Jump to content

Διαγωνισμός Φωτογραφίας myphone.gr: O νικητής είναι...


bomber21
 Κοινοποίηση

Ψηφίστε την καλύτερη φωτογραφία:  

355 members have voted

  1. 1. Ψηφίστε την καλύτερη φωτογραφία:

    • cellphone - iPhone 4
      5
    • conception - Nokia N8
      10
    • dabo$$ - iPhone 4S
      136
    • dsmous - Nokia N82
      15
    • giothesuper - Sony Xperia neo V
      2
    • johhnytifosi - Sony Xperia Ray
      9
    • majestus - Samsung Galaxy S3
      86
    • nektaria - Nokia 808
      69
    • plankton - Sony Ericsson K800i
      7
    • tpakis - Sony Xperia S
      16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψήφισα την πιο χριστουγεννιάτικη φωτογραφία που είχε σχέση με το θέμα του φόρουμ. Δεν είναι όμως μια φωτογραφία που θα εκτύπωνα για τον τοίχο μου. :lost:
OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι η φωτογραφία του dabo$$ ήταν εξαιρετική!! Αφού μεχρι και εγώ δεν ψήφισα τον εαυτό μου :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ των // dabo$$ - iPhone 4S // nektaria - Nokia 808 // *dsmous - Nokia N82, βρέθηκα τελικά η ψήφος πήγε στον-ην *dsmous - Nokia N82.

Νομίζω πως η φωτογραφία του *dsmous - Nokia N82 τεχνικά είναι η δυσκολότερη για αυτό και την προτίμησα αποτυπώνει πολλά περισσότερα από τις άλλες δύο, το λευκό-ασημένιο σε πλήρη αντίθεση με το μαύρο αποτυπώνεται χωρίς το ένα χάνεται σε σχέση με το άλλο.

Εξαιρετικά αξιόλογη η φωτό του dabo$$ - iPhone 4S αλλά πέρα από τον κόπο του και την προσπάθεια που όντως κατέβαλε έχει σταθεί τυχερός όσον αφορά τα χρώματα, το πορτοκαλί γλυκαίνει ιδιαίτερα τις αντιθέσεις.

Τέλος η φωτογραφία της nektaria - Nokia 808 είναι πανέμορφη όσο αφορά την σύνθεση και το τοπίο αλλά χάνει για μένα σε ένταση χρώματος.

 

Αυτά από μένα ευχαριστώ !!!!

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

dabo$$ απλά απίστευτη η φωτογραφία σου μπράβο. Αν μένεις εκεί σε ζηλεύω απίστευτα. Καλή τύχη σε όλους παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

dabo$$ - iPhone 4S

Μου άρεσε περισσοτερο απο τις υπόλοιπες που ειληκρηνα δε με ενθουσίασαν καθόλου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

dabo$$ ελπίζω να μένεις εκεί. Και αν ναι να μου κάνεις ένα 2μεράκι δώρο για την ψήφο!!! :whistle:

 

Πολύ λασπούρα ρε ! Ασε που μου κάνει για στέγαστρο ζώων (no offence) !

Κάτσε στον καναπέ σου !

 

Ψηφίζω την πρώτη , όχι λόγω γατακίου ! Μου αρέσει πολύ το πράσινο φόντο του ουρανού σε συνδυασμό με το δέντρο.

Gio , αυτη την εικόνα έπρεπε να την ποστάρεις σε εκκλησιαστικό διαγωνισμό φωτογραφίας :p

Plankton , πολύ καλή προσπάθεια και χωρίς κόπο ! Μου άρεσε πάρα πολύ.

Edited by Billeridis
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Πολύ λασπούρα ρε ! Ασε που μου κάνει για στέγαστρο ζώων (no offence) !

Κάτσε στον καναπέ σου !

 

Ψηφίζω την πρώτη , όχι λόγω γατακίου ! Μου αρέσει πολύ το πράσινο φόντο του ουρανού σε συνδυασμό με το δέντρο.

