Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μπεις στο ebay.co.uk ειχα δει θηκες που τυπωνεις οτι θες πανω.στελνεις φωτο και στο φτιαχνουν.πατα στο ebay lg nexus 4 custon case. Edited by diver86
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν μπεις στο ebay.co.uk ειχα δει θηκες που τυπωνεις οτι θες πανω.στελνεις φωτο και στο φτιαχνουν.πατα στο ebay lg nexus 4 custon case.

 

Πλεον και στην Ringke fusion εχει τροπο να μπει πισω στην διαφανη πλατη ο, τι φωτο θελει καποιος.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω για καποια bugatti puth αλλα μονο απο ελλαδα γνωριζει καποιος?

 

Στο πλαίσιο πήρα Bugatti.10e.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εκανα βλακεία πιο πανω

 

Οι bugatti είναι άψογες. Αν πάρεις το μέγεθος xl ή αυτές που προορίζονται για galaxy s3 ή htc one x χωράει τέλεια το κινητό. Με έπιασε μανία και πήρα 6!

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιου είδους θήκη θα έχω πρόβλημα με γδαρσίματα με το φερμουάρ?

http://plus3.gr/product_info.php?products_id=1472

 

Θα το βαρεθεις το φερμουαρ ανοιξε κλεισε.Σαν την δικια μου δες ,ειναι σφιχτη δεν φευγει το κινητο.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εχω αναφέρει παλιότερα εδώ την εμπειρία μου από τον Energizer που χρησιμοποιώ.

Ψάξτο στην αναζήτηση.

 

Ευχαριστώ. Θα το ψαξω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχει κάποιος να προτείνει δοκιμασμένο bumper από ebay;

Για απομιμήση των 5Ε ενδιαφέρομαι..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχει κάποιος να προτείνει δοκιμασμένο bumper από ebay;

Για απομιμήση των 5Ε ενδιαφέρομαι..

 

εγω εχω παρει αυτο. δεν εχω δοκιμασει το original για να σου πω διαφορες,αλλα μια χαρα ειναι.τα πληκτρα πατιουνται ευκολα,εφαρμοζει καλα,δεν εχω παράπονο. αν δεν ειναι το ιδιο ειναι παρομοιο με αλλο ενα που εχει συζητηθει λιγο στο φορουμ,κανε μια αναζητηση να δεις.

Link to comment
Share on other sites

αλησπερα!

 

Εχει παρει κανενας συσκευη με τεχνολογια miracast ωστε να χρησιμοποιει το wireless display που εχουν τα nexus 4 και 7?

Εχω αγορασει το καλωδιακι slimport που κανει screen mirroring, αλλα θα προτιμουσα και ασυρματα. Εχω διαβασει αρκετα reviews για διαφορα προϊοντα αλλα οι αποψεις διιστανται για το ποσο καλα δουλευουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως αφαιρουμε την Fusion?

Σε 2 μερες χρησης εβγαλε 1 κυκλακι στο πισω μερος, μαλλον απο αερα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις nfc tags? διαβασα 2 αρθρα σχετικα , 1 , 2 αλλα η απορια ειμαι η εξης :

"θελω να βαλω ενα tag στο αυτοκινητο πανω στο holder οπως ακριβως αυτο στο αρθρο 1,αλλα οταν το βγαζω να κλεινει το bluetooth,gps ktl. λογικα θα πρεπει να ειναι σαν switch,αλλα επειδη θα ακουμπαει συνεχεια,θα αλλαζει και συνεχεια? επισης και ετσι οπως το εχει αυτος,επειδη ακουμπαει συνεχεια,μηπως τελειωνει την μπταταρια πιο ευκολα? "

 

επισης χρησιμοποιει κανεις?ειναι οντως ευχρηστα ή οχι?και απο που τα αγορασατε?γενικα ειναι φτηνα γι αυτο το σκεφτομαι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα πράσινο bumper που να μην είναι από Κίνα (λόγω μεγάλου χρόνου μέχρι να έρθει)? Επίσης περιμένω και αυτό http://www.ebay.com/itm/130978257328?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 εντυπώσεις όταν έρθει.
Not a fanboy. Just a minimal fan.
Link to comment
Share on other sites

