Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολλα bugs παιδια με την 5.01..και γενικα εγινε πιο αργό το κινητο

Για αυτό βάζουμε custom rom και το κινητό πετάει.

Εγώ δοκίμαζα σε Internal την stock 5.0.1 και σε secondary την Rastapop 5.0.2.

Δεν ξαναγύρισα στην στοκ μετά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό βάζουμε custom rom και το κινητό πετάει.

Εγώ δοκίμαζα σε Internal την stock 5.0.1 και σε secondary την Rastapop 5.0.2.

Δεν ξαναγύρισα στην στοκ μετά.

Είσαι λάθος. Όταν αγοράζω ένα κινητό δε χρειάζεται να είμαι hacker για να λειτουργήσει ομαλά. Και οκ γνωρίζω να το πειράζω και να βάλω custom rom, αλλά δε θέλω! Αν ήθελα να βάλω θα το είχα κάνει καιρό τώρα. Θέλω το κινητό μου να λειτουργεί απροβλημάτιστα με full stock. Γίνεται; Απ ότι βλέπω η google δε μπορεί να το πετύχει. H apple γιατί μπορεί; (Δεν έχω iphone, απλά μια διαπίστωση κάνω)

Link to comment
Share on other sites

Είσαι λάθος. Όταν αγοράζω ένα κινητό δε χρειάζεται να είμαι hacker για να λειτουργήσει ομαλά. Και οκ γνωρίζω να το πειράζω και να βάλω custom rom, αλλά δε θέλω! Αν ήθελα να βάλω θα το είχα κάνει καιρό τώρα. Θέλω το κινητό μου να λειτουργεί απροβλημάτιστα με full stock. Γίνεται; Απ ότι βλέπω η google δε μπορεί να το πετύχει. H apple γιατί μπορεί; (Δεν έχω iphone, απλά μια διαπίστωση κάνω)

1ον) έχεις δίκιο στο κομμάτι ότι όντως με την Lollipop έχουνε βγει πολλά bugs, όχι βέβαια τα ίδια σε όλους.

2ον) έχεις άδικο στο ότι πρέπει να είσαι hacker για να περάσεις μια custom rom. Καλά Αγγλικά θέλει και γίνεται χωρίς δυσκολία.

3ον) σορρυ που στο λέω έτσι, αλλά έχεις Nexus 4. Το κινητό προσφέρεται για πειράγματα.Αν ξέρεις ότι υπάρχει λύση που βελτιώνει τα προβλήματα, τότε αυτό τι λέει για σένα που δεν θες να το κάνεις;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αγοράζοντας μια συσκευή nexus ξέρεις εκ των προτέρων οτι υπάρχουν πολλές δυνατότητες. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι ο καθένας είναι υποχρεωμένος να ψάξει και να βρεί custom rom η οποία να διορθώνει ατέλειες που η google είτε αγνοεί είτε αργεί να διοερθώσει. Μπορεί η συγκεκριμένη συσκευή να είναι πιο πολύ developer oriented και να πειραμτίζεται η google πάνω σε αυτή αλλά το αίτημα για μια επίσημη rom η οποία να δουλεύει απροβλιμάτιστα είναι κάτι περισσότερο από δίκαιο.

Προσωπικά αγόρασα την συσκευή για λόγους τιμής, τεχνικών χαρακτηριστικών, γρήγορες αναβαθμίσεις πρίν από άλλους και ΔΕΝ ΘΕΛΩ να την σκαλίζω. Αυτό τι λέει για μένα?

Link to comment
Share on other sites

1ον) έχεις δίκιο στο κομμάτι ότι όντως με την Lollipop έχουνε βγει πολλά bugs, όχι βέβαια τα ίδια σε όλους.

2ον) έχεις άδικο στο ότι πρέπει να είσαι hacker για να περάσεις μια custom rom. Καλά Αγγλικά θέλει και γίνεται χωρίς δυσκολία.

3ον) σορρυ που στο λέω έτσι, αλλά έχεις Nexus 4. Το κινητό προσφέρεται για πειράγματα.Αν ξέρεις ότι υπάρχει λύση που βελτιώνει τα προβλήματα, τότε αυτό τι λέει για σένα που δεν θες να το κάνεις;

Ήδη σου απάντησα ότι ξέρω να το σκαλίζω αλλά δε θέλω. Δεν έχω το χρόνο ούτε να επαναφέρω μετά ρυθμίσεις και ούτε εφαρμογές (όπως εγώ τις θέλω ρυθμισμένες). Δεν είμαι 18 πλέον αλλά 30.

