Jump to content

Lenovo K900


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με EMS ειχα βαλει για να ερθει σε 7-15 μερες. το EMS ειναι για να ερθει γρηγοροτερα απο κινα Ελλαδα, οχι απο κινα σπιτι μου. αν παω απο τα ΕΛΤΑ που θα το φερουν θα μπορεσουν να μου πουν?

 

Αν και δεν καταλαβαίνω απόλυτα την ερώτηση σου όταν στο στέλνουν από Κίνα σου δινουν μαζί και το tracking number. Με αυτό τον αριθμό μπορείς να δεις που είναι το πακέτο σου.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 461
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σου δινουν τον αριθμο τησ παραγγελιας σου και τον αριθμο επιβιβασης που εχει το δεμα σου με το οποιο μπαινεις στο site που σου δινουν και βλεπεις που ειναι
Link to comment
Share on other sites

το δικο μου εφτασε σημερα οποτε στα μεσα τις αλλης εβδομαδας ελπιζω να το εχω στα χερια μου.

Στοιχεία Για Αριθμό Αποστολής : RF----------SG

 

Κατασταση Ημερομηνια Ωρα Περιοχη

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 16-01-2014 05:56 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 02-01-2014 13:58 IPS

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου εφτασε σημερα οποτε στα μεσα τις αλλης εβδομαδας ελπιζω να το εχω στα χερια μου.

Στοιχεία Για Αριθμό Αποστολής : RF----------SG

 

ΚαταστασηΗμερομηνιαΩραΠεριοχη

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ16-01-201405:56IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS02-01-201413:58IPS

 

Δευτέρα θα το έχεις..με το καλό να παραλαβεις να μας πεις εντυπώσεις.

.σήμερα το παρηγγειλα και εγώ..

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου εφτασε σημερα οποτε στα μεσα τις αλλης εβδομαδας ελπιζω να το εχω στα χερια μου.

Στοιχεία Για Αριθμό Αποστολής : RF----------SG

 

Κατασταση Ημερομηνια Ωρα Περιοχη

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 16-01-2014 05:56 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 02-01-2014 13:58 IPS

 

Φϊλε μου, μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ πότε έγινε αποστολή από το minideal...για να δω σε πόσες μέρες αφου το παραδώσαν στην SingPost έφτασε στην Ελλάδα...

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Εγω παρέλαβα το K900 απο το minideals τη Δευτερα 13.01.14, αλλά

δυστυχώς μου βγάζει προβληματα!

1) Απο την αρχή είχε προβλήματα με τη φορτιστη, ενω το πρωτο βραδυ

το ειχα συνδεδεμένο με το φορτιστή, δεν ειχε φορτίσει καθόλου, μάλλον δεν

έκανε καλή επαφή το καλωδιο.

2) Χθες άρχισε να αναβοσβήνει συνέχεια! Δοκίμασα να κάνω αναβάθμιση (το

τελευταίο rom) αλλα αυτο το έκανε χειρότερα, δηλαδη άρχισε να αναβοσβήνει

ακόμα περισσότερο και η οθονη κολλουσε και έγραφε μόνο "Intel" και "Lenovo".

Έστειλα μαιλ στην minideals, να δω τι θα μου πουν.... :S

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Εγω παρέλαβα το K900 απο το minideals τη Δευτερα 13.01.14, αλλά

δυστυχώς μου βγάζει προβληματα!

1) Απο την αρχή είχε προβλήματα με τη φορτιστη, ενω το πρωτο βραδυ

το ειχα συνδεδεμένο με το φορτιστή, δεν ειχε φορτίσει καθόλου, μάλλον δεν

έκανε καλή επαφή το καλωδιο.

2) Χθες άρχισε να αναβοσβήνει συνέχεια! Δοκίμασα να κάνω αναβάθμιση (το

τελευταίο rom) αλλα αυτο το έκανε χειρότερα, δηλαδη άρχισε να αναβοσβήνει

ακόμα περισσότερο και η οθονη κολλουσε και έγραφε μόνο "Intel" και "Lenovo".

Έστειλα μαιλ στην minideals, να δω τι θα μου πουν.... :S

 

ωχ..και εγω το παρηγγειλα εχθες απο minideal...αντε να δουμε τι θα δουμε..

