Jump to content

Jiayu G4


akaloith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χθες έκανα προπαραγγελία του G4 από geekbuying.com. Έχω αγοράσει άλλες 3 φορές από το κατάστημα και το εμπιστεύομαι.

€186.90 EUR μαζί με μεταφορικά DHL (παράδοση σε 5 ημέρες max).

 

Μετά από επικοινωνία μέσω mail με το κατάστημα, μου είπαν πως το stock θα είναι διαθέσιμο τέλος Φεβρουαρίου, οπότε και θα αρχίσουν και οι αποστολές.

Για να δούμε! :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα προπαραγγελία του G4 από geekbuying.com. Έχω αγοράσει άλλες 3 φορές από το κατάστημα και το εμπιστεύομαι.

€186.90 EUR μαζί με μεταφορικά DHL (παράδοση σε 5 ημέρες max).

 

Μετά από επικοινωνία μέσω mail με το κατάστημα, μου είπαν πως το stock θα είναι διαθέσιμο τέλος Φεβρουαρίου, οπότε και θα αρχίσουν και οι αποστολές.

Για να δούμε! :)

 

μην ξεχασεις να γραψεις εντυπωσεις για να το συγκρινουμε με το g3

Πολύ αργότερα θα δεις όσα πραγματικά είδες
Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα προπαραγγελία του G4 από geekbuying.com. Έχω αγοράσει άλλες 3 φορές από το κατάστημα και το εμπιστεύομαι.

€186.90 EUR μαζί με μεταφορικά DHL (παράδοση σε 5 ημέρες max).

 

Μετά από επικοινωνία μέσω mail με το κατάστημα, μου είπαν πως το stock θα είναι διαθέσιμο τέλος Φεβρουαρίου, οπότε και θα αρχίσουν και οι αποστολές.

Για να δούμε! :)

 

Το θέμα τελωνείου με την DHL το σκέφτηκες; Όποιον και να ρωτήσεις θα σου πει όχι DHL γιατί έρχεται μεν γρήγορα αλλά περνάει τελωνείο. Περιμένουμε αναλυτική περιγραφή όταν το λάβεις. Καλώς να το δεχτείς:)

Άδραξε τη μέρα

Huawei Ascend P1, Neo N003 2/32

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα προπαραγγελία του G4 από geekbuying.com. Έχω αγοράσει άλλες 3 φορές από το κατάστημα και το εμπιστεύομαι.

€186.90 EUR μαζί με μεταφορικά DHL (παράδοση σε 5 ημέρες max).

 

Μετά από επικοινωνία μέσω mail με το κατάστημα, μου είπαν πως το stock θα είναι διαθέσιμο τέλος Φεβρουαρίου, οπότε και θα αρχίσουν και οι αποστολές.

Για να δούμε! :)

Ποιο μοντέλο αγόρασες? Με το 1 GB ή με τα 2 GB? Μπορείς να δώσεις λινκ?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα προπαραγγελία του G4 από geekbuying.com. Έχω αγοράσει άλλες 3 φορές από το κατάστημα και το εμπιστεύομαι.

€186.90 EUR μαζί με μεταφορικά DHL (παράδοση σε 5 ημέρες max).

 

Μετά από επικοινωνία μέσω mail με το κατάστημα, μου είπαν πως το stock θα είναι διαθέσιμο τέλος Φεβρουαρίου, οπότε και θα αρχίσουν και οι αποστολές.

Για να δούμε! :)

 

Mην το πάρεις με DHL θα πληρώσεις τελωνείο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το κινητό με ενδιαφέρει πολύ, αλλά δεν έχω ασχοληθεί ως τώρα με κινέζικα, θα ζητήσω τα φώτα σας στα εξής:

 

1) Θα διαβάζει PDF? Είναι βασικό για μένα, γιατί το θέλω για να διαβάζω βιβλία που έχω και είναι pdf όλα!

