Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ΝΑΙ το έχω στα χέρια μου!!!

 

Ένα σχόλιο μόνο. Η οθόνη του κάνει την οθόνη του Galaxy S να μοιάζει παιδική...

 

ΕΡΩΤΑΣ!

 

Παιδιά υπάρχει κανένα γνωστό πρόβλημα με τo Wifi; Ενώ στο σπίτι δουλεύει μια χαρά, στην δουλειά μου ενώ συνδέεται δεν μπαίνει πουθενά. :X

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά υπάρχει κανένα γνωστό πρόβλημα με τo Wifi; Ενώ στο σπίτι δουλεύει μια χαρά, στην δουλειά μου ενώ συνδέεται δεν μπαίνει πουθενά. :X

Καταρχάς μεγεια σου!! Από την στιγμή που παίζει σπίτι κανονικά το wifi σου δεν έχει πρόβλημα η συσκευή :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς μεγεια σου!! Από την στιγμή που παίζει σπίτι κανονικά το wifi σου δεν έχει πρόβλημα η συσκευή :)

 

Ευχαριστώ!

 

Κόιτα το Galaxy S μια χαρά μπαίνει και στην δουλειά. Τώρα έβαλα στατική ΙΡ και δουλεύει. Γιατί όμως;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα επειδή ΄θελω να το παραγγείλω απο Αμερική ,υπάρχει περίπτωση να πληρώσω τελωνείο;
ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

επειδή χρειάζεται Microsim πώς κάνατε την αλλαγή; κόψιμο με το χέρι;

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

επειδή χρειάζεται Microsim πώς κάνατε την αλλαγή; κόψιμο με το χέρι;

 

πας στον παροχό σου και εαν είσαι με συμβολαιο σου δίνει μία δωρεάν

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μία 2in1 sim της Cosmote και η εταιρία δεν έχει ακόμη τέτοιου είδους microSim, πήγα σήμερα σ' ένα κατάστημα της Wind που μου είχε πει φίλος ότι έχουν κόφτη, μου έκοψαν την sim (χωρίς χρέωση), και όταν τη δοκίμασα στο N4 έπαιξε κανονικά.

Δουλεύουν και τα 2 νούμερα.

 

Απλά, για να το γνωρίζουν και όσοι αργότερα γίνουν κάτοχοι της συσκευής και έχουν ίδια sim μ' εμένα. ;)

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε πότε βγαίνει Ελλάδα;

Εδώ δεν μπορούν να καλύψουν τη ζήτηση της Αμερικής με αποτέλεσμα να υπάρχει αναμονή για 4-6 εβδομάδες την Ελλάδα θα σκεφτούν.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

 

20 ευρώ για "μαιμού" bumper σαν πολλά δεν είναι;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

20 ευρώ για "μαιμού" bumper σαν πολλά δεν είναι;

 

Δεν ξέρω αν είναι μαϊμού (πολύ πιθανό), αλλά που το σύγκρινα με φωτογραφίες από τη γνήσια θήκη, από πωλητές στο ebay, δεν είδα καμία διαφορά..

Εγώ, άνετα θα 'έτρωγα' τον παπά, ότι πρόκειται για γνήσια. :worry:

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι μαϊμού (πολύ πιθανό), αλλά που το σύγκρινα με φωτογραφίες από τη γνήσια θήκη, από πωλητές στο ebay, δεν είδα καμία διαφορά..

Εγώ, άνετα θα 'έτρωγα' τον παπά, ότι πρόκειται για γνήσια. :worry:

 

Το λέει στον τίτλο ΟΕΜ.. :cool:

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Το λέει στον τίτλο ΟΕΜ.. :cool:

 

Oύτε που το πρόσεξα...

Και η πλάκα είναι και 2-3 θήκες στο ebay που έτυχε και σύγκρινα, κι εκείνες OEM ήταν!!! :lol:

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος και εγώ, είναι πραγματικά πολύ καλή η αίσθηση της οθόνης και επίσης μου αρέσει η ποιότητα συνομιλίας. Θα μείνω με stock, δεν βλέπω κάτι να με χαλάει πολύ μέχρι στιγμής. Η κάμερα μόνο λίγο μέτρια αλλά το σύνολο με ικανοποιεί. Αυτά εν ολίγοις
Link to comment
Share on other sites

επειδή δεν μπορούσα να ζω καθημερινά με το άγχος μην το γρατζουνίσω και το χτυπήσω βρήκα τελικά θηκη και μεμβράνη στα 12 ευρώ εδώ στην Αθήνα, τα πήρα λοιπόν και τα ησυχασα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πού βρηκες εδω Αθηνα? Εγω απο bay τα πηρα, screen protector μπρος πισω φυσικα, και θηκη στυλ incipio feather/case-mate barely there...ολα μαζι (10μπροστινα mat - 4πισω screen protector και η θηκη, 16€!!!).
Link to comment
Share on other sites

Πού βρηκες εδω Αθηνα? Εγω απο bay τα πηρα, screen protector μπρος πισω φυσικα, και θηκη στυλ incipio feather/case-mate barely there...ολα μαζι (10μπροστινα mat - 4πισω screen protector και η θηκη, 16€!!!).

 

Μια χαρά τα πήρες, εγώ τα πήρα από http://www.extreme-mobile.gr

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

12€ η tpu θηκη? κι εγω παντως σημερα παρελαβα την θηκη ακριβως 3 εβδομαδες απο την παραγγελια. Τρεις εβδομαδες ολο αγωνια, μη τυχον γινει κατι, αν και ειχα ηδη τα screen protectors, μπρος πισω. Παντως ειναι φανταστικη. Εχει ενα feeling, σαν να ειναι απο υφασμα... Αυτη εδω ειναι: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230891662659

 

Κι εδω τα πισω screen protectors: http://www.ebay.com/itm/400351176770?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Και τα μπροστινα: http://www.ebay.com/itm/221159288458?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Edited by energon
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μια χαρα ειναι τα δικα σου, εγω την πληρωσα λιγο τσουχτερα γιατι δεν μπορουσα να περιμενω, ειχε αρχισει να με κοιταζουν περιεργα οι γυρω μου καθε φορα που εβγαζα το τηλ απο την τσεπη για να απαντησω σε μια κληση διακρινωντας τον τρομο στα ματια μου:D

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ τα κινητά αλλά δυστυχώς το ένα έχει πρόβλημα. Ώρες ώρες μου βγάζει μια μπλε γραμμή στην οθόνη

 

DOA και επιστροφη αν τα πηρες απο Ευρωπη. Αν ειναι απο Αμερικη, εμπλεξες...

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει μια χαρα ειναι τα δικα σου, εγω την πληρωσα λιγο τσουχτερα γιατι δεν μπορουσα να περιμενω, ειχε αρχισει να με κοιταζουν περιεργα οι γυρω μου καθε φορα που εβγαζα το τηλ απο την τσεπη για να απαντησω σε μια κληση διακρινωντας τον τρομο στα ματια μου:D

 

Το πίσω screen protector μου αρέσει πολύ και θα το παραγγείλω...

Η θήκη όσο και αν προστατεύει χαλάει όλοι την ομορφιά του κινητού...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...