Jump to content

Samsung Galaxy Grand Duos (I9082)


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά,

 

ψάχνω τα εξής αξεσουάρ:

 

1) ΘΗΚΗ, όπως αυτή: http://www.ebay.co.uk/itm/White-Flip-Battery-Case-Phone-Cover-For-Samsung-Galaxy-Grand-Duos-i9082-LS-/251240363229?pt=PDA_Accessories&hash=item3a7f17b4dd

Αλλά σε Blue purple.

 

2) Silicon διάφανη θήκη

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα παίδες.μακάρι να βάλλουν και το hdr, πάντως η κάμερα είναι πολύ καλή και την οθόνη έχω αρχίσει και την ερωτεύομαι. ούτε

πιξελιασμα βλεπω ουτε τιποτε.για την ωρα μια μεμβρανη του εχω και το προσεχω μεχρι να βρω καμια σλιμ θηκη σιλικονης

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παίδες.μακάρι να βάλλουν και το hdr, πάντως η κάμερα είναι πολύ καλή και την οθόνη έχω αρχίσει και την ερωτεύομαι. ούτε

πιξελιασμα βλεπω ουτε τιποτε.για την ωρα μια μεμβρανη του εχω και το προσεχω μεχρι να βρω καμια σλιμ θηκη σιλικονης

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Soft-Silicone-Cover-Case-LCD-Guard-Samsung-Galaxy-Grand-Duos-i9080-i9082-/130859675180?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item1e77d82e2c

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

καλημερα το πηρα κ γω το κινητο ειναι αψογο χωρις κανενα απολυτως προβλημα θεωρω οτι θα ειναι best seller σε λιγο καιρο
Link to comment
Share on other sites

Μεγιά και καλομίλητο!

 

Για γραψε μας τις εντυπώσεις σου.... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ξερετε αν υπαρχει καποιος τροπος να περνω αρχεια απο το κινητο απευθειας σε στικ μεσω καλωδιου?εχω τετοιο καλωδιο αλλα μεχρι στιγμης μονον επαφες εχω καταφερει να περασω...καποιο προγραμμα ισως
Link to comment
Share on other sites

Μεγιά και καλομίλητο!

 

Για γραψε μας τις εντυπώσεις σου.... ;)

 

φιλε μεχρις στιγμης αψογο καλη μπαταρια κανενα προβλημα με 2 καρτες κ πολλες εναλλαγες στα sms νομιζω ιδανικο εργαλειο για πολλους εγω ειχα κ νοτε 2 αλλα το πενακι δεν το χρησιμοποιουσα οποτε μου φαινεται καλυτερο γιατι γλυτωνω απο το να κουβαλαω να φορτιζω κλπ 2 τηλεφωνα

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται... Δε βρισκω πουθενά κάποια θήκη... Ούτε καν screen protector!!

Αν έχει βρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει... :(

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται... Δε βρισκω πουθενά κάποια θήκη... Ούτε καν screen protector!!

Αν έχει βρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει... :(

 

πριν απο λιγη ωρα παραγγειλα μια σιλικονατη και 6 protectors απο ebay :)

 

δεν εχω παρει το κινητο ακομα ... μολις φτασουν με το καλο παω και το παιρνω :)

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. το κινητό είναι άριστο μιλάμε, χθες δοκίμασα το GPS, το aura και αυτό που είδα ήταν ότι έβλεπα τέλεια την ημέρα όταν με το s3 μου έβγαιναν τα μάτια. περιμένω να έρθει κανονικά να πάρω μία θήκη... πάντως προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο κάποιος να σκάσει 200 ευρώ παραπάνω για το νοτε
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. το κινητό είναι άριστο μιλάμε, χθες δοκίμασα το GPS, το aura και αυτό που είδα ήταν ότι έβλεπα τέλεια την ημέρα όταν με το s3 μου έβγαιναν τα μάτια. περιμένω να έρθει κανονικά να πάρω μία θήκη... πάντως προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο κάποιος να σκάσει 200 ευρώ παραπάνω για το νοτε

 

Εντάξει σωστά τα λες για τη ΦΩΤΕΙΝΌΤΗΤΑ το επισήμανα και εγώ από τη πρώτη στιγμή, αλλά επιτρεψε μου να μη το "συγκρίνουμε" με το NOTE 2...;)

 

Δεν υπάρχει επαφή... :cool:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

ίσως έχεις δίκιο, για τις ανάγκες τις δικές μου είναι τέλειο.αν κάποιος θέλει μεγαλύτερη ραμ κτλ πάει στο νοτε αλλά θα τα σκάσει κιόλας... έχουμε καμία ενημέρωση από κανένα κατάστημα εδώ στην Ελλάδα ποτέ θα το φέρει?
Link to comment
Share on other sites

