Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομίζω κάπου διάβασα ότι με τη ringke fusion το κινητό ανασηκωνεται λιγο και δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα, κάποιος που την έχει ας επιβεβαιώσει.

 

Ισχύει αυτό

Link to comment
Share on other sites

Με την αλλαγή γλώσσας τώρα έχει και Google now.......;) Ήμουν σε ένα media Mark και έβλεπα το Sony xperia z. Εβαζα το nexus 4 δίπλα το ανοιγα το σκαλιζα. Καλό σαν κινητό. Ποιο λεπτό αλλά πολλά τα σχεδόν 700€ που ζητούσαν. Όχι επειδή έχω το nexus 4 αλλά το LG μαρεσει ποιο πολύ από μπροστά οι καμπύλες που κάνει η οθόνη και οτι δεν είναι ένα κινητό όλο γωνίες. Έχει καλύτερη κάμερα το Sony OK έχει λίγο ποιο μεγάλη οθόνη οκ αλλά όχι.. Δεν είναι τόσο μεγάλες διάφορες για μένα για να θεορηθη καλυτερο.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έσκασε με την πλάτη χωρίς θήκη , από μισό μέτρο περίπου ύψος κι ευτυχώς την έβγαλε καθαρή. Κι ότι είχα βγάλει την θήκη. Καλό κρας τεστ δεν μπορώ να πω, αλλά τα χρειάστηκα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Προτεινετε ενα καλό πληκτρολόγιο γτ αυτό εδώ μια μου αφήνει κενά στις λέξεις μια συστήνει λέξεις χωρίς τόνο
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Προτεινετε ενα καλό πληκτρολόγιο γτ αυτό εδώ μια μου αφήνει κενά στις λέξεις μια συστήνει λέξεις χωρίς τόνο

 

SwiftKey..

 

Το bumper με αυτοκόλλητο dbrand carbon πισω

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρω nexus 4, βρήκα από έναν φίλο σε εξαιρετική τιμή και το κινητό είναι 16άρι από το playstore UK

Τι διαφορά έχει το Αγγλικό με το Ελληνικό μοντέλο ? Υπάρχει κάποιος περιορισμός ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρω nexus 4, βρήκα από έναν φίλο σε εξαιρετική τιμή και το κινητό είναι 16άρι από το playstore UK

Τι διαφορά έχει το Αγγλικό με το Ελληνικό μοντέλο ? Υπάρχει κάποιος περιορισμός ?

 

Η μονη διαφορα τους ειναι οτι το αγγλικο εχει αγγλικο φορτιστη και δεν κανει για τις δικες μας πριζες. Περα απο αυτο δεν εχουν καμια αλλη διαφορα...

Link to comment
Share on other sites

Η μονη διαφορα τους ειναι οτι το αγγλικο εχει αγγλικο φορτιστη και δεν κανει για τις δικες μας πριζες. Περα απο αυτο δεν εχουν καμια αλλη διαφορα...

 

Εντάξει αυτό λύνεται, σε ευχαριστώ!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας !!

 

Το lg nexus 4 θα παρει την αναβαθμιση 5 του android?

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας !!

 

Το lg nexus 4 θα παρει την αναβαθμιση 5 του android?

 

πω πω τι είπες τώρα ??????:X:X:X

Οχι απλά θα την πάρει αλλά θα είναι και το πρώτο που θα την λάβει !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πω πω τι είπες τώρα ??????:X:X:X

Οχι απλά θα την πάρει αλλά θα είναι και το πρώτο που θα την λάβει !

Τέλεια για Μάρτιο διαβάζω .... Ισχυει;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Είχα πολλές μέρες να βγάλω τη θήκη. Τι αίσθηση πωω :-P

 

και εγω την εχω βγαλει εδω και 2 μερες (εβαλα screen protector μπρος πισω) και ειναι φοβερη η αισθηση:). Δεν με βλεπω να την ξαναβαζω!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Ειχε καποιος το galaxy nexus με την 2000μπαταρια για να συγκρινει την αυτονομια με το νεο 4;

 

Στο gsm arena δεν εχουν βγαλει ωρες...

Θα ηθελα πολυ να μαθω διοτι σκεφτομαι να το παρω.

Η αυτονομια μ ενδιαφερει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω την εχω βγαλει εδω και 2 μερες (εβαλα screen protector μπρος πισω) και ειναι φοβερη η αισθηση:). Δεν με βλεπω να την ξαναβαζω!!!!:D

 

Eγω εχω ακομα τις εργοστασιακες.Μπροστα εχω τα σπαστικα + - και το το εικονιδιο που ανοιγει :lol: Θα την ξαναβαλω γτ παιζω το κινητο κορωνα γραμματα καθοτιν ειμαι λιγο απροσεκτος :p

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το λεντακι του κινητου από μόνο του δεν ανάβει? Θέλει έξτρα εφαρμογή τύπου lightflow?

 

Nαι και ειναι φοβερο!Μη το φοβασαι

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν ανάβει (σε κάποια τηλ) είναι bug , έχει αναφερθεί ξανά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν ανάβει (σε κάποια τηλ) είναι bug , έχει αναφερθεί ξανά

 

Εγω και φλασαρισμα απο την αρχη που του εκανα παλι δεν δουλευε μονο του.Με το προγραμματι ολα μια χαρα.Σιγα μη το παω πισω για το λαμπακι

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τη μπαταρία είναι ένα θέμα...κατα τ άλλα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και δεν έχω μετανοιώσει καθόλου που σκότωσα το iphone4 μου για το nexus4.

Ericsson GH788, Nokia 6110, Siemens SX1, Samsung SGH-Z100, Sony Ericsson G705,

Sony Ericsson K750i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W610i, Sony Ericsson W800i, HTC Touch 2, Nokia C1, Apple iPhone4, Nexus4.

Link to comment
Share on other sites

Εγω και φλασαρισμα απο την αρχη που του εκανα παλι δεν δουλευε μονο του.Με το προγραμματι ολα μια χαρα.Σιγα μη το παω πισω για το λαμπακι

 

Δε φταίει η συσκευή για να την πας πίσω, bug στο λογισμικό είναι.

Link to comment
Share on other sites

το λαμπακι ειναι λιγο περιπτωση..μονο στο whatsapp Που εχει ρυθμιση δικη του δουλευει σωστα..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Δε φταίει η συσκευή για να την πας πίσω, bug στο λογισμικό είναι.

 

Αυτό εννοούσες.. Σορυ

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...