Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπομονή και θα σου έρθει.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια έχω με διαφορά τις υπηρεσίες πρώτο σε κατανάλωση. Και επανεκκίνηση που κάνω δεν στρώνει. Σε εσάς τι κατανάλωση έχει? Υπόψην είμαι καραστοκ με κλειδωμένο bootloader.
Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια έχω με διαφορά τις υπηρεσίες πρώτο σε κατανάλωση. Και επανεκκίνηση που κάνω δεν στρώνει. Σε εσάς τι κατανάλωση έχει? Υπόψην είμαι καραστοκ με κλειδωμένο bootloader.

8% κατανάλωση από τα services δεν λέει τίποτα.

Άστο να μείνει 10% μπαταρία και ξαναποσταρε να δούμε πόσο έχει φθάσει

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω το nexus 4 εδώ και 1 χρονο και 1μηνα και παει τέλεια αλλά η μπαταρία μου τα χαλάει όλα μου κρατάει ακριβως 1 μερα με το android 5.0.1 και λεω να το πουλησω και να πάρω το nexus 6 εσεις τι λέτε????
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω το nexus 4 εδώ και 1 χρονο και 1μηνα και παει τέλεια αλλά η μπαταρία μου τα χαλάει όλα μου κρατάει ακριβως 1 μερα με το android 5.0.1 και λεω να το πουλησω και να πάρω το nexus 6 εσεις τι λέτε????

 

Αν αντεχεις το μεγεθος,χτυπα το.Παντως απο οτι διαβαζω μην περιμενεις και πολλα περισσοτερα στον τομεα μπαταρια.Σε ολα τα υπολοιπα δεν υπαρχει συγκριση!

Link to comment
Share on other sites

Αν αντεχεις το μεγεθος,χτυπα το.Παντως απο οτι διαβαζω μην περιμενεις και πολλα περισσοτερα στον τομεα μπαταρια.Σε ολα τα υπολοιπα δεν υπαρχει συγκριση!

 

Ναι το ξερωω ειναι πολυ μεγαλοο .Ξερεις καποιο κινητο που να εχει καλη μπαταρια ..??:O

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερωω ειναι πολυ μεγαλοο .Ξερεις καποιο κινητο που να εχει καλη μπαταρια ..??:O

 

Καλά λόγια διαβάζω για τα Sony Ζ3 και Z3 compact.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως καταχωρούμε γενέθλια στο ημερολόγιο;Στην 4.4 είχα περάσει,δεν θυμάμαι πως ,αλλά τώρα ενώ μου εμφανίζει κανονικά τα προηγούμενα δεν βρίσκω τρόπο να περάσω καινούργια.Μου αφήνει μόνο τον τίτλο αλλά δεν τον "αναγνωρίζει" σαν γενέθλια.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχω κάνει εγώ είναι να προσθέσω ημερομηνίες γενεθλίων στις επαφές μου (εννοείται ότι τις έχω συγχρονισμένες στον λογαριασμό Google) και κατόπιν να προσθέσω στα "άλλα ημερολόγια" το "Γενέθλια", όπως περιγράφεται και εδώ: https://support.google.com/calendar/answer/37098?hl=en

(Μάλλον μόνο μέσα από το web, νομίζω δεν γίνεται από το κινητό.)

Μετά τα γενέθλια μεταφέρονται αυτόματα στο ημερολόγιο.

Edited by nplatis
Υποβλήθηκε κατά λάθος πριν ολοκληρωθεί.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως καταχωρούμε γενέθλια στο ημερολόγιο;Στην 4.4 είχα περάσει,δεν θυμάμαι πως ,αλλά τώρα ενώ μου εμφανίζει κανονικά τα προηγούμενα δεν βρίσκω τρόπο να περάσω καινούργια.Μου αφήνει μόνο τον τίτλο αλλά δεν τον "αναγνωρίζει" σαν γενέθλια.

 

Οπως ειπωθηκε απο το φιλο παραπανω αν τις προσθεσεις στην καθε επαφη σου μετα θα εμφανιστουν μονα τους στο ημερολογιο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχω κάνει εγώ είναι να προσθέσω ημερομηνίες γενεθλίων στις επαφές μου (εννοείται ότι τις έχω συγχρονισμένες στον λογαριασμό Google) και κατόπιν να προσθέσω στα "άλλα ημερολόγια" το "Γενέθλια", όπως περιγράφεται και εδώ: https://support.google.com/calendar/answer/37098?hl=en

(Μάλλον μόνο μέσα από το web, νομίζω δεν γίνεται από το κινητό.)

Μετά τα γενέθλια μεταφέρονται αυτόματα στο ημερολόγιο.

 

Οπως ειπωθηκε απο το φιλο παραπανω αν τις προσθεσεις στην καθε επαφη σου μετα θα εμφανιστουν μονα τους στο ημερολογιο...

Όντως έτσι γίνεται!Σας ευχαριστώ και τους 2:)

Link to comment
Share on other sites

Tην εκανα την πατατα μου χθες, μου επεσε πανω στο πεζοδρομιο με την οθονη, το γυαλι εχει γεμισει ραγισματα και δεν πιανει απο τη μεση και κατω :cry:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Παρά την αναβάθμιση σε 5.0.1 (stock rom), μετά από 4 - 5 ημέρες συνεχούς χρήσης του κινητού και χωρίς restart, ή ram που καταλαμβάνει το λειτουργικό σύστημα φθάνει στα 0,95 gb. Κανείς άλλος με το ίδιο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρονια πολλα ειχα ενα προβληματακι σημερσ με το νεξυς 4 ειχα 33 % μπαταρια και εβγαλα βιντεο 5 λεπτων και πηγε 10% γιατι τι να κανω με αυτην μπαταρια??:worry:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει 3-4 μέρες που σε άσχετα σημεία σβήνει. Δεν το κάνει συχνά αλλά έχει γίνει 2-3 φορές. 5.0.1 στοκ.

Σε άλλον συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει 3-4 μέρες που σε άσχετα σημεία σβήνει. Δεν το κάνει συχνά αλλά έχει γίνει 2-3 φορές. 5.0.1 στοκ.

Σε άλλον συμβαίνει?

 

Και σε εμενα συμβαινει αλλα σπανια οχι καθε μερα .....

Link to comment
Share on other sites

Tην εκανα την πατατα μου χθες, μου επεσε πανω στο πεζοδρομιο με την οθονη, το γυαλι εχει γεμισει ραγισματα και δεν πιανει απο τη μεση και κατω :cry:

Πολύ κρίμα. Στό τηλέφωνο της γυναίκας μου δεν δουλεύουν πλέον τα soft buttons και έχει ένα σπάσιμο πίσω στην πλάτη. Θα ήθελα όμως να το στείλω στο σερβίς για να γίνει σαν καινούργιο. Το κόστος όμως υποθέτω θα είναι απαγορευτικό.

Είναι όμως από τα πιο όμορφα τηλέφωνα που έχουν βγει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...