Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eπειδη γι'αυτο ξεκινησα την κουβεντα μαζι του(με τον τυπο της htc εννοω)μου ειπε οτι μαυρο γιοκ.Απο κει&περα σε περιπτωση βλαβης θα περιμενω λεει ...να ερθει το ανταλακτικο απο την αντιστοιχη χωρα προελευσης-αγορας που εχω παρει εγω το κιν.

 

Και απο Ελλάδα να το πάρεις αμφιβάλλω αν θα έχουν ανταλλακτικά.Για να μην το κουραζουμε ο τύπος σου είπε μπούρδες.

Θα είχε ενδιαφέρον όμως να σου είχε δώσει τη κάρτα του για να επισυναψουμε το όνομα του σε email-ερωτηση στην HTC europe

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και απο Ελλάδα να το πάρεις αμφιβάλλω αν θα έχουν ανταλλακτικά.Για να μην το κουραζουμε ο τύπος σου είπε μπούρδες.

Θα είχε ενδιαφέρον όμως να σου είχε δώσει τη κάρτα του για να επισυναψουμε το όνομα του σε email-ερωτηση στην HTC europe

 

Αρα για να καταλαβω,ασχετως αν το μαυρο δεν θα ερθει Ελλαδα,η εγγυηση ισχυει κανονικα αφου κυκλοφορει επισημα στην χωρα το One.Εστω και αν ερχεται μονο το ασημι.Σωστα;

Link to comment
Share on other sites

Αρα για να καταλαβω,ασχετως αν το μαυρο δεν θα ερθει Ελλαδα,η εγγυηση ισχυει κανονικα αφου κυκλοφορει επισημα στην χωρα το One.Εστω και αν ερχεται μονο το ασημι.Σωστα;

 

Κανονικοτατα απλα ισως σε περιπτωση βλαβης παρει λιγο χρονο περισσοτερο η επισκευη! απο προσωπική εμπειρία παντως (HOX) καλύτερα να παει εξωτερικό η συσκευη εχει πιο γρηγορη επισκευη.

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα απλα ισως σε περιπτωση βλαβης παρει λιγο χρονο περισσοτερο η επισκευη! απο προσωπική εμπειρία παντως (HOX) καλύτερα να παει εξωτερικό η συσκευη εχει πιο γρηγορη επισκευη.

 

Σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Γι΄αυτο&εγω αν&ηθελα να δωσω εδω στην Ελληνικη αγορα τα λεφτα για αγορα συσκευης,μετα απο ολη την κατηχηση του....θα το παρω απο εξω...ειτε ασημι-ειτε μαυρο
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικαα ειναι μεγαλη κοροιδια τα 100 παραπανω ευρω για να μη πω και για το οτι το μαυρο δε θα ερθει καθολου Ελλαδα (64 Gb ουτε κουβεντα ).

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα απλα ισως σε περιπτωση βλαβης παρει λιγο χρονο περισσοτερο η επισκευη! απο προσωπική εμπειρία παντως (HOX) καλύτερα να παει εξωτερικό η συσκευη εχει πιο γρηγορη επισκευη.

 

Οπότε υπάρχει η δυνατότητα να σταλεί στην εταιρία που το αγόρασες και να αναλάβουν αυτοί την επισκευή χωρίς να εμπλακεί η ελληνική αντιπροσωπεία; Σε αυτή την περίπτωση υποψιάζομαι ότι θα έχεις την χρέωση των μεταφορικών;

Link to comment
Share on other sites

εχθες το τσιμπησα κι εγω ,να κανει παρεα στο lumia 920.ενα εχω να πω,εξαιρετικο.σε ολα.και οσο κλισε κι αν ακουγεται κλασεις ποιοτικοτερο απ το s4,σε ολα του.

ipad 3 white

iphone 5s gold

Link to comment
Share on other sites

εχθες το τσιμπησα κι εγω ,να κανει παρεα στο lumia 920.ενα εχω να πω,εξαιρετικο.σε ολα.και οσο κλισε κι αν ακουγεται κλασεις ποιοτικοτερο απ το s4,σε ολα του.

 

γρήγορη ερώτηση..το proximity sensor στις κλησεις, η οθονη απενεργοποιειτε? ή θελει πατημα το κουμπακι απο πανω για να σβησει η οθονη..??

Link to comment
Share on other sites

γρήγορη ερώτηση..το proximity sensor στις κλησεις, η οθονη απενεργοποιειτε? ή θελει πατημα το κουμπακι απο πανω για να σβησει η οθονη..??

 

Η οθονη σβηνει οταν ακουμπα στ αυτι

Link to comment
Share on other sites

"Παίζει" κάποια πρόταση για αγορά του μαύρου από κάποιο e-shop;

Μόλις τώρα ξεκινάω το... scouting!:)

 

"Παίζει" και μάλιστα από το καλύτερο e-shop αν όχι του κόσμου, της Ευρώπης σίγουρα. Από εκεί το πήρα κιεγώ.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

"Παίζει" και μάλιστα από το καλύτερο e-shop αν όχι του κόσμου, της Ευρώπης σίγουρα. Από εκεί το πήρα κιεγώ.

Δύο φορές έχω ψωνίσει από εδώ: ΜΑΓΑΖΑΚΙ αλλά από αύριο σε αύριο με είχαν.

