Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις πριν λίγο μου έκανε ενημέρωση τον Opera Mini! Σαν να έγινε λίγο πιο γρήγορος μου φάνηκε!!!!! :)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις πριν λίγο μου έκανε ενημέρωση τον Opera Mini! Σαν να έγινε λίγο πιο γρήγορος μου φάνηκε!!!!! :)

 

Μπα, ακόμα ακατάλληλος.

Επίσης update για Skype, messenger, χάρτες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπα, ακόμα ακατάλληλος.

Επίσης update για Skype, messenger, χάρτες.

Χάρτες μου έκανε προχθές ενημέρωση, αλλά Skype και Messenger όχι ακόμα! Να τα περιμένω συντομα κι αυτά δηλαδή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χάρτες μου έκανε προχθές ενημέρωση, αλλά Skype και Messenger όχι ακόμα! Να τα περιμένω συντομα κι αυτά δηλαδή;

 

Σήμερα έγιναν όλα και εμένα, οπότε να τα περιμένεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Χάρτες μου έκανε προχθές ενημέρωση, αλλά Skype και Messenger όχι ακόμα! Να τα περιμένω συντομα κι αυτά δηλαδή;

 

Μπες στο store, πάτησε τις 3 τελείες κάτω δεξιά, ρυθμίσεις, έλεγχος για ενημερώσεις. Θα σου βγάλει ένα μήνυμα, πατάς οκ και ξεκινανε τα updates

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτούς τους browsers που υπάρχουν;

Θα βγει κανένας που να μη κρασάρει στα δικά μας κινητά με 512 ram;

Τελευταία έχω αγανακτήσει. Δεν μπορώ να διαβάσω άρθρα στο ιντερνετ χωρίς να με πετάει έξω.

Έχω χρησιμοποιήσει ie, uc, surfy, browser pro και μπορεί και κανέναν άλλο που δε θυμάμαι.

Έχετε καταλήξει σε κάποιον που να μη κρασάρει;

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτούς τους browsers που υπάρχουν;

Θα βγει κανένας που να μη κρασάρει στα δικά μας κινητά με 512 ram;

Τελευταία έχω αγανακτήσει. Δεν μπορώ να διαβάσω άρθρα στο ιντερνετ χωρίς να με πετάει έξω.

Έχω χρησιμοποιήσει ie, uc, surfy, browser pro και μπορεί και κανέναν άλλο που δε θυμάμαι.

Έχετε καταλήξει σε κάποιον που να μη κρασάρει;

 

Στο δικό μου 625 ο i.e. Δουλεύει μια χαρά καθώς και ο surfy.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ποια εφαρμογη ειναι για να βλεπω το υπολοιπο του whatsup;
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή έχει κατεβεί από το store.

 

Και τωρα τι κανουμε πως μαθαινουμε το υπολοιπο;Εχει καποια αλλη εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/my-car/a06cbe6a-05a4-4e71-970e-98325530e591

 

Εξαιρετική εφαρμογή για να μετράμε την κατανάλωση του αυτοκινήτου. Θα το χρησιμοποιήσω στο επόμενο γέμισμα για να το τεστάρω.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόσεξα να έχει ξανα γραφεί, αλλά προς μεγάλη μου έκπληξη από σήμερα έχω πάλι MyTube!

Το είχα αφήσει, αν και δεν δούλευε, χωρίς να το απεγκαταστήσω και απλά από καιρό σε καιρό έκανα ένα τσεκ μπας και πάρει το update που το είχε καταστρέψει.

Ε σήμερα αντί για ..."προσοχή απαιτείται προσοχή", άρχισε το κατέβασμα, μετά εγκατάσταση και δουλεύει κανονικότατα (μέχρι στιγμής)

 

Κι Skype update είχε επίσης σήμερα

Edited by PagouroLand
Link to comment
Share on other sites

Εμένα την είχε προεγκατεστημενη αυτή την εφαρμογή οταν το πήρα από Γερμανό!!!!

 

Μπες στο store, πάτησε τις 3 τελείες κάτω δεξιά, ρυθμίσεις, έλεγχος για ενημερώσεις. Θα σου βγάλει ένα μήνυμα, πατάς οκ και ξεκινανε τα updates

Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμάσω!

 

Edit: Πράγματι ενημερώθηκαν Skype και messenger αλλα 6-7 και ακόμη εφαρμογές, μεταξύ αυτών και το Metrotube!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόσεξα να έχει ξανα γραφεί, αλλά προς μεγάλη μου έκπληξη από σήμερα έχω πάλι MyTube!

Το είχα αφήσει, αν και δεν δούλευε, χωρίς να το απεγκαταστήσω και απλά από καιρό σε καιρό έκανα ένα τσεκ μπας και πάρει το update που το είχε καταστρέψει.

Ε σήμερα αντί για ..."προσοχή απαιτείται προσοχή", άρχισε το κατέβασμα, μετά εγκατάσταση και δουλεύει κανονικότατα (μέχρι στιγμής)

 

Κι Skype update είχε επίσης σήμερα

 

Βγήκαν 1-2 updates τελευταία για το mytube , οπότε κάποιο από αυτά στο έφτιαξε.

Εμένα δούλευε κανονικά και γιαυτό δεν ξέρω αν ισχύει σίγουρα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το 6tag.

Changelog:

  • you can now click on links in posts/comments/profile descriptions
  • improve the quality of images uploaded for avatar
  • ‘@’ mention are no more restricted to your friends
  • improve loading of comments
  • fix ‘search friends on facebook’ feature

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Είναι δωρεάν σήμερα η Pure Battery Indicator, καλές κριτικές βλέπω και χρήσιμη η δυνατότητα να σου λέει πόση ώρα απομένει για τηλέφωνα, νετ, παιχνίδια. Edited by PagouroLand
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή αναπαραγωγής Βίντεο που να δέχεται υπότιτλους;κάτι σαν πχ το mx player του αντροιντ; είχα παλιά wp αλλά όλες ήταν επι πληρωμή είναι ακόμα έτσι η Έχει βγει καμμιά νέα; σκέφτομαι να ξανά δοκιμάσω αν υπάρχει αυτή . Να είστε καλά κ Ευχαριστώ εκ των προτέρων :-)
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή αναπαραγωγής Βίντεο που να δέχεται υπότιτλους;κάτι σαν πχ το mx player του αντροιντ; είχα παλιά wp αλλά όλες ήταν επι πληρωμή είναι ακόμα έτσι η Έχει βγει καμμιά νέα; σκέφτομαι να ξανά δοκιμάσω αν υπάρχει αυτή . Να είστε καλά κ Ευχαριστώ εκ των προτέρων :-)

 

Υπάρχει το vlc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...