Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και μενα το viber ειχε θεμα αλλα επανηλθε

 

τωρα...το betterbatterystats τι κανειακριβως?το εβαλα...και?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λετε οντως ναναι τοσο γερο?

 

Δεμ ειναι τπτ!Ο πυκνωτης ειναι.Το κανει σε ολους

 

Μόνο μη δεις το crash test γιατί εκεί θα πρέπει να το βαλουμε σε 10πλές θήκες.. :( έβλεπα συγκριτικό με iphone στο crash Και ήταν απογοητευτικό στις πτώσεις..

 

και εδώ ένα άρθρο για το bt αλλά με βάση την ημερομηνία ήταν προγενέστερο του 4.2.2 http://www.expertreviews.co.uk/smartphones/1297174/google-confirms-android-4-2-bluetooth-streaming-flaw

Link to comment
Share on other sites

Πλεον οι νεες παρτιδες εχουν ενα ποδαρακι κατω απο το ηχειο, ανασηκωνεται και ακουγεται μια χαρα.

 

http://i45.tinypic.com/2e23tk8.jpg

 

Αλλαγές στη σχεδίαση των νέων Nexus 4

hxxp://www.digitallife.gr/allages-sti-sxediasi-twn-newn-nexus4-39087

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε σε κανέναν ο ασύρματος φορτιστής ή μας κοροιδέψανε;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές στη σχεδίαση των νέων Nexus 4

hxxp://www.digitallife.gr/allages-sti-sxediasi-twn-newn-nexus4-39087

 

Κ εμείς που τα πήραμε πρώτοι θα πάρουμε τον...

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε σε κανέναν ο ασύρματος φορτιστής ή μας κοροιδέψανε;

 

χθες που πήγε ένας φίλος να το πάρει το τηλέφωνο από την wind του είπαν ότι τελείωσε η προσφορά!!!

δεν δίνουν πλέον και τον ασύρματο φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε σε κανέναν ο ασύρματος φορτιστής ή μας κοροιδέψανε;

 

Κάτι μου λέει ότι αντί για φορτιστή θα πάρουμε κάτι άλλο από την wind...;)

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν έχω laptop και τα κάνω όλα με το κινητό για να δω ταινία από το κινητό στην τηλεόραση παίρνω ένα usb-hdmi καλώδιο και με BS player οι υπότιτλοι θα εμφανίζονται κανονικά; Η TV έχει dlna αλλά δεν έχω ακόμα ίντερνετ στο σπίτι. Όταν θα βάλω μέσω wifi θα συντονίζονται και θα βλέπω κανονικά ταινία σε καλη ποιότητα; Η τηλεοραση είναι LG LED 55'
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν έχω laptop και τα κάνω όλα με το κινητό για να δω ταινία από το κινητό στην τηλεόραση παίρνω ένα usb-hdmi καλώδιο και με BS player οι υπότιτλοι θα εμφανίζονται κανονικά; Η TV έχει dlna αλλά δεν έχω ακόμα ίντερνετ στο σπίτι. Όταν θα βάλω μέσω wifi θα συντονίζονται και θα βλέπω κανονικά ταινία σε καλη ποιότητα; Η τηλεοραση είναι LG LED 55'

 

Θέλεις slimport αντάπτορα

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Κ εμείς που τα πήραμε πρώτοι θα πάρουμε τον...

 

όπως καταλήγει και το άρθρο άλλο software update και άλλο hardware..σα να μας λένε μπράβο μ@@@@ες είδαμε τελικά κανά δυο σημεία, και το βγάζουμε βελτιωμένο και τρέξτε εσείς και δώστε 30ευρα σε θήκες (εντάξει για να μην είμαι υπερβολικός κερδίζουμε και σε προστασία) αλλά ορισμένοι το κάνουν και λόγω του ηχείου..και άντε τα ποδαράκια να πω πάει στο διάολο..μου "βάζεις" χέρι και στο πλαίσιο της κάμερας..αυτό γιατί το κάνεις? για να "νιώσω" ότι και εκεί με ρίχνεις για κάποιο λόγο?

λέτε να κάνουν ανάκληση και να μας αναβαθμίζουν το πίσω μέρος?? :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

όπως καταλήγει και το άρθρο άλλο software update και άλλο hardware..σα να μας λένε μπράβο μ@@@@ες είδαμε τελικά κανά δυο σημεία, και το βγάζουμε βελτιωμένο και τρέξτε εσείς και δώστε 30ευρα σε θήκες (εντάξει για να μην είμαι υπερβολικός κερδίζουμε και σε προστασία) αλλά ορισμένοι το κάνουν και λόγω του ηχείου..και άντε τα ποδαράκια να πω πάει στο διάολο..μου "βάζεις" χέρι και στο πλαίσιο της κάμερας..αυτό γιατί το κάνεις? για να "νιώσω" ότι και εκεί με ρίχνεις για κάποιο λόγο?

λέτε να κάνουν ανάκληση και να μας αναβαθμίζουν το πίσω μέρος?? :lol::lol::lol::lol:

 

Μπορουμε να μαθουμε τι διαφορετικο εχει η καμερα πλεον; Εμενα ειναι με τα ποδαρακια, αλλα το πλαισιο της καμερας παλι τραγικο μου φαινεται..

