Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα ανοίξει 3g το πρωί και κάποια στιγμή χρειάστηκα να κάνω κλήση. Έκλεισε τα δεδομένα μόνο του και κάλεσε κανονικά. Άμα είχα το viber πως θα καλούσα;

 

Τα δεδομένα κλείνουν αυτόματα όταν δεν έχεις 3g σήμα(ή είναι πολύ χαμηλό, οπότε γυρνάει σε 2g) , αλλά 2g καθοτι δεν μπορεί να σηκώσει και τα δύο ταυτόχρονα (κλήση, δεδομένα). Σε όλα τα κινητά γίνεται αυτό.

Edited by batman_13
LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε συνέχεια του προβλήματος αναφέρω ότι αφού το κινητό το έλεγξαν οι τεχνικοί, είπαν ότι το πρόβλημα με το βούητό οφέιλεται στο ακουστικό θέλει αλλαγή . Το δικό μου το έχουν παραγγέίλει και θα με ενημερώσουν όταν θα έρθει το ανταλλακτικό.

 

Με λίγα λόγια σχεδόν όλοι πρέπει να αλλάξουν ακουστικό; Το βουητό παίζει αργότερα να επειρεαση το ακουστικό η θα μείνει όπως έχει; Πάντος το να στείλει κάποιος καινούργιο κινητό για σέρβις και να μένει χωρίς κινητό για 1-2 βδομάδες είναι κάπως....:/ οπότε αν δεν ενόχλησε από το βουητό άφησε το όπως είναι..

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια σχεδόν όλοι πρέπει να αλλάξουν ακουστικό; Το βουητό παίζει αργότερα να επειρεαση το ακουστικό η θα μείνει όπως έχει; Πάντος το να στείλει κάποιος καινούργιο κινητό για σέρβις και να μένει χωρίς κινητό για 1-2 βδομάδες είναι κάπως....:/ οπότε αν δεν ενόχλησε από το βουητό άφησε το όπως είναι..

 

Εγώ νομίζω ότι είχε όντως πρόβλημα ο φίλος. Αλλά τι να πω δεν ξέρω, ας ηχογραφησουμε όλοι μια μικρή κλήση και ας την ανεβάσουμε εδώ μπας και καταλάβουμε αν υπάρχει σε όλους το ίδιο βουισμα μιας και εγώ δεν το χω παρατηρήσει αν εξαιρέσεις μια δυο φορές. Έπαιζε κιόλας να μην είχα καλό σημα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια σχεδόν όλοι πρέπει να αλλάξουν ακουστικό; Το βουητό παίζει αργότερα να επειρεαση το ακουστικό η θα μείνει όπως έχει; Πάντος το να στείλει κάποιος καινούργιο κινητό για σέρβις και να μένει χωρίς κινητό για 1-2 βδομάδες είναι κάπως....:/ οπότε αν δεν ενόχλησε από το βουητό άφησε το όπως είναι..

 

Από την στιγμή που είναι hardware λογικά θα πρέπει όλοι να αλλάξουν ακουστικό. Δές και εδώ: https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=39936 το ποστ 678. Και αυτός άλλαξε το ακουστικό και έφτιαξε.

 

Δεν γνωρίζω τις επιπτώσεις μακροχρόνια, υποθέτω πως όχι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι είχε όντως πρόβλημα ο φίλος. Αλλά τι να πω δεν ξέρω, ας ηχογραφησουμε όλοι μια μικρή κλήση και ας την ανεβάσουμε εδώ μπας και καταλάβουμε αν υπάρχει σε όλους το ίδιο βουισμα μιας και εγώ δεν το χω παρατηρήσει αν εξαιρέσεις μια δυο φορές. Έπαιζε κιόλας να μην είχα καλό σημα.