2) Ελληνικά θα υποστηρίζει (σύστημα, μηνύματα) ;

3) Μπαίνει κανονικά play store και κατεβάζει 'ολες τις εφαρμογές ή υπάρχουν περιορισμοί; Μήπως χρειάζεται να είναι rooted για να το κάνει αυτό;; Και αν ναι, υπάρχουν ή θα υπάρξουν (σύμφωνα με την εμπειρία σας από προηγούμενα τηλέφωνα της εταιρίας) roms να περάσω; Κάπου διάβασα ότι μπορώ να το ζητήσω και από εκεί που θα το παραγγείλω..:

 

Μακάρι να είναι θετικές οι απαντήσεις σας, γιατί μου αρέσει πολύ το κινητάκι!:love:

Link to comment
Share on other sites

φιλε ακυρωσε την dhl.Πας κατευθειαν τελωνειο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

φιλε ακυρωσε την dhl.Πας κατευθειαν τελωνειο.

 

Σωστα πολυ σωστα για να μην χτυπας το κεφαλι σου :fool:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το κινητό με ενδιαφέρει πολύ, αλλά δεν έχω ασχοληθεί ως τώρα με κινέζικα, θα ζητήσω τα φώτα σας στα εξής:

 

1) Θα διαβάζει PDF? Είναι βασικό για μένα, γιατί το θέλω για να διαβάζω βιβλία που έχω και είναι pdf όλα!

2) Ελληνικά θα υποστηρίζει (σύστημα, μηνύματα) ;

3) Μπαίνει κανονικά play store και κατεβάζει 'ολες τις εφαρμογές ή υπάρχουν περιορισμοί; Μήπως χρειάζεται να είναι rooted για να το κάνει αυτό;; Και αν ναι, υπάρχουν ή θα υπάρξουν (σύμφωνα με την εμπειρία σας από προηγούμενα τηλέφωνα της εταιρίας) roms να περάσω; Κάπου διάβασα ότι μπορώ να το ζητήσω και από εκεί που θα το παραγγείλω..:

 

Μακάρι να είναι θετικές οι απαντήσεις σας, γιατί μου αρέσει πολύ το κινητάκι!:love:

 

1)βαζεις εφαρμογη

2)βαζεις πληκτρολογιο,δειχνει κανονικα ελληνικα, το αν εχει ελληνικο μενου ισως οχι

3)κανονικα play store, αργα η γρηγορα θα γινει ροοτ. δε χρειαζεται για το play store

 

ελληνικα ονοματα sms κτλ δειχνει

ελληνικο πληκτρολογιο βαζεις

ελληνικο menu το g3 δεν εχει, το g4 δε ξερω

κυκλοφορουν rom μη official με ελληνικο menu

Link to comment
Share on other sites

1)βαζεις εφαρμογη

2)βαζεις πληκτρολογιο,δειχνει κανονικα ελληνικα, το αν εχει ελληνικο μενου ισως οχι

3)κανονικα play store, αργα η γρηγορα θα γινει ροοτ. δε χρειαζεται για το play store

 

ελληνικα ονοματα sms κτλ δειχνει

ελληνικο πληκτρολογιο βαζεις

ελληνικο menu το g3 δεν εχει, το g4 δε ξερω

κυκλοφορουν rom μη official με ελληνικο menu

Ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις!!

Όσον αφορά στην παραγγελία, EMS για να μη περάσει από τελωνείο, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

τι παιζει ρε παιδια με αυτο?http://www.jiayumobileshop.com/jiayu-g4-hot-booking-pay-90-to-get-100-coupon.html

προ πληρωνεις 90$ και σου δινουν κουπονι 100$ για το g4 δηλαδη σου βγαινει 100$ ποιο κατω????

Link to comment
Share on other sites

τι παιζει ρε παιδια με αυτο?http://www.jiayumobileshop.com/jiayu-g4-hot-booking-pay-90-to-get-100-coupon.html

προ πληρωνεις 90$ και σου δινουν κουπονι 100$ για το g4 δηλαδη σου βγαινει 100$ ποιο κατω????