Πόσες φορές θα το πούμε ότι καλό είναι να μπαίνετε στο ebay.co.uk και να τσεκάρετε στα αριστερά, στο μέσον της σελίδας, το European Union ώστε να σας εμφανίζει μόνο προϊόντα που βρίσκονται στην ΕΕ όπως πχ. αυτό:

http://www.ebay.co.uk/itm/LG-GOOGLE-NEXUS-4-BUMPER-CASE-COVER-INCLUDES-SCREEN-PROTECTOR-/140963641978?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=440125258044&hash=item20d2167a7a

Αυτό κάνω απλά λέω μήπως ξέρετε τίποτα εκτός ebay :)

Not a fanboy. Just a minimal fan.
Link to comment
Share on other sites

Not a fanboy. Just a minimal fan.
Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν βρίσκω κάποιο που να μου αρέσει και να μην είναι από Κίνα λόγω του χρόνου αποστολής :). Δεν έχω πρόβλημα αν θα είναι eBay ή όχι απλά δεν έχω βρει κάτι που να μου αρέσει στο eBay και να μην είναι από Κίνα μάλλον δεν ήμουν ακριβής. Edited by Crowler
Not a fanboy. Just a minimal fan.
Link to comment
Share on other sites

Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με την προστασία του κινητού μας εγώ προτείνω το συγκεκριμένο από αυτό το μαγαζί

http://dx-box.com/brand-new-sealed-nexus-4-lg-smart-phone-bumper-oem-google-case-black-free-shipping.html (μπορεί να υπάρχει και αλλού το ίδιο ακριβώς)

δεν λέω φοβερό εμφανισιακά , καταπληκτική η πλάτη του, αλλά μετά μην κλαίτε και μετά θεωρείτε πολλά τα 100+ € της επισκευής, όταν σας πέφτει και στην καλύτερη των περιπτώσεων αποκτήσει η @@ναρα σας :) βαθουλώματα και γδαρσίματα στο αλουμίνιο περιμετρικά.

Το bumper δεν θα σώσει το τηλ 100% βέβαια αλλά κάτι από τα παραπάνω σίγουρα θα σώσει ( κτυπήματα από γωνίες , βγάλσιμο απρόσεκτα από την τσέπη, μανταλάκια στα χέρια όπως ο Νικοπολίδης στα νιάτα του ) χωρίς να χαλάει την αισθητική του, ιδίως αυτό που προτείνω που είναι πολύ διακρητικό και 98% ίδιο με original.

AAAAAA μην ξεχάσω.....δεν έχω μετοχές στο dx-box :lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με την προστασία του κινητού μας εγώ προτείνω το συγκεκριμένο από αυτό το μαγαζί

http://dx-box.com/brand-new-sealed-nexus-4-lg-smart-phone-bumper-oem-google-case-black-free-shipping.html (μπορεί να υπάρχει και αλλού το ίδιο ακριβώς)

δεν λέω φοβερό εμφανισιακά , καταπληκτική η πλάτη του, αλλά μετά μην κλαίτε και μετά θεωρείτε πολλά τα 100+ € της επισκευής, όταν σας πέφτει και στην καλύτερη των περιπτώσεων αποκτήσει η @@ναρα σας :) βαθουλώματα και γδαρσίματα στο αλουμίνιο περιμετρικά.

Το bumper δεν θα σώσει το τηλ 100% βέβαια αλλά κάτι από τα παραπάνω σίγουρα θα σώσει ( κτυπήματα από γωνίες , βγάλσιμο απρόσεκτα από την τσέπη, μανταλάκια στα χέρια όπως ο Νικοπολίδης στα νιάτα του ) χωρίς να χαλάει την αισθητική του, ιδίως αυτό που προτείνω που είναι πολύ διακρητικό και 98% ίδιο με original.

AAAAAA μην ξεχάσω.....δεν έχω μετοχές στο dx-box :lol::lol:

 

Την τσίμπησα καθώς δεν ξέρω αν θα μου βγει καλή μία φθηνή από το ebay που έχω παραγγείλει και ας μην είναι πράσινη :p

Edited by Crowler
Not a fanboy. Just a minimal fan.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...