 

Η λογική ότι το κινητό μπορείς να το πειράξεις άρα γιατί δε το κάνεις είναι άκυρη. Είναι σα να μου λες, αγόρασε πλυντήριο "Α" μάρκας και αν δε σε ικανοποιεί βάλε καλώδια και άλλαξε τις εντολές του εγκεφάλου του ώστε να λειτουργεί καλύτερα.

 

Η google είναι υποχρεωμένη όταν δίνει κάτι να είναι σωστό. Δεν ακούω τέτοια προβλήματα με επανεκκινήσεις και κρασαρίσματα σε iphone. Γιατί; Είμαι του android και θα παραμείνω (άρα μη μου πεις αν δε σου αρέσει τράβα εκεί) αλλά αυτό δε δικαιολογεί να δίνει λειτουργικό που μετά την αναβάθμιση να γίνεται χειρότερο το κινητό σου απ ότι πριν.

Link to comment
Share on other sites

Παληκάρια, μην παρερμηνεύετε τα γραφόμενα μου.

Είπαμε ότι σαφώς και είναι πρώτιστα ευθύνη της GOOGLE.

Αλλά όταν υπάρχουν εναλλακτικές λύσεις και καθόμαστε και κλαίμε την μοίρα μας, δεν βοηθάει σε τίποτα.

 

Είναι σαν να έχουμε πάρει νέο αμάξι, από το εργοστάσιο να περιμένουν κάτι μήνες για να φτιάξουν ένα πρόβλημα που προέκυψε, και ενώ μπορούμε να το πάμε στο συνεργείο και να το φτιάξουμε μόνοι μας, καθόμαστε και περιμένουμε το εργοστάσιο.

 

Η επιλογή είναι στο χέρι του καθενός.

Απλά εγώ αναφέρω ότι η λύση υπάρχει και μάλιστα δεν ξέρω καν αν όταν η google βγάλει αναβάθμιση, θα είναι καλυτερη από τις custom rom που έχουμε τώρα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν να έχουμε πάρει νέο αμάξι, από το εργοστάσιο να περιμένουν κάτι μήνες για να φτιάξουν ένα πρόβλημα που προέκυψε, και ενώ μπορούμε να το πάμε στο συνεργείο και να το φτιάξουμε μόνοι μας, καθόμαστε και περιμένουμε το εργοστάσιο.

 

Αν έχεις αγοράσει fiat μπορεί να περιμένεις και να μη φτιαχτεί με τίποτα, αν έχεις πάρει lexus θα σε πάρουν οι ίδιο να πας για αναβάθμιση/επισκευή, πίστεψέ με.

 

Όταν παίρνεις ένα κινητό με 99 ευρώ, ναι δε περιμένεις υποστήριξη. Όταν παίρνεις κινητό με 450 ευρώ, μία υποστήριξη τη θες.

 

Εννοείται όταν και αν περάσει καιρός και δεν έχω δει update θα αναγκαστώ να πάω σε custom rom, αλλά δε θέλω να αναγκαστώ από τώρα.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ήδη σου απάντησα ότι ξέρω να το σκαλίζω αλλά δε θέλω. Δεν έχω το χρόνο ούτε να επαναφέρω μετά ρυθμίσεις και ούτε εφαρμογές (όπως εγώ τις θέλω ρυθμισμένες). Δεν είμαι 18 πλέον αλλά 30.

 

Η λογική ότι το κινητό μπορείς να το πειράξεις άρα γιατί δε το κάνεις είναι άκυρη. Είναι σα να μου λες, αγόρασε πλυντήριο "Α" μάρκας και αν δε σε ικανοποιεί βάλε καλώδια και άλλαξε τις εντολές του εγκεφάλου του ώστε να λειτουργεί καλύτερα.

 

Η google είναι υποχρεωμένη όταν δίνει κάτι να είναι σωστό. Δεν ακούω τέτοια προβλήματα με επανεκκινήσεις και κρασαρίσματα σε iphone. Γιατί; Είμαι του android και θα παραμείνω (άρα μη μου πεις αν δε σου αρέσει τράβα εκεί) αλλά αυτό δε δικαιολογεί να δίνει λειτουργικό που μετά την αναβάθμιση να γίνεται χειρότερο το κινητό σου απ ότι πριν.

 

Παρε iphone το οποιο just works (λεμε τωρα) και λυθηκε το προβλημα.

Το οτι δεν ακους για προβληματα σε αυτα, δε σημαινει κατι.

Πηρες devs phone. Δεν ειναι το ιδιο με ενα οποιοδηποτε κινητο, εχει αυτη την ιδιομορφια, φτιαχτηκε για να το πειραζεις.