 

Απ'ότι κατάλαβα εγώ 10$ γλιτώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι κατάλαβα εγώ 10$ γλιτώνεις.

 

και γω αυτο καταλαβα. εναλλακτικα σου λεει καβατζωσε το g4 με 90 ευρω αντι να πρεπει να προπληρωσεις ολοκληρο το ποσο οπως στο pandawill

Link to comment
Share on other sites

Το έχει και το meromobiles για προπαραγγελία στα 300$ και λέει ότι θα είναι διαθέσιμο στα τέλη του μήνα. Το ερώτημα είναι newman n2 ή jiayu g4?:confused: http://www.merimobiles.com/jiayu-g4-gorilla-glass-4-7-hd-1280-x-720-ips-lcd-1-2ghz-android-4-1-dual-sim_p/meri7664.htm

 

Δεν νομίζω ότι χρειάζεται να γίνει σύγκριση μεταξύ των 2. σε χαρακτηριστικά και δυνατότητες το G4 είναι καλύτερο + ότι έχει και 2 sim. μπορεί να μην τις θες αλλα και μονο η δυνατότητα είναι μεγάλο πράγμα.

 

Απο 27/12 εχω κανει παραγγελια το g3...μετα απι πριξιμο δωσανε tracking 7/1,μεχρι σημερα το tracking δεν δουλευει...πλεον εχω κινηθει μεσο paypal

 

Μην κοιτά το intmail.com.cn που σου στέλονυν.

 

θα κοιτας το tracking μέσω http://www.17track.net/

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Μην κοιτά το intmail.com.cn που σου στέλονυν.

 

θα κοιτας το tracking μέσω http://www.17track.net/

 

αυτο κοιταω φιλε,μεχρι και σημερα ειναι not found(υποτιθεται με hong kong post)....σημερα βγηκε και η αποφαση απο το paypal και πηρα τα χρηματα πισω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα..

ημουν σε αναμονη για τον κουμπαρο μου για ενα g4 η σκεφτομασταν και το g3.

Με αυτα ομως που διαβαζα θεωρουσα οτι θα αργησει αρκετα και ετσι προχωρησα στη παραγγελια το thl w8 το οποιο ειναι ολοφρεσκο και αυτο στην αγορα.

http://www.geekbuying.com/item/ThL-W8-5-0-Inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-core-Smart-Phone-1G-RAM-8-0MP-Camera-3G-GPS-White-314295.html

 

Θα ηθελα την αποψη σας..

Ο λογος που προχωρησα προς αυτη την αγορα ειναι επειδη μιλαμε για μια φρεσκια συσκευη με πολυ καλα χαρακτηριστικα και εχω ακουσει για την htl τα καλυτερα λογια.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

ρωτας τη γνωμη αφου το παρηγγειλες? εμεις πρεπει να ρωτησουμε τη γνωμη σου μιας που θα το εχεις καποια στιγμη στα χερια σου

1) το pandawill εχει 10% εκπτωση

2) το thl εχει 2000mah μπαταρια

3) δεν ειναι ακομα ξεκαθαρο αν θα εχει softkeys η οχι. εχω δει photos με keys on screen & Photos με hard keys

χλωμο να εχει 2 Home button παντως, soft & hard

Κατα τ αλλα μια χαρα φαινεται οπως και καθε mt6589 που θα ρθει

 

Δεν εχει απολυτως τιποτα να το ξεχωριζει απο τη μαζα και δεν υπερτερει πουθενα αλλα δεν εχει και καμια φοβερη ελλειψη. Στα ιδια λεφτα το g4 με 2gb ram, μικροτερο μεγεθος, τεραστια μπαταρια, 32gb rom κτλ κτλ κτλ ειναι κλασεις καλυτερο. αλλα πρεπει να εχεις τη πολυτελεια να το περιμενεις. Πόσο? κανα μηνα. μεσα μαρτη υποθετω θα κυκλοφορει