 

Μαλλον δέν έχεις καταλάβει. δέν έχω μόνο εγώ πρόβλημα αλλά χιλιάδες τηλέφωνα nexus 4, άν ψάξεις λίγο στο google θα το βρέις. Το έχω και εγώ το έχεις και εσύ δέν εξαρτάται από το σήμα. Κάτσε σε ένα μέρος ( στο δωμάτιό σου) με απόλυτη ησυχία και έχε το τηλέφωνο σε κατάσταση αναμονής ( Κλειδωμένη οθόνη). Βάλτο στο αυτί σου και πάτα το power να ενεργοποιηθεί η οθόνη. Θα το ακούσεις και έτσι χωρίς να έισαι σε κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δέν έχεις καταλάβει. δέν έχω μόνο εγώ πρόβλημα αλλά χιλιάδες τηλέφωνα nexus 4, άν ψάξεις λίγο στο google θα το βρέις. Το έχω και εγώ το έχεις και εσύ δέν εξαρτάται από το σήμα. Κάτσε σε ένα μέρος ( στο δωμάτιό σου) με απόλυτη ησυχία και έχε το τηλέφωνο σε κατάσταση αναμονής ( Κλειδωμένη οθόνη). Βάλτο στο αυτί σου και πάτα το power να ενεργοποιηθεί η οθόνη. Θα το ακούσεις και έτσι χωρίς να έισαι σε κλήση.

 

εχεις δικιο!το δοκιμασα και εγω οπως ειπες και κανει εναν ηχο.

να το στειλω για service δλδ?

θεσσαλονικη ξερει κανεις που ειναι?

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δέν έχεις καταλάβει. δέν έχω μόνο εγώ πρόβλημα αλλά χιλιάδες τηλέφωνα nexus 4, άν ψάξεις λίγο στο google θα το βρέις. Το έχω και εγώ το έχεις και εσύ δέν εξαρτάται από το σήμα. Κάτσε σε ένα μέρος ( στο δωμάτιό σου) με απόλυτη ησυχία και έχε το τηλέφωνο σε κατάσταση αναμονής ( Κλειδωμένη οθόνη). Βάλτο στο αυτί σου και πάτα το power να ενεργοποιηθεί η οθόνη. Θα το ακούσεις και έτσι χωρίς να έισαι σε κλήση.

 

Οκ θα το δοκιμάσω και θα σου πω.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ! Επειδη δεν εχω χρονο για να διαβασω τοσες σελιδες καποιος που ειχε 4s μπορει να μου πει τα + &-?

για παραδειγμα ακουστικο?

μπαταρια?

οθονη σε ηλιο ?

ενταση ηχου κτλ?

ευχαριστω!

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πρόβλημα όντως υπάρχει με το ακουστικό...τι συζητάμε? απλά το διαφορετικό στον καθένα μας έχει να κάνει με το πόσο έντονο είναι. σε εμένα ας πουμε έχω θέμα πολύ ενοχλητικό, που μπορεί να οφείλετε και το πόσο έντονα ακούγεται το ζουζουνισμα από το πια ακριβώς μήκη κύματος συλλαμβάνει το αυτί μου. όπως και να χει όμως το πρόβλημα υπάρχει και δηλώνει ελαττωματική κατασκευή, και δεν καταλαβαίνω σε καμία περίπτωση αναφορές του τύπου "....ας το αφήσουμε, δεν είναι έντονο." Εγώ απλά θα ήθελα να ζητήσω τις απόψεις όσων ενεπλάκησαν με την lg στο συγκεκριμένο πρόβλημα. Έχουν ανταλλακτικά? Στο κρατάνε εκεί για πόσο? Στο αναγνωρίζουν σαν πρόβλημα? Έχω προίγουμενη ιστορία με την συγκεκριμένη εταιρία οπότε όποιος μπορεί πραγματικά να βοηθήσει με την εμπειρία του ας βοηθήσει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ! Επειδη δεν εχω χρονο για να διαβασω τοσες σελιδες καποιος που ειχε 4s μπορει να μου πει τα + &-?

