Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτη τι σου λεει;

 

http://www.ebay.com/bhp/lg-google-nexus-4-case :)

 

εγω εχω παραγγειλει αυτη. η αληθεια ειναι οτι ηθελα αυτην αλλα οσο και να εψαξα δεν βρηκα καποιον που να την στελνει Ελλαδα.

 

τωρα αν αξιζει καποια απο αυτες δεν ξερω,σε καμια βδομαδα πιστευω θα την εχω και θα μπορω να πω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω εχω παραγγειλει αυτη. η αληθεια ειναι οτι ηθελα αυτην αλλα οσο και να εψαξα δεν βρηκα καποιον που να την στελνει Ελλαδα.

 

τωρα αν αξιζει καποια απο αυτες δεν ξερω,σε καμια βδομαδα πιστευω θα την εχω και θα μπορω να πω

Μια χάρα φαίνεται αυτή που παρήγγειλες την βρίσκω και πιο ωραία από την άλλη. :p

Not a fanboy. Just a minimal fan.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει/αγοράσει κανείς αυτό το wireless charger:

 

http://www.ebay.com/itm/New-LG-WCP-300-Qi-Wireless-Charger-for-Galaxy-s3-s4-note2-HTC-8x-iPhone-4-4s-5-/171076725377?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item27d4f7aa81

 

Εντυπώσεις;

"Το λογικό πολλές φορές μας απατά,η συνείδηση όμως ποτέ" - Jean Jacques Rousseau
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει/αγοράσει κανείς αυτό το wireless charger:

 

http://www.ebay.com/itm/New-LG-WCP-300-Qi-Wireless-Charger-for-Galaxy-s3-s4-note2-HTC-8x-iPhone-4-4s-5-/171076725377?pt=US_Cell_Phone_PDA_Chargers&var=&hash=item27d4f7aa81

 

Εντυπώσεις;

 

33 ευρώ χωρίς το τροφοδοτικό του οπως λέει..This product is not including AC Adapter and USB cable!!!.

Καλή τιμή φαίνεται για επώνυμο προϊόν .

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

33 ευρώ χωρίς το τροφοδοτικό του οπως λέει..This product is not including AC Adapter and USB cable!!!.

Καλή τιμή φαίνεται για επώνυμο προϊόν .

 

Πολυ ακριβο για κινητο που κανει πια 200ευρω

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ακριβο για κινητο που κανει πια 200ευρω

Δεν έχεις άδικο αλλά αρκετά κινητά υποστηρίζουν wireless charging. Οπότε είναι κάτι που θα μείνει!

"Το λογικό πολλές φορές μας απατά,η συνείδηση όμως ποτέ" - Jean Jacques Rousseau
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχουν βγει άλλα δύο μοντέλα από τη Sony. Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις το SBH50 που είναι το πιο πρόσφατο και πιο πλήρες.

 

Καλημερα!

Καποια προταση σε ενσυρματα ακουστικα , ωστε να αποφευγουμε κ την εγνοια της φορτισης των ασυρματων , εχουμε?

Εχω ηδη πολυ καλο bluetooth (Plantronics 975) που δεν το αλλαζω , κ δεν καιγομαι τοσο για το ραδιοφωνο.

Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να γινεται σωστα η διαχειρηση κλησεων κ μουσικης..

Εχω δοκιμασει αρκετα παλια μου h/free κ κανενα δεν παιζει σωστα (προβληματα με μικροφωνο , με αποδοχη κλησης - next track....κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Καποια προταση σε ενσυρματα ακουστικα , ωστε να αποφευγουμε κ την εγνοια της φορτισης των ασυρματων , εχουμε?

Εχω ηδη πολυ καλο bluetooth (Plantronics 975) που δεν το αλλαζω , κ δεν καιγομαι τοσο για το ραδιοφωνο.

Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να γινεται σωστα η διαχειρηση κλησεων κ μουσικης..

Εχω δοκιμασει αρκετα παλια μου h/free κ κανενα δεν παιζει σωστα (προβληματα με μικροφωνο , με αποδοχη κλησης - next track....κτλ)

 

Κάνε ένα search σε αυτό το τοπικ, κατά καιρούς έχουμε συζητήσει το θέμα και έχουν δωθεί πολλές προτάσεις αγορών και απο Ελλάδα και απο εξωτερικό

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται πουλάω τον ασύρματο φορτιστή της lg wcp-405 50 ευρώ σφραγισμένο στο κουτί του pm me Edited by uncommandable
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Αν του περισσευει καποιου παιδιου ο μανισιος φορτιστης ή τον πουλαει ας μου στειλει ενα πμ....
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Καποια προταση σε ενσυρματα ακουστικα , ωστε να αποφευγουμε κ την εγνοια της φορτισης των ασυρματων , εχουμε?

Εχω ηδη πολυ καλο bluetooth (Plantronics 975) που δεν το αλλαζω , κ δεν καιγομαι τοσο για το ραδιοφωνο.

Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να γινεται σωστα η διαχειρηση κλησεων κ μουσικης..

