Jump to content

Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

thanks..επίσης έχω ένα θέμα με το μίνι..δεν ανοίγει την εφαρμογή του youtube και βγάζει μία ένδειξη "παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα με το δίκτυο [500]" μήπως έχει κάποια ιδέα???

 

Για δες μηπως εχει βγει καμια ενημερωση της εφαρμογης απο το google play να την περασεις...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά υπάρχει ένα πρόβλημα παγκόσμια, απο ότι φαίνετε συμβατότητας των κινητών και ταμπλετών της Samsung με την micro sd της εταιρείας Sandisc και συγκεκριμένα της : Sandisk 32GB ULTRA microSDHC (Class 10) Οι συγκεκριμένες κάρτες χαλάνε σε διάστημα 1 μήνα. Δεν είναι ακόμα σίγουρο αν φταίει η κάρτα ή το Card module που χρησιμοποιεί η Samsung.

Καλό είναι να την αποφεύγετε καθώς η καταστροφή της κάρτας είναι ολική.

Υπάρχει εκτενής αναφορά στο XDA και αναφορές χρηστών και για άλλα μοντέλα κινητών. Εγω δυστυχώς δεν το ήξερα και την έπαθα καθώς βλέπετε η συγκεκριμένη κάρτα διαφημίζετε σαν android exclusive UHS.Είμαι σε διαδικασία RMA.

 

http://s0.static.mymemory.co.uk/images/product_shots/large_41391_1345637304.jpg

http://internal.webstorage.gr/mlrimages/JPG_400x300/0690571.jpg

 

μονο στην 32 αρα γινεται αυτο? γιατι εχω παρει την 8αρα εγω...αλλα μεχρι στιγμης μετα απο 2 βδομαδες δεν εχω συναντισει καποιο προβλημα...

Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

Μπα τζίφος καμιά ενημέρωση ή ένδειξη για ενημέρωση δεν έχει για το γιουτουμπι και εξακολουθεί να βγάζει την ίδια ένδειξη. .μήπως έχει να κάνει με τους λογαριασμούς του Google?

 

Επίσης το s voice λειτουργεί μόνο αν είναι συνδεδεμένο με το δίκτυο? ??

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι νέος κάτοχος και εγώ του S3 mini :D από Cosmote (ver. 4.1.1 - COS όχι EUR). Εχω και εγώ το πρόβλημα με τη μη προβλεψη επαφών με Ελληνικούς χαρακτήρες και την ανυπαρξία ελληνικού αλφαβήτου στον τηλεφωνικό κατάλογο.

 

Μπορεί κάποιος από τους τυχερούς με έκδοση EUR να επιβεβαιώσει τη λύση του προβλήματος με το 4.1.2?

 

Εμείς μέσω Cosmote πόσο θα περιμένουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι στις επαφές εμφανίζεται η ελληνική αλφαβήτα για αναζήτηση

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, αν αγορασω το κινητο και ειναι παραεισαγωγης , δεν θα μπορω ακομα να το κανω ρουτ με τον οδηγο του tyrexakias , ετσι?

 

Θα πρεπει δηλαδη να βρω αντιστοιχο rooted firmware για το firmware που θα φοραει το κινητο αρχικα?

 

Επισης, γινεται σε κινητο παραεισαγωγης να του περασεις firmware που εχουν τα ελληνικα κινητα ή ειναι κατι που δεν χρειαζεται?

Edited by Salta_paoki
Link to comment
Share on other sites

thanks..επίσης έχω ένα θέμα με το μίνι..δεν ανοίγει την εφαρμογή του youtube και βγάζει μία ένδειξη "παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα με το δίκτυο [500]" μήπως έχει κάποια ιδέα???

Αλλαξε την γλωσσα σε Αγγλικα US και ανοιξε το youtube. Αν ειναι ΟΚ τοτε βάλε παλι τα Ελληνικα και δοκίμασε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, χθες πήρα στα το κινητάκι στα χέρια μου και επειδή είμαι καινούριος και δεν γνωρίζω και αρκετά από το κινητό θέλω να ρωτήσω:

1. Έχω ένα θεματάκι με τις εφαρμογές.Προσπαθώ να γίνω μέλος της Samsung αλλά δεν μου στέλνει στον λογαριασμό μου το e-mail επιβεβαίωσης, ούτε στα junk και δεν μπορώ να μπω να κατεβάσω τις εφαρμογές.