για παραδειγμα ακουστικο?

μπαταρια?

οθονη σε ηλιο ?

ενταση ηχου κτλ?

ευχαριστω!

 

γεια σου φιλε μου και εγω απο iphone 4s σε nexus 4 πλεον.

κοιτα στο ακουστικο δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα ολα καλα.

οθονη σε ηλιο οσο ηλιο μπορεις να δεις στο λονδινο που ειμαι:p καλα παει δεν ξερω ομως καλοκαιρι ελλαδα με φουλ τι θα γινεται.

το ηχειο νομιζω το ιφονε ειχε πιο δυνατο

τελευταια αφησα την μπαταρια γενικα νομιζω πανω κατω την ιδια αναμονη μου βγαζουν και το νεξους και το ιφονε..

σε κατασταση αναμονης το νεξους κανει καλυτερη διαχειρηση το ιφονε μου εχανε σε ενα βραδυ 20% ενω το νεξους 5%!!

το μονο "εμποδιο" που θα συναντησεις στην αρχη ειναι το μεγεθος αλλα οκ θα το συνηθισεις..!!:lol:

τωρα κοιταω το ιφονε και μ φαινεται πολυ μικρο!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε μου και εγω απο iphone 4s σε nexus 4 πλεον.

κοιτα στο ακουστικο δεν αντιμετωπιζω καποιο προβλημα ολα καλα.

οθονη σε ηλιο οσο ηλιο μπορεις να δεις στο λονδινο που ειμαι:p καλα παει δεν ξερω ομως καλοκαιρι ελλαδα με φουλ τι θα γινεται.

το ηχειο νομιζω το ιφονε ειχε πιο δυνατο

τελευταια αφησα την μπαταρια γενικα νομιζω πανω κατω την ιδια αναμονη μου βγαζουν και το νεξους και το ιφονε..

σε κατασταση αναμονης το νεξους κανει καλυτερη διαχειρηση το ιφονε μου εχανε σε ενα βραδυ 20% ενω το νεξους 5%!!

το μονο "εμποδιο" που θα συναντησεις στην αρχη ειναι το μεγεθος αλλα οκ θα το συνηθισεις..!!:lol:

τωρα κοιταω το ιφονε και μ φαινεται πολυ μικρο!!:lol:

 

Φίλε μου τώρα που σε βρήκα με φωτό τι παίζει ; Ευχαριστώ κ πάλι !

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

κοιτα η αληθεια ειναι πως το εχω γυρω στις 15-20 μερες κ ακομα δεν μπορω να βγαλω τα συμπερασματα που θελω..

γενικα απο φωτος ειμαι ευχαριστημενος ισως σε χαμηλο φωτισμο να μην ειναι τοσο καλες αλλα οκ δεν μπορουμε να τα εχουμε κ ολα..

γενικα παντως γε μεση χρηση ειναι μια χαρα..

αν εχεις βρει να δωσεις το ιφονε σου καλα παρτο!!! κ δε θα το μετανοιωσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πρόβλημα όντως υπάρχει με το ακουστικό...τι συζητάμε? απλά το διαφορετικό στον καθένα μας έχει να κάνει με το πόσο έντονο είναι. σε εμένα ας πουμε έχω θέμα πολύ ενοχλητικό, που μπορεί να οφείλετε και το πόσο έντονα ακούγεται το ζουζουνισμα από το πια ακριβώς μήκη κύματος συλλαμβάνει το αυτί μου. όπως και να χει όμως το πρόβλημα υπάρχει και δηλώνει ελαττωματική κατασκευή, και δεν καταλαβαίνω σε καμία περίπτωση αναφορές του τύπου "....ας το αφήσουμε, δεν είναι έντονο." Εγώ απλά θα ήθελα να ζητήσω τις απόψεις όσων ενεπλάκησαν με την lg στο συγκεκριμένο πρόβλημα. Έχουν ανταλλακτικά? Στο κρατάνε εκεί για πόσο? Στο αναγνωρίζουν σαν πρόβλημα? Έχω προίγουμενη ιστορία με την συγκεκριμένη εταιρία οπότε όποιος μπορεί πραγματικά να βοηθήσει με την εμπειρία του ας βοηθήσει.

