Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά,

 

θα μπορούσε κάποιος να μου βάλει μια φωτό ή ένα link ακόμα καλύτερα από το original φορτιστή του N4? Επίσης ας μου επιβεβαιώσει κάποιος τα Ah (1.2Α γράφει στο playstore αλλά λέει ότι είναι region specific..).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Αν θες κι άλλη πες το.

 

 

edit:ηθελες να ειναι με ευρωπαικο βισμα,?

Edited by leftko
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν θες κι άλλη πες το.

 

 

edit:ηθελες να ειναι με ευρωπαικο βισμα,?

 

Ωραίος ευχαριστώ.

 

Νομίζω πως ο EU αλλάζει μόνο το κάτω μέρος που μπαίνει μέσα στην Μπρίζα..

 

Πάντως 1.2Α αυτό με ένοιαζε περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να βάζω το κινητο στην τηλεόραση με HDMI για να βλέπω ταίνιες; Αν ναι ποιο καλώδιο πρέπει να πάρω;
Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να βάζω το κινητο στην τηλεόραση με HDMI για να βλέπω ταίνιες; Αν ναι ποιο καλώδιο πρέπει να πάρω;

 

Ψάξε για slimport στο eBay.Κανένα 5ευρώ κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα σήμερα το screen protector (ματ) που είχα απο την αρχή. Η συσκευή ομορφηνε. τουλαχιστον 10 επίπεδα πανω

 

πιο είχες??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Puro. Αν έχετε να προτεινετε κάποιο διακριτικό να αγοράσω τώρα δεκτό. Αν και είναι τόσο ομορφο που μάλλον θα μείνει έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Puro. Αν έχετε να προτεινετε κάποιο διακριτικό να αγοράσω τώρα δεκτό. Αν και είναι τόσο ομορφο που μάλλον θα μείνει έτσι.

 

αν το αφησεις ετσι θελει πολυ προσοχη και παντα καλτσα...... αλιως θα σου πρότεινα να βάλεις την sgp dual crystal την εχω σχεδον 6 μηνες και ειναι παρα πολυ καλη!!!!Μετα υπαρχουν και πιο φτηνες η xtremeguard και screenknight που μπαινουν με νερο..

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

αν το αφησεις ετσι θελει πολυ προσοχη και παντα καλτσα...... αλιως θα σου πρότεινα να βάλεις την sgp dual crystal την εχω σχεδον 6 μηνες και ειναι παρα πολυ καλη!!!!Μετα υπαρχουν και πιο φτηνες η xtremeguard και screenknight που μπαινουν με νερο..

 

 

Κι εγώ την έχω την sgp περίπου 6 μήνες και είναι σαν καινούργιες

Link to comment
Share on other sites

Λίγο γενική η ερώτηση μου, αλλά έχει δοκιμάσει κανείς εξωτερικό φορτιστή; Κάτι τέτοιο δηλαδή http://goo.gl/VwZkat Αυτή η μάρκα είναι αξιόπιστη;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά ξέρω κοσμο που χρησιμοποιεί και σε νεξους 4. Αργή φόρτιση γενικά. Και όχι πολύ ενέργεια. +4-5 ώρες. Ο συγκεκριμένος που εβαλες είναι μεγαλυτερος βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά ξέρω κοσμο που χρησιμοποιεί και σε νεξους 4. Αργή φόρτιση γενικά. Και όχι πολύ ενέργεια. +4-5 ώρες. Ο συγκεκριμένος που εβαλες είναι μεγαλυτερος βέβαια.

 

Ενδεικτικά το έβαλα το συγκεκριμένο καθώς δεν έχω ιδέα τι να πάρω. Το θέλω για όταν ταξιδεύω μόνο. Όταν κάνω ταξίδια είμαι πάντα στο όριο (κυρίως στην Ελλάδα που δεν έχει ρεύμα πουθενά στα μέσα) και βαρέθηκα να αναγκάζομαι να μη χρησιμοποιώ το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει προσωπικά αλλά ξέρω κοσμο που χρησιμοποιεί και σε νεξους 4. Αργή φόρτιση γενικά. Και όχι πολύ ενέργεια. +4-5 ώρες. Ο συγκεκριμένος που εβαλες είναι μεγαλυτερος βέβαια.

 

Φίλε δε ξέρω που το διάβασες αλλά δεν ισχύει.

Εγώ έχω της ανκερ αυτό που είναι σαν κραγιόν με 3000 mah και φορτίζει με τη μέγιστη ταχύτητα που έχω μετρήσει με το battery monitor widget, 45% την ώρα.

 

Για τον φίλο που θέλει να πάρει, είναι μια επιλογή που θα του λύσει τα χέρια. Απλά πρέπει να κουβαλάει και την μπαταρία μαζί. Επίσης οι φίλοι μου το ζητάνε όλη την ώρα οπότε καλύτερα μην το δείχνεις και πολύ χεχε

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διάβασα το είδα. Δίνει 4-5 ώρες επιπλέον μπαταρία. Προφανώς μιλάμε για διαφορετικό προϊον. Και το διευκρινησα οτι δεν έχει καμια σχεση με αυτό του λινκ και οτι είναι πολύ μικρο.