2. Οι χάρτες για το gps που μου έδωσε το Πλαίσιο απαιτούν τον κωδικό που υπάρχει πίσω στο βιβλιαράκι αλλά όταν τον βάζω μου γράφει λάθος κωδικός.Γνωρίζει κανείς μήπως κάτι πάνω στο θέμα..

Ευχαριστώ,,

Υ.Γ. Το κινητό πάντως είναι πολύ καλό για όποιον το σκέφτεται..

Link to comment
Share on other sites

ρε γμτω ενώ δούλεψε όταν έβαλα τα αγγλικά, χωρίς ν αλλάξω γλώσσα πάλι εμφάνισε την ίδια ενδειξη...αντιμετωπίζει κανείς αυτό το πρόβλημα???
Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμα ερώτηση, μιας και είμαι σκράπας σχετικά με το Android και το root.

 

Μπορώ να εγκαταστήσω στο κινητό μου έκδοση EUR αντί COS με το ODIN;

 

ρε γμτω ενώ δούλεψε όταν έβαλα τα αγγλικά, χωρίς ν αλλάξω γλώσσα πάλι εμφάνισε την ίδια ενδειξη...αντιμετωπίζει κανείς αυτό το πρόβλημα???

 

Στο δικό μου δουλεύει μια χαρά μέσω WiFi και μέσω δικτύου 3G (Android ver. 4.1.1 - COS).

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

επίσης το s voice μου ζητάει σύνδεση με δίκτυο..έχει κανείς άποψη γι αυτό???

 

τίποτα ούτε με τη σύνδεση του κινητου...

 

ρε παιδιά..έχω βάλει και το πρόγραμμα πλοήγησης...οπου στο πλαίσιο μου έλεγαν ότι θα μου πιάσει τρελό χώρο και ότι καλό θα ήταν να πάρω μια εξωτερική κάρτα...όπως και έκανα, πήρα τη Sandisk C10 16gb αλλά εννοείται πως είναι σχεδόν άχρηστη...

1ον επειδή δεν χρειαζόταν γιατί το πρόγραμμα πλοήγησης πιάνει σχεδόν 60 mb με τους χάρτες ..

2ον όποτε προσπάθησα να κάνω μετακίνηση των αρχείων του συστήματος πλοήγησης χρειαζόταν επανεγκατάσταση των αρχείων στην sd!!!!

3oν ακόμα και για το viber ο φάκελος του ξαναεμφανιζόταν αυτόματα στην sd παρόλο που τον είχα κάνει μετακίνση στην εξωτερική!!

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

τίποτα ούτε με τη σύνδεση του κινητου...

 

Για περισσότερη βοήθεια και από άλλα πιο έμποιρα μέλη δώσε κάποια στοιχεία για την έκδοση του λειτουργικού που φοράει το κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

ρε γμτω ενώ δούλεψε όταν έβαλα τα αγγλικά, χωρίς ν αλλάξω γλώσσα πάλι εμφάνισε την ίδια ενδειξη...αντιμετωπίζει κανείς αυτό το πρόβλημα???

 

δοκίμασε να κάνεις απεγκατάσταση της εφαρμογής και εγκατάσταση πάλι να δούμε...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται...είναι "κλειδωμένο" και δεν έχω κάνει ροοτ..έκανα απλά διακοπή αλλά δεν άλλαξε κάτι..τώρα μου ξεκίνησε και μια νέα ιστορια..παίζει μαζί μου..όταν μου έστειλαν sms η ένδειξη ήταν κολλημένη ακόμα και όταν το διάβασα το sms..μετά έκανα delete ολα τα threads και τώρα όποτε λαμβάνω sms δεν υπάρχει ένδειξη...it's aliiiiive!!!!!! :scared:
Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται...είναι "κλειδωμένο" και δεν έχω κάνει ροοτ..έκανα απλά διακοπή αλλά δεν άλλαξε κάτι..τώρα μου ξεκίνησε και μια νέα ιστορια..παίζει μαζί μου..όταν μου έστειλαν sms η ένδειξη ήταν κολλημένη ακόμα και όταν το διάβασα το sms..μετά έκανα delete ολα τα threads και τώρα όποτε λαμβάνω sms δεν υπάρχει ένδειξη...it's aliiiiive!!!!!! :scared:

 

δεν δοκιμάζεις να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων...τι άλλο να πω?!?!