 

Συμφωνώ απολύτως. Είναι καθαρά θέμα hardware και μάλιστα απαράδεκτο, ασχέτως από το πόσο ενοχλεί τον καθένα. Επιτρέπεται σε μοντέλο αναφοράς όπως το nexus; Είναι να απορεί κανείς. Testers δεν είχαν; Αυτά σε ότι αφορά στο βουητό - παράσιτο.

Επίσης απαράδεκτο είναι το γεγονός οτι αναγκαστήκαμε να αλλάξουμε kernel, προκειμένου να συνομιλούμε σε νορμάλ ένταση.

Εγώ δεν είμαι διατεθημένος να το αφήσω σε σέρβις ούτε μια μέρα. Μερικές ώρες ναι. Η λογική που έχει επικρατήσει τελευταία, στην Ελλάδα, "αφήστε το 10-15 μέρες, ένα μήνα" και πάει λέγοντας με βρίσκει κάθετα αντίθετο. Πλήρωσα για να το έχω. Δε τράκαρα το αμάξι και περιμένω να μου το φτιάξετε.

Κρίμα πάντως γιατί η συσκευή, κατά τα άλλα, είναι λατρεία.

Edited by noisex
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πρόβλημα όντως υπάρχει με το ακουστικό...τι συζητάμε? απλά το διαφορετικό στον καθένα μας έχει να κάνει με το πόσο έντονο είναι. σε εμένα ας πουμε έχω θέμα πολύ ενοχλητικό, που μπορεί να οφείλετε και το πόσο έντονα ακούγεται το ζουζουνισμα από το πια ακριβώς μήκη κύματος συλλαμβάνει το αυτί μου. όπως και να χει όμως το πρόβλημα υπάρχει και δηλώνει ελαττωματική κατασκευή, και δεν καταλαβαίνω σε καμία περίπτωση αναφορές του τύπου "....ας το αφήσουμε, δεν είναι έντονο." Εγώ απλά θα ήθελα να ζητήσω τις απόψεις όσων ενεπλάκησαν με την lg στο συγκεκριμένο πρόβλημα. Έχουν ανταλλακτικά? Στο κρατάνε εκεί για πόσο? Στο αναγνωρίζουν σαν πρόβλημα? Έχω προίγουμενη ιστορία με την συγκεκριμένη εταιρία οπότε όποιος μπορεί πραγματικά να βοηθήσει με την εμπειρία του ας βοηθήσει.

 

Λοιπόν, πήγα εγώ εχθές στην procordia (επίσημο service για την LG Ελλάδος) και τους ανέφερα το πρόβλημα με το ακουστικό και μου απάντησαν πως είναι ενήμεροι για το θέμα και πως περιμένουν να τους έρθουν τα ανταλλακτικά. Συγκεκριμένα μου μίλησαν για μια μεμβράνη για το ακουστικό. Κράτησαν τα στοιχεία μου και είπαν θα με καλέσουν εκείνοι μόλις έρθει το ανταλλακτικό. Αν δεν με έχουν πάρει αυτοί μέχρι και την Δευτέρα θα τους πάρω εγώ πάλι ένα τηλέφωνο. Από χρόνο επισκευής μου είπαν ότι όταν τους έρθει και αφού το πάω εγώ εκεί θα κάνουν καμιά ωρίτσα, δλδ θα το πάρω πίσω την ίδια στιγμή...Να δούμε λοιπόν τι θα γίνει...Για οποιοδήποτε νεότερο παιδιά σας ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν θα το ανοιγα το κινητό για να αλλάξω το ακουστικό. Μετα μπορεί να εμφανιστούν αλλά.