Διαστασεις λεει το Pandawill για το thl w8 130*65.5*12.1mm

πιθανολογω οτι θα ναι λαθος γιατι το μηκος και το πλατος παραειναι καλα για να ειναι αληθινα για 5''

το xperia zl που εχει το μικροτερο μηκος πλατος για 5αρι ειναι 131.6 x 69.3 x 9.8

 

http://image1.geekbuying.com/make_pic/2013-02-06/20130206105713sfbruk67.jpg

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/01/xperiazl.jpg

 

χλωμο να ναι αληθινες

Μοναδικο ανταγωνιστη εως και Killer του g4 θεωρω το umi x2 αν παιξει εως και 50$ πανω.

Αν καποιος θελει ντε και καλα τωρα επιλεγει αναγκαστικα αναμεσα σε newman n2 και ThL W8

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

ρωτας τη γνωμη αφου το παρηγγειλες? εμεις πρεπει να ρωτησουμε τη γνωμη σου μιας που θα το εχεις καποια στιγμη στα χερια σου

1) το pandawill εχει 10% εκπτωση

2) το thl εχει 2000mah μπαταρια

3) δεν ειναι ακομα ξεκαθαρο αν θα εχει softkeys η οχι. εχω δει photos με keys on screen & Photos με hard keys

χλωμο να εχει 2 Home button παντως, soft & hard

Κατα τ αλλα μια χαρα φαινεται οπως και καθε mt6589 που θα ρθει

 

Δεν εχει απολυτως τιποτα να το ξεχωριζει απο τη μαζα και δεν υπερτερει πουθενα αλλα δεν εχει και καμια φοβερη ελλειψη. Στα ιδια λεφτα το g4 με 2gb ram, μικροτερο μεγεθος, τεραστια μπαταρια, 32gb rom κτλ κτλ κτλ ειναι κλασεις καλυτερο. αλλα πρεπει να εχεις τη πολυτελεια να το περιμενεις. Πόσο? κανα μηνα. μεσα μαρτη υποθετω θα κυκλοφορει

Διαστασεις λεει το Pandawill για το thl w8 130*65.5*12.1mm

πιθανολογω οτι θα ναι λαθος γιατι το μηκος και το πλατος παραειναι καλα για να ειναι αληθινα για 5''

το xperia zl που εχει το μικροτερο μηκος πλατος για 5αρι ειναι 131.6 x 69.3 x 9.8

 

http://image1.geekbuying.com/make_pic/2013-02-06/20130206105713sfbruk67.jpg

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/01/xperiazl.jpg

 

χλωμο να ναι αληθινες

Μοναδικο ανταγωνιστη εως και Killer του g4 θεωρω το umi x2 αν παιξει εως και 50$ πανω.

Αν καποιος θελει ντε και καλα τωρα επιλεγει αναγκαστικα αναμεσα σε newman n2 και ThL W8

 

Το πηρα απο το geekbuying γιατι ηταν το μονο που προλαβαινε αποστολη πριν τις εορτες τους.

Επισης ο κουμπαρος μου δεν εχει τρελες απαιτησεις.. κυριως χρειαζεται τις 2 σιμ για να σταματησει να κυκλοφορει με 2 κινητα και να μπορει να μπαινει ιντερνετ και καμια ταινουλα-βιντεακι αξιοπρεπως.

Νομιζω οτι γι αυτα θα κανει μια χαρα τη δουλιτσα του και τα υπολοιπα παρεμφερη κινητα της κατηγοριας.

Eγω εχω ενα galaxy s3 και ο κουμπαρος μου χρειαζοταν αμεσα συσκευη, δεν ειχε την ευχερια να περιμενει ποτε θα ερθει το g4.

Οποτε προτιμησε το thl απο το g3.

Για την thl λενε πολυ καλα λογια και ηταν αλλος ενα λογος που το προτιμησα.

