Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα που πέρασαν και λίγες μέρες αυτοί που το έχουν τι λένε για την μπαταρία;

 

Αν πάντως μου βγάζει μεχρι και 5 ώρες συνεχόμενη ανοιχτή η οθόνη χωρις παιχνίδια καθώς δε με ενδιαφέρουν στο κινητο,τοτε θα ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν πάντως μου βγάζει μεχρι και 5 ώρες συνεχόμενη ανοιχτή η οθόνη χωρις παιχνίδια καθώς δε με ενδιαφέρουν στο κινητο,τοτε θα ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος

 

Μετά απο μερικές μέρες χρήση του κινητού θέλω να πώ ότι η αυτονομία της συσκευής βελτιώνεται αισθητά σε power saving mode ενεργποιημένο. Με κανονική χρήση μου διάρκεσε 2 ημέρες.:)

Link to comment
Share on other sites

Δειγμα απο Βιντεοσκοπιση σε night club

 

Δε τρελαθηκα κιόλας.φαινεται βέβαια οτι παίρνει περισσοτερο φωτισμό,αλλα νομίζω οτι κανει παραμορφωση

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο tablet μια χαρά φαίνεται.. Για να δούμε.. Εγώ πιστεύω ότι η κάμερα θα είναι μια χαρά.. Αλλά αυτό το 4 τι το θέλανε

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

20/02/2013 Sent email - EXPANSYS order xxxx - Order Acknowledgement

12/03/2013 Sent email - GR - Please Confirm Your Pre-order

13/03/2013 Sent email - EXPANSYS order reference xxxx

13/03/2013 Sent email - GR - Bank Transfer Details xxxxx

13/03/2013 Sent email - GR - Bank Transfer Details xxxx

14/03/2013 Sent email - EXPANSYS order reference xxxx

14/03/2013 Email sent: Item 246667 (HTC One (32GB, Silver))

22/03/2013 Sent email - EXPANSYS Order Acknowledgement

02/04/2013 Sent email - EXPANSYS order reference xxxxx

 

Μετά την αποτυχία της ΝΟΚΙΑ, με την πρόσδεση στο άρμα των Windows, που πιθανόν, αν δεν αλλάξει πάει για κλείσιμο, έρχεται η σειρά, δυστυχώς, της HTC με την απίστευτη αστοχία στην παράδοση και πιθανόν την αδυναμία μαζικής παραγωγής του HTC ONE.

Μια εταιρεία που λέει θα παραδώσει 19/3 πάει 29/3 πάει 10/4 και τώρα 30/4 ,χωρίς να είναι τίποτε σίγουρο, είναι αδύνατο να επιβιώσει . Ζωή σε μας....

Link to comment
Share on other sites

20/02/2013 Sent email - EXPANSYS order xxxx - Order Acknowledgement

12/03/2013 Sent email - GR - Please Confirm Your Pre-order

13/03/2013 Sent email - EXPANSYS order reference xxxx

13/03/2013 Sent email - GR - Bank Transfer Details xxxxx

13/03/2013 Sent email - GR - Bank Transfer Details xxxx

14/03/2013 Sent email - EXPANSYS order reference xxxx

14/03/2013 Email sent: Item 246667 (HTC One (32GB, Silver))

22/03/2013 Sent email - EXPANSYS Order Acknowledgement

02/04/2013 Sent email - EXPANSYS order reference xxxxx

 

Μετά την αποτυχία της ΝΟΚΙΑ, με την πρόσδεση στο άρμα των Windows, που πιθανόν, αν δεν αλλάξει πάει για κλείσιμο, έρχεται η σειρά, δυστυχώς, της HTC με την απίστευτη αστοχία στην παράδοση και πιθανόν την αδυναμία μαζικής παραγωγής του HTC ONE.

Μια εταιρεία που λέει θα παραδώσει 19/3 πάει 29/3 πάει 10/4 και τώρα 30/4 ,χωρίς να είναι τίποτε σίγουρο, είναι αδύνατο να επιβιώσει . Ζωή σε μας....

