Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις 31 Δεκεμβριου αγορασα απο Αμερικη την Ringke fusion για το nexus μου το θεμα ειναι οτι ακομα και σημερα(16/1) το δεμα βρισκεται στην Αμερικη (απο το tracking code). Τοσο πολυ καθυστερησε σε εσας?

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στις 31 Δεκεμβριου αγορασα απο Αμερικη την Ringke fusion για το nexus μου το θεμα ειναι οτι ακομα και σημερα(16/1) το δεμα βρισκεται στην Αμερικη (απο το tracking code). Τοσο πολυ καθυστερησε σε εσας?

 

Επεσες μέσα στις γιορτές..Το tracking μην το επιστευεσαι τόσο..

Link to comment
Share on other sites

Επεσες μέσα στις γιορτές..Το tracking μην το επιστευεσαι τόσο..

 

Σ ευχαριστω. Δεν ξερω αν εκανα βλακεια που δεν το αγορασα απο το Amazon της Αγγλιας μηπως την ειχα πιο γρηγορα....

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω. Δεν ξερω αν εκανα βλακεια που δεν το αγορασα απο το Amazon της Αγγλιας μηπως την ειχα πιο γρηγορα....

 

Έχω πάρει και απο ebay και απο amazon.co.uk,τον ίδιο χρονο έκανε απο την rearth..

Link to comment
Share on other sites

Μπα φιλε κ εγω νομιζα οτι θα ερθει γρηγορα αλλα απο αυτα που διαβαζω κανει κανενα μηνα....Μακαρι να ερθει πιο νωρις φιλε αλλα δεν το βλεπω...

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ,παραγγελία 29/12,αποστολή 30/12 με DHL Global Mail και ακόμα τίποτα.Λογικά από βδομάδα.

Το Tracking κολλημένο in transit.

Link to comment
Share on other sites

Bαλθήκατε όλοι να μου μαυρίσετε την ψυχή βραδυάτικα! Θα βγώ να πλακωθώ στα ουϊσκια! :sorry:

 

Αμα είναι να το πάρεις κατάκαρδα πες μου διεύθυνση να σου στείλω την δικιά μου μέχρι να παραλαβεις..:-p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την έφερε ο ταχυδρόμος! :D

18 μέρες έκανε το θέμα.Την περίμενα λίγο καλύτερη να πω την αλήθεια,στην μια γωνια από τις τέσσερις έχει ένα σημαδάκι σαν μικρό γρέζι από την κόλληση.Επίσης η πλάτη μου κάνει φουσκάλα(μάλλον δεν έκανα κάτι σωστά?Η φεύγει με τον καιρό?)

Link to comment
Share on other sites

@nikpoth καθάρισε με ενα πανακι το πίσω μέρος του κινητού και την θήκη και δεν θα κανει φουσκαλα..
Link to comment
Share on other sites

@nikpoth στο tracking code γραφει οτι ακομα βρισκεται στην Αμερικη η θηκη?

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το κοίταξα αδερφέ.Πράγματι, in transit γράφει ακόμα, όπως έγραφε από την μέρα που ξεκίνησε από εκεί.:lol:
Link to comment
Share on other sites

Με εδωσες μεγαλη χαρα νομιζα οτι η δικια μου σκαλωσε πουθενα....Ευχαριστω

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Να πω κι εγώ την εμπειρία μου από αυτά τα ακουστικά Bluetooth http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=221261761860 τα οποία παρέλαβα σήμερα. Πολύ καλά και όμορφα και πολύ γρήγορη αποστολή. Είχα πριν τα Sony mw600 αλλά κάποιο καλώδιο κόπηκε και δεν ακουγα από το ένα ακουστικό. Τα Sony είχαν πολύ ανώτερο ήχο. Ότι πληρωσεις παίρνεις.

Θα προσπαθήσω να βρω ανταλλακτικό για τα παλιά όμως.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ακόμα με το MW600 κάνω άριστα την δουλειά μου.

2 τηλέφωνα έχω αλλάξει και αυτό δεν παίρνει χαμπάρι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο το πολύ καλό protector της spigen,είπα να δοκιμασω της xtremequard αλλά δεν μου άρεσε..Τώρα είμαι μεταξύ ringke screen protector και τζάμι..Τι προτείνεται;;
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο το πολύ καλό protector της spigen,είπα να δοκιμασω της xtremequard αλλά δεν μου άρεσε..Τώρα είμαι μεταξύ ringke screen protector και τζάμι..Τι προτείνεται;;

 

Χρησιμοποιώ το screen protector της ringke περίπου 6 μήνες και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν τό έχω αλλάξει και είναι σαν καινούργιο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την βρήκα την άκρη με τα ακουστικά του mw600. Παρήγγειλα από έναν τύπο στην Ταϊλάνδη και μου ήρθαν σήμερα. Αυθεντικά Sony γύρω στα €20. Σαν καινούργια.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την βρήκα την άκρη με τα ακουστικά του mw600. Παρήγγειλα από έναν τύπο στην Ταϊλάνδη και μου ήρθαν σήμερα. Αυθεντικά Sony γύρω στα €20. Σαν καινούργια.

20€ μόνο τα ακουστικά;

35€ είχα πάρει όλο το σετ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

20€ μόνο τα ακουστικά;

35€ είχα πάρει όλο το σετ.

 

Σορυ. $20. Μου αρέσει πολύ η ποιότητα του ήχου γι αυτό και τα πήρα τα ακουστικά του.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας το γνήσιο bumper??Ξεβαφει και αυτό τόσο εύκολα στο γκρι πλαίσιο και στα κουμπιά;;;
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εγώ το γνήσιο εδώ και περίπου 7 μήνες. Και όχι δε ξεβάφει καθόλου. Συνάδελφος που έχει πάρει ένα από eBay έχει μαυρίσει σχεδόν όλο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...