Επισης στο επισημο site της giayu

http://www.jiayumobileshop.com/jiayu-g4-mtk6589-quad-core-1g-ram-4-7-inch-hd-ips-retina-screen-android-4-1-13mp-camera-gyroscope-basic-smart-phone.html

 

Αναγραφει 4 γιγα ρομ εναντι 8 γιγα του thl και 1 γιγα ραμ εχουν και τα 2.

Επισης στο jiayu αναγραφει μπαταρια 1800.

Τωρα τι να πω ετσι αναγραφει το επισημο site..οχι οτι δεν ειναι φοβερο για τα λεφτα του.

Μολις ερθει θα σας πω και εντυπωσεις μιας και η κινεζικη αγορα μου εχει κινησει ιδιαιτερα την περιεργεια.

Δουλεψα προσφατα ενα ταπεινο g2 που ειχε μια φιλη και απλα για τα λεφτα του ηταν σουπερ.

Αυτο που σκεφτομαι πολυ εντονα σαν αγορα ειναι να παρω με 35 ευρακια ενα andoid tv box.

 

Και ενα βιντεακι ..

Edited by puzzle21

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

jiayu g4 υπαρχουν 2 μοντελα

αυτο που περιγραφεις και αυτο που περιγραφω :P

αν ψαξεις το τοπικ θα βρεις ολες τις λεπτομεριες, μη λεμε τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια

αυτο λοιπον που περιγραφω εγω ειναι στη τιμη του thl

αυτο που περιγραφεις εσυ ειναι 30$ φθηνοτερο

εχουμε αναφερθει με το παραπανω στα specs των 2 jiayu g4 και τις διαφορες τους

οποιος ενδιαφερεται θα τις βρει με 1 λεπτο ψαξιμο στο εν λογο τοπικ

 

ωραια τα tv box κτλ κτλ που αναφερεις αλλα παντελως εκτος τοπικ. Το θεμα ειναι jiayu g4 και οχι τι cool κυκλοφορει στη κνεζικη αγορα :P σε πειραζω φυσικα απλα αν ηδη δυσκολευεσαι να βρεις κατι στο topic ποσο μαλλον αν το γεμισουμε και με ασχετες πληροφοριες

μεγεια στο κουμπαρο θα χαρουμε να το παραλαβει γρηγορα και να μας κανεις ενα review μηπως και βρουμε κανενα λογο να το προτιμησουμε, εγω δε βρισκω, περαν του οτι υπαρχει ηδη

 

τελος οι απαιτησεις του κουμπαρου καλυπτωνται ΠΛΗΡΩΣ και με ενα σαφως φθηνοτερο jiayu g3 με τεραστια μπαταρια και gorilla glass και μικροτερο μεγεθος και χρωματα ασημι γκρι μαυρο και οχι λευκο που κακα τα ψεματα δεν ειναι και το πιο συνηθισμενο

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

jiayu g4 υπαρχουν 2 μοντελα

αυτο που περιγραφεις και αυτο που περιγραφω :P

αν ψαξεις το τοπικ θα βρεις ολες τις λεπτομεριες, μη λεμε τα ιδια και τα ιδια και τα ιδια

αυτο λοιπον που περιγραφω εγω ειναι στη τιμη του thl

αυτο που περιγραφεις εσυ ειναι 30$ φθηνοτερο

εχουμε αναφερθει με το παραπανω στα specs των 2 jiayu g4 και τις διαφορες τους

οποιος ενδιαφερεται θα τις βρει με 1 λεπτο ψαξιμο στο εν λογο τοπικ

 

ωραια τα tv box κτλ κτλ που αναφερεις αλλα παντελως εκτος τοπικ. Το θεμα ειναι jiayu g4 και οχι τι cool κυκλοφορει στη κνεζικη αγορα :P σε πειραζω φυσικα απλα αν ηδη δυσκολευεσαι να βρεις κατι στο topic ποσο μαλλον αν το γεμισουμε και με ασχετες πληροφοριες