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω και εγώ το galaxy mini εδώ και μερικές μέρες και

επειδή δεν είμαι εξοικειωμένος με andoid θα ήθελα να ρωτήσω για

να δεις τα εισερχόμενα μηνύματα που πας; Με έχει μπερδέψει το

μενού των μηνυμάτων. Αν θέλεις να δεις όλα τα εισερχόμενα που

σου έχουν στείλει μπορείς; Η πρέπει να πηγαίνεις σε κάθε επαφή ξεχωριστά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω και εγώ το galaxy mini εδώ και μερικές μέρες και

επειδή δεν είμαι εξοικειωμένος με andoid θα ήθελα να ρωτήσω για

να δεις τα εισερχόμενα μηνύματα που πας; Με έχει μπερδέψει το

μενού των μηνυμάτων. Αν θέλεις να δεις όλα τα εισερχόμενα που

σου έχουν στείλει μπορείς; Η πρέπει να πηγαίνεις σε κάθε επαφή ξεχωριστά;

 

Στα android πας στην εφαρμογή μηνύματα και εκέι έχει μαζεμένα ανα επαφή τα μηνύματα που σπυ έχει στείλει.Δηλαδή για κάθε επαφή δημιουργείται ένα thread και εκεί μέσα πάνε τα μηνύματα που σου στέλνει η συγκεκριμένη επαφή.Έτσι γίνεται και για κάθε άλλη επαφή/αριθμός που σου στέλνει μήνυμα....

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σας παίρνει κανονική sim ή microsim?

 

κανονική σιμ :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομορφη παρεα.

Λεγομαι κωστας και ειμαι απο Θεσσαλονικη.

 

Στο θεμα μας τωρα , πριν 1 μην αγορασα ενα S3 mini και εχω το εξης προβλημα. Πριν 10 μερες περιπου το κινητο πηρε λιγα νερα. Συγκεκριμενα απο βροχη μιας και το ειχα σε τσεπη στο στηθος του μπουφαν μου.Μολις το πηρα γραμμη , προσπαθησα να στεγνωσω το κινητο με πανακια καθως και με τη σκουπα ρουφωντας τυχον νερα που ειχαν μεινει.Δεν χρησιμοποιησα πιστολακι για τα μαλλια.

Το προβλημα λοιπον ειναι οτι αναβοσβηνει η οθονη.Δηλαδη μετα απο 15'' που σβηνει η οθονη αναβει αμεσως.Αυτο γινεται συνεχως.Ειτε το κλειδωσω ειτε οχι.Αυτο εχει συνεπεια να μου τελειωνει η μπαταρια σε μιση μερα.Δοκιμασα αλλη μπαταρια μηπως εφταιγε αυτη , αλλα τιποτα.

Εν ολιγης το πηγα στη Samsung εδω στη θεσσαλονικη αλλα δεν ειδα φως. Ο τεχνικος με ειπε οτι η πλακετα λεει σκουριασε. Και του λεω - σε μια μερα δηλαδη μπορει να σκουριασει η πλακετα?- . Μου λεει ναι.Θα στο καθαρισω οσο μπορω μου λεει αλλα δεν εγγυομαι τιποτα.Μετα απο 2 μερες και αφου δεν με ενημερωναν ποτε οι ιδιοι τηλεφωνω ξανα να ρωτησω για εξελιξεις.Με ειπε πως δεν καταφερε τιποτα και οτι πηγαινω για αλλαγη πλακετας , που σημαινει καλυτερα να παρω καινουργιο.

Για να πω την μαυρη αληθεια τα παλικαρια εκει μεσα δεν μου ενεπνευσαν εμπιστοσυνη.Δηλαδη θεωρησα οτι κατεφυγαν στην ευκολη λυση ''αλλαγης πλακετας''.