Θα δοκιμάσω και AYTO αν δεν βρω κάπου αλλού διαθέσιμο επειδή είναι και αρκετά ακριβότερο.

Ευχαριστώ._

Edited by Stoupi
Σύγκριση Τιμών
3>4
Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές έχω ψωνίσει από εδώ: ΜΑΓΑΖΑΚΙ αλλά από αύριο σε αύριο με είχαν.

Θα δοκιμάσω και AYTO αν δεν βρω κάπου αλλού διαθέσιμο επειδή είναι και αρκετά ακριβότερο.

Ευχαριστώ._

 

Καλημερα

Υπαρχει διαθεσιμο στο γερμανικο αμαζον πιο φθηνα απο το αγγλικο

http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-Touchscreen-Display-Ultrapixel-Quad-Core/dp/B00BFUSB28/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1368764508&sr=8-7&keywords=xperia+zl

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

λαμβανω υποψην οτι ενα iPhone5/16gb με σημαδακια απο πεσιμο ή γρατζουνιες πεφτει στα 500Ε αμεσως σαν μεταπωληση...ακομα και 480.

 

Ποσο μπορω να ζητησω για το Οne φιλου που εχει πεσει και εχει βγει το ενα καπακι απο το ηχειο και εχει μια μποτα κοντα στο κατω μερος;

μου ειπε να το πουλησω.

με ενα πεσιμο μονο και εγινε αυτο που εγινε....

ευχαριστω.

 

Κρίμα τόσα χρήματα έδωσε και δεν πρόλαβε να το χαρεί.Γνωρίζεις αν φορούσε θήκη η το είχε σκέτο?Τώρα για το πόσο μπορεί να πιάσει είναι ανάλογα την ζημιά που έχει πάθει,μάλλον χρειάζονται και φώτο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πού είναι η ρύθμιση για να παραμένει η οθόνη αναμμένη όταν φορτίζει; Το χρειάζομαι για το car kit του αυτοκινήτου.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

"Παίζει" κάποια πρόταση για αγορά του μαύρου από κάποιο e-shop;

Μόλις τώρα ξεκινάω το... scouting!:)

 

Καλημέρα, αφού είδα κι αποείδα από το expansys, το παρήγγειλα πριν καμιά ώρα από το amazon.de και επίσης το προσφέρουν και με 7% (45€) έκπτωση.

Edited by eimaiallou
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αφού είδα κι αποείδα από το expansys, το παρήγγειλα πριν καμιά ώρα από το amazon.de

OFF TOPIC μάλλον.

Η Γλώσσα αλλάζει από κάπου επειδή στα Γερμανικά δεν καταλαβαίνω τίποτα.

3>4
Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC μάλλον.

Η Γλώσσα αλλάζει από κάπου επειδή στα Γερμανικά δεν καταλαβαίνω τίποτα.

 

Να σου πω την αλήθεια μου έκανε τη παραγγελία ένας συνάδελφος που μιλάει Γερμανικά...εγώ θα το έψαχνα με τον μεταφραστή της google. Πάντως είναι SIM FREE

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Δύο φορές έχω ψωνίσει από εδώ: ΜΑΓΑΖΑΚΙ αλλά από αύριο σε αύριο με είχαν.

Θα δοκιμάσω και AYTO αν δεν βρω κάπου αλλού διαθέσιμο επειδή είναι και αρκετά ακριβότερο.

Ευχαριστώ._

 

Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από το clove αν και εχω ακούσει ότι είναι από τα αξιόπιστα. Το amazon όμως είναι η πρώτη μου επιλογή για τα πάντα ακόμα και τώρα που είμαι στην άλλη άκρη του κόσμου. Να φανταστείς το One που πήρα από το αγγλικό ήρθε μέσα σε 4 μέρες στην ΝΑ Ασία και μάλιστα με ελάχιστα μεταφορικά.

 

Καλημερα

Υπαρχει διαθεσιμο στο γερμανικο αμαζον πιο φθηνα απο το αγγλικο

http://www.amazon.de/HTC-Smartphone-Touchscreen-Display-Ultrapixel-Quad-Core/dp/B00BFUSB28/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1368764508&sr=8-7&keywords=xperia+zl

 

Με την αλλαγή του ΦΠΑ και τα μεταφορικά δεν είναι και τόσο μεγάλη η διαφορά αλλά και πάλι, έχεις δίκιο ότι είναι πιο οικονομικό από το γερμανικό.

Link to comment
Share on other sites

 

Με την αλλαγή του ΦΠΑ και τα μεταφορικά δεν είναι και τόσο μεγάλη η διαφορά αλλά και πάλι, έχεις δίκιο ότι είναι πιο οικονομικό από το γερμανικό.

 

Δεν ειναι μικρη διαφορα τα 665 ευρω του γερμανικου με τα 750 του αγγλικου και μαλιστα με free super saver delivery του αγγλικου:rolleyes:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC μάλλον.

Η Γλώσσα αλλάζει από κάπου επειδή στα Γερμανικά δεν καταλαβαίνω τίποτα.

 

Αλλάζει από τις ρυθμίσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τις Nillkin και Poetic θήκες (σε μαύρο για το μαύρο μου). Παιδιά, είναι και οι 2 τέλειες! Πουλάω σε όποιον ενδιαφέρεται τη Spigen (SGP) Thin Air Ultra Clear (που ταιριάζει και στο ασημί και μάλιστα περισσότερο)!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...