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο το παρελαβα χθες απο τα ΕΛΤΑ χωρις να πληρωσω κανενα φορο-δαμο κτλ. Ειχα κανει παραγγελια με EMS και οτι δωρα τους ειχα πει να μου βαλουν τα εχουν βαλει,απο τις λιγες ωρες που το εψαξα (λογω δουλειας δεν προλαβα) το κινητο λειτουργει αψογα,ουτε προβληματα με οθονη ουτε τιποτε.οταν θα το σκαλιξω κι'αλλο θα σας πω νεοτερα
Link to comment
Share on other sites

ωχ..και εγω το παρηγγειλα εχθες απο minideal...αντε να δουμε τι θα δουμε..

 

Ας ελπισουμε να ειναι ενα μεμονομενο γεγονος.Διαφορετικα δεν εχω αλλη υπομονη (αν μου τυχει κι εμενα) να περιμενω να ξαναπαει πισω και ποιος ξερει ποτε θα ξανα ερθει.Θα ζητήσω τα χρήματά μου πισω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 109 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κινητο το παρελαβα χθες απο τα ΕΛΤΑ χωρις να πληρωσω κανενα φορο-δαμο κτλ. Ειχα κανει παραγγελια με EMS και οτι δωρα τους ειχα πει να μου βαλουν τα εχουν βαλει,απο τις λιγες ωρες που το εψαξα (λογω δουλειας δεν προλαβα) το κινητο λειτουργει αψογα,ουτε προβληματα με οθονη ουτε τιποτε.οταν θα το σκαλιξω κι'αλλο θα σας πω νεοτερα

 

Όποτε εχεις χρονο φιλε agantho,κανε μας μια ενημερωση-παρουσιαση να μας πεις γενικες αποψεις για το Κ900:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Εγω παρέλαβα το K900 απο το minideals τη Δευτερα 13.01.14, αλλά

δυστυχώς μου βγάζει προβληματα!

1) Απο την αρχή είχε προβλήματα με τη φορτιστη, ενω το πρωτο βραδυ

το ειχα συνδεδεμένο με το φορτιστή, δεν ειχε φορτίσει καθόλου, μάλλον δεν

έκανε καλή επαφή το καλωδιο.

2) Χθες άρχισε να αναβοσβήνει συνέχεια! Δοκίμασα να κάνω αναβάθμιση (το

τελευταίο rom) αλλα αυτο το έκανε χειρότερα, δηλαδη άρχισε να αναβοσβήνει

ακόμα περισσότερο και η οθονη κολλουσε και έγραφε μόνο "Intel" και "Lenovo".

Έστειλα μαιλ στην minideals, να δω τι θα μου πουν.... :S

 

"Ψύλλοι στα αυτιά μου μπήκανε, βρε πω! πω!" που λέει και το λαικό άσμα...

Σε αναμονή παραλαβής κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως τα ιδια προβληματα εχει κ ενας φιλος(προς στιγμην λεω οτι ηταν αυτος,απο οτι βλεπω ομως εισαι γυναικα) παροτι περασαμε κ εμεις τη τελευταια ρομ κ φαγαμε κανα 2ωρο στο τηλεφωνο ωστε να τον βοηθησω αν κ ασχετος(πρωτη μου προσπαθεια σε android,απλως καναμε copy-paste τις ενεργειες απο αλλο γνωστο ξενο φορουμ)

εστειλε κ αυτος mail κ περιμενει...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως τα ιδια προβληματα εχει κ ενας φιλος(προς στιγμην λεω οτι ηταν αυτος,απο οτι βλεπω ομως εισαι γυναικα) παροτι περασαμε κ εμεις τη τελευταια ρομ κ φαγαμε κανα 2ωρο στο τηλεφωνο ωστε να τον βοηθησω αν κ ασχετος(πρωτη μου προσπαθεια σε android,απλως καναμε copy-paste τις ενεργειες απο αλλο γνωστο ξενο φορουμ)

εστειλε κ αυτος mail κ περιμενει...

 

Ωραία...κατάλαβα...να αρχίσουμε από τώρα να ανησυχούμε σοβαρά...:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εως τωρα δεν εχω συναντησει καποιο θεμα,εκτος μονο του οτι αν το σκαλιζεις συνεχεια για ωρα ζεστενεται πισω η πλατη κατι που το ειχε αναφερει και πιο παλια ενας χρηστης. Κατα τ'αλλα ολα κομπλε!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εως τωρα δεν εχω συναντησει καποιο θεμα,εκτος μονο του οτι αν το σκαλιζεις συνεχεια για ωρα ζεστενεται πισω η πλατη κατι που το ειχε αναφερει και πιο παλια ενας χρηστης. Κατα τ'αλλα ολα κομπλε!!

