

http://img101.imageshack.us/img101/6465/g7su.th.png

Link to comment
Share on other sites

Διότι εάν «κολλήσεις» dialer (δεν έχει σχέση με τα AVs) θα σου έρθει φιρμάνι 2 και 3 χιλ. ευρώ...και οι περισσότεροι ανυποψίαστοι δεν θα καταλάβουν τίποτα!
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάω για σένα.

Αυτό εξηγεί και την ελαφρότητα που παίρνεις το θέμα, αλλά μην ξεχνάς ότι στην Ελλάδα η πλειοψηφία έχει dial up (pstn & isdn) και δεν είναι τόσο ανώδυνα τα πράγματα!

Επίσης οι πολύ ανίδεοι που αναφέρεσαι είναι αρκετοί εδώ.Καθημερινά παρακολουθώ δε και αρκετούς ψαγμένους να την έχουν πατήσει σε διάφορα ελληνικά φόρα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/?ttreng=1&ttrkey=f+secure

 

Αυτό βγάζει πρώτο το bit defender, την ώρα που το virus.gr το έχει θάψει στην 17η θέση :wacko: Ποιό είναι εγκυρότερο τώρα;

 

Το virus.gr θέλω να πιστεύω, γιατί επικεντρώνεται στην αποτελεσματικότητα και μόνο του κάθε antivirus. Έχει γίνει σοβαρή δουλειά και δείχνουν τον τρόπο με τον οποίο έγινε το τεστ, όχι σαν το άλλο που πετάει μόνο ένα αποτέλεσμα και τίποτα περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/?ttreng=1&ttrkey=f+secure

 

Αυτό βγάζει πρώτο το bit defender, την ώρα που το virus.gr το έχει θάψει στην 17η θέση :wacko: Ποιό είναι εγκυρότερο τώρα;

 

Το virus.gr θέλω να πιστεύω, γιατί επικεντρώνεται στην αποτελεσματικότητα και μόνο του κάθε antivirus. Έχει γίνει σοβαρή δουλειά και δείχνουν τον τρόπο με τον οποίο έγινε το τεστ, όχι σαν το άλλο που πετάει μόνο ένα αποτέλεσμα και τίποτα περισσότερο.

Αν προσεξες στο ενα δοκιμαζουν το Β.D. 7.2 (virus.gr) και στο αλλο την εκδοση 8 standard και ειναι και πιο προσφατο συγκριτικο. Στο ξενο site δυστυχως υπολογιζουν και την χαμηλη τιμη εναντι των αλλων και γι'αυτο παιρνει καλη βαθμολογια. Εχω το B.D. 8 professional και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Δεν ξαναβαζω Norton ποτε πια! Φυσικα ομως δεν χρησιμοποιω και το firewall του, υπαρχει και το zone alarm :) .Για το NOD32 ακουω καλα λόγια ,αλλα το βρηκα δυσχρηστο... :fool: Το Kaspersky ισως δοκιμασω καποια στιγμη.Παντως απο panta και Norton το B.D. το θεωρω καλυτερο.Ελαφρυτερο και αποτελεματικο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Bit Defender 8

pistevw oti einai to kalitero gia mena...

akoustike oti afinei tous ious na pernane sto sistima...

nai etsi einai alla den epitrepei tin prosvasi se avtous...

opote an theleis tous diagrafeis :) me ena scan

exei arketa kalo firewall

alla psahnw gia kalitero... isos na paw se sygate

esys ti lete gia to sygate?

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το e-Trust της CA?

 

ναι

 

το βαλαμε σε ενα ΚΕΠ προσφατα, αρκετο καλο αλλα λιγο βαρυ και σου σπαει τα νευρα με το activation του ( χωρις το activation δεν κατεβαζει updates )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Τα Norton μου ξανά πήραν ιό, και ενώ τον έβγαλαν, είχε απενεργοποιηθεί το auto protection και δεν μπορούσε να γίνει enable. :mad: Οπότε τα έβγαλα και ξανά έβαλα τα Panda titanium. Ας είναι ποιο βαριά, τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Οντως το panda titanium 2005 ειναι κορυφη...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

antivir guard χρησιμοποιω εδω και καιρο,πολυ ελαφρυ,τεσταρισμενο vs norton antivirus

σε μια δισκετα με 13 ιους το antivir τους βρηκε ολους, o norton 7....

δοκιμαστε πρωτα και μετα να λετε ποιο ειναι το καλυτερο,οχι επειδη το λεω ο ενας και ο αλλος να το λετε κι εσεις.testing..

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

Κανενα δεν κανει δουλια με τους δυσκολους στο να φιγουν ιους αλλα προτιμο των Norton 2002

 

to norton 2002 κανει 10 ωρες για να κανει scan δεν τους βρισκει ολους

και να τους βρει δεν τους κανει repair, delete or quarntine.και για να γινει

σωστη δουλεια τρεχτω απο dos mode

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την στιγμή έχω στο pc:

 

McAfee Viruscan Enterprise 7.0.0

Zone Alarm Professional 4.0123

Lavasoft Ad-Aware SE Personal 1.04

Microsoft AntiSpyware Version 1.0.501

Spybot Search & Destroy 1.3

 

Ε δεν έχω κολλήσει ιό ποτέ μου η αλήθεια είναι :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την στιγμή έχω στο pc:

 

McAfee Viruscan Enterprise 7.0.0

Zone Alarm Professional 4.0123

Lavasoft Ad-Aware SE Personal 1.04

Microsoft AntiSpyware Version 1.0.501

Spybot Search & Destroy 1.3

 

Ε δεν έχω κολλήσει ιό ποτέ μου η αλήθεια είναι :confused:

 

Τα ίδια αλλά :

 

-Κaspersky Personal 5

-Zone Alarm 5.5

-Ad-Aware 1.05

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...