Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κάνει μόνο σε mobile εκδόσεις ειδικά στο myphone. Δεν το κάνει συχνά. Μόλις τσέκαρα το ίδιο σημείο του φόρουμ και το κάνει πάλι. Ίσως είναι το κινούμενο emoticon δεν ξέρω. Πάντως δεν το κανεο πουθενά αλλού, ούτε σε αναπαραγωγή μέσω hdmi σε TV, ούτε σε παιχνίδια /εφαρμογές.

Όντως μοιάζει με πρόβλημα, gpu. Λες; :cry:

 

Edit: τώρα με το :cry: δεν κάνει τίποτα, άρα άκυρος ο συλλογισμός μου. Δεν ξερω...

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κάνει μόνο σε mobile εκδόσεις ειδικά στο myphone. Δεν το κάνει συχνά. Μόλις τσέκαρα το ίδιο σημείο του φόρουμ και το κάνει πάλι. Ίσως είναι το κινούμενο emoticon δεν ξέρω. Πάντως δεν το κανεο πουθενά αλλού, ούτε σε αναπαραγωγή μέσω hdmi σε TV, ούτε σε παιχνίδια /εφαρμογές.

Όντως μοιάζει με πρόβλημα, gpu. Λες; :cry:

 

Edit: τώρα με το :cry: δεν κάνει τίποτα, άρα άκυρος ο συλλογισμός μου. Δεν ξερω...

μπορεις να μου δωσεις Link σε ποιο μερος σελιδας το κανει; Μπαινω Myphone απο tapatalk . Ισως ειναι γενικο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου δωσεις Link σε ποιο μερος σελιδας το κανει; Μπαινω Myphone απο tapatalk . Ισως ειναι γενικο.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=399754&page=2

 

Στο τέλος του ποστ 23. Μπες από browser και δες.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=399754&page=2

 

Στο τέλος του ποστ 23. Μπες από browser και δες.

Ελα , ολα ok. Στην Mobile του myphone και εμενα το κανει. Στην desktop ολα καλα. Θεμα γραφικων του site.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεξα, εβαλα την 10.3.1154, νταξ μιλαμε για πολλα γκαζια. Πεταει λεμε, ολα δουλευουν αψογα, πληκτρολογιο, καμερα κοκ. Επισης πηρα ενα update στην εφαρμογη του twitter, εχει και dark mode και ειναι παρα, ΠΑΡΑ πολυ γρηγορη η εφαρμογη
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

πως περναμε την 10.3.1154, τα εικονίδια εχουν το μαυρο φόντο; Και αν δεν το έχουν μπαινει με καποιο τροπο;
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεξα, εβαλα την 10.3.1154, νταξ μιλαμε για πολλα γκαζια. Πεταει λεμε, ολα δουλευουν αψογα, πληκτρολογιο, καμερα κοκ. Επισης πηρα ενα update στην εφαρμογη του twitter, εχει και dark mode και ειναι παρα, ΠΑΡΑ πολυ γρηγορη η εφαρμογη

 

απο μπαταρια πως παμε? ηταν ευκολη διαδικασια να την βαλω και εγω? χαθηκαν τα παντα με την εγκατασταση της 10.3?

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πως περναμε την 10.3.1154, τα εικονίδια εχουν το μαυρο φόντο; Και αν δεν το έχουν μπαινει με καποιο τροπο;

 

τι το θελεις το μαυρο φοντο? οτι να ναι ειναι

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο φοντο ειναι Blackberry , το σκετο θυμιζει android

 

καλα γουστα ειναι αυτα, χωρις μαυρο μου θυμιζει iphone :p

Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρια πως παμε? ηταν ευκολη διαδικασια να την βαλω και εγω? χαθηκαν τα παντα με την εγκατασταση της 10.3?

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τι το θελεις το μαυρο φοντο? οτι να ναι ειναι

 

σε 2 μερες θα σας πω απο μπαταρια τι λεει, δεν εχω κλεισει 6 ωρο που την εβαλα

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

εχεις λινκ για να την κατεβασω για το 4G? κατι τελευταιο οι εφαρμογες απο android ανοιγουν γρηγορα η οπως πρωτα? ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

http://forums.crackberry.com/bb10-leaked-beta-os-f395/ εδω θα βρειτε οτι θελετε, οι εφαρμογες ανοιγουν πιο γρηγορα, αισθητά.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