Link to comment
Share on other sites

Το αρθρο ( η αντιγραφη του βασικα) ειναι ανακριβες.

Ηδη rev. 10 και 11 συσκευες εχουν διαφορες στο βαψιμο γυρω απο το φακο.

Λειτουργικα ολα ιδια.

Τις πλακας διαφορες, δεν αξιζει να ασχολουμαστε.

Aν καποιος ενοχλειται και θελει τα bumps το στελνει rma και το αλλαζουν.

Link to comment
Share on other sites

Το αρθρο ( η αντιγραφη του βασικα) ειναι ανακριβες.

Ηδη rev. 10 και 11 συσκευες εχουν διαφορες στο βαψιμο γυρω απο το φακο.

Λειτουργικα ολα ιδια.

Τις πλακας διαφορες, δεν αξιζει να ασχολουμαστε.

Aν καποιος ενοχλειται και θελει τα bumps το στελνει rma και το αλλαζουν.

 

Ξέρεις γιατί το λέω; γιατί πιστεύω ότι όταν χρειαστεί να το πουλήσουμε θα χάσουμε πολύ σε σχέση με το βελτιωμένο. Ο αγοραστής θα μας πει 'φίλε έχει βγει πιο βελτιωμένο οπότε πάρε αυτά γτ δεν αξίζει παραπάνω'. Μπορεί να σκέφτομαι και λάθος βέβαια.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σκέφτεσαι πολύ λάθος... :-)

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

είχα αναφέρει μερικά post πίσω για το πρόβλημα του playstore σε σχέση με το wifi του μόντεμ μου (χαμηλη ταχυτητα download)στο σπίτι μου και μονο εκει.σε αυτό προσθέστε και το οτι όταν σβήνει η οθόνη και μπαίνει σε κατασταση αναμονής σταματάει να κατεβάζει.κάποια βοήθεια.λέτε να το πάω στο μαγαζί που το αγόρασα για αλλαγή;
Link to comment
Share on other sites

είχα αναφέρει μερικά post πίσω για το πρόβλημα του playstore σε σχέση με το wifi του μόντεμ μου (χαμηλη ταχυτητα download)στο σπίτι μου και μονο εκει.σε αυτό προσθέστε και το οτι όταν σβήνει η οθόνη και μπαίνει σε κατασταση αναμονής σταματάει να κατεβάζει.κάποια βοήθεια.λέτε να το πάω στο μαγαζί που το αγόρασα για αλλαγή;

 

και τι να τους πεις ? Είναι πασιφανές ότι είναι θέμα του μοντεμ και οχι του τηλ σου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σορρυ που ξέχασα να το αναφέρω αλλά έχω το htc evo 3d και ενα ταμπλετ (cube u30 gt)τα οποία κατεβάζουν με πολύ πιο γρήγορη ταχύτητα(1.5-1.8mb)ενω το nexus4 με 400-500kb.
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα Ρεστοραντ που πάω και έχω το wifi και κατεβάζω σειρές 280mb κατεβάζει με ταχύτητες 650kb πολύ καλά και η γραμμή είναι 6-7 mbps που με βγάζει με το speedtest. Μια άλλη απορία επειδή χρησημοποιω το nexus 4 μέχρι και μαθήματα γερμανικών απο το κινητό κάνω. Είχα σωσει κάτι βίντεο youtube από το pc στην Ελλάδα και τα έχω στο κινητό. Τώρα ανακαληψα και άλλα βίντεο στο youtube για εκμάθηση γερμανικών. Πως μπορω να σώσω τα βιντεο απο το youtube στο nexus 4 με ποιο πρόγραμμα για να τα παρακολουθώ μετά στο σπίτι μου.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα Ρεστοραντ που πάω και έχω το wifi και κατεβάζω σειρές 280mb κατεβάζει με ταχύτητες 650kb πολύ καλά και η γραμμή είναι 6-7 mbps που με βγάζει με το speedtest. Μια άλλη απορία επειδή χρησημοποιω το nexus 4 μέχρι και μαθήματα γερμανικών απο το κινητό κάνω. Είχα σωσει κάτι βίντεο youtube από το pc στην Ελλάδα και τα έχω στο κινητό. Τώρα ανακαληψα και άλλα βίντεο στο youtube για εκμάθηση γερμανικών. Πως μπορω να σώσω τα βιντεο απο το youtube στο nexus 4 με ποιο πρόγραμμα για να τα παρακολουθώ μετά στο σπίτι μου.

 

Tubemate 10 chars

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενώ είμαι συνδεδεμένος στο internet με wifi όταν δέχομαι τηλεφωνική κλήση τότε πέφτει ξαφνικά το wifi. Δε μπορώ να συνδεθώ στο internet ενώ μιλάω ταυτόχρονα π.χ. με bluetooth. Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά η ώρα σήμερα αλλάζει αυτόματα γνωρίζει κάποιος?

 

Αν το εχεις να παιρνει αυτοματα την ωρα απ το δικτυο ναι αλλαζει μονο του.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...