 

Ναι ναι, όλες θα κλείσουνε και η Νοκια και η Samsung και η HTC όλες.... χχαχαχ Ό,τι ναναι μερικοί εδω μέσα...

Link to comment
Share on other sites

 

Μετά την αποτυχία της ΝΟΚΙΑ, με την πρόσδεση στο άρμα των Windows, που πιθανόν, αν δεν αλλάξει πάει για κλείσιμο, έρχεται η σειρά, δυστυχώς, της HTC με την απίστευτη αστοχία στην παράδοση και πιθανόν την αδυναμία μαζικής παραγωγής του HTC ONE.

Μια εταιρεία που λέει θα παραδώσει 19/3 πάει 29/3 πάει 10/4 και τώρα 30/4 ,χωρίς να είναι τίποτε σίγουρο, είναι αδύνατο να επιβιώσει . Ζωή σε μας....

Ρώτα και κάποιους από εμάς που είχαμε εμπειρία πολύ χειρότερη με το nexus 4!! Υπομονή στους "βιαστικους" λοιπόν :)

Link to comment
Share on other sites

Στο tablet μια χαρά φαίνεται.. Για να δούμε.. Εγώ πιστεύω ότι η κάμερα θα είναι μια χαρά.. Αλλά αυτό το 4 τι το θέλανε

 

Στο iPad mini το είδα και δε τρελαθηκα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπήκα πριν λίγο στο ελληνικό expansys και λεει ότι είναι άμεσα διαθέσιμο 100+ κομμάτια. Έχετε καμιά ενημέρωση οι ενδιαφέρόμενοι; http://www.expansys.com.gr/htc-one-white-246660/
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που πέρασαν και λίγες μέρες αυτοί που το έχουν τι λένε για την μπαταρία;

 

Προσωπικα εχω μεινει με το στομα ανοιχτο, απο το πρωι στις 6.00 μεχρι τωρα εχει πεσει 21% η μπαταρια και εχω 79% ακομα. Δεν εχω παιξει πολυ με την οθονη, αλλα εχω συνεχεια wifi και 3g ανοιχτό (οταν δεν ειμαι κοντα σε wifi) και κανει ενημερώσεις σε email, blinkfeed και λοιπά. Το ανοιγω μονο για ενημερωθώ για τα email, να απαντησω σε κλησεις μου αλλα και λιγο fb αλλα και whatsup αυτα με 75% φωτεινοτητα!

 

Πολυ μα πολυ καλυτερο απο το Galaxy Note....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπήκα πριν λίγο στο ελληνικό expansys και λεει ότι είναι άμεσα διαθέσιμο 100+ κομμάτια. Έχετε καμιά ενημέρωση οι ενδιαφέρόμενοι; http://www.expansys.com.gr/htc-one-white-246660/

 

Μην ακούς τίποτα φίλε μου...είναι τα κομμάτια που περίμεναν και θα πάνε όλα ανάλογα με την σειρά προτεραιότητας στους πελάτες που το έχουν παραγγείλει μέρες τώρα...

Το 100 το εμφανίζει για να τσιμπήσουν κάποιοι να το παραγγείλουν και αύριο να σου πουν τα γνωστά...

Όσοι με λίγα λόγια δεν το έχετε είδη παραγγείλει τότε καλό Πάσχα και βάλε.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας άμα φέρω το one από Ντουμπάι και πάθει τίποτα αν με καλύπτουν εδώ με εγγύηση η έστω σέρβις? Η τιμή εκεί είναι κοντά στα 550 ευρώ και συμφέρει.
Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς τίποτα φίλε μου...είναι τα κομμάτια που περίμεναν και θα πάνε όλα ανάλογα με την σειρά προτεραιότητας στους πελάτες που το έχουν παραγγείλει μέρες τώρα...

Το 100 το εμφανίζει για να τσιμπήσουν κάποιοι να το παραγγείλουν και αύριο να σου πουν τα γνωστά...

Όσοι με λίγα λόγια δεν το έχετε είδη παραγγείλει τότε καλό Πάσχα και βάλε.