Γυρνωντας σπιτι , λεω αντε να ανοιξω το κινητο να δω τι παιζει με αυτη τη σκουρια. Η πλακετα και ολα φαινοντουσαν ολοκαθαρα σαν καινουρια!Δεν νομιζω να σκουριασε η πλακετα και να την καθαρισαν τοσο καλα.Κατι θα ειχε μεινει.

 

Κατι που μου εκανα τρελη εντυπωση ειναι οτι θα με χρεωναν 15€ οπως ειπαν στο τηλεφωνω για τον καθαρισμο της σκουριας απο τη πλακετα κατι που δεν εγινε οταν παρελαβα το κινητο.Τι να σκεφτω εγω τωρα?Μουφα η υγρασια?Μουφα ο δηθεν καθαρισμος?Δεν ξερω.

Το σιγουρο ειναι οτι δεν θελω να τους ξαναπαω το κινητο εκει.

 

Εδω που θελω τη βοηθεια φιλοι μου ειναι στο τι να κανω τωρα. Να το παω σε καποιο σοβαρο service κινητων εδω στη θεσσαλονικη ή να στειλω το κινητο στα κεντρικα της samsung στην αθηνα?Χωρις βεβαια να αναφερθω οτι το πηγα στο τοπικο καταστημα.

 

Τι λετε??

Συγνωμη για το σεντονι αλλα καταλαβαινετε..Δεν ειναι και λιγα τα λεφτα που εδωσα.

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων..

 

Με σεβασμο ,

Κωστας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομορφη παρεα.

Λεγομαι κωστας και ειμαι απο Θεσσαλονικη.

 

Στο θεμα μας τωρα , πριν 1 μην αγορασα ενα S3 mini και εχω το εξης προβλημα. Πριν 10 μερες περιπου το κινητο πηρε λιγα νερα. Συγκεκριμενα απο βροχη μιας και το ειχα σε τσεπη στο στηθος του μπουφαν μου.Μολις το πηρα γραμμη , προσπαθησα να στεγνωσω το κινητο με πανακια καθως και με τη σκουπα ρουφωντας τυχον νερα που ειχαν μεινει.Δεν χρησιμοποιησα πιστολακι για τα μαλλια.

Το προβλημα λοιπον ειναι οτι αναβοσβηνει η οθονη.Δηλαδη μετα απο 15'' που σβηνει η οθονη αναβει αμεσως.Αυτο γινεται συνεχως.Ειτε το κλειδωσω ειτε οχι.Αυτο εχει συνεπεια να μου τελειωνει η μπαταρια σε μιση μερα.Δοκιμασα αλλη μπαταρια μηπως εφταιγε αυτη , αλλα τιποτα.

Εν ολιγης το πηγα στη Samsung εδω στη θεσσαλονικη αλλα δεν ειδα φως. Ο τεχνικος με ειπε οτι η πλακετα λεει σκουριασε. Και του λεω - σε μια μερα δηλαδη μπορει να σκουριασει η πλακετα?- . Μου λεει ναι.Θα στο καθαρισω οσο μπορω μου λεει αλλα δεν εγγυομαι τιποτα.Μετα απο 2 μερες και αφου δεν με ενημερωναν ποτε οι ιδιοι τηλεφωνω ξανα να ρωτησω για εξελιξεις.Με ειπε πως δεν καταφερε τιποτα και οτι πηγαινω για αλλαγη πλακετας , που σημαινει καλυτερα να παρω καινουργιο.

Για να πω την μαυρη αληθεια τα παλικαρια εκει μεσα δεν μου ενεπνευσαν εμπιστοσυνη.Δηλαδη θεωρησα οτι κατεφυγαν στην ευκολη λυση ''αλλαγης πλακετας''.

Γυρνωντας σπιτι , λεω αντε να ανοιξω το κινητο να δω τι παιζει με αυτη τη σκουρια. Η πλακετα και ολα φαινοντουσαν ολοκαθαρα σαν καινουρια!Δεν νομιζω να σκουριασε η πλακετα και να την καθαρισαν τοσο καλα.Κατι θα ειχε μεινει.

 

Κατι που μου εκανα τρελη εντυπωση ειναι οτι θα με χρεωναν 15€ οπως ειπαν στο τηλεφωνω για τον καθαρισμο της σκουριας απο τη πλακετα κατι που δεν εγινε οταν παρελαβα το κινητο.Τι να σκεφτω εγω τωρα?Μουφα η υγρασια?Μουφα ο δηθεν καθαρισμος?Δεν ξερω.