Το πειραζεις ακομα και λογω του ενδεχομενου να εχει θεμα και δε θες να περιμενεις αναβαθμιση.

Δεν ειναι θεμα δικαιολογιας, ειναι θεμα ιδιομορφιας. Τα προβληματα δεν μας πειραζουν, λυνονται.

Υπαρχουν και αλλα ανδροιδ που μπορει να κανουν 1-2 μηνες παραπανω να αναβαθμιστουν και να μην εχουν αυτα τα προβληματα.

Βεβαια μπορει να μην εχουν καθαρο ανδροιδ.

Μαλλον πηρες λαθος κινητο απο τα λεγομενα σου. :)

Και δεν ειναι θεμα ηλικιας, ειναι θεμα ενδιαφεροντος.

 

btw δε καταλαβαινω γιατι πιστευεις οτι η Fiat δεν εχει ανακλησεις ενω η lexus εχει. :wacko:

Post may contain irony.
Link to comment
Share on other sites

Παρε iphone το οποιο just works (λεμε τωρα) και λυθηκε το προβλημα.

Το οτι δεν ακους για προβληματα σε αυτα, δε σημαινει κατι.

Πηρες devs phone. Δεν ειναι το ιδιο με ενα οποιοδηποτε κινητο, εχει αυτη την ιδιομορφια, φτιαχτηκε για να το πειραζεις.

Το πειραζεις ακομα και λογω του ενδεχομενου να εχει θεμα και δε θες να περιμενεις αναβαθμιση.

Δεν ειναι θεμα δικαιολογιας, ειναι θεμα ιδιομορφιας. Τα προβληματα δεν μας πειραζουν, λυνονται.

Υπαρχουν και αλλα ανδροιδ που μπορει να κανουν 1-2 μηνες παραπανω να αναβαθμιστουν και να μην εχουν αυτα τα προβληματα.

Βεβαια μπορει να μην εχουν καθαρο ανδροιδ.

Μαλλον πηρες λαθος κινητο απο τα λεγομενα σου. :)

Και δεν ειναι θεμα ηλικιας, ειναι θεμα ενδιαφεροντος.

 

btw δε καταλαβαινω γιατι πιστευεις οτι η Fiat δεν εχει ανακλησεις ενω η lexus εχει. :wacko:

 

Έλεος με αυτές τις απόλυτες απόψεις («πήρες λάθος κινητό»). Νομίζετε ότι το δικό σας μοντέλο χρήσης του κινητού είναι το μόνο σωστό!

 

Το Nexus 4 ήταν ένα εξαιρετικό κινητό σε εξαιρετική τιμή, με επιπλέον (για κάποιους) το καθαρό Android και τις γρήγορες αναβαθμίσεις, και ακόμα επιπλέον (για κάποιους) τη δυνατότητα πειράγματος. Δεν είναι απαραίτητο να μας αρέσουν όλα τα χαρακτηριστικά του (πόσοι βάζουν άλλους launchers, εφαρμογές sms, κ.λπ. -- μήπως πήραν και αυτοί λάθος κινητό;) ούτε να θέλουμε να εκμεταλλευτούμε όλες τις δυνατότητες απλώς επειδή υπάρχουν. Επίσης δεν ήταν πειραματικό μοντέλο μόνο για developers, ήταν κινητό που κυκλοφόρησε κανονικά για να χρησιμοποιείται από όλους.

 

Και αν διάβασες προσεκτικά, ο ^_NikitaS_^ πιο πάνω δεν έγραψε ότι δεν έχει όρεξη ή γνώσεις, αλλά ότι δεν έχει χρόνο. Δυστυχώς, με την ηλικία, ο ελεύθερος χρόνος μειώνεται κατακόρυφα. Πέρα από το χρόνο που χρειάζεται για να ξαναστήσεις το τηλέφωνο, για να κάνεις ένα σωστό πείραγμα δεν χρειάζεται να το ψάξεις; Ποιο θα διαλέξεις από τα πολλά που κυκλοφορούν; Πόσες σελίδες στο XDA πρέπει να διαβάσεις για να καταλάβεις αν είναι όντως καλό το καθένα;

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ niantic δε θα απαντήσω με πολλά σε ότι γράφεις γιατί μάλλον δε διαβάζεις ότι γράφω.

Αγόρασα ένα κινητό με κατασκευαστή LG και λειτουργικό της Google. Είναι υποχρέωσή τους να λειτουργεί καλά. Όχι να ψάξω εγώ για να λειτουργήσει καλά!