και η μπαταρια φαινεται να αντεχει περισσοτερο, χθες τετοια ωρα ειχα 80%, τωρα εχω 93%, με ιδια χρηση
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εδω και καιρο ειμαι κατοχος ενος Z10 STL 100-1 ειμαι πολυ ευχαριστιμενος απο το τηλεφωνο και εχω αλλαξη πολες συσκευες. δεν με νιαζει που δεν ειναι 4G γιατι δεν πιανει και παντου ας πιανει 3G παντου πρωτα και βλεπουμε για το 4G μετα. ειναι απο τα καλητερα τηλεφωνα που ειχα δεν κολαει πουθενα δεν μου εχει κολεισει ποτε το διαστιμα 2 μηνων που το εχω η μπαταρια θα ελεγα καλη με την χριση που το κανω και τα δεδομενα ανοιχτα και wifi σπιτι φτανει περιπου την μερα αλλες φορες λιγοτερο αλλες περισοτερο.το μονο θεμα που εχω ειναι οτι τρωει πολυ γρυγορα τα MB εχω 1GB και μου το καταναλωνει μεσα σε 15 μερες χωρης να εχω ενεργωπιησει το dropbox με 2 mail συνχρονισμενα facebook και λιγο σερφαρισμα τελος! μιπος ειπαρχει κατι που πρεπει να κλεισω η καπια ρυθμιση στον browser και μου ανοιγει της σελιδες σαν απο υπολογιστη αντι για mobile λειτουργια; ευχαριστω.

 

κλεισε το flash στον browser και αραιωσε τη συχνοτητα που συγχρονιζει τα μειλ...

 

ψαξε 1-1 τις εφαρμογες που ρουφανε ιντερνετ..

ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ δουλευει,δεν ειναι θεμα του ζ10..

 

εγω τα χω ολα και ντροπμποξ..

 

μηπως λιωνεις youtube>??αλλαξε το σε queuetube!!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα. Έχω ένα πρόβλημα με το BlackBerry World... εδώ και μέρες μου εμφάνιζε συνεχώς update για μια συγκεκριμένη εφαρμογή. Έκανα το update αλλά πάλι εμφανιζόταν. Έκανα uninstall και ξανά install και πάλι το ίδιο. Μετά έκανα refresh το BlackBerry World , τα updates σταμάτησαν να εμφανίζονται για τη συγκεκριμένη εφαρμογή και τώρα έχω το ίδιο πρόβλημα με άλλες 3 εφαρμογές. Έχει τύχει σε κανένα άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα ειχε ενα παρομοιο κολλημα. Μπες στο bbworld . Κανε swipe down-> ρυθμισεις-> γενικες ρυθμισεις και πατα "ανανεωση του Blackberry world.

 

Υ.Γ Θα σβησει το ιστορικο και ολες τις προσφατες εφαρμογες που εχεις δει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

με την 10,3,0,1154 εχω +20% περιπου με την μπαταρια. Εντυπωσιακο θα ελεγα.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

με την 10,3,0,1154 εχω +20% περιπου με την μπαταρια. Εντυπωσιακο θα ελεγα.

Καλό αυτό αν και προσωπικά περιμένω να δω τι παίζει με το άνοιγμα των εφαρμογών, προσπάθησα να περάσω την 10.3 για να μη περιμένω αλλά δε το έχω, δεν έβγαλα άκρη

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό αν και προσωπικά περιμένω να δω τι παίζει με το άνοιγμα των εφαρμογών, προσπάθησα να περάσω την 10.3 για να μη περιμένω αλλά δε το έχω, δεν έβγαλα άκρη

 

Που κόλλησες;

Link to comment
Share on other sites

Καλό αυτό αν και προσωπικά περιμένω να δω τι παίζει με το άνοιγμα των εφαρμογών, προσπάθησα να περάσω την 10.3 για να μη περιμένω αλλά δε το έχω, δεν έβγαλα άκρη

 

δεν υπαρχει πιο ευκολο φλασαρισμα, κλειενεις το κινητο και εκτελεις το autolader, αυτο ειναι.

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Τρέχω μόνο το autoloader; ποια έκδοση είναι για το 4g ; αν θέλουμε να γυρίσουμε πίσω τι κάνουμε ; επιδιόρθωση λογισμικού ; κάτι τελευταίο σβήνουν οι εφαρμογές - επαφές και όλα τα σχετικά που έχω τώρα ;
Link to comment
Share on other sites

Τρέχω μόνο το autoloader; ποια έκδοση είναι για το 4g ; αν θέλουμε να γυρίσουμε πίσω τι κάνουμε ; επιδιόρθωση λογισμικού ; κάτι τελευταίο σβήνουν οι εφαρμογές - επαφές και όλα τα σχετικά που έχω τώρα ;

 

Αν δε κανω λαθος θα ψαξεις να βρεις autoloader για το STL100-2 το οποιο νομιζω πως ειναι το 4g μοντελο.

Αν θελησεις να γυρισεις πισω, με το Blackberry link θα σου βρει και θα σου περασει την τελευταια επισημη εκδοση της συσκευης σου με επαναφορτωση λογισμικου (αν θυμαμαι σωστα την ορολογια).

Χανεις εφαρμογες και επαφες, εκτος αν κρατησεις Backup των εφαρμογων σου μεσω bblink και τις επαναφερεις στο καινουριο λογισμικο, κατι που δεν προτεινεται βεβαια γιατι μπορει να σου παρουσιασει τυχον προβληματα. Καλυτερα κανε καθαρη εγκατασταση και περνα τις εφαρμογες απο την αρχη. Οσο για τις επαφες θα συγχρονιστουν με τους λογαριασμους σου και θα ειναι παλι στην συσκευη σου.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...