Εχω δοκιμασει αρκετα παλια μου h/free κ κανενα δεν παιζει σωστα (προβληματα με μικροφωνο , με αποδοχη κλησης - next track....κτλ)

 

Δουλεύουν πολύ καλά τα Samsung EHS-44 EHS44ASSBE

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί..Πληροφοριακά λέω ότι τα μανισια ακουστικά του Nexus S κάνουν καλή δουλειά.

1. Αποδοχή κλήσης κανονικότατα με ένα πάτημα.

2. Απόρριψη κλήσης με παρατεταμένο πάτημα κουμπιού κατά την διάρκεια εισερχόμενης.

3. Απλό πάτημα κουμπιού ανοίγει το πρόγραμμα αναπαραγωγής mp3

4. Παρατεταμένο πάτημα κουμπιού ανοίγουν οι φωνητικές εντολές (Google Search όχι η φωνητική κλήση)

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρες και από εμένα. νέος στην παρέα του Νexus4. σήμερα αγόρασα ένα μεταχειρισμένο Ν4 των 16γκίγκα και μέσα είχε ακουστικά κανονικά. από ότι με είπε το παιδί από τον οποίο το αγόρασα είναι η πιο πρόσφατη παρτίδα με ακουστικά μέσα και κάτι σαν ποδαράκια στις γωνίες για να σηκώνετε ελαφρώς το κινητό όταν είναι αφημένο σε επιφάνεια πάνω
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για να φορτίσει ασύρματα πρέπει να ακουμπάει στον φορτιστή? αν παρεμβάλλεται η θήκη παίζει προβλημα? Ψήνομαι να πάρω έναν ασύρματο αλλά δεν θέλω να είμαι στο βάλε βγάλε θήκη . Έχω την RingKe Fusion
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για να φορτίσει ασύρματα πρέπει να ακουμπάει στον φορτιστή? αν παρεμβάλλεται η θήκη παίζει προβλημα? Ψήνομαι να πάρω έναν ασύρματο αλλά δεν θέλω να είμαι στο βάλε βγάλε θήκη . Έχω την RingKe Fusion

 

φορτίζει και με θήκη κανονικα.τουλαχιστον ο μανησιος που εχω

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για να φορτίσει ασύρματα πρέπει να ακουμπάει στον φορτιστή? αν παρεμβάλλεται η θήκη παίζει προβλημα? Ψήνομαι να πάρω έναν ασύρματο αλλά δεν θέλω να είμαι στο βάλε βγάλε θήκη . Έχω την RingKe Fusion

Και εγώ αυτήν περιμένω από μέρα και μετά θα το δοκιμάσω με έναν κινέζικο ασύρματο που έχω.

Αλλά κανονικά πρέπει να ακουμπάει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εγω προσφατα πηρα αυτες αλλα δεν τις εχω χρησιμοποιησει διοτι πηρα και αυτες για πιο καλες με μετρια τιμη.(ειχα και αλλα πραγματα και τα εστειλε ο αδερφος μου απο αγγλια οποτε δεν ειχα πολλα μεταφορικα και συμφερε,τωρα για να παρεις τις δευτερες και να πληρωσεις μεταφορικα ισως δεν συμφερει.)

 

με τις δευτερες(αυτες δηλαδη που φωραω τωρα) ειμαι πολυ ευχαριστημενος και δεν εχω κανενα προβλημα. οι αλλες φαινονται αρκετα καλες και ποιοτικες αλλα δεν τις εχω βαλει στο κινητο να ξερω πως ειναι.αλλα οταν τις ακουμπαω εχουν καλη αισθηση,τουλαχιστον οχι τελειως πλαστικουρα σαν αλλες. επισης τις ιδιες ειχα και στο Blade(τις ιδιας εταιριας δηλαδη) και ηταν οι καλυτερες που ειχα βαλει(ολες βεβαια ηταν φτηνες των 2-3 ευρω).

επισης αυτες που σου ειπα εχουν μπροστα και πισω.

 

τωρα αυτες που λες δεν τις ξερω καθολου

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτήν περιμένω από μέρα και μετά θα το δοκιμάσω με έναν κινέζικο ασύρματο που έχω.

Αλλά κανονικά πρέπει να ακουμπάει.

 

Με ringke και τον ασύρματο φορτιστή της lg μια χαρά φορτίζει, δεν χρειάζεται να βγει το κινητό από τη θήκη

Link to comment
Share on other sites

εχει κανει κανεις custom θηκη για το τηλεφωνο του?

 

Καλά μιλάμε αν δω με από ρομ ,κερνελ και καστομ θήκη........Για πε ντινταιλς

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Καμία καλή πρόταση για εξωτερική μπαταρία για φόρτιση στο δρόμο έχουμε?

 

Εχω αναφέρει παλιότερα εδώ την εμπειρία μου από τον Energizer που χρησιμοποιώ.

Ψάξτο στην αναζήτηση.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε αν δω με από ρομ ,κερνελ και καστομ θήκη........Για πε ντινταιλς

 

ε ναι!απλα ηθελα να ρωτησω αν εχει κανει κανεις..ξερεις,εξωτερικη,πλαστικη,με οτι θελεις απο πισω..ειδα με τον γκαλη αλλα μονο για αιφονια:lol:

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...