Αν ήθελα να μιλήσω για το πώς να το πειράξω από μόνος μου θα μίλαγα σε άλλο θέμα του nexus 4 και όχι στο official. :!:

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν να βρίσκει το κινητό τελείως κλειστό χωρίς φυσικά να τίθεται θέμα μπαταρίας, στα καλά καθουμενα?

Μου συμβαίνει στην μετά 5.0.1 εποχή, μια φορά στο διήμερο και αναρωτιέμαι αν είναι software η hardware ζήτημα που συγκυριακά συνέπεσε με την lollipop...

PS: τελείως stock

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν να βρίσκει το κινητό τελείως κλειστό χωρίς φυσικά να τίθεται θέμα μπαταρίας, στα καλά καθουμενα?

Μου συμβαίνει στην μετά 5.0.1 εποχή, μια φορά στο διήμερο και αναρωτιέμαι αν είναι software η hardware ζήτημα που συγκυριακά συνέπεσε με την lollipop...

PS: τελείως stock

 

Ναι. Μου έτυχε εχθές και δεν κατάλαβα γιατί. Μάλιστα ζορίστηκε λίγο να ανοίξει μετά.

Link to comment
Share on other sites

Οι πιθανες μου εξηγησεις ειναι:

α) Μπαταρια (2 χρονων)

β) Lollipop bug (με kitkat δεν ειχε συμβει ποτε)

γ) Σοβαροτερο hardware θεμα (πλακετα κλπ)

Το κακο ειναι οτι πλεον συμβαινει αν 2-3 ημερες :(

 

ΥΓ: Με μια γρηγορη google αναζητηση, βλεπω οτι εχει αναφερθει ως πολυ συχνο lollipop bug, οποτε...

Edited by dbal

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι πιθανες μου εξηγησεις ειναι:

α) Μπαταρια (2 χρονων)

β) Lollipop bug (με kitkat δεν ειχε συμβει ποτε)

γ) Σοβαροτερο hardware θεμα (πλακετα κλπ)

Το κακο ειναι οτι πλεον συμβαινει αν 2-3 ημερες :(

 

ΥΓ: Με μια γρηγορη google αναζητηση, βλεπω οτι εχει αναφερθει ως πολυ συχνο lollipop bug, οποτε...

αν είναι lollipop bug, απλά βάζεις μια custom rom ως secondary για δοκιμή για 3 μέρες και βλέπεις αν το ξανακάνει ή όχι.

Επίσης, αποκλείεις και το θέμα μπαταρία.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έχει τύχει αρκετές φορές τελευταία.

Αποκλείω γενικά το HW defection/battery καθώς με ΚΚ δε μου είχε εμφανιστεί ποτέ..

 

Γενικά νομίζω πως το Lollipop βγήκε ανέτοιμο.

Καλοδεχούμενες οι εικαστικές αλλαγές, αλλά το υπόλοιπο SW έχει εμφανή προβλήματα (για να μην αναφέρω το πάρτυ που κάνουν πλέον τα Play Services με το που βάλω 3G data..)

Link to comment
Share on other sites

+1

Έχω και reboots κατά καιρούς αλλά υποψιάζομαι ότι εκεί το πρόβλημα οφείλεται σε κάποια εφαρμογή (lightflow?) Και πάλι όμως, αν πράγματι φταίει κάποια εφαρμογή, θα έπρεπε το λειτουργικό να προστατεύεται και να μην την αφήνει να οδηγεί τη συσκευή σε reboot.

Όλα τα παραπάνω με 5-5.0.1

Link to comment
Share on other sites

+1

Έχω και reboots κατά καιρούς αλλά υποψιάζομαι ότι εκεί το πρόβλημα οφείλεται σε κάποια εφαρμογή (lightflow?) Και πάλι όμως, αν πράγματι φταίει κάποια εφαρμογή, θα έπρεπε το λειτουργικό να προστατεύεται και να μην την αφήνει να οδηγεί τη συσκευή σε reboot.

Όλα τα παραπάνω με 5-5.0.1

Ακόμα υπάρχει κόσμος που τρέχει αυτή την σάπια εφαρμογή;

Τα wakelocks σου τα έχεις δει;

Όταν διαπίστωσα τι μπαταρία έτρωγε, την ξήλωσα αμέσως από εποχή Kit Kat.

Για reboot δεν είχα όμως υποψίες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα υπάρχει κόσμος που τρέχει αυτή την σάπια εφαρμογή;

Τα wakelocks σου τα έχεις δει;

Όταν διαπίστωσα τι μπαταρία έτρωγε, την ξήλωσα αμέσως από εποχή Kit Kat.