Αν θα έρθει πάντως επίσημα απο τον ελληνικό αντιπρόσωπο οτιδήποτε αλλο σε αυτά τα χρήματα θα πάει "άπατο" .... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.και από μπαταρία καλά πάμε. παρόλο το σκισιμο 4 μέρες τώρα με νετ, πλοήγηση και κλήσεις μου βράδυ με βρίσκει με 30 τα εκατό μπαταρία. με νορμαλ χρήση σίγουρα βγάζει 2 μέρες. ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο screensaver, ένα ρολόι να φαίνεται σε αναμονή αντί της μαύρης οθόνης?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.και από μπαταρία καλά πάμε. παρόλο το σκισιμο 4 μέρες τώρα με νετ, πλοήγηση και κλήσεις μου βράδυ με βρίσκει με 30 τα εκατό μπαταρία. με νορμαλ χρήση σίγουρα βγάζει 2 μέρες. ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο screensaver, ένα ρολόι να φαίνεται σε αναμονή αντί της μαύρης οθόνης?

 

Αν θες κάτι να δείχνει και το καιρό Fancy weather ή ακόμα πιο "όμορφο" HD weather ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ φίλε μου. ξέρεις μήπως πως βάζουμε δόνηση στο πληκτρολόγιο,μάλλον στραβωθηκα και δεν το βρίσκω
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ φίλε μου. ξέρεις μήπως πως βάζουμε δόνηση στο πληκτρολόγιο,μάλλον στραβωθηκα και δεν το βρίσκω

 

Δυστυχώς το "μαμα" πληκτρολόγιο στο GRAND δεν έχει τέτοια επιλογή... :o

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φίλε μου. έχω κατεβάσει το you tube download και άλλο ένα και παρατηρώντας το εξής. όταν δοκιμαζω να κατεβασω ένα κλιπ η ταινία, δείχνει ότι ξεκινάει κ σταματάει. είτε σε Wi-Fi, είτε σε σύνδεση μέσω παροχου. το περίεργο είναι ότι τα τρέχει κανονικά ακόμη και αν το σήμα είναι ασθενές. τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. το κινητό είναι άριστο μιλάμε, χθες δοκίμασα το GPS, το aura και αυτό που είδα ήταν ότι έβλεπα τέλεια την ημέρα όταν με το s3 μου έβγαιναν τα μάτια. περιμένω να έρθει κανονικά να πάρω μία θήκη... πάντως προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο κάποιος να σκάσει 200 ευρώ παραπάνω για το νοτε

 

σε ερωτηση μου στην επισημη αντιπροσωπια μου απαντησαν οτι δεν προκειται να το εισαγουν

 

ολα τα grand ερχονται μεσω ουκρανικης samsung (εισαγωγες καταστηματων) απο οτι εχω καταλαβει

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

Κακό του κεφαλιού τους....

 

Εκτός εαν ξεπουλήσουν το 7562 που "σέρνεται" μπροστά στο grand και εκει ξυπνήσουν!

 

Μη ξεχνάμε βέβαια και το γεγονός οτι οι ελληνικοί πάροχοι αποφεύγουν τις dual sim συσκευές!

 

(Άσχετο, αν ήμουν επιχειρηματιας θα το "κοίταζα" για μια μεγάλη εισαγωγή.... ;) )

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει ψηθεί συνάδελφός μου να το αγοράσει, αλλά κολλάει στο θέμα

με το notification led, μιας και το θέλει για επαγγελματική χρήση

( τηλέφωνα και mail βασικά ) υπάρχει άλλος τρόπος για να έχει κάποια ένδειξη

για χαμένες κλήσεις? Κάποια ένδειξη την οθόνη? με κάποιο app?...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει ψηθεί συνάδελφός μου να το αγοράσει, αλλά κολλάει στο θέμα

με το notification led, μιας και το θέλει για επαγγελματική χρήση

( τηλέφωνα και mail βασικά ) υπάρχει άλλος τρόπος για να έχει κάποια ένδειξη

για χαμένες κλήσεις? Κάποια ένδειξη την οθόνη? με κάποιο app?...

 

υπαρχει ναι, η εφαρμογη no led ! απολυτα ευχρηστη, με διαφορετικο χρωμα ειδοποιησης για κλησεις μηνυματα mail κτλ. εμφανιζει μια μικρη τελεια στην οθονη οταν εχεις μηνυμα κληση κτλ.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι υπάρχουν πολλές τέτοιες εφαρμογές στο play όπως σου γράφει ο ΘΒ!

 

Επίσης μπορείς να έχεις και διαφορετικό background σε κάθε SIM ξεχωριστά που χρησιμοποιείς!!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Grand Duos (I9082)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...