 

Επίσης το πρόβλημα δεν είναι μόνο εκεί απο την στιγμή που ακούω και ηλεκτροστατικό θόρυβο και απο ακουστικά καμια φορά.

 

Η μεμβράνη πιθανως να μειωσει τον ήχο και όχι να τον εξαλείψει.

 

 

Με το ΒΤ τι κάνουμε; εκεί είναι το μεγαλο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τους φορτιστές τους ασύρματους η wind από την σελήνη τους φέρνει η από άλλο γαλαξία; Έτσι για να έχουμε μια ιδέα πόσο θα περιμένουμε ακόμη.
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν θα το ανοιγα το κινητό για να αλλάξω το ακουστικό. Μετα μπορεί να εμφανιστούν αλλά.

 

Επίσης το πρόβλημα δεν είναι μόνο εκεί απο την στιγμή που ακούω και ηλεκτροστατικό θόρυβο και απο ακουστικά καμια φορά.

 

Η μεμβράνη πιθανως να μειωσει τον ήχο και όχι να τον εξαλείψει.

 

 

Με το ΒΤ τι κάνουμε; εκεί είναι το μεγαλο πρόβλημα.

 

Ακριβώς. Εγώ με τα ακουστικά έχω μεγαλύτερο πρόβλημα.

 

 

 

Παιδιά τους φορτιστές τους ασύρματους η wind από την σελήνη τους φέρνει η από άλλο γαλαξία; Έτσι για να έχουμε μια ιδέα πόσο θα περιμένουμε ακόμη.

 

Έλα ντε. Εμείς φταίμε που το πήραμε από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν θα το ανοιγα το κινητό για να αλλάξω το ακουστικό. Μετα μπορεί να εμφανιστούν αλλά.

 

Επίσης το πρόβλημα δεν είναι μόνο εκεί απο την στιγμή που ακούω και ηλεκτροστατικό θόρυβο και απο ακουστικά καμια φορά.

 

Η μεμβράνη πιθανως να μειωσει τον ήχο και όχι να τον εξαλείψει.

 

 

Με το ΒΤ τι κάνουμε; εκεί είναι το μεγαλο πρόβλημα.

 

Επειδή όμως στο ελλαντα αντικατάσταση δεν κάνουν :mad:, όπως γίνεται στο εξωτερικό και όπως θα έπρεπε να συμβαίνει και εδώ και επειδή εμένα στο τέλος θα τρυπήσει το αυτί μου από αυτό το διάολο :wacko: και επειδή δεν δικαιολογείται κινητό των 450Ε να κάνει τέτοια πράγματα :mad: θα το δώσω να το φτιάξουν ελπίζοντας απλά όλα να πάνε καλά. Κάνω μόνο θετικές σκέψεις :shifty: Έτσι και αλλιώς από ότι κατάλαβα είναι λόγω μόνωσης του ακουστικού.

Εν τω μεταξύ σε βάζουν και παρακολουθείς live όλη την διάρκεια επισκευής της συσκευής σου από μια οθόνη...:cry:

Edited by mitsakos1908
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που είναι hardware λογικά θα πρέπει όλοι να αλλάξουν ακουστικό. Δές και εδώ: https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=39936 το ποστ 678. Και αυτός άλλαξε το ακουστικό και έφτιαξε.

 

Δεν γνωρίζω τις επιπτώσεις μακροχρόνια, υποθέτω πως όχι.

 

Στο 691 post παρακάτω λέει ότι το έστειλε στο service και του απάντησαν σε 2 μέρες ότι θα διορθωθεί σε επόμενο software android update! Είναι θέμα λογισμικού (software) και όχι αστοχίας υλικού (hardware):

 

Yesterday (31 hours ago) #691 cCh...@gmail.com

Guys, I've sent my Nexus 4 to the official support service company that works for my mobile operator. They've called me back in 2 days, saying the buzzing issue on my Nexus 4 is fixed with a software patch. Didn't say what was patched, but I'm guessing it will be included in an Android update.