Για reboot δεν είχα όμως υποψίες.

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω ελέγξει. Από την άλλη δεν νομίζω ότι έχει επηρεάσει τόσο πολύ την (χάλια) διάρκεια της μπαταρίας.

Θα την κλείσω για λίγες μέρες να δω αν έχω διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα υπάρχει κόσμος που τρέχει αυτή την σάπια εφαρμογή;

Τα wakelocks σου τα έχεις δει;

Όταν διαπίστωσα τι μπαταρία έτρωγε, την ξήλωσα αμέσως από εποχή Kit Kat.

Για reboot δεν είχα όμως υποψίες.

Φοβερή εφαρμογή είναι το lightflow. Και τα wakelocks είναι μεν πολλά σε αριθμό αλλά με μικρή συνολική διάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το βρήκα κλειστό το δικό μου πάλι. Το άνοιξα να δω ένα κωδικό σε ένα mail, τον έβαλα στο pc και μετά που γύρισα να το δω πάλι καπούτ!! :D
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αρχικά να θίξω το θέμα μπαταρία.

 

Λιγο πριν την έλευση του Λολι η Google είχε ξεσκίσει τα services ρουφώντας τεράστια ποσα μπαταρίας.

Οταν βάλαμε το Λόλι και μέχρι το κινητό να στανιάρει πάλι τα νούμερα της μπαταρίας ήταν κάπως περίεργα.

 

Πλέον όμως και αν εξαιρέσουμε τα προβλήματα που υπάρχουν που οφείλονται στην πλειοψηφία τους σε bugs, να μην ξεχνάμε οτι η μπαταρία ειναι LiPo και οχι LiOn. Οι LiPo έχουν δείξει τις αντοχές τους στο χρόνο και η επιλογή της LG τότε ήταν σοφή.

 

Προσωπικά είμαι πολύ ικανοποιημένος με την απόδοση της μπαταρίας (τεχνολογικά) και εχω δει τεράστια αύξηση με το Λολιποπ. Βγάζω τη μέρα χαλαρά και πολλές φορές πλεόν 1.5 μέρα με χρήση.

 

Εξαιρώντας τα όποια προβλήματα και τη μικρή χωρητικότητα της μπαταρίας, τεχνολογικά μας βγάζει άλλα 2 χρονάκια άνετα!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αρχικά να θίξω το θέμα μπαταρία.

 

Λιγο πριν την έλευση του Λολι η Google είχε ξεσκίσει τα services ρουφώντας τεράστια ποσα μπαταρίας.

Οταν βάλαμε το Λόλι και μέχρι το κινητό να στανιάρει πάλι τα νούμερα της μπαταρίας ήταν κάπως περίεργα.

 

Πλέον όμως και αν εξαιρέσουμε τα προβλήματα που υπάρχουν που οφείλονται στην πλειοψηφία τους σε bugs, να μην ξεχνάμε οτι η μπαταρία ειναι LiPo και οχι LiOn. Οι LiPo έχουν δείξει τις αντοχές τους στο χρόνο και η επιλογή της LG τότε ήταν σοφή.

 

Προσωπικά είμαι πολύ ικανοποιημένος με την απόδοση της μπαταρίας (τεχνολογικά) και εχω δει τεράστια αύξηση με το Λολιποπ. Βγάζω τη μέρα χαλαρά και πολλές φορές πλεόν 1.5 μέρα με χρήση.

 

Εξαιρώντας τα όποια προβλήματα και τη μικρή χωρητικότητα της μπαταρίας, τεχνολογικά μας βγάζει άλλα 2 χρονάκια άνετα!

Για να μην μπερδεύουμε τον κόσμο, τεράστια αύξηση αποκλείεται να είδες λόγω lollipop.

Εκτός αν για σένα τα επίσημα ποσοστά που μιλάνε για +5-10% σου φαίνονται όντως τόσο ουαου.

 

Ίσως αν έκανες clean install, αυτό να ευθύνεται για την εντύπωση που έχεις.

 

Όπως παίζει ρόλο την χρήση που κάνει ο καθένας. Ο μέσος όρος Χρηστών αποκλείεται να τους βγάζει μέρα το κινητό, οπότε το 1.5 μέρα που λες, σημαίνει ότι το κινητό το έχεις για να κάθεται.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ολόκληρη μέρα το κινητό, μετά από 1,5 χρόνο χρήσης, ούτε καν! Ακόμα και με την τελευταία μανάτη έκδοση.

 

Για να μην αρχίζω να λέω για 2 φορτίσεις την ημέρα. (βέβαια με ανοιχτά data μόνιμα)

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...