μεγεια στο κουμπαρο θα χαρουμε να το παραλαβει γρηγορα και να μας κανεις ενα review μηπως και βρουμε κανενα λογο να το προτιμησουμε, εγω δε βρισκω, περαν του οτι υπαρχει ηδη

 

τελος οι απαιτησεις του κουμπαρου καλυπτωνται ΠΛΗΡΩΣ και με ενα σαφως φθηνοτερο jiayu g3 με τεραστια μπαταρια και gorilla glass και μικροτερο μεγεθος και χρωματα ασημι γκρι μαυρο και οχι λευκο που κακα τα ψεματα δεν ειναι και το πιο συνηθισμενο

 

Η αληθεια ειναι οτι ξεφυγα λιγακι απο τη χαρα των κινεζων..

και τωρα που το λες θυμαμαι οτι ειχα βρει 2 jiayu g4 απλα το ενα δεν αναφερεται καπου στο επισημο site και το ειχα ξεχασει.

Τα υπολοιπα ειναι και λιγο θεμα γουστου.

Ειμαι φορουμακιας και ξερω τι θες να πεις..

Αντε μολις το παραλαβω θα γραψω τις εντυπωσεις μου.

Καλη σας συνεχεια..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Αντε μολις το παραλαβω θα γραψω τις εντυπωσεις μου.

 

ναι αυτο θα ταν υπεροχο και ας ξερουμε λιγο πολυ τι να περιμενουμε.

ελπιζω να μην ειναι αυτο γιατι φαινεται απατεωνια

τα benchmark ειναι σαφως χαμηλα. η cpu στο 1ghz? τα γραφικα σερνονται? κατι μου μυριζει. δε λεω οτι φταιει το μοντελο, υποθετω οτι κυκλοφορουν κλωνοι με κατωτερη cpu-gpu.

 

ποτε το παρηγγειλες? τι αποστολη - πληρωμη διαλεξες? εχεις tracking? βλεπεις που ειναι? ποτε θα ρθει? αυτα ειναι δεδομενα που σε καθε υποψηφιο αγοραστη ανεξαρτητως τηλεφωνου ειναι πολιτιμα

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο θα ταν υπεροχο και ας ξερουμε λιγο πολυ τι να περιμενουμε.

ελπιζω να μην ειναι αυτο γιατι φαινεται απατεωνια

τα benchmark ειναι σαφως χαμηλα. η cpu στο 1ghz? τα γραφικα σερνονται? κατι μου μυριζει. δε λεω οτι φταιει το μοντελο, υποθετω οτι κυκλοφορουν κλωνοι με κατωτερη cpu-gpu.

 

ποτε το παρηγγειλες? τι αποστολη - πληρωμη διαλεξες? εχεις tracking? βλεπεις που ειναι? ποτε θα ρθει? αυτα ειναι δεδομενα που σε καθε υποψηφιο αγοραστη ανεξαρτητως τηλεφωνου ειναι πολιτιμα

 

Απο geekbuying το πηρα με registered airmail μεσω paypal και πληρωσα και 1 δολλαριο insurance της παραγγελιας. Την παραγγελια την εκανα τη παρασκευη που περασε γτ ελεγε οτι παραγγελιες μεχρι 8 του μηνα θα σταλθουν κανονικα πριν τις γιορτες.

Στο επισημο site εχεις να βαλεις to order number σου και το email σου και σου βγαζει σε ποιο σταδιο ειναι η παραγγελια.

Το βιντεο ηταν εντελως τυχαιο μιας και επειδη ειναι καινουργιο το τηλ δεν κυκλοφορουν αλλα..

Εκτος του οτι του αρεσε πολυ το κινητο εμπιστευτηκα και την εταιρεια thl οπου δεν ειναι γνωστη για κλωνους αλλα για αξιολογα τηλεφωνα που βγαζει.

Ελπιζω να μην την πατησω μονο... με φοβισες λιγακι!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...