 

I just got the phone. Will do some testing and let you know soon.

https://code.google.com/p/android/issues/detail?id=39936

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δει ο ιδιος.

Αναφερεται και στο xda.

 

σήμερα chat με lg...

έχοντας δηλώσει κανονικά μοντέλο Imei Κλπ ρωτάω αν προβλέπεται κάποια διαδικασία rma λόγω της "αναβάθμισης" με τα ποδαράκια και το πλαίσιο της κάμερας..

απάντηση εκπροσώπου, ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση για τέτοια αλλαγή..

του ζητάω μισό λεπτό, για να του δώσω δυο συνδέσμους, και πράγματι του δίνω άρθρο και αντίστοιχη φωτογραφία..και η απάντηση που παίρνω είναι ότι δεν μπορούν να δουν εξωτερικούς συνδέσμους..

 

Παιδιά τους φορτιστές τους ασύρματους η wind από την σελήνη τους φέρνει η από άλλο γαλαξία; Έτσι για να έχουμε μια ιδέα πόσο θα περιμένουμε ακόμη.

 

κρατώ μια επιφύλαξη (αν και θεωρώ την πηγή αξιόπιστη) ότι μάλλον προς τέλος Απρίλη θα αρχίσουν να φτάνουν..

 

περίεργα πράγματα...φορτιστές "άφαντοι" τα bumpers discontinued...τι να πω..

Edited by nik0las6600
Link to comment
Share on other sites

σήμερα chat με lg...

έχοντας δηλώσει κανονικά μοντέλο Imei Κλπ ρωτάω αν προβλέπεται κάποια διαδικασία rma λόγω της "αναβάθμισης" με τα ποδαράκια και το πλαίσιο της κάμερας..

απάντηση εκπροσώπου, ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση για τέτοια αλλαγή..

του ζητάω μισό λεπτό, για να του δώσω δυο συνδέσμους, και πράγματι του δίνω άρθρο και αντίστοιχη φωτογραφία..και η απάντηση που παίρνω είναι ότι δεν μπορούν να δουν εξωτερικούς συνδέσμους..

 

 

 

κρατώ μια επιφύλαξη (αν και θεωρώ την πηγή αξιόπιστη) ότι μάλλον προς τέλος Απρίλη θα αρχίσουν να φτάνουν..

 

περίεργα πράγματα...φορτιστές "άφαντοι" τα bumpers discontinued...τι να πω..

 

Το bumper δεν είναι discontinued.Κανονικά πωλείται στο play store(αρκει να εχεις πρόσβαση)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Το bumper δεν είναι discontinued.Κανονικά πωλείται στο play store(αρκει να εχεις πρόσβαση)

 

δικό μου λάθος τότε..μέχρι πρόσφατα έβλεπα άρθρα που "έθιγαν" το θέμα ότι δεν ήταν διαθέσιμο, και μάλιστα αντί για out of stock είχε περάσει σε Not available αν θυμάμαι καλά, και ανέφεραν ότι για κάποιο λόγο το είχαν σταματήσει?

Link to comment
Share on other sites

Ας μην γκριναζουμε για το ακουστικό. Δεν το κάνει πάντα. Εγώ ούτε το δίνω σημασία πλέον. Μικρό το κακό. Σε πολλούς θα έτυχε να έδωσαν ποιο πολλά λεφτά για κινητό και να τους έβγαλε ποιο σοβαρά προβλήματα. Το κινητό είναι πολύ καλό για τα λεφτά του. Ουδείς δεν είναι τέλειος..;)
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δοκίμασα με κλειστό και δεν άκουσα τπτ. Μπορεί το αυτί μου να μην το πιάνει το να πω...
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...