 

Και επίσης με επιλογή πληρωμής PayPal τα λεφτά στέλνονται αμεσα ;)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης με επιλογή πληρωμής PayPal τα λεφτά στέλνονται αμεσα ;)

Ετσι ακριβως αργυρη!!!Εγω βεβαια απο αυτούς μονο αντικαταβολή,δεν τους εχω και πολυ σε εκτίμηση,για να τους δίνω μετρητά...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας άμα φέρω το one από Ντουμπάι και πάθει τίποτα αν με καλύπτουν εδώ με εγγύηση η έστω σέρβις? Η τιμή εκεί είναι κοντά στα 550 ευρώ και συμφέρει.

Δεν ισχυει εδώ η εγγύηση, έχει ταινία εξωτερικά που λέει ότι η συσκευή προορίζεται μόνο για την αγορά των Εμιράτων. Μόνο συσκευή που προορίζεται για χώρες της EU έχει εγγύηση κανονικά εδώ. Τόσο έχει ε? Καλή φάση σε κάνα μήνα μπορεί να έχει πέσει και στο 500αρακι :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει εδώ η εγγύηση, έχει ταινία εξωτερικά που λέει ότι η συσκευή προορίζεται μόνο για την αγορά των Εμιράτων. Μόνο συσκευή που προορίζεται για χώρες της EU έχει εγγύηση κανονικά εδώ. Τόσο έχει ε? Καλή φάση σε κάνα μήνα μπορεί να έχει πέσει και στο 500αρακι :D

 

Εμ με τους κλέφτες εδώ τι να κάνουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

επισκευή αν πάθει τίποτα λες να καλυπτουν?

Επισκευή φαντάζομαι αφού θα πληρώσεις θα στην κάνουν μετά χαράς :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει εδώ η εγγύηση, έχει ταινία εξωτερικά που λέει ότι η συσκευή προορίζεται μόνο για την αγορά των Εμιράτων. Μόνο συσκευή που προορίζεται για χώρες της EU έχει εγγύηση κανονικά εδώ. Τόσο έχει ε? Καλή φάση σε κάνα μήνα μπορεί να έχει πέσει και στο 500αρακι :D

 

Εγώ πάλι ευελπιστώ να μην πέσει καθολου,μακάρι να κρατήσει την τιμη του.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το μπρος-πισω με την ημερομηνια παραδοσης πιθανον να μας λεει πως η Htc θα το βγαλει τις ιδιες ημερες με το S4 και δεν ξερω το λογο. Φοβαται την συγκριση στο hardware? γιατι στο desing ειναι πολυ μπροστα.

Μια παλαιότερη πρόβλεψη μου δυστυχώς επιβεβαιώνεται! !

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρηγγειλα. Θα δω αυριο αν ειναι απετεωνιά. Αλλιώς το ακυρωνω πάλι.

 

Από Expansys? Στην αρχική τώρα λέει Άμεσα Διαθέσιμο και όταν κάνεις κλικ στο ασημί Διαθέσιμο 79. Μακάρι να είναι αλήθεια φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ευελπιστώ να μην πέσει καθολου,μακάρι να κρατήσει την τιμη του.

 

Εγω επειδη θελω να μπορω να την αποκτησω μονο εγω και λιγοι βολεμενοι σαν εμενα, θελω να αυξηθει στα 939 η τιμη του!

:)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρηγγειλα. Θα δω αυριο αν ειναι απετεωνιά. Αλλιώς το ακυρωνω πάλι.

Και γώ μόλις το παρήγγειλα από Expansys μαζί με την θήκη Double Dip Hard Shell. Δεν χρησιμοποίησα paypal αλλά απ'ευθείας την χρεωστική μου. Θα τραβήξουν τα χρήματα μόνο κατά την αποστολή έτσι δεν είναι; Πάντως το απόθεμα μετά την αγορά που κοίταξα ήταν στο 61.

Γενικά είναι αξιόπιστο το Expansys? Δεν έχω ξαναψωνίσει από αυτούς... Μόνο από amazon.co.uk έχω εμπειρία (άψογη).

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...