 

'Ετσι ρε Agantho, δώσε μας λίγο θάρρος...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μεγαλο να ξερετε! εγω δεν το περιμενα τοσο μεγαλο αλλα οσοι το ειδαν επαθαν πλακα! το πηρα σε μαυρο και το πισω μερος "δεν υπαρχει",σαν tablet μοιαζει αλλα αυτα ειναι αποψεις! δεν εχω κανενα θεμα με οθονη, η μπαταρια μου κατεβηκε ευκολουτσικα αλλα μπορειτε να πειτε πως ειναι λογικο γιατι ολη την ωρα το σκαλιζω για να το μαθω!
Link to comment
Share on other sites

Έχει τεράστια bezels πάνω κάτω γιαυτό είναι η μεγάλη η συσκευή. Και είναι ένας από τους λόγους που δεν το πήρα. Ήδη να πήγαινα σε οθόνη 5.5 ξέφευγα αλλά και με τα bezels εκτινάσσεται το μέγεθος.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!καποιος που το εχει μπορει να γραψει δυο λογια για το wifi?αν ειναι δυνατο,και την ταχυτητα του στο ιντερνετ..και αν μπορει να κανει μια συγκριση με καποιο αλλο "επωνυμο" κινητο.
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το δικτυο,πολυ καλη ταχυτητα εχει,τωρα δεν μπορω να κανω καποια συγκριση με αντιστοιχο επωνυμο γιατι ειχα το iphone 3gs πριν που ηταν κατωτερο σε πολλα
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το δικτυο,πολυ καλη ταχυτητα εχει,τωρα δεν μπορω να κανω καποια συγκριση με αντιστοιχο επωνυμο γιατι ειχα το iphone 3gs πριν που ηταν κατωτερο σε πολλα

 

Κανένα unboxing δεν έκανες?

Link to comment
Share on other sites

τριτη μερα σημερα και ολα εξακολουθουν να ειναι μια χαρα,καθολου προβληματα!! Παρεπιπτοντως εχει βαλει κανεις στο Κ900 την συγκεκριμενη ROM? http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=48704738&postcount=2209 εγω οταν παω να κανω ενημερωση συστηματος μετα απο λιγο που κανει root κτλ. μου βγαζει καποιο σφαλμα. 4.2.1 ειναι η εκδοση του android και η version ειναι η : K900_ROW_LA_1_S_2_009_0035_130822 Edited by agantho
Link to comment
Share on other sites

τριτη μερα σημερα και ολα εξακολουθουν να ειναι μια χαρα,καθολου προβληματα!! Παρεπιπτοντως εχει βαλει κανεις στο Κ900 την συγκεκριμενη ROM? http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=48704738&postcount=2209 εγω οταν παω να κανω ενημερωση συστηματος μετα απο λιγο που κανει root κτλ. μου βγαζει καποιο σφαλμα. 4.2.1 ειναι η εκδοση του android και η version ειναι η : K900_ROW_LA_1_S_2_009_0035_130822

 

Καρδιακους θα μας κανουν οι chinatown:lol:

Ευχομαι να ειναι κι εμενα απροβληματιστο φιλε agatho.Οποτε μπορεις πες μας για τη μπαταρια του (αφου βεβαια εχεις κανει καμια 10ρια κυκλους φοτρισης) να δουμε πως τα παει.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα τωρα επειδη το σκαλιζω συνεχως,κατεβαζω εφαρμογες και διαφορα το φορτιζω 1 φορα την μερα

 

Φανταζομαι οτι και απο ποιοτητα ειναι τουμπανο,σωστα?Παντως το εχω μεγαλη απορια αν μπορουμε τελικα να το αναβαθμισουμε (ειμαι και λιγο ασχετος με περασματα rom και τα συναφι).Π.χ. θα μπορουσε να παρει την 4.4 kit-kat μελλοντικα?Ειδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

τριτη μερα σημερα και ολα εξακολουθουν να ειναι μια χαρα,καθολου προβληματα!! Παρεπιπτοντως εχει βαλει κανεις στο Κ900 την συγκεκριμενη ROM? http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=48704738&postcount=2209 εγω οταν παω να κανω ενημερωση συστηματος μετα απο λιγο που κανει root κτλ. μου βγαζει καποιο σφαλμα. 4.2.1 ειναι η εκδοση του android και η version ειναι η : K900_ROW_LA_1_S_2_009_0035_130822

 

αυτη η rom ειναι παλια εχει βγει τον αυγουστο,δεν σου βρισκει αλλη rom OTA?το τηλ. ειναι root?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...