 

Προσωπικά για τα ταξίδια χρησιμοποιώ φορτιστη αυτοκίνητου.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει κ περιμένω αύτη τη βδομάδα λογικά power bank σχετικα φτηνό.Το ίδιο ακριβως το είχε η wind 19.90!θα γράψω εντυπώσεις μόλις το πάρω
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δε ξέρω που το διάβασες αλλά δεν ισχύει.

Εγώ έχω της ανκερ αυτό που είναι σαν κραγιόν με 3000 mah και φορτίζει με τη μέγιστη ταχύτητα που έχω μετρήσει με το battery monitor widget, 45% την ώρα.

 

Ωραία, θα πάρω κάποιο της anker τότε και θα γράψω εντυπώσεις όταν μου έρθει.

Αυτό το μικρό, το κραγιόν, είναι για μία φουλ φόρτιση περίπου; Ίσως βολεύει περισσότερο καθώς είναι μικρό και πιο ελαφρύ από αυτό που πόσταρα.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο γενική η ερώτηση μου, αλλά έχει δοκιμάσει κανείς εξωτερικό φορτιστή; Κάτι τέτοιο δηλαδή http://goo.gl/VwZkat Αυτή η μάρκα είναι αξιόπιστη;

 

Το έχω αναφέρει εδώ σε παλιότερο post μου.

Έχω τον Energizer 4001 με 2 εξόδους φόρτισης και όλα τα γνωστά βύσματα μέσα στο πακέτο.

Τον είχα πάρει 30€ περίπου πριν αρκετά χρόνια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παρει αυτο αλλα απο αλλο πωλητη,λιγο πιο φτηνα και δεν εχει τις επιλογες για μοντέλο κινητο(που ειναι και χαζο που τις εχει,εκτος αν εχεις iphone).

τεσπα,καλο ειναι,βγαζει περιπου 1,5 φορτιση,και λιγο παραπανω.το κινητο φορτιζει σαν να ειναι στο δικο του φορτιστη,ισως λιγο πιο αργα.

μεγεθος οπως φαινετε και στη φωτο διπλα στο Iphone.

παντως αν επερνα παλι,θα επερνα το γνησιο του .

Link to comment
Share on other sites

Το έχω αναφέρει εδώ σε παλιότερο post μου.

Έχω τον Energizer 4001 με 2 εξόδους φόρτισης και όλα τα γνωστά βύσματα μέσα στο πακέτο.

Τον είχα πάρει 30€ περίπου πριν αρκετά χρόνια.

 

Καλό, αλλά το βρίσκω αρκετα ακριβό στο amazon.

 

 

 

 

εγω εχω παρει αυτο αλλα απο αλλο πωλητη,λιγο πιο φτηνα και δεν εχει τις επιλογες για μοντέλο κινητο(που ειναι και χαζο που τις εχει,εκτος αν εχεις iphone).

τεσπα,καλο ειναι,βγαζει περιπου 1,5 φορτιση,και λιγο παραπανω.το κινητο φορτιζει σαν να ειναι στο δικο του φορτιστη,ισως λιγο πιο αργα.

μεγεθος οπως φαινετε και στη φωτο διπλα στο Iphone.

παντως αν επερνα παλι,θα επερνα το γνησιο του .

 

Πολύ πρακτικό φαίνεται κι αυτό. Ψάχνοντας και στο xda μάλλον για anker ή powergen με βλέπω. Είναι φθηνά και τα έχει στο amazon όπου θα έχω δωρεάν έξοδα αποστολής.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βλέπω να εχει μείνει σε κανεναν xtremeguard..Ψηνεται κανενας για καινουργια παραγγελια??Ισχυει ακομα το -80%..
Link to comment
Share on other sites

Καλό, αλλά το βρίσκω αρκετα ακριβό στο amazon.

 

 

 

 

 

 

Πολύ πρακτικό φαίνεται κι αυτό. Ψάχνοντας και στο xda μάλλον για anker ή powergen με βλέπω. Είναι φθηνά και τα έχει στο amazon όπου θα έχω δωρεάν έξοδα αποστολής.

 

Μένεις Ελλάδα ή εξωτερικό;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εξωτερικό κυρίως. Απ' ότι είδα στην Ελλάδα, ενώ πριν λίγους μήνες είχε την επιλογή για πάνω από 25 ευρώ να στο στείλει δωρεάν, τώρα την έβγαλαν.
Link to comment
Share on other sites

Εξωτερικό κυρίως. Απ' ότι είδα στην Ελλάδα, ενώ πριν λίγους μήνες είχε την επιλογή για πάνω από 25 ευρώ να στο στείλει δωρεάν, τώρα την έβγαλαν.

 

Αυτό θα σου έλεγα.

Τα δωρεάν μεταφορικά για Ελλάδα έχουν σταματήσει από το αγγλικό Αμαζον από το καλοκαίρι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...