Το σιγουρο ειναι οτι δεν θελω να τους ξαναπαω το κινητο εκει.

 

Εδω που θελω τη βοηθεια φιλοι μου ειναι στο τι να κανω τωρα. Να το παω σε καποιο σοβαρο service κινητων εδω στη θεσσαλονικη ή να στειλω το κινητο στα κεντρικα της samsung στην αθηνα?Χωρις βεβαια να αναφερθω οτι το πηγα στο τοπικο καταστημα.

 

Τι λετε??

Συγνωμη για το σεντονι αλλα καταλαβαινετε..Δεν ειναι και λιγα τα λεφτα που εδωσα.

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων..

 

Με σεβασμο ,

Κωστας

 

 

Φίλε μου συγγνώμη αλλά αν κατάλαβα καλά όπως είπες ακόμα και εσύ το «χειρούργησες» το τηλ προφανώς, ξεβιδώνοντας και βγάζοντας τα καπάκια.. για να δεις το εσωτερικό της πλακέτας με αποτέλεσμα δυστυχώς η επίσημη αντιπροσωπεία της samsung στην Αθήνα αν το στείλεις, να καταλάβει αμέσως ότι κάποιος τρίτος «έβαλε χέρι» στην συσκευή… και να χάσεις οποιανδήποτε εγγύηση θα μπορούσες να έχεις..

αν και σε θέματα πραγματικής υγρασίας-νερών από όσα ακούμε καμία αντιπροσωπεία δεν σε καλύπτει και είναι λογικό…

Link to comment
Share on other sites

...

Το προβλημα λοιπον ειναι οτι αναβοσβηνει η οθονη.Δηλαδη μετα απο 15'' που σβηνει η οθονη αναβει αμεσως.Αυτο γινεται συνεχως.Ειτε το κλειδωσω ειτε οχι.Αυτο εχει συνεπεια να μου τελειωνει η μπαταρια σε μιση μερα.Δοκιμασα αλλη μπαταρια μηπως εφταιγε αυτη , αλλα τιποτα.

...

 

Υπάρχει πάντως και η περίπτωση κάποια εφαρμογή να είναι υπαίτια για αυτό

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! ειμαι καινουριος κ εγω οσων αφορα τα android( panta iphone 3,4,5) και εδω κ 2 μερες εχω παρει το s3 mini.μπορω να πω πως ειμαι πολυ ευχαριστημενος,ειλικρινα δεν περιμενα να εχει τετοιες δυνατοτητες για την τιμη του κ το ονομα του.... <μινι> ;)

μια ερωτηση ομως να κανω ηθελα μιας κ οπως ειπα ειμαι τελειως noob απο android.ο πιο γρηγορος τροπος για να βαλω αθορυβο πως ειναι ρε παιδες???? :p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! ειμαι καινουριος κ εγω οσων αφορα τα android( panta iphone 3,4,5) και εδω κ 2 μερες εχω παρει το s3 mini.μπορω να πω πως ειμαι πολυ ευχαριστημενος,ειλικρινα δεν περιμενα να εχει τετοιες δυνατοτητες για την τιμη του κ το ονομα του.... <μινι> ;)

μια ερωτηση ομως να κανω ηθελα μιας κ οπως ειπα ειμαι τελειως noob απο android.ο πιο γρηγορος τροπος για να βαλω αθορυβο πως ειναι ρε παιδες???? :p

 

A. Κατεβάζεις την γραμμή ειδοποιήσεων με το δάχτυλο και πατάς μία φορά πάνω στο εικονίδιο που δείχνει ένα ηχείο. Ο ήχος απενεργοποιείται (όχι των πολυμέσων) και λειτουργεί η δόνηση.

 

Β. Από το πλαϊνό αριστερό πλήκτρο κατεβάζεις την ένταση μέχρι το τέρμα. Έτσι απενεργοποιούνται οι ήχοι (εκτός των πολυμέσων, οι οποίοι κλείνουν και αυτοί πατώντας πάνω στο γρανάζι που θα δεις εκεί) και λειτουργεί η δόνηση

 

Αυτά

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S III Mini (I8190 - I8200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...