Jump to content

Lenovo K900


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο forum του xda διαβασα για εναν χρηστη του Κ900 που ειχε θεμα με την καμερα του,δεν εβγαζε καλες φωτο κτλ. τον ρωτησε ενας εκει ποια εκδοση εχει και του απαντησε αυτος την 3.1.1 και του εστειλε ο αλλος 2 λινκ ενα για viberom και ενα για ROW εκδοση με την εφαρμογη της καμερας στην εκδοση 3.5.6 Ειδα στο κιν. μου και εγω εχω την 3.1.1 Κατεβασα το apk με την εκδοση 3.5.6 αλλα δεν ξερω να την περασω η οχι?? εσεις ποια εκδοση καμερας εχετε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήχο κλήση μπορούμε να βάλουμε κάποιο τις αρεσκείας μας;

 

εννοειται,πας στον ηχο που θελεις μεσα στην μνημη του κινητου πατας επανω του παρατεταμενα και οταν βγαλει το μηνυμα επιλεγεις use as...ringtone..

Link to comment
Share on other sites

Στο forum του xda διαβασα για εναν χρηστη του Κ900 που ειχε θεμα με την καμερα του,δεν εβγαζε καλες φωτο κτλ. τον ρωτησε ενας εκει ποια εκδοση εχει και του απαντησε αυτος την 3.1.1 και του εστειλε ο αλλος 2 λινκ ενα για viberom και ενα για ROW εκδοση με την εφαρμογη της καμερας στην εκδοση 3.5.6 Ειδα στο κιν. μου και εγω εχω την 3.1.1 Κατεβασα το apk με την εκδοση 3.5.6 αλλα δεν ξερω να την περασω η οχι?? εσεις ποια εκδοση καμερας εχετε?

 

την ειχα κατεβασει και εγω αλλα το σκεφτομαι να την περασω....γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενοσ απο την καμερα οπως ειναι αυτη την στιγμη και φοβαμαι μην την χαλασω

 

υ.γ και εγω την 3.1.1 εχω

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μου βγαζει αυτη την ενδειξη;

 

εχεις δικιο δεν ειναι ετσι...πας ρυθμισεις....ηχος....αλλα ringtone...

Link to comment
Share on other sites

πως θα μαθουμε τελικα αν η εκδοση 3.5.6 ειναι καλυτερη η οχι? αν την βαλω και δεν μου αρεσει μετα πως μπορω να ξαναπαω στην 3.1.1?
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα το Κ900 από minideal και επέλεξα να μου το στείλουν με EMS για να το παραλάβω πιο γρήγορα.

Είχε κανείς πρόβλημα με τελωνείο από όσους το παρήγγειλαν έτσι; Διάβασα όλο το θρεντ και βρήκα ένα ανάλογο ποστ που έγραφε όλα οκ και ανακουφίστηκα κάπως.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, χθες μου ηρθε το κινητο, το φορτισα στο 100% και μετα το επεξεργαστικα, πηγα να κανω και αναβαθμηση, και ενω δεν την ειχε ολοκληρωση εκλεισε το κινητο, προσπαθησα πολλες φορες να το ανοιξω αλλα εβγαζε το σημα της lenovo και μετα εσβηνε, το εωαλα στην φορτισει για λιγη ωρα (και ενω ι μπαταρια ηταν στο 60 % οταν μου τα εκανε αυτα ) και ανοιξε, σημερα μου ξαναεκανε στα καλα καθουμενα κλεισιματα, και μερικες φορες εχω ψιλοτρεμουλο στην οθονη το κανω επανεκινηση και επανερχετε, μπορει καποιος να με βοηθησει να ξεπεραστουν τα προβληματα; ευχαριστω εκ των προτερων φιλικα Γιαννης.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες ομως απο που το πειρες,κ με τι ρομ γιανα ξερουμε.....πως να βοηθησουμε..

 

καλημερα φιλε!! απο το minideal το πηρα με και εχει την 4.2.1 rom LA_2_009_0035_130822 το εβαλα στισ εργοστασιακες ρυθμησεις αλλα παλι τα ιδια κανει οταν βγαζεις φωτογραφιες για αρκετη ωρα η οταν παιζεις ενα παιχνιδι για πανω απο 10 λεπτα κλεινει... μετα θελει να το αφησεις 15 λεπτα για να ανοιξει, αν προσπαθησεις να το ανοιξεις αμεσος βγαζει το σημα της lenovo και κλεινει, και ολα αυτα συμβαινουν χωρις να ζεστενεται η πλατη του κινητου καθολου

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχω στα χερια μου 2 μερες τωρα εχω ενα μικρο θεματακι με την μπαταρια δεν βγαζει ουτε μια μερα γνωριζει καπιος αν μπορουμε να βαλουμε πιο μεγαλη μπαταρια ,ευχαριστω και κατι τελευταιο μου εβγαλε αναβαθμιση απο Κ900_ROW_LA_1_2_009_0035_130822 σε K900_LA_1_S_2_009_0069_130922 τι κανουμε τι περναμε Edited by pitg7
Link to comment
Share on other sites

παιδες δοκιμασε κανενας την 4.3 να μας πει εντυπωσεις?

μιλανε για καλυτερες επιδοσεις στην μπαταρια,αλλα δεν υποστηριζει ελληνικα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! μια βοηθεια θελω απο καποιον που να γνωριζει πως θα αλαξουμε ρομ, μιλαω με τους κινεζους αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη, και αυτη μου λενε πως με αλλαγης της ρομ ισως διορθωθη το προβλημα, μου στελνουν καποια λινκ αλλα ειναι ολα κινεζικα και δεν βγαζω νοημα, σας ευχαριστω εκ των προτερων Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!! μια βοηθεια θελω απο καποιον που να γνωριζει πως θα αλαξουμε ρομ, μιλαω με τους κινεζους αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη, και αυτη μου λενε πως με αλλαγης της ρομ ισως διορθωθη το προβλημα, μου στελνουν καποια λινκ αλλα ειναι ολα κινεζικα και δεν βγαζω νοημα, σας ευχαριστω εκ των προτερων Γιαννης

 

 

Θελω να ευχαριστησω τον agantho που αφιερωσε αρκετο απο το χρονο του, οπου με την βοηθεια του αλαξα την rom στο τηλεφωνο, (τελικα η συσκευη εχει προβλημα) σε ευχαριστω και παλι φιλε agantho να εισε παντα καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ευχαριστησω τον agantho που αφιερωσε αρκετο απο το χρονο του, οπου με την βοηθεια του αλαξα την rom στο τηλεφωνο, (τελικα η συσκευη εχει προβλημα) σε ευχαριστω και παλι φιλε agantho να εισε παντα καλα!!!!

 

δε μας λες και τι προβλημα γιατι την γλυκοκοιταζω... θελω και ενα δευτερο κινεζο και με εχει εντυπωσιασει αυτη η συσκευη..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα..

 

Να κάνω μια ερώτηση θέλω..

Έχετε δει αυτή την στιγμή,πιο site πουλάει φθηνότερα αυτό το κινητό?

 

Βρήκα αυτό το site http://www.merimobiles.com/lenovo-k900-5-0-inch-ips-1920-1080-pixels-black_p/meri8123.htm#reviews

Την γνωρίζει κάποιος αυτή την ιστοσελίδα?

 

Ευχαριστώ.

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...