Gio , αυτη την εικόνα έπρεπε να την ποστάρεις σε εκκλησιαστικό διαγωνισμό φωτογραφίας :p

Plankton , πολύ καλή προσπάθεια και χωρίς κόπο ! Μου άρεσε πάρα πολύ.

 

ημουν αναμεσα στην φατνη την μικρη που εχω στο δεντρο,στο δεντρο και σε αυτη που τελικα εβαλα..^^

εε καλη ηταν μωρε...καλη επιτυχια σε ολους ^^

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Plankton , πολύ καλή προσπάθεια και χωρίς κόπο ! Μου άρεσε πάρα πολύ.

 

Eυχαριστώ! :) H αλήθεια είναι πως αν το θέμα ήταν πιο ελεύθερο, θα είχα κάτι καλύτερο. Δυστυχώς η Θεσσαλονίκη φέτος ήταν αστόλιστη... Tο ίδιο και οι Σέρρες...

 

Oπότε την πλήρωσε το μόνιμο μοντέλο μου!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

majestus!!

 

βέβαια όλες ειναι πολυ όμορφες! μπράβο παιδιά!:)

 

Σε ευχαριστώ....Ας είναι καλά η ωραία Βιέννη!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που χιονισε στην Αθηνα θα ηταν ενδιαφερων να ανεβαζατε φωτογραφιες. Να αποτυπώναμε με macro mode την νιφάδα του χιονιου στην τσιμεντούπολη!!
Link to comment
Share on other sites

Κάνω κλικ στην εικόνα αλλά δεν ανοίγουν σε πλήρη ανάλυση οι φωτογραφίες... Απλά λιγο μεγαλύτερες φαίνονται..
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους, εύχομαι υγειά ευτυχία και τύχη. Του χρόνου θα προσπαθήσω να συμμετέχω κι εγώ.

Φέτος ρίχνω ψηφαλάκι στον majestus.

Χρόνια πολλά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω κλικ στην εικόνα αλλά δεν ανοίγουν σε πλήρη ανάλυση οι φωτογραφίες... Απλά λιγο μεγαλύτερες φαίνονται..

 

Δεν μπορούν να μπουν στην κεντρική φωτογραφίες τόσων mb, για ευνόητους λόγους. Για όποιον τις θέλει σε μεγαλύτερη ανάλυση (και όπως τις έχω αυτήν την στιγμή στα χέρια μου) μπορεί να κατεβάσει το παρακάτω αρχείο:

 

https://www.dropbox.com/s/bmikekyxramfy6g/myphonegr_photocontest2012.zip

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους, εύχομαι υγειά ευτυχία και τύχη. Του χρόνου θα προσπαθήσω να συμμετέχω κι εγώ.

Φέτος ρίχνω ψηφαλάκι στον majestus.

Χρόνια πολλά σε όλους.

 

Thanks φίλε Bppfgr...Καλή χρονιά και σε εσένα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή αντιμετωπίσαμε ένα πρόβλημα με την εμφάνιση δέκα φωτογραφιών στην κεντρική (ακόμη και σε thumbnails) οι φωτογρσφίες είναι πλέον διαθέσιμες στο Flickr και στο Dropbox (σε zip):

 

myphone.gr - Χριστουγεννιάτικος διαγωνισμός φωτογραφίας

https://www.dropbox.com/s/bmikekyxramfy6g/myphonegr_photocontest2012.zip

Edited by DJDB
Link to comment
Share on other sites

dabo$$ και απο εμενα. Μπραβο και στα υπολοιπα παιδια αλλα αυτη η φωτο μου εκανε αμεσως το κλικ. Φοβερος χρωματισμος την τελεια στιγμη!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή ο διαγωνισμός είναι για γιορτινή φωτογραφία ψήφισα την καλύτερη, αυτή του majestus!

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...